Медики назвали позитивні властивості фіолетових продуктів для здоров’я людини

Фіолетовий колір продуктів вказує на наявність корисної речовини, яка має важливі властивості. Фіолетові фрукти та овочі, такі як баклажани і виноград, містять антиоксиданти, які необхідні для здоров’я, оскільки вони борються з вільними радикалами та захищають клітини нашого організму. Крім того, у таких продуктах містяться антоціани, які є рослинними флавоноїдами. Вони допомагають зміцнити стінки кровоносних судин та запобігають розвитку інсультів. Наукові дослідження показують, що люди, які регулярно вживають фіолетові продукти, мають на 32% менше ризику отримати серцевий напад.

Крім того, вживання таких продуктів може поліпшити пам’ять та допомогти зосередитися. Вони містять багато поліфенолів, які позитивно впливають на розумову діяльність. Регулярне вживання овочів та фруктів, які містять антоціани, може покращити зір та функціонування мозку.

Якщо в раціоні домінують жирні продукти, то до нього потрібно додати картоплю з фіолетовою шкіркою. Вона сприяє прискоренню обміну речовин та поліпшенню роботи серця. Для збагачення раціону можна включити такі продукти, як темний виноград, ожина, чорниця, чорна смородина, інжир, слива, ягоди асаї, червона цибуля, червоний базилік та баклажани.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *