Міністр закордонних справ Німеччини висловила сумніви у впливі санкцій проти РФ

Анналенна Бербок висловлює сумніви у впливі економічних санкцій на РФ.

Недостатня ефективність санкцій проти РФ: слова міністра закордонних справ

Міністр закордонних справ Німеччини Анналенна Бербок заявила про недостатню ефективність економічних санкцій проти Російської Федерації. За даними “Європейської правди”, цитовані в книзі журналіста Штефана Ламбі “Чрезвичайна ситуація. Управління під час війни”, поданих DW.

Невідповідність логіки демократій

За словами Бербок, “економічні санкції повинні мати економічний вплив, але це не так” у випадку з Росією, оскільки “логіка демократичних країн не діє в авторитарних країнах”.

“Ми виявили, що за допомогою раціональних рішень, раціональних заходів, які узгоджують між собою цивілізовані уряди, цю війну завершити не вдасться”, – зазначила Бербок.

Підсилювання санкцій ЄС проти Росії та їхній вплив на економіку

Було повідомлено, що санкції Європейського Союзу проти Росії з часом будуть посилюватися та матимуть все більший довгостроковий вплив на економіку РФ.

Нагадаємо, що 23 червня Рада ЄС затвердила 11-ий пакет санкцій проти Росії, спрямований переважно на боротьбу з обхідом існуючих санкцій.

Цей пакет передбачає заборону входу суден, які компетентні органи підозрюють в залученості до перевезення об’єктів, що підпадають під санкції, у порти та шлюзи ЄС. Також включено заборону перевозити нафту, яку було куплено за ціною вище максимальної, або нефту, що підпадає під санкції.

Завершення тимчасового винятку з санкцій для Німеччини та Польщі

Одночасно завершується тимчасовий виняток з санкцій для Німеччини та Польщі, що стосується поставок сирої нафти з Росії через північну ділянку нафтопроводу “Дружба”. Проте за цим маршрутом також буде можливо транспортувати нафту з Казахстану та інших третіх країн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *