Ознаки уповільненого метаболізму

Здоров’я людини залежить від багатьох факторів, включаючи обмін речовин. Порушення обміну речовин може призвести до різних симптомів, що вказують на неефективну роботу організму.

Першим з таких симптомів є постійний холод. Люди з порушенням обміну речовин можуть мерзнути навіть в теплий час року. Зокрема, вони можуть відчувати холод у руках та ногах. Це може бути ознакою неефективної роботи щитоподібної залози, яка відповідає за виробництво гормонів, що контролюють температуру тіла.

Інший симптом порушення обміну речовин – це сухість шкіри. Хоча це може бути пов’язано зі звичайними факторами, такими як холод, сухе повітря та опалення, сухість шкіри може також вказувати на порушення обміну речовин. Організм може не отримувати достатньо поживних речовин, що необхідні для забезпечення здоров’я шкіри.

Третім симптомом порушення обміну речовин є випадіння волосся. Якщо організм не отримує достатньо поживних речовин, волосся може стати тонким, ламким та почати випадати.

Останнім, але не менш важливим, симптомом є постійна втома. Люди з порушенням обміну речовин часто відчувають виснаженість та втому навіть після достатнього відпочинку. Це може бути пов’язано з недостатньою кількістю поживних речовин, які необхідні для забезпечення енергії організму.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *