У Мистецькому переході в Києві відкрили виставку присвячену цивільним ув’язненим

У центрі Києва на вулиці Хрещатик, 38 відбулась презентація арт-проєкту під назвою «Будь ласка, звільніть пташок!», який був ініційований Центром громадянських свобод – правозахисною організацією та лауреатом Нобелівської премії миру.

У рамках заходу команда “Actors For Future” виконала перформанс, під час якого актори створили інсталяцію з дерев’яних піддонів, яка зображувала умовну клітку з живими людьми. Цей арт-об’єкт передавав атмосферу полону, в якому перебувають багато українців, які стали жертвами конфлікту на сході України.

«Перформанс має на меті привернути увагу до важливої теми, яка є надзвичайно актуальною не тільки для нашого суспільства, а й для Європи. Ми пропагуємо повернення наших людей додому без будь-яких умов і обмінів. Бо без цього не буде справжньої перемоги України в війні проти диктатури РФ», – зазначила режисерка Анастасія Агафонова.

У проєкті “Будь ласка, звільніть пташок!” героями є шестеро цивільних людей, які перебувають у полоні: Валентин Вигівський, Ірина Данилович, Сергій Цигіпа, Наріман Джелялов, Різа Ізетов та Ірина Горобцова. Загалом більше тисячі цивільних українців були викрадені російськими військовими з території України та знаходяться в полоні у буцігарнях та підвалах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *