Уряд виділить додаткові кошти на популярну програму “єОселя”

Уряд України затвердив план залучення додаткових коштів для програми доступного іпотечного кредитування “єОселя”. Компанія “Укрфінжитло” буде залучати ці кошти на відкритому фінансовому ринку.

Програма “єОселя” була запущена в жовтні 2022 року з метою допомогти українцям придбати власне житло на сприятливих умовах. За час її існування 948 сімей отримали кредит на купівлю власного житла на загальну суму понад 1,2 млрд грн. Зокрема, серед отримувачів кредитів є військовослужбовці, захисники України, силовики та їхні родини, медики, педагоги та науковці (у державному та комунальному секторах). Для цих категорій населення передбачені максимально пільгові умови позики – кредит під 3% на період до 20 років з початковим внеском від 20%.

Працівники пресслужби уряду підкреслили, що на сьогоднішній день програма “єОселя” дуже ефективна та допомагає значній кількості українців забезпечити собі житло. Зокрема, 782 військовослужбовці та силовики, 85 медиків, 71 педагог та 10 науковців вже скористалися можливістю отримати кредит на придбання власного житла.

У додаток до цього, уряд України також схвалив порядок відновлення пошкоджених багатоквартирних будинків та дач у рамках державної програми “єВідновлення”. Для цього була встановлена цінова “стеля” грошової компенсації. За допомогою цієї програми, українці можуть отримати фінансову допомогу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *