Деокупація Криму: Україна звільнить півострів без бою. Резніков розповів про “жест доброї волі”

Це заява Олексія Резнікова, очільника Міністерства оборони України, що він має детальні плани з визволення Криму та вважає, що Україна зможе звільнити півострів без бою. Він також зазначив, що коли Росія перекриє дороги, залізниці та водні колії на Криму, багато росіян, які поселились там, самі переконаються, що їм було б краще жити в іншому місці. Резніков наголосив на фундаментальній різниці у сприйнятті Криму між Росією та Україною. Для Росії, за його словами, Крим є військовою базою, а для України – це місце різноманітності та важливий міст до глобального Півдня.

Олексій Резніков також наголосив на необхідності міжнародної підтримки в деокупації Криму. Він висловив сподівання, що країни-партнери України, зокрема США, країни ЄС та інші країни світу, продовжать підтримувати Україну в її боротьбі за повернення Криму.

Нагадаємо, що Росія анексувала Крим у 2014 році, що стало однією з причин розгортання збройного конфлікту на сході України. Україна та більшість країн світу не визнають анексії Криму і продовжують вважати півострів українським територіальним цілком. Україна активно працює над поверненням Криму, включаючи дипломатичні зусилля та роботу в рамках міжнародних організацій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *