Фінляндія розглядає можливість обмежити угоди з нерухомістю для росіян: що це означає?

Плани Фінляндії щодо обмеження угод з нерухомістю

Фінляндія розглядає можливість впровадження законодавчих обмежень, які заборонять росіянам укладати угоди з нерухомістю. Міністр оборони Фінляндії Антті Хяккянен висловив цю ініціативу і надав важливі деталі щодо планів країни.

Оцінка операцій з нерухомістю

Міністр Антті Хяккянен розповів, що Фінляндія проводить оцінку операцій з нерухомістю з громадянами країн поза ЄС, зокрема з росіянами. Ця оцінка включає розгляд можливості повної заборони угод з нерухомістю для росіян або введення значних додаткових обмежень.

Перевірка транзакцій і винятки

Уряд Фінляндії також планує посилити перевірку транзакцій, пов’язаних з нерухомістю. Проте, варто відзначити, що запроваджені обмеження передбачатимуть низку винятків. Перелік конкретних ситуацій, в яких угоди з нерухомістю залишаться можливими, буде затверджено.

Заходи щодо критичних об’єктів

Один з проєктів передбачає можливість сильніших втручань в разі продажу критичних об’єктів іншій країні. Ця ініціатива спрямована на запобігання ситуаціям, подібним володінню росіянами важливими об’єктами в минулому.

Фінляндія вирішує забезпечити безпеку та обмежити можливий вплив російських громадян на свою нерухомість, забезпечуючи тим самим національну безпеку країни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *