Британія відкриває нову главу військової стратегії: атака на Ємен із застосуванням керованих бомб

Розпочалося використання керованих бомб: Міністерство оборони Великої Британії розкрило подробиці щодо атаки на Ємен (з зображеннями). Артем Кальниченко, 12 січня 2024, 05:23.

За повідомленням військового відомства Великої Британії, британські літаки атакували два об’єкти, що належать хуситам. Один із них був майданчик у Бані на північному заході, а інший – аеродром в Абсі.

У ніч з 11 на 12 січня чотири літаки Typhoon FGR4 використовували керовані бомби Paveway IV для нанесення ударів по території Ємену. Про це повідомили представники Міністерства оборони Великої Британії.

Зазначається, що літаки вирушили з допомогою танкера-дозаправника “Вояджер”. Таким чином, були нанесені удари по двом об’єктам бойовиків. Один із них – майданчик у Бані на північному заході Ємену, де хусити використовували його для запуску розвідувальних і ударних дронів.

Другим об’єктом, як повідомили у відомстві, був аеродром в Абсі. З даних розвідки стало відомо, що його використовували для запуску як крилатих ракет, так і безпілотників над Червоним морем.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *