Шторм “Сіаран” забрав життя п’ятирічного українця у Бельгії

Трагедія в Генті

У бельгійському місті Гент внаслідок шторму “Сіаран” загинув 5-річний український хлопчик. На нього та ще одну трирічну дитину впали гілки дерев, коли вони перебували на майданчику.

За даними бельгійської поліції, хлопчик помер у лікарні від отриманих травм. Трирічна дитина отримала легкі травми та була госпіталізована.

Пошук причин

Поліція Бельгії проводить розслідування обставин трагедії. За попередніми даними, гілки дерев зламалися під час шторму.

Шторм “Сіаран” обрушився на Західну Європу 2 листопада 2023 року. Він спричинив сильні вітри, опади та повені. У Бельгії шторм повалив понад 100 дерев, пошкодив будинки та інфраструктуру.

Співчуття від МЗС України

Міністерство закордонних справ України висловило співчуття батькам загиблого хлопчика. Посольство України в Бельгії на зв’язку з поліцією та соціальними службами, а також рідними.

“Можемо підтвердити загибель українського хлопчика в (бельгійському) Генті внаслідок нещасного випадку. Співчуваємо батькам. Наше посольство в Бельгії на зв‘язку із поліцією та соціальними службами, а також рідними”, – йдеться у повідомленні МЗС України.

Інші жертви шторму

Крім українського хлопчика, внаслідок шторму в Бельгії загинула 64-річна громадянка Німеччини, на яку у парку впало зламане дерево. Разом із нею була дочка, яка отримала перелам ноги.

Усього внаслідок шторму “Сіаран” у Західній Європі загинули щонайменше 12 осіб, серед яких – український хлопчик.

Шторм “Сіаран” та біженці з України

Шторм “Сіаран” став черговим випробуванням для біженців з України, які знайшли притулок у Західній Європі. Багато з них були змушені покинути свої домівки через війну, і тепер вони стикаються з новими труднощами.

У Бельгії, наприклад, тисячі біженців з України були змушені переїхати в інші міста через пошкодження, завдані їхнім домівкам штормом.

Шторм “Сіаран” забрав життя п’ятирічного українця у Бельгії. Трагедія стала черговим нагадуванням про те, що війна в Україні має серйозні наслідки не лише для тих, хто залишився в країні, а й для тих, хто був змушений її покинути.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *