Законы Украины

Новости Партнеров
 

Про затвердження переліку об"єктів, що підлягають приватизації у 1997 р. згідно з планами-графіками, затвердженими наказом ФДМУ від 13.06.97 р. N 622 та внесення змін і доповнень до наказу ФДМУ від 04.03.97 р. N 241


 
                  ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ
                            Н А К А З
 
 N 768 від 23.07.97
   м.Київ
 
 vd970723 vn768
 
       Про затвердження переліку об'єктів,  що  підлягають
       приватизації у 1997 р.  згідно з планами-графіками,
       затвердженими наказом ФДМУ від 13.06.97 р. N 622 та
       внесення  змін  і  доповнень  до  наказу  ФДМУ  від
                        04.03.97 р. N 241
 
     На виконання   наказу   ФДМУ  від  13.06.97  р.  N  622  "Про
затвердження плану-графіку створення ВАТ та КСП на базі  державних
підприємств у 1997 році" та п.4 наказу ФДМУ від 04.03.97 р.  N 241
"Про затвердження переліку об'єктів груп Б,  В,  Г,  підготовка до
приватизації  державного  майна яких буде проводитись у 1997 році"
Н А К А З У Ю:
     1. Внести зміни та доповнення до Переліку об'єктів груп Б, В,
Г  (крім  АПК),  підготовка  до приватизації державного майна яких
буде проводитись  у  1997  році  за  участю  працівників  ЦА  ФДМУ
( v0241224-97 ) (додаток N 1).
     2. Внести зміни та доповнення до Переліку об'єктів груп Б, В,
Г  (крім  АПК),  підготовка  до приватизації державного майна яких
буде проводитись у 1997 році за  участю  працівників  регіональних
відділень ФДМУ ( v0241224-97 ) (додаток N 2).
     3. Внести зміни та доповнення до Переліку об'єктів груп Б, В,
Г   агропромислового   комплексу,   підготовка   до   приватизації
державного майна яких буде  проводитись  у  1997  році  за  участю
працівників   регіональних   відділень   ФДМУ   (   v0241224-97  )
(додаток N 3).
     4. Директорам Департаментів:  реформування власності (Філозоп
Є.Т), з  питань  реформування  власності в АПК (Чорноіванов В.В.),
управління частками  державного  майна  (Бондарчук  І.В.),  голові
Фонду майна Автономної Республіки Крим та начальникам регіональних
відділень   забезпечити   щомісячну   передачу   до   Департаменту
інформатики   даних  про  хід  виконання  робіт  з  підготовки  до
приватазації  об'єктів  груп  Б,В,Г   згідно   з   вищезазначеними
переліками  по  системі "Етап" та  здійснювати  контроль  за ходом
підготовки об'єктів до приватизації.
     5. Зміни  та  доповнення  до переліків проводити Департаменту
реформування власності за поданням Департаментів ФДМУ, Фонду майна
Автономної Республіки Крим, регіональних відділень ФДМУ.
     6. Контроль  за   виконанням   цього   наказу   покласти   на
в.о.заступника Голови ФДМУ Лєдомську С.Ю.
 
 В.о.Голови фонду                                        В.Лановий
                                                   Додаток N 1
                                                до наказу ФДМУ від
                                                23.07.97 р. N 768
                             Перелік
      об'єктів груп  Б, В, Г   (крім  АПК)   підготовка  до
      приватизації державного майна яких буде проводитись в
             1997 році за участю працівників ЦА ФДМУ
 
1. Включити:
                    Автономна Республіка Крим
14312482  Орендне виробничо-комерційне підприємство "Вимпел"
                     Дніпропетровська область
5393108   Нікопольський державний Південнотрубний завод
                         Донецька область
293189    Костянтинівський завод скловиробів ім.13-ти розстріляних
          робітників
                         Київська область
13726224  Калинівський завод теплоізоляційних матеріалів
4813148   Дослідно-експериментальне управління зварювальної
          техніки "Укрнафтогазбуд"
                        Львівська область
14308397  ВАТ "Львівський завод телеграфної апаратури"
                         Одеська область
165698    ВАТ "Одеський машинобудівний завод "Червона гвардія"
968272    ОП "Фабрика "Гама"
19356455  ОСП "Південьатоменергокомплект"
                         Сумська область
307033    Сумське орендне виробниче вовняне підприємство
                             м.Київ
24102142  Приладобудівний завод "Елміз"
24582123  Підприємство "Контур"
24583118  Дослідно-експериментальний завод
24533124  Деревообробний завод "Явір"
24582047  Інструментальний завод
24592175  Ремонтно-механічний завод "Модуль"
24594085  Автотранспортне підприємство "Надія"
24375348  Підприємство "Здоров'я"
24089370  Проектно-будівельний комплекс "Схід"
24585135  Підприємство "Елекон"
24585152  Виробничий центр "Тест"
2011864   Державне підприємство "Український науково-дослідний
          інститут харчування"
5538891   Київське обласне підприємство автобусних станцій 13299
 
2. Вилучити:
                    Автономна Республіка Крим
14308055  Приладобудівний завод, м.Феодосія
                         Донецька область
20391907  Іллічевський термічний завод концерну Азовмаш
191069    Фенольний завод "Південькокс", смт Новгородське
                         Київська область
4837686   Трест "Славутичатоменергобуд"
                         Одеська область
3118015   ОП "Одеська АТП-15154"
                        Харківська область
339500    Об'єднання "Харківгаз", м.Харків
 
З. Змінити коди:
                          Донецька область
Код ЄДРПОУ 99990031 Термічного заводу концерну "Азовмаш",
м.Маріуполь на 20391907
                                                   Додаток N 2
                                                до наказу ФДМУ від
                                                23.07.97 р. N 768
                             Перелік
    об'єктів груп  Б,  В,  Г   (крім   АПК),   підготовка   до
    приватизації державного майна яких буде проводитись в 1997
      році за участю працівників регіональних відділень ФДМУ
 
1. Включити:
                    Автономна Республіка Крим
4839343   Монтажне управління  N 7, м.Сімферополь
293901    Кримське управління "Промбудматеріали"
4788522   ОП Кримського монтажного управління
          "Кримтеплоенергомонтаж"
1412644   ОП "Сімферопольський завод монтажних заготовок"
3385992   ОП "Феодосійський домобудівний комбінат"
24695165  Управління будівництва ОП "Домобудівний комбінат",
          м.Феодосія
1431441   Орендне монтажно-будівельне управління "Гідромонтаж"
22326736  Підприємство "Свєт" (дочірнє підприємство ОП СПКФ
          "Фотон")
24492611  Торговельно-виробниче підприємство "Балатом"
4836770   Кримське НВО "Йодобром"
29701791  Керченський завод "Корал"
16325201  НВП "Оргтехавтоматизація"
1268880   Алуштинський завод залізобетонних конструкцій
3347388   ДП "Кримсоюздрук"
                        Вінницька область
14313694  Науково-дослідний інститут відеотермінальної техніки
222083    Вінницький інструментальний завод
3372723   Чечельницьке АТП-10550
5488887   Піщанське АТП-10540
13311836  Вінницьке мале державне підприємство "Ремприлад"
                        Волинська область
1880718   Державне підприємство "Волиньпаливо"
2497766   ВАТ "Діпроміст"
                     Дніпропетровська область
4800447   Спецтрест N 5
2498178   Дніпропетровське дочірнє орендне підприємство НДІ
          будівельного виробництва
20281076  Криворізький завод "Трансмаш"
3116105   Дніпропетровська АТП-11255
21919598  П'ятихатське АТП-11239
554514    Дніпропетровський вагоноремонтний завод
1388420   Державний проектний інститут "Дніпродіпротранс"
13419120  ДП "Дніпроторгобладнання"
                         Донецька область
305385    Державне комунальне підприємство "Артемівськ-сервіс"
3343114   Комбінат комунальних підприємств, м.Новоазовськ
194317    Структурний підрозділ Костянтинівського заводу "Укрцинк"
24467429  Відокремлений структурний підрозділ ОП "Азовморбудпром",
          м.Маріуполь
1126750   Відокремлений структурний підрозділ "Ремонтно-будівельне
          управління" ОП "Азовморбудпром", м.Маріуполь
4704985   Відокремлений структурний підрозділ "Управління
          матеріально-технічного постачання ОП "Азоморбудпром"
                       Житомирська область
1881706   Обласне державне комунальне підприємство "Облпаливо"
1529027   Обласне комунальне підприємство "Прогрес"
13572598  Житомирський обласний торгово-комерційний центр
                         Київська область
1372850   ВАТ "Білоцерківський завод нестандартизованого
          обладнання і оснастки"
4715664   ВАТ СМУ N 24, Васильківський район
                      Кіровоградська область
4692555   Державне підприємство "Кіровоградський завод
          колійних машин"
1194638   Державне підприємство "Тюльпан"
                        Луганська область
858214    ВАТ "Лисичанське АТП-0307"
177261    ДВАТ "Первомайський ремонтно-механічний завод"
178703    ДВАТ "Енергоремонт"
24182388  Стаханівський завод будівельних матеріалів і
          конструкцій
181013    Лутугінське орендне шахтобудівельне управління
13373004  ОП "Регенерат"
4681296   Інститут "Армопласт"
1242372   Управління виробничо-технологічної комплектації,
          м.Северодонецьк
5427944   ДВАТ "Стаханівська автобаза"
5472011   ДВАТ "Брянківський ремонтно-механічний завод"
222120    Красноріченський верстатобудівний завод
3113377   Біловодське автотранспортне підприємство АТП-10929
23483644  Сєверодонецьке АТП-10974
24197562  Петровське АТП-10926
                        Львівська область
1349555   Мурованське комунальне підприємство залізобетонних
          виробів
13833795  Комунальне підприємство "Курортторг"
3448630   Спеціалізоване ремонтно-будівельне управління N 65
4874351   ОП СКБ "Спортмаш"
1272172   ОП "УМ-1"
-         Сколівський завод пластмас
13828798  Стрілківський меблевий комбінат
3448623   ШРБУ 88
3114767   Львівське АТП-14631
3114744   Львівське АТП-14630
5461480   Бориславський авторемонтний завод
                       Миколаївська область
911919    Державна комунальна Миколаївська СПМК N 1
3117843   Автотранспортне підприємство 14827
3117895   Державне автотранспортне підприємство 14854
5465809   Державне автотранспортне підприємство 14855
2126538   Новоодеське АТП-1407
                         Одеська область
1552552   Торговельно-комерційне підприємство "Галант"
20984470  АТП-15142, м.Одеса
                        Полтавська область
5452830   Полтавський дослідно-експериментальний завод
          (структурний підрозділ ДКТІ)
14372393  Полтавський ДКТІ
2566639   Завод "Прилад"
                        Рівненська область
3332234   ОП "Рембуд"
                         Сумська область
3118630   Білопольське АТП-15937
426512    Буринське АТП-15938
3118720   Глухівське АТП-15939
3118600   Краснопільське АТП-15940
3118601   Кролевецьке АТП-15941
3118713   Недригайлівське АТП-15943
420443    Путивльське АТП-15944
3118682   Ямпільське АТП-15945
3118529   Сумське АТП-15927
1528068   Сумське АТП-15928
3118558   Роменське АТП-15948
5495928   Сумське АТП-15954
5495934   Сумське АТП-15955
1431386   Державне дослідне виробництво нафтогазорозвідувальної
          техніки
                      Тернопільська область
3118802   Тернопільське державне автотранспортне
          підприємство 16154
3118759   Кременецьке автотранспортне підприємство 16166
                        Харківська область
19463429  ВАТ "Холодильник-5000"
21188002  ВАТ "Харківський інститут вишукувань і досліджень
          "Енергопроект"
1384439   ОП "Аеробуд-87"
3359500   Об'єднання "Харківгаз", м.Харків
5768473   ВАТ "Фармацевтична фірма "Здоров'я"
224969    Харківське спеціальне конструкторське бюро агрегатних
          верстатів
481324    ВАТ "Точмедприлад"
214868    Харківський завод "Електромашина"
22645973  Державне підприємство "Харківавтотранс"
1883585   ВАТ "Харківкольормет"
                        Херсонська область
14309617  ЦКБ "Ізумруд"
                       Хмельницька область
1373341   Славутський завод залізобетонних виробів
6380563   Орендний Кам'янець-Подільський соковий завод
14168536  Завод "Маяк", Хмельницький р-н
14148605  Науково-дослідний інститут "Уконд", м.Хмельницький
293522    Славутський склозавод
                        Черкаська область
5461237   Катеринопільське АТП-17138
                       Чернігівська область
14242681  Редакційно-виробничий комплекс "Деснянська правда"
                              м.Київ
14310135  Центральне конструкторське бюро "Шхуна"
14277432  Державна госпрозрахункова комерційна фірма
          "Укрмашконверсія"
1056296   Київський експериментальний завод залізобетонних шпал
3569120   Державне торговельно-виробниче підприємство по фасуванню
          продовольчих товарів
 
2. Вилучити:
                     Дніпропетровська область
5393108   Нікопольський державний Південнотрубний завод
3116097   Дніпропетровське АТП-11254
                         Донецька область
179938    Державне підприємство ремонтно-будівельного управління
          "Ханжоковське" ВО "Макіїввугілля"
                      Кіровоградська область
178198    Розріз "Морозівський" ВО "Олександріявугілля"
178206    Олександрійський рудорементний завод
178235    Розріз "Бандурівський"
178287    Розріз "Верболозівський"
178318    Брикетна фабрика "Байдаківська"
178324    Брикетна фабрика "Димитрівська"
179291    Управління по монтажу, демонтажу та ремонту гірничого
          обладнання ВО "Олександріявугілля"
179447    Олександрійське вантажно-транспортне управління
          ВО "Олександріявугілля"
3362809   Розріз "Костянтинівський" ВО "Олександріявугілля"
238210    Кіровоградський ливарний завод
                        Луганська область
-         ОДВАТ НДПІ "Вуглеавтоматизація"
1242337   Управління виробничо-технологічної комплектації тресту
          "Краснолучпромбуд", м.Красний Луч
                         Одеська область
1886796   Одеське державне територіальне управління з
          матеріальних ресурсів "Одесголовпостач"
165698    ВАТ "Одеський машинобудівний завод "Червона гвардія"
                        Черкаська область
3356944   Кам'янське ВУЖКГ
3357091   Монастирищенське ВУЖКГ
                              м.Київ
6398      Державний науково-дослідний інститут інформатики
          та моделювання економіки
3. Змінити коди:
                     Дніпропетровська область
Код ЄДРПОУ 3116105 Дніпропетровського АТП-11257 на 3116128
                         Донецька область
Код ЄДРПОУ 5428228 Горлівського ремонтно-механічного
заводу ВО "Артемвугілля", м.Горлівка на 1412673
                        Харківська область
Код ЕДРПОУ 5489268 Харківського дослідного заводу на 5789268
                                                   Додаток N 3
                                                до наказу ФДМУ від
                                                23.07.97 р. N 768
                             Перелік
       об'єктів  груп  Б, В, Г  агропромислового  комплексу,
       підготовка до приватизації державного майна яких буде
       проводитись  в  1997 році   за   участю   працівників
                   регіональних відділень ФДМУ
 
1. Включити:
                        Вінницька область
5519698   Вінницький завод продтоварів
5413468   Підрядна госпрозрахункова ремонтно-будівельна
          дільниця N 2
-         ОП "Козятинський завод СМЗ"
444429    ОП "Вінницький міськмолокозавод"
5519681   Тульчинський завод продтоварів
953208    Вінницький хлібокомбінат N 2, смт Десна
444470    ОП "Крижопільський сироробний завод"
953220    Вендичанський комбінат хлібопродуктів, смт Вендичани
          Могилів-Подільського р-ну
953237    Вінницький комбінат хлібопродуктів N 1
953444    Крижопільський комбінат хлібопродуктів
953303    Гайсинський комбінат хлібопродуктів
5487567   Пішанське районне державне виробниче об'єднання
          по виконанню агрохімічних робіт "Райагрохім"
5413793   Птахорадгосп "Липовецький", с.Лукашова
20119654  Крижопільський заготівельний пункт
708182    Хмелерадгосп "Шевченківський", с.Шевченкове
          Літинського р-ну
-         АТП, база, м.Вінниця
20096657  Черневецьке міжрайонне сільськогосподарське підприємство
          "Сортнасіннєовоч", с.Гонтовка Черневецького р-ну
5387357   Жмеринське МПБМП-4
1355295   Вінницясільбудкомплект
1355768   Вінницьке МПБМП-3
5465488   ОП "Вінницьке управління механізації і автотранспорту"
          об'єднання "Західелеваторспецбуд"
1354651   Постійнодіючий поїзд N 4 об'єднання
          "Західелеваторспецбуд"
375711    Ямпільський завод продтоварів
                        Волинська область
5383750   Горохівський завод продтоварів
951735    Голобський комбінат хлібопродуктів, смт Голоби
          Ковельського р-ну
953065    Луцький комбінат хлібопродуктів N 2
492090    Державне підприємство"Сортнасіннєовоч"
5383974   СПМК-12
4634658   Державний племптахорадгосп "Ківерецький"
                     Дніпропетровська область
951468    Межівський комбінат хлібопродуктів, смт Межова
          Межівського р-ну
951474    Дніпропетровський комбінат хлібопродуктів
951480    Балівський комбінат хлібопродуктів, ст.Балівка
          Дніпропетровського району
953585    Мечетнянський комбінат хлібопродуктів, смт Покровське
953757    Павлоградський комбінат хлібопродуктів
953763    Новомосковський комбінат хлібопродуктів
953776    Нікопольський комбінат хлібопродуктів
953852    Дніпропетровська реалізаційна база
953898    Криворізький комбінат хлібопродуктів
953906    Дніпродзержинська реалізаційна база
5539376   Дніпропетровське орендне спецавтопідприємство 0406
851790    Племптахорадгосп "Новомосковський"
21897328  Лошкарівське підприємство водозабірної апаратури
8511882   Птахорадгосп "Лозуватський"
5465382   СПМК N 542
847541    Радгосп "Чаплинський"
24429038  Державне спеціалізоване підприємство 0406
                         Донецька область
401838    Радгосп "Гірник", с.Комунарівка Старобешівського р-ну
957382    Горлівський комбінат хлібопродуктів
957413    Маріупольський комбінат хлібопродуктів
957465    Добропільський комбінат хлібопродуктів
957471    Донецький комбінат хлібопродуктів N 2
957488    Краматорський комбінат хлібопродуктів
957608    Кутейниковський комбінат хлібопродуктів,
          смт Кутейникове Амвросіївського р-ну
957643    Ясинуватський комбінат хлібопродуктів
957672    Торезька реалізаційна база
2043019   Костянтинівська реалізаційна база
2080813   Єнакіївська реалізаційна база
727083    ВО "Зоопромветпостач"
694095    Донецьке племпідприємство
6906556   Донецький радгосп-технікум
694304    Артемівське племпідприємство
695999    Маріупольське племпідприємство
5394765   Радгосп "Красносільський"
3563175   Новгородське спецпідприємство
5453597   Шовкорадгосп "Василівський"
                       Житомирська область
951528    Коростенський комбінат хлібопродуктів
951534    Печанівська реалізаційна база, с.Печанівка
          Дзержинського р-ну
951540    Бердичівський комбінат хлібопродуктів
953094    Черняхівський комбінат хлібопродуктів, смт Черняхів
953970    Новоград-Волинська реалізаційна база
95398     Овруцька реалізаційна база
954047    Житомирська реалізаційна база
4808660   Насіннєвий радгосп "Поліський"
5396132   Насіннєвий радгосп "Війтовецький"
402173    Бердичівська насіннєва база "Сортнасіннєовоч"
1529079   Радгосп "Вишпільський"
5418394   Житомирське обласне державне виробничо-торговельне
          підприємство "Житомирхліб"
488786    Насіннєвий радгосп "Чоповицький"
                       Закарпатська область
954063    Іршавський комбінат хлібопродуктів
954076    Тячівський комбінат хлібопродуктів
954128    Рахівська реалізаційна база
954136    Мукачівський комбінат хлібопродуктів
954165    Вузлівський комбінат хлібопродуктів, смт Вузлове
          Берегівського р-ну
5583779   Свалявська реалізаційна база
5583785   Хустська реалізаційна база
                        Запорізька область
951579    Оріхівській комбінат хлібопродуктів
951586    Запорізький комбінат хлібопродуктів
951592    Єлизаветівський елеватор
951600    Пришибський комбінат хлібопродуктів, смт Пришиб
          Михайлівського району
951623    Вільнянський комбінат хлібопродуктів
951633    Бердянський комбінат хлібопродуктів
951646    Гуляйпільський елеватор
951652    Мелітопольський елеватор
952870    Запорізька експедиція по захисту
954194    Троянський елеватор, с.Трояни Бердянського р-ну
954219    Фісаківське хлібоприймальне підприємство, смт Комишуваха
          Оріхівського р-ну
954231    Благовіщенське хлібоприймальне підприємство
954248    Ботіївське хлібоприймальне підприємство, м.Бердянськ
954292    Магедівське хлібоприймальне підприємство, ст.Магедове
          Пологівського району
954314    Приморське хлібоприймальне підприємство
954357    Верхньотокмацьке хлібоприймальне підприємство,
          с.Верхній Токмак Чернігівського р-ну
5480482   Пологівський комбінат хлібопродуктів
849066    Радгосп "Запорізька січ"
849020    Радгосп "Лисогірський"
-         Радгосп "Жовтневий"
                    Івано-Франківська область
951669    Гальцький комбінат хлібопродуктів
951675    Рогатинський комбінат хлібопродуктів
954366    Калуська реалізаційна база
954372    Долинська реалізаційна база
954389    Городенківське хлібоприймальне підприємство
954395    Снятинська реалізаційна база
954403    Надвірнянська реалізаційна база
954411    Івано-Франківська реалізаційна база
954426    Заболотівська реалізаційна база
5496342   Отинянський комбінат хлібопродуктів
                         Київська область
954449    Бородянське хлібоприймальне підприємство
954455    Васильківське хлібоприймальне підприємство
954478    Тетіївське хлібоприймальне підприємство
954490    Фастівське хлібоприймальне підприємство
954515    Березанське хлібоприймальне підприємство
954521    Богуславське хлібоприймальне підприємство
954544    Сквирський комбінат хлібопродуктів
954550    Ольшаницьке хлібоприймальне підприємство
2013343   Устимівське хлібоприймальне підприємство, с.Устимівка
          Васильківського р-ну
448752    Богуславський відгодівельний радгосп ім.Запорожця
3744696   ВАТ "Сквирське АТП"
7317661   ВАТ "Богуславський райагропостач"
91466002  Кагарлицький райагропостач (структурний підрозділ,
          "Облагротехсервіс"
                     Кіровоградська область
951830    Долинський комбінат хлібопродуктів
951847    Грушівське хлібоприймальне підприємство
951853    Користівське хлібоприймальне підприємство, смт Приютівка
951862    Кіровоградський комбінат хлібопродуктів
951876    Новоукраїнський комбінат хлібопродуктів
951899    Помічнянський елеватор, смт Помічня
          Добровеличківського р-ну
951907    Кіровоградський комбінат хлібопродуктів N 1
952893    Кіровоградська експедиція по захисту хлібопродуктів
954586    Фундукліївське хлібоприймальне підприємство,
          смт Олександрівка
954610    Бобринецьке хлібоприймальне підприємство
954633    Ємилівське хлібоприймальне підприємство
954640    Знам'янський елеватор:
954685    Новомиргородський елеватор
954691    Осипівське хлібоприймальне підприємство
954705    Павлишський елеватор
954739    Рядівський елеватор, ст.Рядова Петрівського р-ну
954751    Куцівський елеватор
954774    Маловисківське хлібоприймальне підприємство
3342830   Голованівське хлібоприймальне підприємство
3342959   Цибулівське хлібоприймальне підприємство, ст.Цибулеве
          Олександрівського району
4544429   Щасливське хлібоприймальне підприємство, ст.Щаслива
          Олександрівського р-ну
5583791   Хащуваське хлібоприймальне підприємство
951818    Кіровоградська механічна майстерня
728279    Олександрівський радгосп-технікум
23100218  Агрофірма "Бовтишка"
                        Луганська область
952746    Петровеньківський комбінат хлібопродуктів,
          м.Петровеньківське Краснолуцького р-ну
952769    Ровеньківський комбінат хлібопродуктів
952775    Лисичанський комбінат хлібопродуктів
957229    Краснодонський комбінат хлібопродуктів
488740    Радгосп "Учбовий"
727825    Старобільський завод-технікум
19074550  ДКП "Луганськсільгаз"
846263    Лімаревський кінний завод
5401181   Радгосп "Криворіжжя"
846228    Новоолександрівський кінний завод N 64
846240    Стрілецький кінний завод
24208202  ВАТ "Дари природи"
24208194  ВАТ "Урожай"
3569373   Марківський "Райагротехсервіс"
710457    ВАТ "Сільськогосподарське підприємство
          "Селекція-племресурси"
846234    Деркульський кінний завод N 63
846576    Радгосп "Талівський"
                        Львівська область
5528697   ЗВТО АПК "Прикарпаття"
915225    ДКП ПТЦ "Агрософт"
952048    Львівський комбінат хлібопродуктів
306118    Кам'янко-Бузький льонозавод
1353217   ЛОДБФ-"Облсільбуд"
                       Миколаївська область
952095    Трикратський комбінат хлібопродуктів, с.Трикратне
          Вознесенського р-ну
954975    Новополтавський комбінат хлібопродуктів, ст.Новополтавка
          Березанського р-ну
955006    Засільське хлібоприймальне підприємство, с.Засілля
          Жовтневого р-ну
955012    Колосовський елеватор, ст Кудрявцеве
          Веселинівського р-ну
955035    Ново-Одеське хлібоприймальне підприємство
955041    Казанківський елеватор
955058    Підгорнянський елеватор, стм.Підгородна
          Першотравневого р-ну
955070    Якінський елеватор, с.Добре Баштанського р-ну
955087    Новоселівський елеватор, с.Новоселівка
          Березанського р-ну
955130    Первомайська реалізаційна база
957809    Варварівський елеватор
957815    Веселинівське хлібоприймальне підприємство
4270570   Бандурське хлібоприймальне підприємство, ст.Бандурка
          Першотравневого р-ну
4270593   Очаківське хлібоприймальне підприємство
727334    Миколаївське державне підприємство "Зоотехветзбут"
952114    Миколаївський комбінат хлібопродуктів
426704    Державне Жовтневе підприємство "Райагроременергомонтаж"
905793    РП МТО "Райагропостач"
727334    ДП "Зооветпромпостач"
13870820  ДП "Фрегат"
                         Одеська область
95528     Аливязьке хлібоприймальне підприємство, с.Новохолмзьке
          Арцизького р-ну
95540     Кодимське хлібоприймальне підприємство
952120    Білгород-Дністровський комбінат
952130    Одеський комбінат хлібопродуктів
955167    Овідіопольське хлібоприймальне підприємство
955176    Одеський портовий елеватор
955199    Ренійський елеватор
955213    Балтське хлібоприймальне підприємство, с.Білине
          Балтського р-ну
955221    Березинський комбінат хлібопродуктів, смт Березине
          Тарутинського р-ну
955236    Арцизьке хлібоприймальне підприємство
955242    Буялицький комбінат хлібопродуктів, ст.Буялик
          Іванівського р-ну
955259    Одеська експедиція по захисту хлібопродуктів
955271    Кілійський елеватор
955294    Веселокутський комбінат хлібопродуктів, с.Веселий Кут
          Арцизького р-ну
955302    Виводнянське хлібоприймальне підприємство, ст.Вигода
          Білявського р-ну
955325    Болградське хлібоприймальне підприємство
955331    Березовський елеватор
955348    Заплазьке хлібоприймальне підприємство, ст.Заплази
          Любашівського р-ну
955354    Затишанське хлібоприймальне підприємство, ст.Затишшя
          Фрунзівського р-ну
955360    Жеребківське хлібоприймальне підприємство, ст.Жеребкове
          Ананьївського р-ну
955377    Мардарівське хлібоприймальне підприємство, ст.Мардарівка
          Ананьївського р-ну
955414    Чубівський комбінат хлібопродуктів, с.Чубівка
          Котовського р-ну
955437    Кулевчанське хлібоприймальне підприємство, ст.Кулевча
          Саратського р-ну
5519327   Куліндорівській комбінат хлібопродуктів
24774383  Радгосп "Нове життя"
855368    Ордена Трудового Червоного Прапора радгосп "Червоний"
855287    Радгосп "Тарутинський"
5414746   Радгосп "Дружба"
                        Полтавська область
952166    Полтавський комбінат хлібопродуктів
952172    Миргородський комбінат хлібопродуктів N 1
9553024   Миргородський комбінат хлібопродуктів N 2
955466    Кобеляцький комбінат хлібопродуктів, с.Бутенки
          Кобеляцького р-ну
955621    Пирятинський комбінат хлібопродуктів
728606    Березоворудський радгосп-технікум
5384895   Насінницький радгосп "Заповіт Леніна",
          В.Багачанського р-ну
728612    Полтавський радгосп ім.Макаренка
727216    Полтавське державне підприємство по зоотехнічному і
          ветеринарному забезпеченню "Полтавський зооветпостач"
845826    Радгосп "Козельщинський", смт Козельщина
                        Рівненська область
-         ОП "Бабино-томахівський цукрозавод"
955704    Сарненський комбінат хлібопродуктів
955733    Костопільське хлібоприймальне підприємство
955762    Рафалівське хлібоприймальне підприємство, смт Рафалівка
          Володимирецького р-ну
955779    Дубнецьке хлібоприймальне підприємство
955785    Острозьке хлібоприймальне підприємство, с.Оженін
          Острозького р-ну
955809    Здолбунівське хлібоприймальне підприємство
955816    Дубровицьке хлібоприймальне підприємство
14293141  Рівненська реалізаційна база
2773114   Костопільський хлібозавод
4718036   Костопільська база "Сортнасіннєовоч"
5490581   Рокитнівський "Райагрохім"
310232    "Зарічанський льонозавод"
22558582  Старомощанський бурякорадгосп
                          Сумсма область
374568    Охтирський комбінат хлібопродуктів
955851    Біловодський комбінат хлібопродуктів, с.Бобрик
          Роменського р-ну
955880    Роменський комбінат хлібопродуктів
955897    Тростянецький комбінат хлібопродуктів
955911    Кролевецький комбінат хлібопродуктів
956000    Конотопський комбінат хлібопродуктів
956017    Сумський комбінат хлібопродуктів
857947    Радгосп "Рассвєт"
388688    Госпрозрахункова база МТЗ "Сумицукорпром"
414693    Радгосп "Глухівський"
486758    Держплемзавод "Василівка" Лебединського р-ну
2020297   Великописарівський завод продтоварів
                      Тернопільська область
952829    Бучацький комбінат хлібопродуктів
956046    Бережанська реалізаційна база
956112    Кременецький комбінат хлібопродуктів
956141    Скалатський комбінат хлібопродуктів
956158    Тернопільський комбінат хлібопродуктів
956170    Хоростківський комбінат хлібопродуктів
956187    Чортківський комбінат хлібопродуктів
14056458  Підволочиське хлібоприймальне підприємство
21146144  Товстинський державний молокозавод
5490948   Чортківське РВО по агрохімічному обслуговуванню
          сільського господарства "Сільгоспхімія"
727245    Тернопільське державне підприємство по виробництву та
          зоотехнічному і ветеринарному постачанню "Зооветпостач"
7044474   Чортківське племпідприємство по осіменінню
          сільскогосподарських тварин
5397715   Племптахорадгосп "Бучацький"
21153601  Тернопільське державне підприємство по заготівлі та
          реалізації племінних тварин "Облплемпостач"
5510941   Залищицький хлібокомбінат
5490871   Кременецьке районне державне підприємство по виконанню
          агрохімічних робіт "Райагрохім"
1035182   Державний проектно-розвідувальний інститут
          "Тернопільдніпроводгосп"
21140308  Державне підприємство "Тернопільський
          навчально-курсовий комбінат"
                        Харківська область
952226    Красноградський комбінат хлібопродуктів
952232    Краснопавлівський комбінат хлібопродуктів,
          смт Краснопавлівка Лозівського р-ну
952249    Харківський комбінат хлібопродуктів N 2
952255    Харківський комбінат хлібопродуктів N 1
952261    Вовчанський комбінат хлібопродуктів
952278    Ізюмський комбінат хлібопродуктів, с.Капитолівка
          Ізюмського р-ну
952284    Лозівське хлібоприймальне підприємство
952290    Ков'ягівське хлібоприймальне підприємство, с.Ков'яги
          Валківського р-ну
952315    Шевченківський комбінат хлібопродуктів
952338    Кегичівське хлібоприймальне підприємство
952835    Граківський комбінат хлібопродуктів, с.Гракове
          Чугуївського р-ну
952918    Харківська експедиція по захисту хлібопродуктів
953042    Новопокровський комбінат хлібопродуктів,
          смт Новопокровка Чугуївського р-ну
956299    Лихачівське хлібоприймальне підприємство,
          смт Первомайськ
956325    Білоколодезянський елеватор, с.Білий Колодязь
          Вовчанського р-ну
956359    Близнюківський елеватор
956365    Власівське хлібоприймальне підприємство, с.Власівка
          Нововодолазького р-ну
956371    Великобурлуцьке хлібоприймальне підприємство
956388    Водянське хлібоприймальне підприємство, с.Водяне
          Краснокутського р-ну
956402    Гутянський елеватор, с.Губарівка Богодухівського р-ну
956416    Дергачівське хлібоприймальне підприємство
956425    Зачепилівське хлібоприймальне підприємство
956448    Боровський елеватор
956454    Куп'янське хлібоприймальне підприємство
956460    Балакліївський елеватор
956477    Золочівське хлібоприймальне підприємство
956483    Зміївський елеватор
5404452   Дворічанський елеватор
5430449   Савинський елеватор, с.Савинці Балаклійського р-ну
419325    Харківське спеціалізоване монтажно-налагоджувальне
          управління "М'ясомолмонтаж"
850922    Радгосп "Зміівська овочева фабрика"
451085    Харківське державне спеціалізоване будівельно-монтажне
          управління "Укрм'ясомолтехпром"
851086    Радгосп "Комінтерн"
907473    Біляївське ремонтно-транспортне орендне підприємство
          об'єднання "Харківагротехніка"
14061672  Липціське державне підприємство по агрохімічному
          обслуговуванню "Міжрайагрохім" Харківського р-ну
21251083  ВАТ "Дергачівський комбікормовий завод"
412333    Радгосп "ХХ партз'їзду"
414730    Радгосп "Ізюмський"
                        Херсонська область
3355413   Радгосп "Декоративні культури"
358711З   Високопільський райагробуд
5396681   Радгосп "Виноградний"
413541    Радгосп "Дніпровський"
413653    Радгосп імені Цюрупи
413630    Радгосп "Золоті піски"
413699    Радгосп "Мічурінець"
413535    Радгосп ім.Покришева
413682    Радгосп "Наддніпрянський"
3587218   Каховський райагробуд
952350    Високопільський комбінат хлібопродуктів
952367    Херсонський комбінат хлібопродуктів
952373    Білокриницький комбінат хліболродуктів, смт Біла Криниця
          Велико-олександрівського р-ну
952389    Новокаховський комбінат хлібопродуктів
952396    Новоолексіівський комбінат хлібопродуктів,
          смт Новоолексіївка Генічеського р-ну
55396824  Сірогозький комбінат хлібопродуктів, с.Сірогози
          Нижньосірогозького р-ну
447633    Новокаховський маслозавод
5487260   Верхньорогачицький райагрохім
383840    Каховський експериментально-механічний завод
1036454   Дар'ївське ПМК-143
                       Хмельницька область
952410    Кам'янець-Подільський комбінат хлібопродуктів
952427    Полонський комбінат хлібопродуктів
952462    Балинський комбінат хлібопродуктів, с.Балин
          Дунаївецького р-ну
952485    Дунаївецький комбінат хлібопродуктів
952491    Славутський комбінат хлібопродуктів
956690    Волочиський комбінат хлібопродуктів
956715    Шепетівська реалізаційна база
21328420  Хмельницьке проектно-кошторисне бюро "Елеваторзернопром"
450795    Хмельницьке спеціалізоване автотранспортне
          підприємство 2202
                        Черкаська область
952508    Сигнаївський комбінат хлібопродуктів
952545    Золотоніський комбінат хлібопродуктів
952551    Тальнівський комбінат хлібопродуктів
952568    Черкаський комбінат хлібопродуктів
952574    Катеринопільський комбінат хлібопродуктів, смт Єрки
          Катеринопільського р-ну
956891    Білозірська реалізаційна база
376688    Маньківське ВО "Райагропроммеханізація"
5491505   Жашківське державне підприємство "Райагрохім"
1036626   Пересувна механізована колона N 203
373623    Цукровий завод Березинського агроцукрового комбінату
414374    Державне сільськогосподарське підприємство "Межиріцьке"
5423171   Державне сільськогосподарське підприємство "Звенигора"
                       Чернігівська область
952634    Ніжинський комбінат хлібопродуктів
952640    Чернігівський комбінат хлібопродуктів N 1
956968    Щорське хлібоприймальне підприємство
956974    Менське хлібоприймальне підприємство
957011    Корюківське хлібоприймальне підприємство
957028    Дочинське хлібоприймальне підприємство, ст.Доч
          Борзнянського р-ну
957034    Дмитрівське хлібоприймальне підприємство, смт Дмитрівка
          Бахмацького р-ну
957063    Городнянське хлібоприймальне підприємство
957070    Талалаївське хлібоприймальне підприємство
957086    Новгород-Сіверське хлібоприймальне підприємство
957092    Голубицьке хлібоприймапьне підприємство, с.Яворці
          Ріпкинського району
957100    Семенівське хлібоприймальне підприємство
957838    Носівське хлібоприймальне підприємство
14218275  Черешенське хлібоприймальне підприємство, с.Черешеньки
          Коропського р-ну
709833    Новгород-Сіверська льононасінницька станція
857255    Радгосп ім.О.Десняка
414859    Державне сільськогосподарське підприємство
          "Плодоовочпром"
418478    Насіннєвий радгосп "Зоря" Ніжинського р-ну
857278    Радгосп ім.Шевченка
709885    Чернігівська льононасінницька станція
4311582   Корюківська льононасінницька станція
3765619   Корюківське підприємство "Райагротехсервіс"
709730    Прилуцьке підприємство по племінній справі
492380    Менська насіннєва база об'єднання "Сортнасінняовоч"
21396213  Авдіївське виробничо-державне підприємство по виконанню
          агрохімічних робіт "Райагрохім"
14255442  Будівельно-монтажне управління "Північбуд"
851436    Птахорадгосп "Менський"
3331565   Ефіроолійний радгосп "Подищанський"
709738    Ніжинське підприємство по племінній справі
709879    Куликівська льононасінницька станція
                       Чернівецька область
952686    Чернівецький комбінат хлібопродуктів
952692    Ларгівський комбінат хлібопродуктів, ст.Ларга
          Кельменецького р-ну
957117    Сторожинецька реалізаційна база
957123    Вижницька реалізаційна база
957135    Глибоцька реалізаційна база
5389631   Орендне підприємство по ремонту та будівництву ПІДП
          харчової промисловості "Чернівціхарчорембуд"
729238    Кицманський радгосп-технікум
                              м.Київ
5472092   ВАТ "Київська реалізаційна база"
5415510   Київське виробниче підприємство по виконанню спеціальних
          будівельно-монтажних робіт "Украгромлинмонтаж"
                          м.Севастополь
951988    Севастопольський комбінат хлібопродуктів
 
2. Вилучити:
                        Вінницька область
5519675   Хмільницький завод продтоварів
13340832  Бершадський завод продтоварів
                        Київська  область
20580241  Радгосп "Ярешківський"
                        Луганська область
860412    Український державний інститут споруд захисного грунту
          "Діпропромтеплиці", м.Луганськ
714745    Луганське обласне державне підприємство по біологічному
          методу боротьби з шкідниками і хворобами рослин
          "Облбіопідприємство"
                       Миколаївська область
413914    Радгосп "Явнинський"
13868941  Державне сільгоспплемпідприємство
725097    Новобузьке підприємство по племінній справі
          у тваринництві
488898    ДП "Сортнасіннєовоч", м.Миколаїв
415570    Миколаївське об'єднання "Укрплодрозсадник"
911931    Спеціалізований будівельно-монтажний трест
          "Миколаївспецмонтаж"
905860    Березанський райагрозбут
                         Сумська область
380600    Державне підприємство "Буринський завод продтоварів"
                      Тернопільська область
2769153   Збаразький тепличний комбінат
14028506  Птахорадгосп "Підволочинський"
14057085  Птахофабрика "Збаразька"
855859    Радгосп "Зоря"
5398125   Кременецьке державне аграрно-виробничо-торговельне
          підприємство "Явір"
4540029   Радгосп "Україна"
5397870   Радгосп "Надзбручанський"
3783161   Радгосп "Галичина"
3369177   Птахофабрика "Тернопільська"
4541856   Ланівецьке районне виробниче підприємство
          "Агропромтехніка"
907220    Копичинецьке виробниче підприємство "Агропромтехніка"
                        Харківська область
412375    Радгосп "Перше серпня"
412398    Радгосп "Красноградський"
412406    Радгосп "Глобівський"
412412    Радгосп "Люботинський"
412429    Радгосп "Перемога"
412435    Радгосп ім."Комсомольської правди"
412441    Радгосп "Московський"
414730    Радгосп "ХТЗ"
5404274   Державне підприємство "Красноградський хлібзавод"
381924    Балаклійський хлібзавод
                        Херсонска область
486793    Радгосп "Сиваський"
855983    Радгосп ім.Щорса
856066    Радгосп "Бериславський"
856793    Радгосп ім.Чкалова








Последние новости

 
Курсы НБ Украины
Запрашиваемая страница не найдена
Валюта
USD
EUR
RUB
PLN
BYR
Реклама
Реклама



Наша кнопка