Законы Украины

Новости Партнеров
 

Про відзначення державними нагородами України

                             У К А З
                        ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
 
          Про відзначення державними нагородами України
 
 
     За вагомий   особистий   внесок    у    розвиток    місцевого
самоврядування,    багаторічну    сумлінну    працю    і   високий
професіоналізм  п о с т а н о в л я ю:
 
     Нагородити орденом Ярослава Мудрого V ступеня
 
     АРАБАДЖИ             - заступника голови Одеської обласної
Георгія Iвановича           ради
 
     Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня
 
     БОНДАРЯ              - депутата Волинської обласної ради
Володимира Нальковича
 
     КАРАВАНСЬКОГО        - депутата Тернопільської обласної ради,
Олега Iвановича             голову правління акціонерного
                            товариства "Тернопільгаз"
 
     КОВАЛЬОВА            - заступника голови Чернігівської
Василя Олексійовича         обласної ради
 
     СУХОМЛИНА            - голову Кіровоградської обласної
Миколу Олексійовича         ради
 
     Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
 
     АЛЕКСАНДРIНА         - керуючого справами Білогірської
Олександра Сергійовича      районної ради, Автономна Республіка
                            Крим
 
     БАКШУ                - Чомонинського сільського голову,
Тібора Тіборовича           Закарпатська область
 
     ГУНЬКА               - заступника Вінницького міського
Миколу Митрофановича        голови
 
     ДМИТРУКА             - депутата Житомирської обласної ради,
Олександра Володимировича   секретаря постійної комісії з питань
                            охорони здоров'я та соціального
                            захисту населення
 
     КАРПУ                - голову Яворівської районної ради,
Iвана Петровича             Львівська область
 
     КОЛIБАБУ             - голову Ужгородської районної
Анатолія Васильовича        державної адміністрації, Закарпатська
                            область
 
     НЕПОПА               - депутата Київської міської ради
Вячеслава Iвановича
 
     ОРЯПКО               - Новоселицького сільського голову,
Василину Василівну          Закарпатська область
 
     ПРОКОПIВА            - голову Калуської районної ради,
Василя Михайловича          Iвано-Франківська область
 
     САБАДАША             - голову Шполянської районної ради,
Миколу Андрійовича          Черкаська область
 
     САЛЬНIКОВА           - голову Балаклавської районної
Віктора Миколайовича        державної адміністрації,
                            м. Севастополь
 
     СОЛОВ'Я              - голову Сумської районної ради,
Миколу Петровича            Сумська область
 
     ФЕДОРУКА             - Бучанського міського голову,
Анатолія Петровича          Київська область
 
     ЧОРНОГО              - Приозерненського сільського
Анатолія Миколайовича       голову, Автономна Республіка Крим
 
     Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
 
     АБДУЛКАДИРОВУ        - Гуменецького сільського голову,
Iнну Григорівну             Хмельницька область
 
     АФЕНКIНУ             - голову Тельманівської районної
Ольгу Гнатівну              державної адміністрації, Донецька
                            область
 
     БЕЛЯШОВУ             - начальника відділу виконавчого апарату
Ганну Павлівну              Iвано-Франківської обласної ради,
                            депутата обласної ради
 
     ГАНЕЦЬ               - Надеждівського сільського голову,
Iрину Федорівну             Дніпропетровська область
 
     IСАКОВУ              - начальника відділу Фонду сприяння
Василину Назарівну          місцевому самоврядуванню України,
                            м. Київ
 
     КОВАЛЬЧУК            - Кодимського сільського голову,
Людмилу Василівну           Миколаївська область
 
     МИКАЛО               - керуючу справами виконавчого
Галину Володимирівну        комітету Енергодарської міської ради,
                            Запорізька область
 
     НЕБОГУ               - Дубовогрядського сільського голову,
Віру Володимирівну          Харківська область
 
     НОВОСАД              - Шепельського сільського голову,
Лесю Степанівну             Волинська область
 
     ПОДОПЛЄЛОВУ          - заступника Криворізького міського
Надію Леонідівну            голови - начальника управління
                            Криворізької міської ради,
                            Дніпропетровська область
 
     Нагородити медаллю "За працю і звитягу"
 
     АБРАМЧУКА            - Білогородського сільського голову,
Миколу Iвановича            Київська область
 
     БIСИКА               - Стрижівського сільського голову,
Володимира Андрійовича      Житомирська область
 
     БОБРОВУ              - Верхньоторецького селищного
Людмилу Володимирівну       голову, Донецька область
 
     ВАКУЛУ               - Павленківського сільського голову,
Анатолія Васильовича        Сумська область
 
     ВАСИЛЬЧУКА           - заступника Рівенського міського
Сергія Миколайовича         голови
 
     ГУМЕНСЬКОГО          - Борзнянського міського голову,
Володимира Григоровича      Чернігівська область
 
     ЄМЕЛЬЯНОВА           - Балабинського селищного голову,
Юрія Миколайовича           Запорізька область
 
     ЗАХЛIВНЯКА           - Бабинського сільського голову,
Олександра Петровича        Чернівецька область
 
     КНИША                - Михайлюцького сільського голову,
Валентина Степановича       Хмельницька область
 
     КОСТIНА              - віце-президента Вінницького міського
Миколу Федоровича           благодійного фонду "Фонд розвитку
                            муніципальних реформ"
 
     СИНЕЛЬНУ             - Киселівського сільського голову,
Галину Григорівну           Херсонська область
 
     ХАВ'ЮКА              - Підвисоцького сільського голову,
Володимира Iлліча           Кіровоградська область
 
     ЧЕПЕСЮКА             - голову Борщівської районної ради,
Iвана Онуфрійовича          Тернопільська область
 
     ШАПРАНА              - Руськополянського сільського
Андрія Михайловича          голову, Черкаська область
 
     ЯГОЛЬНИК             - Розсипнянського сільського голову,
Ніну Iванівну               Луганська область
 
     Присвоїти почесні звання:
 
                 "ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДIВЕЛЬНИК УКРАЇНИ"
 
     ГРИГОРЕНКУ           - депутатові Первомайської міської
В'ячеславу Григоровичу      ради, голові правління акціонерного
                            товариства "ПМК-226
                            Первомайськводбуд", Миколаївська
                            область
 
                  "ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМIСТ УКРАЇНИ"
 
     ВОРОНIЧУ             - начальникові головного управління
Миколі Миколайовичу         Херсонської обласної державної
                            адміністрації
 
     ШМАЛЬЦУ              - заступникові начальника головного
Валентину Христиановичу     управління Чернівецької обласної
                            державної адміністрації
 
              "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦIВНИК ОСВIТИ УКРАЇНИ"
 
     ГОРБАЧИК             - депутатові Кузнецовської міської ради,
Надії Федорівні             директору Кузнецовської гімназії,
                            Рівненська область
 
     НАДОЛIШНЬОМУ         - професорові кафедри державного
Петру Iвановичу             управління і місцевого самоврядування
                            Одеського регіонального інституту
                            державного управління Національної
                            академії державного управління при
                            Президентові України
 
     РУДЕНКО              - депутатові Київської міської ради,
Ганні Василівні             голові постійної комісії Київської
                            міської ради з питань освіти
 
      "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦIВНИК СIЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"
 
     СЕНЮ                 - депутатові Полтавської обласної
Олександру Васильовичу      ради, начальнику головного управління
                            Полтавської обласної державної
                            адміністрації
 
           "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦIВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ"
 
     КОЗАКУ               - депутатові Львівської обласної ради
Богдану Романовичу
 
                    "ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"
 
     УСТИМЕНКУ            - депутатові Харківської обласної
Віктору Васильовичу         ради, віце-президенту Асоціації
                            органів місцевого самоврядування
                            Харківської області.
 
 
 Президент України                                        В.ЮЩЕНКО
 
 м. Київ, 4 грудня 2007 року
          N 1183/2007








Последние новости

 
Курсы НБ Украины
Запрашиваемая страница не найдена
Валюта
USD
EUR
RUB
PLN
BYR
Реклама
Реклама



Наша кнопка