Законы Украины

Новости Партнеров
 

Про реєстрацію списку кандидатів у народні депутати України в багатомандатному загальнодержавному виборчому окрузі від виборчого блоку "Партія праці та Ліберальна партія - разом!" по виборах народних депутатів України 29 березня 1998 року


 
                    ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ
                        П О С Т А Н О В А
 
 N 32 від 15.12.97
   м.Київ
 
 vd971215 vn32
 
 
   Про реєстрацію списку кандидатів у народні депутати України
   в  багатомандатному загальнодержавному виборчому окрузі від
   виборчого  блоку  "Партія  праці  та  Ліберальна  партія  -
   разом!"  по  виборах  народних депутатів України 29 березня
                            1998 року
 
     Центральна виборча   комісія   розглянула  матеріали,  подані
виборчим блоком "Партія праці та Ліберальна партія  -  разом!",  і
встановила,  що  документи,  передбачені  пунктами  1-10 частини 1
статті 24 Закону України "Про вибори народних  депутатів  України"
( 541/97-ВР ), відповідають вимогам цього Закону.
     На підставі пунктів 8,  10 частини 1  статті  11,  статті  24
Закону  України "Про вибори народних депутатів України" Центральна
виборча комісія П О С Т А Н О В Л Я Є:
     1. Зареєструвати список кандидатів у народні депутати України
від виборчого блоку "Партія праці та Ліберальна партія - разом!" в
багатомандатному загальнодержавному виборчому  окрузі  по  виборах
народних депутатів України 29 березня 1998 року (додається).
     2. Опублікувати цю постанову та список кандидатів  у  народні
депутати України в газеті "Голос України".
     3. Надіслати список кандидатів у народні депутати України від
виборчого  блоку  "Партія  праці та Ліберальна партія - разом!" по
виборах  народних  депутатів  України  29  березня  1998  року  до
окружних виборчих комісій.
 
 Голова Центральної виборчої комісії                      М.Рябець
 
 Секретар Центральної виборчої комісії                 Я.Давидович
                                            Затверджено
                                   постановою Центральної виборчої
                                   комісії  N 32  від    15 грудня
                                   1997 року
    Список кандидатів у народні депутати України для участі у
    виборах  по багатомандатному загальнодержавному виборчому
    округу від виборчого блоку "Партія  Праці  та  Ліберальна
    партія  -  РАЗОМ!",  утвореного  Партією  Праці  (ПП)  та
                Ліберальною партією України (ЛПУ)
 
  1. Щербань  Володимир  Петрович  -  Голова  Ліберальної   партії
     України,    народний    депутат   України,   Донецька   обл.,
     Ясинуватський район, с. Спартак
  2. Ландик  Валентин  Іванович  -  Голова Партії Праці,  народний
     депутат України, м. Київ
  3. Богуслаєв  Вячеслав Олександрович - президент Межрегіональної
     асоціації   промисловців,   генеральний   директор,    голова
     правління  відкритого  акціонерного  товариства  "Мотор-Січ",
     м.Запоріжжя
  4. Жулинський  Микола  Григорович  -  народний  депутат України,
     м.Київ
  5. Роговцева    Ада    Миколаївна   -   професор   Національного
     університету культури та мистецтв, м. Київ,
  6. Сергієнко   Олександр   Іванович   -   генеральний   директор
     товариства   з   обмеженою   відповідальністю    "Український
     республіканський творчо-виробничий центр "Сигма", м.Київ
  7. Скубенко Володимир  Петрович  -  голова  правління  закритого
     акціонерного товариства "Радон", м. Донецьк
  8. Табачник   Дмитро   Володимирович   -   професор    Інституту
     національних  відносин  і  політології  НАН  України,  Радник
     Президента України, м. Київ,
  9. Сівковіч  Володимир Леонідович - голова адміністративної ради
     "СТБ" Міжнародного Медіа-Центру - СТБ, м. Київ
 10. Чабаненко   Віктор   Васильович  -  віце-президент  закритого
     акціонерного      товариства      спільного      підприємства
     "Промислово-інвестиційна група "РосУкр", м. Донецьк
 11. Кредісов Вячеслав Анатолійович - голова правління  товариства
     з обмеженою відповідальністю "Мезокред- Імпортер", м. Київ
 12. Климець Павло Анатолійович - директор товариства з  обмеженою
     відповідальністю "Олімп", м.Донецьк
 13. Клюзов  Борис  Миколайович  -  голова   правління   закритого
     акціонерного товариства "Марг-Вест", м. Донецьк
 14. Давтян  Олександр   Саркісович   -   президент   акціонерного
     товариства "Давтян і К",  Харківська обл., Харківський район,
     селище Песочин
 15. Прокопенко  Олександр  Адольфович - заступник голови Одеської
     міської ради, м. Одеса
 16. Тютін  Вячеслав  Олександрович  -  народний  депутат України,
     м.Дніпропетровськ
 17. Загоруйко  Микола  Миколайович  -  голова  Донецької обласної
     організації  Ліберальної  партії  України,  голова  правління
     закритого акціонерного товариства "Автопром", м.Донецьк
 18. Бастрига Іван Михайлович -  голова  правління  -  генеральний
     директор   відкритого  акціонерного  товариства  "Запорізький
     виробничий алюмінієвий комбінат", м. Запоріжжя
 19. Шкиря  Ігор  Миколайович  -  президент товариства з обмеженою
     відповідальністю "Торговий дім "Іліташ", м. Донецьк
 20. Бєляєв  Юрій  Миколайович  -  директор  з  кадрів Центральної
     збагачувальної фабрики "Калінінська", м. Горлівка
 21. Вялов  Павло  Іванович  - президент Міжнародного благодійного
     фонду  розвитку  людини,  Автономна   Республіка   Крим,   м.
     Феодосія, смт Приморське
 22. Стратілаті   Ігор   Костянтинович   -    провідний    інженер
     Сімферопольського   державного   міжнародного  аеропорту,  м.
     Сімферополь
 23. Циганко  Петро  Степанович  -  голова  правління акціонерного
     товариства "Будкераміка", м. Харків
 24. Чуб  Любов  Миколаївна - президент Асоціації жінок Харківщини
     "Берегиня", м.Харків
 25. Чебаненко  Сергій  Володимирович  - заступник міського голови
     м.Луганська,  голова  Луганської   регіональної   організації
     Ліберальної партії України, м. Луганськ
 26. Сідельніков  Валентин  Федорович   -   генеральний   директор
     Запорізького   державного  обласного  підприємства  поштового
     зв'зку "Запоріжпошта", м. Запоріжжя
 27. Чудовський   Валерій   Аркадійович   -   голова  Житомирської
     регіональної   організації   Ліберальної   партії    України,
     м.Житомир
 28. Білоус Микола Петрович - начальник управління  промисловості,
     транспорту  і зв'язку Харківської обласної держадміністрації,
     м. Харків
 29. Демидко  Володимир  Миколайович  - заступник голови Донецької
     обласної організації Ліберальної партії України, м.Донецьк
 30. Варнавський Владислав Васильович - голова правління Донецької
     облспоживспілки, м.Донецьк,
 31. Євдокименко  Валерій  Кирилович  -  перший  заступник  голови
     Чернівецької обласної держадміністрації,  голова Чернівецької
     регіональної   організації  Ліберальної  партії  України,  м.
     Чернівці
 32. Марченко  Олександр  Володимирович  - консультант-організатор
     Партії Праці, м.Київ
 33. Красуцький   Віктор   Макарович   -  віце-президент  концерну
     "Сімекс", м. Львів
 34. Панченко  Микола  Митрофанович  - голова виконавчого комітету
     Дніпропетровської   обласної   організації   Партії    Праці,
     м.Дніпропетровськ
 35. Пудрик Валерій Юрійович - народний депутат України, м.Київ
 36. Каптюх  Юрій  Володимирович  - виконавчий директор відкритого
     акціонерного товариства "Мотор-Січ", м.Запоріжжя
 37. Костинський  Григорій  Борисович  -  голова Київської міської
     організації Ліберальної партії України, м.Київ
 38. Радзієвський  Олексій  Васильович  -  директор  товариства  з
     обмеженою  відповідальністю  "Радалан",  Львівська   область,
     м.Дрогобич
 39. Боровик   Валерій   Анатолійович   -   голова   Чернігівської
     регіональної    організації   Ліберальної   партії   України,
     м.Чернігів
 40. Максимов  Микола  Васильович  - президент-голова спостережної
     ради відкритого  акціонерного  товариства  "Концерн  "Весна",
     м.Дніпропетровськ
 41. Козак Віктор Анатолійович - директор  фірми  "Вінінтер  ЛТД",
     м.Вінниця
 42. Бабанський  Василь  Васильович  -  головний  редактор  газети
     "Ділова Україна", м. Київ
 43. Снісаренко   Петро   Іванович    -    завідувач    відділення
     Миколаївського обласного хірургічного центру, м.Миколаїв
 44. Михайлов Володимир Петрович - директор  АП  "Сімферопольський
     завод "Ремпобуттехніка", м. Сімферополь
 45. Моцюк Василь Дмитрович - докторант Прикарпатського державного
     університету ім.Василя Стефаника, м.Івано-Франківськ
 46. Сігітов Ігор Володимирович - директор приватного підприємства
     "Інститут кадрів управління", м. Харків
 47. Куренной Володимир Костянтинович - економічний оглядач газети
     "ЮГ", м. Одеса
 48. Амоша  Олександр  Іванович  -  директор  Інституту  економіки
     промисловості НАН України, м. Донецьк
 49. Пеклушенко   Олександр   Миколайович   -   голова   правління
     Запорізької обласної споживспілки, м.Запоріжжя
 50. Левчук  Віктор  Георгійович  -  заступник  голови   правління
     акціонерного "Зембанку", м.Харків
 51. Кашуба Олег Романович - радник  голови  Рівненської  обласної
     держадміністрації, м.Рівне
 52. Овчинников  Жорж  Михайлович  -  заступник  директора  заводу
     "Гумово-хімічних виробів", м.Донецьк
 53. Абраїмов Микола Олексійович -  начальник  відділу  у  справах
     національностей   та   міграції   Дніпропетровської  обласної
     держадміністрації, м. Дніпропетровськ
 54. Соломко   Володимир   Андрійович   -   директор   Черкаського
     приладобудівного заводу, м. Черкаси
 55. Крамаренко  Олександр  Іванович  -  голова Донецької обласної
     ради профспілки  робітників  малих,  кооперативних  та  інших
     підприємств   недержавних   форм   власності   "Відродження",
     м.Донецьк
 56. Петров  Юрій  Павлович - керівник будівельного управління N 2
     тресту "Луганськпромбуд", м. Луганськ
 57. Красніков  Денис  Анатолійович  - виконуючий обов'язки голови
     правління Ліберального молодіжного об'єднання, м. Київ
 58. Єлішевич   Григорій   Львович   -  консультант  товариства  з
     обмеженою відповідальністю "Тонус-Видав ЛТД", м. Суми
 59. Ленартович  Юрій Сильвестрович - директор Волинської обласної
     дирекції "Укрсоцбанку", м.Луцьк
 60. Поважний  Станіслав  Федорович  -  ректор Донецької державної
     академії управління, м.Донецьк
 61. Каушан   Олег  Борисович  -  генеральний  директор  закритого
     акціонерного товариства "Компанія "Євро-сервіс", м. Донецьк
 62. Берко  Михайло  Дмитрович  -  голова правління КСП "1 Травня"
     Львівська обл., Дрогобицький район, с. Рихтичі
 63. Бугайов  Ігор  Васильович  -  голова  правління - генеральний
     директор   відкритого   акціонерного   товариства   "Державна
     холдінгова   компанія   "Добропіллявугілля",  Донецька  обл.,
     м.Добропілля
 64. Грабовський Михайло Якович - виконавчий директор товариства з
     обмеженою відповідальністю ІПК "Ітел", м. Харків
 65. Якубишин    Богдан    Кузьмич    -    заступник    начальника
     облсільгоспроду   Управління   сільського   господарства   та
     продовольства   Тернопільської   обласної   держадміністациї,
     м.Тернопіль
 66. Захарченко   Олександр   Миколайович  -  заступник  директора
     акціонерного  товариства  "Харківський   тракторний   завод",
     м.Харків
 67. Демченков Ярослав  Сергійович  -  голова  Донецької  обласної
     організації Ліберального молодіжного об'єднання, м. Донецьк
 68. Голдобін   Василь   Олександрович   -   заступник   директора
     акціонерного     підприємства     "Сімферопольський     завод
     "Ремпобуттехніка", м. Сімферополь
 69. Найденов   Володимир   Андрійович   -   генеральний  директор
     Слов'янського  керамічного   комбінату,   Донецька   область,
     м.Слов'янськ
 70. Махмудов   Олександр   Гафарович   -   президент   відкритого
     акціонерного товариства "ДІКОМ", м.Донецьк
 71. Морозко Любов Георгіївна  -  доцент  Харківського  державного
     університету, м.Харків
 72. Чумак   Олександр   Сергійович   -    генеральний    директор
     науково-виробничого  об'єднання "Респіратор",  Донецька обл.,
     м.Макіївка
 73. Швидкий  Микола  Іванович  - директор акціонерного товариства
     "Житомирбудрозвідування", м.Житомир
 74. Сліпий  Олег  Михайлович  -  голова  Асоціації  селянських  і
     фермерських  господарств  Ріпкинського  району  Чернігівської
     області, Чернігівська область, Городнянський район, с.Тупичів
 75. Гришин Геннадій Олександрович - голова  правління  відкритого
     акціонерного   товариства   "Макіївський  ремонтно-механічний
     завод", Донецька область, м. Макіївка
 76. Стрельніков   Володимир   Семенович   -  заступник  директора
     корпорації "Агропостач", м.Харків
 77. Лук'янченко   Олександр   Олексійович   -   перший  заступник
     генерального  директора   Донецького   обласного   об'єднання
     "Облавтодор", м. Донецьк
 78. Хаджи Євген Панасович -  заступник  голови  Федерації  греків
     Криму, м. Сімферополь
 79. Варака Володимир  Миколайович  -  голова  Благодійного  фонду
     сприяння працівникам правоохороних органів, м. Донецьк
 80. Борзунов Валерій Іванович - директор Сумського  регіонального
     центру сертифікатних аукціонів, м. Суми
 81. Миронов Віктор Семенович - директор Криворізької філії  Вищої
     школи  підприємництва  Київського  Національного економічного
     державного університету, Дніпропетровська обл., м.Кривий Ріг
 82. Нестеренко Олександр Васильович - командир військової частини
     А-2456, м.Сімферополь
 83. Пазенок  Віктор  Сергійович  -  завідувач  відділу  Інституту
     філософії НАН України, м.Київ
 84. Мороз   Олександр   Сергійович   -   директор   Сніжнянського
     машинобудівного  заводу  відкритого  акціонерного  товариства
     "Мотор-Січ", Донецька обл., м. Сніжне
 85. Загородній Володимир Васильович - перший заступник начальника
     головного   управління  охорони  здоров'я  Київської  міської
     держадміністрації, м. Київ
 86. Новіков  Володимир  Якович  -  голова правління,  генеральний
     директор відкритого  акціонерного  товариства  "АІЗ-Енергія",
     Донецька обл., м. Слов'янськ
 87. Панов   Володимир   Олексійович   -   генеральний    директор
     телерадіокомпанії "Край", м.Ужгород
 88. Рева Олексій Олександрович -  міський  голова  м.Артемівська,
     Донецька обл., м.Артемівськ
 89. Самойленко Тамара Борисівна - директор товариства з обмеженою
     відповідальністю "Млечний путь-1" м. Миколаїв
 90. Іванець Людмила Михайлівна - директор приватного підприємства
     "Агенство "Лінда", м.Чернігів
 91. Конопльов   Валерій   Тимофійович   -   президент   закритого
     акціонерного   товариства  "МНТП  "Райдуга",  Донецька  обл.,
     м.Селідове
 92. Азюковський   Сергій   Миколайович  -  директор  Харцизського
     державного машинобудівного заводу, Донецька обл., м. Харцизьк
 93. Козачок   Ярослав   Вікторович   -   докторант  Національного
     педагогічного  університету  ім.М.Драгоманова,  Тернопільська
     область, Тернопільський район, смт Вел. Березовиця
 94. Павліченко Тетяна Олексіївна  -  завідувач  відділу  редакції
     газети "Киевские новости", м. Київ
 95. Бурлаков  Павло  Миколайович  -  голова  Макіївської  міської
     організаціі Ліберальної партії України, м. Донецьк
 96. Марьяновський  Микола  Миколайович  -   заступник   директора
     редакції газети "Прикарпатська правда", м. Івано-Франківськ
 97. Жуган  Микола  Григорович  -  старший  викладач  Харківського
     державного університету, м.Харків
 98. Касьянов Микола Митрофанович  -  заступник  голови  правління
     Луганської облспоживспілки, м.Луганськ
 99. Клімовицький Володимир Гарійович - головний  лікар  Донецької
     обласної травматологічної лікарні, м. Донецьк
100. Любарець  Петро  Юхимович  -  голова   сільськогосподарського
     закритого  акціонерного  товариства  "Маяк",  Донецька  обл.,
     Великоновоселківський район, с. Вільне Поле
101. Сич   Василь   Іванович   -   генеральний  директор  орендної
     комерційно-виробничої фірми "Побутрадіотехніка", м. Житомир
102. Дучева  Меланія  Кирилівна  - директор закритого акціонерного
     товариства "Фірма "Мілана",  Автономна  Республіка  Крим,  м.
     Алушта, селище Ізобільне
103. Лисенко  Олексій  Юрійович  -   генеральний   директор   УНВК
     "Укркольормет", м.Донецьк
104. Дьомін Володимир Миколайович -  голова  правління  відкритого
     акціонерного товариства "Донецькгірмаш", м. Донецьк
105. Удодов  Володимир  Васильович  -  головний  лікар  Донецького
     обласного Центру здоров'я, м. Донецьк
106. Боровських Лілія Ігорівна  -  представник  Національної  Ради
     України  з питань телебачення та радіомовлення по Харківській
     області, м. Харків
107. Александров   Ігор   Олександрович   -  генеральний  директор
     телерадіокомпанії "Тор",  Донецька обл.,  Слов'янський район,
     с. Мирне
108. Жидков Віталій Васильович - перший віце-президент-генеральний
     директор акціонерного товариства "Норд", м. Донецьк
109. Леурдо Юрій Миколайович - заступник  директора  товариства  з
     обмеженою   відповідальністю   "Торговець   цінними  паперами
     "Партнер", м. Житомир
110. Голуб   Валерій  Григорович  -  генеральний  директор  малого
     підприємства   "Науково-виробниче   колективне   підприємство
     "Механіка", м. Дніпропетровськ
111. Шестаченко Сергій Миколайович  -  голова  Алчевської  міської
     організації   Ліберальної  партії  України,  Луганська  обл.,
     м.Алчевськ
112. Лега   Василь  Васильович  -  головний  бухгалтер  приватного
     підприємства "ШілтаК", м. Івано-Франківськ
113. Варко  Олексій  Андрійович - директор дочірнього підприємства
     ТПФ "Гром", Запорізька обл., м.Василівка
114. Лаврик  Ярослав  Михайлович - директор товариства з обмеженою
     відповідальністю     "Виробничо-торгівельне      підприємство
     "Норд-сервіс", Львівська обл., м.Дрогобич
115. Романюк Олександр Іванович - доцент  Харківського  державного
     інституту культури, м.Харків
116. Смірнова Людмила Миколаївна - головний фахівець товариства  з
     обмеженою     відповідальністю     "Проектне     підприємство
     "Луганськреконструкція", м. Луганськ
117. Синявська   Валентина   Леонідівна   -  керівник  прес-служби
     Житомирського міського виконкому, м. Житомир
118. Кузьмінков   Микола   Васильович   -  заступник  генерального
     директора виробничого об'єднання  "Сніжнеантрацит",  Донецька
     обл.,м.Сніжне
119. Сурмило  Олександр  Васильович   -   заступник   генерального
     директора спільного підприємства "Нібулон", м.Миколаїв
120. Мухін Олександр Павлович - заступник директора  товариства  з
     обмеженою відповідальністю "Виробниче колективне підприємство
     "Універсал",    Харківська    обл.,     Зміївський     район,
     с.Комсомольське
121. Скринько Микола Максимович - декан Криворізького економічного
     інституту Київського Національного економічного університету,
     Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг
122. Гурін  Микола  Миколайович  -  власний кореспондент Державної
     телерадіокампанії   "Крим",   Автономна   Республіка    Крим,
     м.Бахчисарай
123. Заблоцький Віталій  Петрович  -  доцент  кафедри  міжнародної
     економіки   Донецького   державного  комерційного  інституту,
     м.Донецьк
124. Коваль  Олександр  Романович  - заступник директора шахти ім.
     Скочинського   виробничого    об'єднання    "Донецьквугілля",
     м.Донецьк
125. Буркевич Олександр  Велісович  -  голова  Ніжинської  міської
     організації Ліберальної партії України, м. Чернігів
126. Клименко Зоя Антонівна  -  керуюча  Нахімовським  відділенням
     Ощадбанку, м.Севастополь
127. Железняк  Йосип  Васильович   -директор   приватного   малого
     підприємства "Вечірнє", м. Харків
128. Сироткін  Володимир  Арсентійович  -  директор   колективного
     підприємства    "Новомосковський    завод   "Ремпобутсервіс",
     Дніпропетровська обл., м. Новомосковськ
129. Михальчук  Руслан  Васильович  -  заступник голови Волинської
     регіональної   організації   Ліберальної   партії    України,
     Волинська обл., Горохівський район, с.Журавники
130. Насон Володимир Дмитрович - директор  Замглайської  середньої
     школи, Чернігівська обл., Ріпкинський район, смт Замглай
131. Гресь Борис Володимирович - президент закритого  акціонерного
     товариства "Троянда", м.Київ
132. Ларіна Світлана Олександрівна - директор торгового  комплексу
     відкритого      акціонерного     товариства     "Дніпрошина",
     м.Дніпропетровськ
133. Толстанов    Олександр   Костянтинович   -   головний   лікар
     Житомирського   обласного    лікувально-санаторного    центру
     радіаційного захисту "Денеші", м. Житомир
134. Морозов Анатолій Олексійович - головний інженер  Запорізького
     машинобудівного  заводу  відкритого  акціонерного  товариства
     "Мотор-Січ", м. Запоріжжя
135. Горбатюк Денис Флорович - головний редактор головної редакції
     Всесвітньої  служби   Національної   радіокомпанії   України,
     м.Чернівці
136. Міллер  Юліус  Вільгельмович   -   голова   Республіканського
     земляцтва депортованих німців Криму, м. Сімферополь
137. Соколова Наталя Іванівна - головний  лікар  обласного  Центру
     спортивної медицини, м.Донецьк
138. Гутаров  Володимир  Семенович  -   головний   лікар   міської
     стоматологічної     поліклініки,    Дніпропетровська    обл.,
     м.Новомосковськ
139. Жуков  Алла Леонідівна - вчитель середньої школи 2,  Донецька
     обл., м. Селідове
140. Селезньов  Веніамін  Дмитрович  - голова правління відкритого
     акціонерного товариства "Донецьке АТП 11455", м.Донецьк
141. Дровозюк   Степан  Іванович  -  заступник  голови  Вінницької
     регіональної   організації   Ліберальної   партії    України,
     м.Вінниця
142. Калкутін Валерій Іванович - голова  правління  Новоазовського
     районного споживчого товариства, Донецька обл., м.Новоазовськ
143. Корінчук   Анатолій   Миколайович   -   виконавчий   директор
     Миколаївського  відділення  Українського  екологічного фонду,
     м.Миколаїв
144. Варченко  Олексій  Михайлович  - директор малого комерційного
     підприємства "Діоніс", м.Харків
145. Кіліпко   Михайло   Григорович   -   начальник   Полтавського
     тампонажного управління підприємства "Укрбургаз", м. Полтава
146. Шумейко  Олександр  Вікторович  -  контролер  служби  безпеки
     відкритого акціонерного  товариства  "Запорізький  виробничий
     алюмінієвий комбінат", м. Запоріжжя
147. Денисенко  Денис  Вікторович  -  директор   приватної   фірми
     "Пладон", м. Харків
148. Кутя Микола Григорович - голова  правління  Краснолиманського
     районного споживчого  товариства,  Донецька  обл.,  м.Красний
     Лиман
149. Брус  Юрій  Васильович  -  директор  товариства  з  обмеженою
     відповідальністю "Техкомплект", м. Житомир
150. Мірошниченко  Олег Миколайович - начальник відділу Державного
     комітету України з питань розвитку підприємництва, м. Київ
151. Шахова   Ольга   Миколаївна  -  доцент  Української  медичної
     стоматологічної академії, м. Полтава
152. Берг  Сергій  Валерійович - директор шахти "Зоря" виробничого
     об'єднання "Торезантрацит", Донецька обл., м.Сніжне
153. Фролов Віктор Валентинович - президент закритого акціонерного
     товариства "Авіакомпанія "Авіалінії Донбасу",  Донецька обл.,
     м. Сніжне
154. Синицький Юрій  Михайлович  -  начальник  відділу  відкритого
     акціонерного   товариства  "Новомосковський  трубний  завод",
     Дніпропетровська обл., м. Новомосковськ
155. Удалов  Яків  Йосипович  -  директор  приватного підприємства
     "Делікатес", м.Севастополь
156. Наровлянський Олександр Данилович - вчитель середньої школи N
     124, м. Київ
157. Гусак  Володимир Корнійович - генеральний директор Донецького
     обласного лікувально-клінічного об'єднання , м. Донецьк
158. Кірячок  Надія  Олександрівна  - аспірантка Дніпропетровської
     державної металургійної академії, м. Дніпропетровськ
159. Мацнев  Валерій  Анатолійович  -  заступнк голови Рівненської
     обласної організації Ліберальної партії України, м.Рівне
160. Красуля   Валентин  Антонович  -  директор  філії  відкритого
     акціонерного товариства "Південстальмонтаж", м. Сімферополь
161. Куликов   Микола  Іванович  -  завідувач  кафедри  Донбаської
     державної академії будівництва та архітектури, Донецька обл.,
     м. Макіївка
162. Могильний Геннадій Іванович - голова  правління  акціонерного
     товариства   "Сиваш-Будінвест",  Автономна  Республіка  Крим,
     м.Красноперекопськ
163. Романєнко  Олена  Михайлівна  -  оглядач  ділового  тижневика
     "Негоціант", м.Донецьк
164. Галета   Олександр   Петрович   -   керівник   представництва
     акціонерного товариства "Норд", м.Київ
165. Кофман   Борис   Якович  -  заступник  начальника  управління
     економіки  та  територіального  розвитку  Одеського  міського
     виконавчого комітету, м. Одеса
166. Кисельов Валентин Миколайович - студент Донецького державного
     технічного університету, м. Донецьк
167. Ісаєв   Сергій   Володимирович   -    генеральний    директор
     науково-виробничої компанії "Інтербізнес", м. Донецьк
168. Каленюк   Валерій   Дмитрович    -    генеральний    директор
     науково-виробничого підприємства "Галбіс",  Івано-Франківська
     обл., м. Дрогобич
169. Кононенко  Євген  Володимирович  -  директор  з будівицтва та
     сільського     господарства      акціонерного      товариства
     "Славія-Інвест", Донецька обл., м. Краматорськ
170. Долгополов   Олександр   Олександрович   -   начальник   цеху
     відкритого  акціонерного  товариства  "Запорізький виробничий
     алюмінієвий комбінат", м. Запоріжжя
171. Проценко  Тетяна  Віталіївна - професор Донецького державного
     медичного університету, м. Донецьк
172. Єрдаков  Микола Пилипович - голова Білогорської міської ради,
     Автономна Республіка Крим, м. Білогорськ
173. Алєксєєв  Віктор  Андрійович  -  головний  лікар  амбулаторії
     станції Користівка Одеської залізниці,  Кіровоградська  обл.,
     м. Знам'янка
174. Пирогов  Леонід  Олексійович  -  заступник  начальника   цеху
     відкритого акціонерного товариства "Мотор-Січ", м. Запоріжжя
175. Окушко   Анатолій   Вацлавович   -    генеральний    директор
     акціонерного товариства "Фірма "Меблі", м. Донецьк
176. Черніков Валентин Георгійович - голова  правління  відкритого
     акціонерного товариства "Луганськхолод", м. Луганськ
177. Гладчук  Євген  Олександрович  -  головний   лікар   обласної
     клінічної лікарні професійних захворювань, м. Донецьк
178. Бурцев  Микола  Петрович   -   директор   фірми   "Бумеранг",
     м.Сімферополь
179. Кисельов Євген Леонідович -  докторант  Української  академії
     державного управління при Президентові України, м.Харків
180. Клименко Ігор Леонідович  -  технік  Державного  міжнародного
     аеропорту   м.Сімферополя,  Автономної  Республіки  Крим,  м.
     Євпаторія
181. Бевзенко    Валерій    Федорович   -   генеральний   директор
     акціонерного товариства "Керамет", м.Донецьк
182. Грановський  Михайло  Данилович  -  директор  Київської філії
     акціонерного товариства "Норд", м. Київ
183. Попов   Геннадій   Дмитрович  -  голова  Південо-Бесарабської
     регіональної організації Ліберальної партії України,  Одеська
     область, м. Ізмаїл
184. Савин Едуард Іванович - начальник відділку зв'язку Кримського
     СПНУ-80, м.Сімферополь
185. Христоєв Віктор Іванович - оглядач Харківської міської газети
     "Слобода", м. Харків
186. Клименко    Валентин    Іванович    -    завідувач    відділу
     науково-виробничої фірми "Зонд", м. Івано-Франківськ
187. Руденко Володимир  Петрович  -  голова  ради  Кіровоградської
     обласної    громадської    організації   "Союз   "Чорнобиль",
     м.Кіровоград
188. Афоніна   Марина   Станіславівна   -  оператор  товариства  з
     обмеженою     відповідальністю     "Проектне     підприємство
     "Луганськреконструкція", м. Луганськ
189. Близнюченко  Олександр  Григорович  -   доцент   Полтавського
     сільськогосподарського інституту, м. Полтава
190. Шацило  Ольга  Олександрівна  -   інженер   фірми   "Світло",
     Автономна Республіка Крим, м.Джанкой
191. Ткаченко Олександр Іванович  -  головний  економіст-заступник
     директора    товариства    з    обмеженою    відповідальністю
     "Аудиторська фірма "Схід", м. Харків
192. Доненко Іван Андрійович - пенсіонер, м. Сімферополь
193. Трофімов  Василь   Вікентійович   -   керуючий   регіональним
     управлінням КБ "Укркредиттрансбанк", м. Суми
194. П'янкова  Олександра  Василівна  -  головний  лікар  Дитячого
     територіального   медичного  об'єднання  Подільського  району
     м.Києва, м. Київ
195. Рейзвіх  Костянтин  Едуардович - директор науково-практичного
     центру "Ресурс", м.Кіровоград
196. Щербань Сергій Геннадійович - приватний адвокат, м. Харків
197. Іванова Любов Михайлівна - директор  приватної  фірми  "ОДА",
     Донецька область, м.Волноваха
198. Д'яченко Володимир Петрович - заступник  директора  закритого
     акціонерного товариства "Південторгбуд", м. Сімферополь
199. Наумов Анатолій Іванович - головний редактор газети "Погляд",
     м. Донецьк
200. Лялякін Олександр Андрійович  -  начальник  конструкторського
     відділу     закритого    акціонерного    товариства    "Завод
     "Південкабель", м. Харків
201. Ганжеєв  Віктор  Олександрович - голова Маріупольскої міської
     організаціі  Ліберальної  партії   України,   Донецька  обл.,
     м.Маріуполь
202. Донченко  Микола  Васильович  -  керівник  відділу  спільного
     підприємства "Обрій-1", м.Луганськ
203. Ротов Олександр Сергійович - генеральний  директор  спільного
     підприємства "ГЕРЦ-інко", м.Донецьк
204. Костенко Павло Петрович -  студент  Дрогобицького  державного
     педагогічного  інституту  ім.  Івана Франка,  Львівська обл.,
     м.Дрогобич
205. Черниченко  Людмила Андріївна - директор Донецького обласного
     благодійного фонду "Надія", м. Донецьк
206. Тукін   Михайло   Єгорович   -   начальник   цеху  відкритого
     акціонерного товариства "Південстальмонтаж", м. Сімферополь
207. Сенюк  Юрій  Володимирович  - президент промислово-фінансової
     компанії "ІТМ", м.Київ
208. Штомпель  Ольга Миколаївна - економіст товариства з обмеженою
     відповідальністю            "Проектне            підприємство
     "Луганськреконструкція", м. Луганськ
209. Анопрієнко Євген  Якович  -  завідувач  відділу  Центрального
     апарату Ліберальної партії України, м. Донецьк
210. Муравіна  Ірина  Тимофіївна  -  заступник  голови   Київської
     районної   адміністрації   Одеського   міського   виконавчого
     комітету, м. Одеса
211. Рибак  Андрій  Іванович  -  директор  виробничо-торгівельного
     підприємства "Норд-Сервіс", м. Львів
212. Вартеванян   Мельсік   Багратович   -   генеральний  директор
     Полтавського трикотажного об'єднання "Мрія", м. Полтава
213. Омельченко    Володимир    Павлович   -   завідувач   відділу
     Центрального апарату Ліберальної партії України, м. Донецьк
214. Маслак  Микола Михайлович - заступник голови Недригайлівської
     районної держадміністрації, Сумська обл., м. Недригайлів
215. Мельников  Ігор Іванович - завідувач організаційним комітетом
     Полтавської обласної організації Ліберальної партії  України,
     м. Полтава
216. Балацій Ігор  Миколайович  -  студент  Київського  державного
     технічного університету будівництва та архітектури, м. Київ
217. Марюхеня Віталій Володимирович - заступник голови  Черкаської
     обласної організації Ліберальної партії України, м. Черкаси
218. Лісовенко Микола Миколайович -  власний  кореспондент  газети
     "Урядовий кур'єр", м. Донецьк
219. Радецький  Євген  Вікторович   -   спеціальний   кореспондент
     Хмельницького  обласного  тижневика "Час",  Хмельницька обл.,
     смт Нова Ушиця
 
 Співголови виборчого блоку "Партія
 Праці та Ліберальна партія - РАЗОМ!"   Щербань Володимир Петрович
                                          Ландик Валентин Іванович
 
 Надруковано: "Голос України" 26.12.97, N 247 (1747)








Последние новости

 
Курсы НБ Украины
Валюта
USD26.31554
EUR30.5155
RUB0.41981
PLN7.12863
BYR
Реклама
Реклама



Наша кнопка