Виплати 30 тисяч військовим: петиція до Президента набрала необхідну кількість голосів

На сайті глави держави було опубліковано дані, що петиція до Президента України Володимира Зеленського з закликом скликати позачергове засідання Верховної Ради для розблокування рішення про повернення військовим виплат у розмірі 30 тис. грн набрала необхідну кількість підписів для розгляду – 25 тисяч. Петицію було зареєстровано народним депутатом Олексієм Гончаренком від фракції “Європейська солідарність”.

У петиції звертаються до Президента з вимогою скликати позачергове засідання Верховної Ради для розблокування законопроєкту (№ 8312), який передбачає повернення доплат для захисників у розмірі 30 тис. грн. Законопроєкт був ухвалений, але тепер його розгляд заблоковано.

З 1 лютого змінився порядок виплат військовослужбовцям. Мінімальний розмір грошового забезпечення було підвищено до 20 100 грн усім військовослужбовцям, а захисникам, які воюють безпосередньо на передовій, залишилось 100 тис. грн на місяць. Водночас 30 тис. грн, які раніше виплачувалися широкому колу силовиків, тепер виплачуються військовим, які виконують завдання в районах бойових дій, але не беруть безпосередньої участі в боях із противником, пропорційно часу виконання завдань, а також тим, хто перебуває на бойовому чергуванні і бере участь у відбитті повітряних нападів противника, незалежно від району виконання завдань.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *