Кремль заперечує, що війна в Україні зайшла в глухий кут

Залужний попереджає про глухий кут

У колонці для видання The Economist головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний заявив, що війна Росії з Україною переходить на етап “позиційної” боротьби зі статичними та виснажливими боями, для перемоги в якій потрібні високі технології.

Залужний назвав 5 пріоритетів для України: повітряну міць, засоби радіоелектронної боротьби, контрбатарейну боротьбу, мінно-вибухові технології й нарощування мобілізаційних резервів.

В інтерв’ю The Economist Залужний сказав, що ситуація на фронті зайшла у глухий кут, коли жодна зі сторін не може просуватися, бо однаково технологічно оснащена. Йому це нагадує події Першої світової війни.

Генерал вважає, що для виходу з глухого кута потрібен потужний технологічний стрибок.

Кремль не погоджується

Прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що висловлювання Залужного про глухий кут є “абсурдом”. Він запевнив, що Росія продовжує просуватися в Україні та досягне всіх поставлених цілей.

Пєсков також заявив, що Київ повинен відмовитися від ідеї перемоги на полі бою. “Чим раніше вони це зрозуміють, тим швидше відкриються перспективи”, – сказав він.

Кремль продовжує заперечувати, що війна в Україні зайшла в глухий кут. У той же час Залужний попереджає, що для перемоги Україні потрібні потужні технологічні можливості.

Додаткова інформація:

  • Залужний заявив, що Україна потребує постачання зброї та обладнання, які допоможуть їй подолати технологічну нерівність з Росією.
  • Він також закликав до міжнародного тиску на Росію, щоб змусити її припинити війну.

Прогноз:

Війна в Україні, швидше за все, продовжуватиметься в позиційному режимі протягом найближчих місяців. Обидві сторони мають достатні ресурси, щоб продовжувати боротьбу, але жодна з них не може досягти вирішальної перемоги.

У довгостроковій перспективі, якщо Україна зможе отримати необхідну технологічну допомогу, вона матиме більше шансів на перемогу. Однак, якщо Росія зможе зберегти свої позиції, вона може зрештою домогтися своїх цілей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *