У Британії здивовані потужними захисними укріпленнями Росії

Окупанти збудували одні з найбільш масштабних військово-оборонних споруд, які за “багато десятиліть” (на жаль, не вказано, скільки саме) не бачила жодна країна світу. Ці споруди були побудовані на окупованій території України, а також на території Росії.

Міністерство оборони Великобританії у своєму останньому зведенні про російсько-українську війну повідомило про це з посиланням на власну розвідку:

“Росія доклала особливих зусиль для укріплення північного кордону окупованого Криму, в тому числі за допомогою багатошарової оборонної зони біля села Медвєдєвка. Росія також вирила сотні кілометрів траншей в глибині міжнародно визнаної російської території, в тому числі в Бєлгородській і Курській областях”.

Таким чином, виникає логічне питання: нащо? Відповідь Лондона двозначна. По-перше, Кремль справді боїться великого контрнаступу України. По-друге, Путін сподівається, що такими заходами він зможе мобілізувати населення на боротьбу з НАТО, мовляв, існує серйозна небезпека.

Але зауважимо, що друга теза може витримати критику тільки в тому випадку, якщо вартість цих оборонних споруд не велика, а кошти, витрачені на їх будівництво, були майже повністю вкрадені.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *