Лондон готує «економічний Рамштайн» для України: що пропонують у британському парламенті

За даними британського видання «НБН», Велика Британія розглядає можливість консолідації зусиль з іншими країнами, що підтримують свободу України, для посилення економічних санкцій проти Росії. Незважаючи на раніше введені обмеження, російська економіка продовжує зміцнюватися, тому британські парламентарі розглядають можливість створення так званого «економічного Рамштайна», аналогії до військового союзу в Європі, щоб утримувати Росію від фінансування своїх військових дій.

Алісія Кернс, голова комітету з питань закордонних справ Палати громад Великої Британії, підтвердила ці плани, вказавши на необхідність координації зусиль між країнами, що мають спільну мету. Вона зазначила, що попередні заходи не мали значного впливу на економіку Росії, тому нова стратегія потребує об’єднання зусиль.

Британський парламентар від Консервативної партії зазначила, що об’єднання зусиль між країнами, що підтримують Україну, буде важливим кроком для забезпечення миру та безпеки в регіоні. За її словами, Росія продовжує фінансувати свої напади на мирних жителів України, тому необхідно мобілізувати уряди для координації економічних та військових зусиль. Важливою складовою нової стратегії є обмеження фінансових ресурсів, що доступні для Росії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *