Роналду має намір покинути Саудівську Аравію. Йому цікаве майбутнє у Реалі

Одним з найбільш обговорюваних футбольних трансферів цього літа може стати можливе повернення Кріштіану Роналду до Реал Мадриду. За останніми повідомленнями, нападник «Аль-Наср» з Ер-Ріяда намагається покинути Саудівську Аравію та повернутися до міста, де він відзначився численними досягненнями у складі «Реала».

Повернення Роналду до Реала може стати можливим завдяки зацікавленості Флорентіно Переса, президента клубу, який, за повідомленнями, розглядає можливість запропонувати Кріштіану роботу в якості посла або спортивного директора.

За деякими джерелами, Роналду вже зробив заяву про намір покинути «Аль-Наср» через труднощі, які він відчуває у Саудівській Аравії. Нападник не може адаптуватися до менталітету та культури країни, а також зазнає труднощів з мовою. Повернення до Мадрида, де він провів дев’ять років, може стати для нього зручнішим варіантом.

Кріштіану Роналду є одним з найвідоміших та найуспішніших футболістів останнього десятиліття. У складі «Реала» він виграв 4 Ліги Чемпіонів, 2 Ла Ліги, 2 Кубки Іспанії та 3 Кубки світу серед клубів. Він також був нагороджений Золотим М’ячем як кращий футболіст світу у 2008, 2013, 2014, 2016 та 2017 роках.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *