«Шовковський має два динамівських серця»: Худжамов оцінив шанси Динамо достойно завершити сезон

Одним з екс-воротарів українських футбольних клубів Шахтар і Маріуполь, Рустам Худжамов, ділиться своїми позитивними думками щодо призначення Олександра Шовковського в якості в.о. головного тренера Динамо. За словами Худжамова, Шовковський має всі шанси вдихнути нове життя в Динамо завдяки своїй лояльності до клубу і беззаперечному авторитету серед гравців.

Худжамов підкреслює, що Шовковський – це людина з динамівським серцем, який є відданим цьому клубу на 100%. За його словами, Шовковський має вражаючий інтелект та великий досвід роботи у структурі клубу, а також знайомий з гравцями та їх можливостями, що робить його ідеальним кандидатом на роль в.о. головного тренера Динамо.

Нагадаємо, наразі Динамо посідає четверте місце в турнірній таблиці УПЛ з 44 очками у 23 матчах. Наступний матч динамівці проведуть 4 травня проти Ворскли. З призначенням Шовковського на посаду в.о. головного тренера у футбольному клубі Динамо з’являються нові надії та очікування на покращення результатів команди в цьому сезоні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *