У бюро кредитної історії тепер є можливість забезпечити мобілізаційну готовність

У бюро кредитної історії тепер є можливість забезпечити мобілізаційну готовність своїх працівників. Національний банк України визначив бюро кредитних історій як юридичну особу, яка може бути включена до переліку критично важливих для економіки та життєзабезпечення населення організацій в особливий період, який передбачений Законом України “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію”.

Таке рішення буде прийнято, якщо бюро кредитних історій відповідає трьом або більше критеріям важливості, встановленим Порядком та критеріями визначення організацій, установ та підприємств, які є критично важливими для функціонування економіки та життєзабезпечення населення в особливий період.

Відповідне рішення було прийнято Правлінням Національного банку України від 26 квітня 2023 року № 57 “Про внесення змін до Положення про порядок визначення Національним банком України юридичних осіб, які є критично важливими для функціонування економіки та життєзабезпечення населення в особливий період”. Це рішення набуло чинності з 28 квітня 2023 року.

Національний банк України нагадав, що він визначив критерії віднесення учасників фінансового ринку до установ, які мають важливе значення для національної економіки. Ці критерії будуть застосовуватись на ринку фінансових послуг.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *