Розвідка США мала попередження про можливий напад ХАМАС на Ізраїль

Попередження Розвідки

Розвідка США попереджала про можливий напад ХАМАС на Ізраїль

Спецслужби Сполучених Штатів володіли даними ще задовго до масштабного нападу ХАМАС на Ізраїль. Вони мали певну інформацію, що угруповання готується до чогось серйозного.

Американські Попередження

За повідомленням CNN з посиланням на інформованих джерел, американська розвідка видавала щонайменше дві оцінки, частково опираючись на розвіддання отримані від Ізраїлю. Вони попереджали Білий дім про можливу ескалацію ізраїльсько-палестинського конфлікту.

Пророкування Ракетних Обстрілів

Оновлення від 28 вересня конкретизувало, що ХАМАС готується до ракетних обстрілів Ізраїлю. Ще 5 жовтня ЦРУ попереджало про зростаючу ймовірність насильницьких дій зі сторони ХАМАС.

Останнє Попередження

6 жовтня американські чиновники отримали інформацію про незвичайну активність угруповання, що виявилася підготовкою до нападу 7 жовтня.

Без Деталей

Хоча існували попередження, жодна з доповідей не містила конкретних деталей чи вказівок на масштаби і жорстокість майбутнього нападу.

Розділена Інформація

До цього часу невідомо, чи поділилися американські розвідники цією інформацією з ізраїльськими партнерами.

Недооцінка Загрози

Чинні та колишні співробітники американської розвідки вважають, що США не мали змоги або підстав попередити Тель-Авів про можливу загрозу. Вони довіряли ізраїльським спецслужбам і вважали їхню розвідку про Газу надійною.

Офлайн Планування

Вважається, що однією з причин, які дозволили ХАМАСу заскочити Ізраїль несподівано, було планування подій офлайн і особисті зустрічі, що ускладнили перехоплення інформації.

Робота Варта Уваги

Нагадаємо, що в цьому контексті важливими були візити держсекретара США Ентоні Блінкена та очільника Пентагону Ллойда Остина до Ізраїлю цього тижня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *