Буданов назвав першочергове завдання України на війні

Як заявив начальник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов в інтерв’ю американському телеканалу PBS, кожен, хто вчинив воєнні злочини чи злочини проти людяності в Україні, буде виявлений та позбавлений життя будь-де на землі. Буданов підкреслив, що Україна має достатньо власних сил та засобів для цього.

Начальник ГУР також прокоментував майбутній контрнаступ ЗСУ, який, за його словами, має на меті звільнення всіх українських територій від окупантів. Водночас він згодився з оцінками офіційних осіб США щодо необхідності поліпшення позицій вздовж лінії фронту для ураження воєнної логістики росіян на території окупованого Криму і Донбасу.

Наскільки стосується дій керівництва російських окупантів в Україні, Буданов зауважив, що РФ хоче взяти під контроль численні російські воєнізовані угруповання. За словами Буданова, нова структура, яку РФ намагається створити, має на меті поставити так звані ПВК під управління російського генштабу. Він додав, що РФ щомісяця мобілізує від 20 до 22 тис. солдатів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *