Уряд України затвердив постанову “Про затвердження Порядку ведення Реєстру об’єктів”

Уряд України затвердив постанову “Про затвердження Порядку ведення Реєстру об’єктів критичної інфраструктури, включення об’єктів до Реєстру об’єктів критичної інфраструктури, доступу та надання інформації з нього”, повідомляє Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України.

Документ визначає процедури формування та ведення Реєстру об’єктів критичної інфраструктури, включення об’єктів критичної інфраструктури до Реєстру, внесення в нього інформації про об’єкти критичної інфраструктури, регламентує умови доступу та надання інформації з Реєстру.

Згідно з цим документом, державним органом, що має повноваження з питань захисту критичної інфраструктури України, є власником та адміністратором Реєстру. Він здійснює облік, узагальнення, систематизацію, аналіз та надання інформації з Реєстру, а також відповідає за внесення (та виключення) інформації про об’єкти критичної інфраструктури до Реєстру.

Держспецзв’язку нагадала, що під час дії воєнного стану та 12 місяців після його припинення або скасування, власником та адміністратором Реєстру об’єктів критичної інфраструктури України є зазначена Служба.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *