Путін зневажливо відповів на запитання про причетність РФ до інциденту на газопроводі Balticconnector

Відповідь Путіна

Відкинуті Звинувачення

Президент Росії Владімір Путін відповів на питання про причетність Росії до подій, пов’язаних із розгерметизацією газопроводу Balticconnector, який з’єднує Фінляндію та Естонію через Балтійське море. Його відповідь вразила своєю зневажливістю.

“Чушь собачья”

На запитання журналіста про причетність Росії до цього інциденту, Путін відповів: “Нісенітниця” (в оригіналі – “Чушь собачья”). Водночас, він зауважив, що навіть не був обізнаний з існуванням цього газопроводу.

Відвод від Розслідування

Путін також вказав, що різні події могли статися на газопроводі, включаючи можливий землетрус або інші технічні неполадки. Він закликав до проведення розслідування, проте додав, що Росія не допускається до жодних розслідувань.

Звинувачення Фінляндії

Путін також висловив підозру щодо заяв президента Фінляндії Саулі Нііністьо про “зовнішнє втручання” у роботу Balticconnector. Він стверджує, що ці заяви спрямовані на відволікання уваги від теракту, здійсненого Заходом щодо “Північних потоків”.

Інцидент на Balticconnector

Цей інцидент відзначився пошкодженням газопроводу Balticconnector та кабелю передачі даних, які з’єднують Фінляндію та Естонію через Фінську затоку. Інцидент спричинив серйозні турбулентності у відносинах між країнами та подальші розслідування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *