У КМДА розкритикували проєкт закону про заборону евакуації автівок

Руслан Кандибор, директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА, висловив обурення законопроєктом, запропонованим нардепом Володимиром Крейденком від «Слуги народу», який передбачає заборону евакуації автомобілів під час війни. За його словами, прийняття цього закону може призвести до справжнього колапсу в центрі Києва.

Кандибор зазначив, що законопроєкт, запропонований Крейденком, є необдуманим і небезпечним. Він висловив переконання, що якщо закон буде прийнятий, то порушники зможуть залишати транспортні засоби де завгодно – на смугах, зупинках громадського транспорту, велосипедних доріжках, пішохідних переходах тощо. І це знову ж таки, за його словами, призведе до того, що центр міста буде переповнений неправильно припаркованими автомобілями, що у свою чергу зробить рух транспорту ускладненим та небезпечним.

Також Кандибор згадав про приклад з перших днів війни, коли покинуті автівки заблокували під’їзд до Центрального вокзалу, що унеможливлювало повноцінну евакуацію людей. Він також зауважив, що в цей час покидати автомобілі небезпечно, оскільки у разі повітряних тривог водії змушені швидко сховатися в укриття та не можуть вчасно забрати свої автомобілі з місця неправильного паркування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *