Samsung заборонила своїм працівникам користуватися чатботами штучного інтелекту

Технологічний гігант Samsung занепокоєний можливими витоками даних і заборонив своїм працівникам використовувати генеративні ШІ-чатботи, такі як ChatGPT, Google Bard і Microsoft Bing. Згідно з повідомленням Bloomberg, компанія вирішила вжити цієї міри, оскільки деякі даних, отримані через такі ШІ-чатботи, можуть зберігатися на зовнішніх серверах, що може призвести до складнощів у пошуку та видаленні цих даних. Крім того, зберігання коду в такому форматі може стати причиною можливих проблем з безпекою.

За даними компанії, минулого місяця проведено опитування серед працівників щодо використання ШІ і 65% опитаних заявили про наявний ризик у користуванні ШІ для безпеки. Крім того, у квітні інженери Samsung випадково завантажили в ChatGPT внутрішній вихідний код, але не відомо, чи поширювалася ця інформація.

Представник Samsung підтвердив надсилання записки працівникам про заборону використання генеративних ШІ-сервісів. Заборони стосуються використання ШІ на комп’ютерах, планшетах і телефонах, які належать компанії, проте не стосуються пристроїв, які продаються споживачам. Прaцівників попросили утриматися від завантаження на особисті пристрої інформації, пов’язаної з компанією або особистих даних, які можуть розкрити її інтелектуальну власність. Порушення цих правил може призвести до звільнення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *