“Нові танки – це Ролс-Ройс”: Резніков розповів про унікальність техніки та відгуки військових

Міністр оборони України, Олексій Резніков, розповів про танки від західних партнерів, які вже наразі використовуються в Україні, а також про їхню ефективність на полі бою. За словами міністра, військові порівняли ці танки з машинами “Ролс-Ройс”.

У своєму інтерв’ю журналісту ТСН Андрію Цаплієнку, міністр оборони заявив, що танки Challenger та Leopard вже є в Україні, а військові, які на них навчалися, дуже задоволені цією технікою. Вони навіть порівняли їх з машинами “Ролс-Ройс”. Однак, за словами Резнікова, ця техніка не “Жигулі” чи “Мерседеси”, а саме “Ролс-Ройс”.

Міністр зазначив, що ці танки дуже зручні та продумані, а їхні характеристики дозволяють взаємодіяти з броньованими БТР та БМП. Він назвав це “броньованим кулаком”. За словами міністра, військові ЗСУ дуже цінують цю техніку, оскільки вона дуже проста в управлінні та обслуговуванні, майже не містить складної електроніки.

Резніков також додав, що на озброєння прийшли не тільки танки, а й інша техніка, така як Бредлі, Мардери, Страйкери, Хамві, Кугуари та Рошеллі, для підкріплення підрозділів. Він продовжує просити західних партнерів постачати цю техніку до України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *