Керівник АРМА розповів, коли зможуть продати арештовану яхту Медведчука

Підозрюваний у державній зраді екснардеп Віктор Медведчук може продати свою яхту “Royal Romance” до кінця поточного року, розповів Дмитро Жоравович, тимчасовий керівник Агентства з виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА), в інтерв’ю УНН. Проте, процес продажу активів, що знаходяться за кордоном, поки що не регулюється законодавством, і потребує внесення певних змін у законодавство.

Яхту “Royal Romance” фізично перебуває за кордоном в одному з портів Хорватії. Цей випадок є унікальним і не має аналогів ні в українській, ні в міжнародній практиці. Органи правопорядку вже розробили дорожню карту управління цим активом, а наразі проблемою є механізм продажу яхти. Організувати продаж можна лише за кордоном на відомих міжнародних аукціонах, але такої можливості не передбачено українським законодавством. З цією метою були розроблені необхідні зміни до нормативних актів, які наразі очікують на погодження з деякими міністерствами.

Щоб не витрачати часу, АРМА вивчила ринок і провела ряд консультацій з авторитетними аукціонами та брокерами із США, Франції, Монако та ОАЕ. Якщо не виникнуть додаткові перешкод, цей процес можна завершити до кінця поточного року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *