Усередині контактної групи «Рамштайн» з’явилися розбіжності. Politico назвало причину

Недавні розбіжності в контактній групі “Рамштайн” стосовно поставок зброї в Україну та переоснащення союзників НАТО змусили країни-донори турбуватися про свої власні запаси зброї. Politico повідомляє, що деякі країни-члени НАТО переживають, що передача значної кількості зброї Україні може призвести до вичерпання їх власних запасів. Проте, деякі дипломати наголошують на необхідності підтримки України та посилення власних запасів країнами-членами НАТО, щоб забезпечити стійкість союзу. “Ми вже багато зробили з точки зору допомоги, але зараз питання більше в стійкості”, – сказав Еса Пулккінен, постійний секретар або заступник Міністерства оборони Фінляндії на зустрічі минулого місяця.

Для забезпечення стійкості та безпеки регіону, країни-члени НАТО активно співпрацюють з Україною, яка стала важливим союзником в геополітичних питаннях. Однак, як зазначається в Politico, передача великої кількості озброєння до України створює деякі проблеми для країн-донорів. Наприклад, на зустрічах контактної групи «Рамштайн» було висловлено занепокоєння щодо того, чи не порушує це передача балансу власних запасів озброєння країн-донорів.

Зокрема, під час зустрічі минулого місяця, Еса Пулккінен, постійний секретар або заступник Міністерства оборони Фінляндії, зазначив, що питання не стільки в передачі озброєння, скільки в його стійкості. Також було обговорено питання про переоснащення союзників по НАТО та збереження переданого Україні озброєння в довгостроковій перспективі.

Незважаючи на ці труднощі, країни-члени НАТО продовжують активно підтримувати Україну та працювати над забезпеченням безпеки в регіоні. Очікується, що співпраця між країнами-членами НАТО та Україною буде продовжуватися і надалі, з метою забезпечення стійкості та безпеки у регіоні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *