Данія відправить Україні військову допомогу на понад $250 млн для підтримки контрнаступу

Новини про надання військової допомоги Україні продовжують надходити. Цього разу, Парламент Данії ухвалив рішення виділити Україні новий пакет військової допомоги, який складається з машин для розмінування, боєприпасів, польових мостів та коштів на протиповітряну оборону, загальною вартістю 1,7 млрд данських крон, що дорівнює більше ніж $250 млн.

Голова Міноборони Данії, Троельс Лунд Поульсен, повідомив про це після засідання комітету з питань зовнішньої політики. Він заявив, що це рішення є відповіддю на попит України на допомогу у протиповітряній обороні.

Данія також долучиться до Європейського оборонного агентства, щоб купувати боєприпаси для України. Це рішення є найбільшим пакетом допомоги від Данії для України на сьогоднішній день і надсилається на підтримку українського наступу.

Згідно з поясненнями Поульсена, ця допомога допоможе підтримати можливості, яких не вистачає українській стороні для успішного наступу зараз, коли українці планують відвоювати окуповані росіянами території. Він також додав, що ця пожертва сподівається допоможе забезпечити Україні ще кращу основу для того, щоб стати господаркою власного дому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *