Законы Украины

Новости Партнеров
 

Про призначення стипендій відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 22.05.2000 N 248

             КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
 
                    Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 
 N 948 від 21.11.2006
 
 
               Про призначення стипендій відповідно
            до розпорядження голови обласної державної
                адміністрації від 22.05.2000 N 248
 
 
     Розглянувши подання     управління     освіти     і     науки
облдержадміністрації,  відповідно  до  Закону України "Про місцеві
державні адміністрації" ( 586-14 ),  розпорядження голови обласної
державної адміністрації від 22.05.2000 N 248 ( ra0248155-00 ) "Про
встановлення  стипендій  голови   Київської   обласної   державної
адміністрації  для  переможців  III  та  IV  етапів Всеукраїнських
учнівських олімпіад з базових навчальних предметів  та  III  етапу
конкурсу-захисту  науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої
академії  наук  України  та  III  етапу  Всеукраїнських  конкурсів
фахової  майстерності  серед учнів професійно-технічних навчальних
закладів",  зареєстрованого  в  Київському  обласному   управлінні
юстиції 24 травня 2000 року за N 42/259:
 
     1. Призначити        стипендії        голови        Київської
облдержадміністрації:
 
     1.1. Переможцям III етапу Всеукраїнських учнівських  олімпіад
з   базових   навчальних   предметів,  що  відбулися  в  2005/2006
навчальному році, у розмірі по 50 гривень у місяць кожному:
 
 Бивалькевичу                - учневі 10 класу ліцею
 Роману Васильовичу            м. Славутич
 
 Біланюк                     - учениці 11 класу спеціалізованої
 Ірині Михайлівні              загальноосвітньої школи I - III
                               ступенів N 12, м. Ірпінь
 
 Боднару                     - учневі 11 класу спеціалізованої
 Олександру Сергійовичу        загально-освітньої школи I - III
                               ступенів N 9, м. Фастів
 
 Будановій                   - учениці 10 класу
 Яні Романівні                 загальноосвітньої школи I - III
                               ступенів N 18, м. Біла Церква
 
 Вайнер                      - учениці 11 класу
 Вікторії Дмитрівні            загальноосвітньої школи I - III
                               ступенів N 13, м. Біла Церква
 
 Гребеневич                  - учениці 10 класу Музичанської
 Оксані Василівні              загальноосвітньої школи I - III
                               ступенів, Києво-Святошинський
                               район
 
 Гумбатовій                  - учениці 8 класу
 Айсель Шахін Кизи             загальноосвітньої школи I - III
                               ступенів N 18, м. Біла Церква
 
 Дацюк                       - учениці 11 класу Немішаївської
 Марії Віталіївні              загальноосвітньої школи I - III
                               ступенів N 2, Бородянський район
 
 Дросенку                    - учневі 10 класу спеціалізованої
 Антону Юрійовичу              загальноосвітньої школи I - III
                               ступенів N 9, м. Фастів
 
 Заліток                     - учениці 10 класу Ставищенського
 Ліні Олександрівні            навчально-виховного комплексу
                               N 1, Ставищенський район
 
 Зубченко                    - учениці 9 класу Вишнівської
 Альоні Віталіївні             загальноосвітньої школи I - III
                               ступенів N 4,
                               Києво-Святошинський район
 
 Івашко                      - учениці 10 класу Української
 Аліні Миколаївні              гімназії, м. Ірпінь
 
 Капущаку                    - учневі 10 класу ліцею
 Роману Степановичу            "Дизайн-освіта", м. Бориспіль
 
 Ковальчук                   - учениці 10 класу Тетіївської
 Катерині Олександрівні        загальноосвітньої школи I - III
                               ступенів N 3, Тетіївський район
 
 Корж                        - учениці 11 класу Державного
 Анастасії Іванівні            ліцею м. Біла Церква
 
 Коцуру                      - учневі 10 класу
 Дмитру Вікторовичу            загальноосвітньої школи I - III
                               ступенів N 1,
                               м. Переяслав-Хмельницький
 
 Кравцовій                   - учениці 11 класу Кіровської
 Анастасії Вікторівні          загальноосвітньої школи I - III
                               ступенів, Бориспільський район
 
 Круковець                   - учениці 10 класу
 Вікторії Валентинівні         загальноосвітньої школи I - III
                               ступенів N 3, м. Славутич
 
 Леоненку                    - учневі 11 класу ліцею
 Сергію Івановичу              м. Славутич
 
 Лисак                       - учениці 11 класу Обухівської
 Катерині Олександрівні        загальноосвітньої школи I - III
                               ступенів N 3, Обухівський район
 
 Лисенко                     - учениці 9 класу спеціалізованої
 Наталії Валеріївні            загальноосвітньої школи I - III
                               ступенів N 5, м. Бровари
 
 Луцик                       - учениці 11 класу Миронівської
 Наталії Сергіївні             загальноосвітньої школи I - III
                               ступенів N 1, Миронівський район
 
 Майструку                   - учневі 11 класу спеціалізованої
 Андрію Станіславовичу         загальноосвітньої школи I - III
                               ступенів N 12, м. Біла Церква
 
 Маковецькому                - учневі 10 класу Державного ліцею
 Ігору Миколайовичу            м. Біла Церква
 
 Мельниченко                 - учениці 10 класу
 Олені Миколаївні              загальноосвітньої школи I - III
                               ступенів N 9, м. Бровари
 
 Морозовій                   - учениці 11 класу гімназії N 1,
 Юлії Олександрівні            м. Біла Церква
 
 Ореховській                 - учениці 9 класу Боярської
 Олександрі Олександрівні      загальноосвітньої школи I - III
                               ступенів N 3,
                               Києво-Святошинський район
 
 Похилю                      - учневі 10 класу Мирненської
 Іллі Тарасовичу               загальноосвітньої школи I - III
                               ступенів, Бориспільський район
 
 Савченку                    - учневі 10 класу спеціалізованої
 Яну Михайловичу               загальноосвітньої школи I - III
                               ступенів N 12, м. Біла Церква
 
 Соловей                     - учениці 7 класу Української
 Ганні Анатоліївні             гімназії, м. Ірпінь
 
 Терещенку                   - учневі 11 класу Богуславської
 Ярославу Михайловичу          спеціалізованої
                               загальноосвітньої школи I - III
                               ступенів N 1, Богуславський район
 
 Тузнік                      - учениці 11 класу гімназії
 Галині Сергіївні              ім. С.Олійника, м. Бровари
 
 Усик                        - учениці 10 класу Державного
 Ніні Іванівні                 ліцею, м. Біла Церква
 
 Цисаренко                     учениці 6 класу Глевахівської
 Марині Юріївні                загальноосвітньої школи I - III
                               ступенів, Васильківський район.
 
     1.2. Переможцям IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з
базових навчальних предметів, що відбулися в 2005/2006 навчальному
році, у розмірі по 70 гривень у місяць кожному:
 
 Баці                        - учневі 11 класу гімназії N 1,
 Віталію Олександровичу        м. Біла Церква
 
 Гражевській                 - учениці 11 класу Калинівської
 Анні Олександрівні            загальноосвітньої школи I - III
                               ступенів, Броварський район
 
 Губару                      - учневі 8 класу гімназії,
 Олександру Миколайовичу       м. Переяслав-Хмельницький
 
 Деркачу                     - учневі 11 класу Державного ліцею
 Богдану Леонтійовичу          м. Біла Церква
 
 Іллющенко                   - учениці 11 класу Миронівської
 Наталії Сергіївні             загальноосвітньої школи I - III
                               ступенів N 2, Миронівський район
 
 Ковалик                     - учениці 11 класу
 Лесі Іванівні                 загальноосвітньої школи I - III
                               ступенів N 1, м. Ірпінь
 
 Кувіці                      - учениці 10 класу гімназії N 1,
 Катерині Семенівні            м. Біла Церква
 
 Милці                       - учневі 11 класу гімназії N 1,
 В'ячеславу Віталійовичу       м. Біла Церква
 
 Плизі                       - учневі 11 класу Макарівської
 Андрію Івановичу              загальноосвітньої школи I - III
                               ступенів N 3, Макарівський район
 
 Руденку                     - учневі 9 класу спеціалізованої
 Олександру Вікторовичу        загальноосвітньої школи I - III
                               ступенів N 4, м. Фастів
 
 Салобуті                    - учениці 9 класу Яготинської
 Інні Олександрівні            спеціалізованої
                               загальноосвітньої школи I - III
                               ступенів N 3, Яготинський району
 
 Соболю                      - учневі 9 класу Фурсівської
 Олександру Олександровичу     загальноосвітньої школи I - III
                               ступенів, Білоцерківський район
 
 Тарасенко                   - учениці 11 класу ліцею,
 Дарині Іванівні               м. Славутич
 
 Шак                         - учениці 9 класу Димерської
 Аліні Миколаївні              гімназії, Вишгородський район.
 
     1.3. Переможцям       III       етапу        конкурсу-захисту
науково-дослідницьких  робіт  учнів  -  членів Малої академії наук
України у розмірі по 70 гривень у місяць кожному:
 
 Осипенку                    - учневі 11 класу Богуславської
 Максиму Юрійовичу             спеціалізованої загальноосвітньої
                               школи I - III ступенів N 1,
                               Богуславський район
 
 Костюк                      - учениці 11 класу Щасливського
 Тетяні Анатоліївні            навчально-виховного комплексу,
                               Бориспільський район.
 
     2. Взяти до відома,  що від Київської області переможців  III
етапу  Всеукраїнських  конкурсів  фахової майстерності серед учнів
професійно-технічних навчальних закладів не було.
 
     3. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації:
 
     3.1. профінансувати у 2006 році  управління  освіти  і  науки
облдержадміністрації   у   суму  11280  (одинадцять  тисяч  двісті
вісімдесят) гривень на цілі, зазначені у п. 1 цього розпорядження,
за   рахунок   загальних   асигнувань,   затверджених  зазначеному
управлінню на 2006 рік;
 
     3.2. спільно     з     управлінням     освіти     і     науки
облдержадміністрації  передбачити  в обласному бюджеті на 2007 рік
видатки на виплату стипендій голови Київської облдержадміністрації
переможцям  III  та IV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з
базових  навчальних  предметів  та  III   етапу   конкурсу-захисту
науково-дослідницьких  робіт  учнів  -  членів Малої академії наук
України та III етапу Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності
серед учнів професійно-технічних навчальних закладів у 2007 році.
 
     4. Контроль  за  виконанням  цього  розпорядження покласти на
заступника голови облдержадміністрації Кондрука В.П.
 
 Голова адміністрації                               В.І.Ульянченко








Последние новости

 
Курсы НБ Украины
Запрашиваемая страница не найдена
Валюта
USD
EUR
RUB
PLN
BYR
Реклама
Реклама



Наша кнопка