Лікарка розповіла, кому не варто їсти морозиво

Морозиво – це популярна літня ласощі, яку люблять їсти діти та дорослі. Однак, як і з будь-яким іншим продуктом, важливо дотримуватися певних правил при його вживанні.

Як повідомила лікар-терапевт, морозиво не можна їсти людям з алергією на молоко. Якщо у вас алергія на молочні продукти, краще уникати морозива або обирати альтернативні варіанти, такі як морозиво на основі рослинного молока.

Крім того, морозиво містить велику кількість цукру, який може негативно впливати на здоров’я зубів, особливо у дітей. Часте споживання цукру може сприяти розвитку карієсу. Щоб запобігти цьому, після з’їдення морозива рекомендується чистити зуби.

Як зазначила лікар-терапевт, важливо стежити за вмістом цукру в морозиві та не перевищувати денну норму. Якщо ви вибираєте морозиво в магазині, зверніть увагу на склад продукту та його калорійність. Також можна обрати менш калорійні варіанти морозива, які містять менше цукру та жирів.

Узагалі, морозиво може бути чудовим джерелом вітамінів та мінералів, але важливо дотримуватися правил здорового харчування та звертати увагу на своє здоров’я.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *