Марченко показав, якою “суперзброєю” росіяни атакували Україну цієї ночі

На початку травня 2023 року, Росія знову атакувала Україну, випустивши 18 крилатих ракет на повітряну базування Х-101/Х-555. Атака відбулася в ніч з 30 квітня на 1 травня і була здійснена з дев’яти Ту-95 та двох Ту-160. За щойно опублікованою інформацією, Російська Федерація використовувала безпілотні літальні апарати, щоб відволікти увагу української протиповітряної оборони та дозволити справжнім ракетам та дронам-камікадзе досягти своїх цілей.

Фотографії опублікованого дрона свідчать про те, що він був зроблений кустарним способом. За словами Дмитра Марченка, українського генерала, Росія використовує такі безглузді літальні апарати для імітації серйозної загрози на тлі запущеної раніше інформації про кількість ракет та літаків в повітрі. За його словами, це дозволяє російським ракетам та дронам-камікадзе успішно діяти в умовах, коли українська протиповітряна оборона перевантажена і зосереджена на боротьбі з імітаційними цілями.

Незважаючи на такі хитрощі, Збройні Сили України зуміли збити 15 повітряних цілей ворога, що свідчить про високий рівень підготовки українських військових та їхню готовність до ефективної боротьби з російською агресією.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *