Xiaomi починає внутрішнє тестування Android 14

Наступна версія мобільної операційної системи Android 14 знаходиться у процесі розробки. Очікується, що презентація новинки відбудеться на великій конференції розробників Google I/O 2023, що запланована на травень у Каліфорнії.

Але остаточна версія операційної системи та оновлення наявних смартфонів до Android 14 будуть доступні лише у вересні 2023 року, як це зазвичай і буває. Проте, багато виробників та розробників, які співпрацюють з Google, вже отримали бета-версії операційної системи, щоб адаптувати свої інтерфейси під нові можливості та вимоги Android 14.

Наприклад, китайська компанія Xiaomi вже отримала тестові збірки Android 14 та активно проводить тестування цієї версії ОС на своїх пристроях. Користувачі можуть очікувати велику кількість змін, пов’язаних з підвищенням безпеки, оптимізацією для пристроїв з гнучкими дисплеями, а також переробкою центру повідомлень. Зокрема, Android 14 має покращити продуктивність та стабільність роботи системи при зменшенні споживання енергії.

На першому етапі тестування до нього залучаються лише внутрішні сили Xiaomi, серед пристроїв для обкатки Android вибрані Xiaomi 13, Xiaomi 13 Pro, Xiaomi Pad 6 та Xiaomi Pad 6 Pro. Фінальні збірки MIUI 14 на базі Android 14 ми побачимо восени відразу після релізу Android 14 на смартфонах Google Pixel.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *