Енергетична криза в Україні: як забезпечити світло та як уникнути відключення

Генеральний директор компанії Yasno, яка є частиною групи ДТЕК, Сергій Коваленко, пояснив, що найбільше постраждають від відключення електроенергії клієнти з найвищими заборгованостями. За його словами, процедура відключення через борги розпочнеться наприкінці січня, а перші відключення відбудуться приблизно з 29 числа.

Коваленко наголосив, що компанія активно взаємодіє з клієнтами, інформуючи їх про зміни та висилаючи повідомлення заздалегідь. Крім того, оператори телефонують боржникам і закликають їх регулювати свою заборгованість.

Процес попередження перед відключенням передбачає висилання офіційного повідомлення за 10 днів до запланованої дати відключення, щоб споживач мав достатньо часу для вирішення ситуації та сплати боргу. Якщо це не відбудеться, відключення відбудеться через 10 днів після попередження.

Боржники, які не можуть негайно погасити борг, мають можливість укласти договір-розстрочки, і їм буде встановлено графік погашення заборгованості. У випадку відключення для відновлення електропостачання потрібно буде сплатити борг і вирішити питання щодо підключення, але після виконання цих умов світло буде відновлено протягом п’яти днів.

Нещодавно Кабінет Міністрів України скасував мораторій на нарахування пені та стягнення заборгованості за житлово-комунальні послуги, враховуючи зростання боргів, зокрема від заможних громадян, які часто не вносять оплату чи роблять це не в повному обсязі за комунальні послуги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *