Законы Украины

Новости Партнеров
 

Про заохочення працівників транспортно-дорожнього комплексу України


             КОЛЕГІЯ МІНІСТЕРСТВА ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ
                          Р І Ш Е Н Н Я
                         30.09.2002  N 43
 
                    Про заохочення працівників
             транспортно-дорожнього комплексу України
 
     Розглянувши нагородні   матеріали,   представлені   Державною
адміністрацією   залізничного   транспорту   України,    Державним
департаментом  автомобільного транспорту,  Державним департаментом
морського і річкового транспорту,  Державною службою автомобільних
доріг України, Колегія В И Р І Ш И Л А:
     1. За багаторічну плідну працю в транспортній галузі, значний
внесок у розширення обсягів  залізничних  та  морських  перевезень
пасажирів  і  вантажів,  зростання вантажопереробки,  забезпечення
зростання об`ємів виробництва та зниження  собівартості  випущеної
продукції,    забезпечення   безпеки   мореплавства   та   високий
професіоналізм подати до Адміністрації Президента  матеріали  щодо
присвоєння
     почесного звання "Заслужений працівник транспорту України"
 
------------------------------------------------------------------
| Незавітіну                |- капітанові Іллічівського          |
| Станіславу Яковичу        |  морського торговельного порту;    |
|---------------------------+------------------------------------|
| Даценку                   |- голові правління                  |
| Петру Івановичу           |  ВАТ "Смілянське АТП-17128";       |
|---------------------------+------------------------------------|
| Фойгелю                   |- директору державного              |
| Веніаміну Абрамович       |  підприємства "Вінницятрансприлад";|
------------------------------------------------------------------
     2. За  значну винахідницьку та раціоналізаторську діяльність,
направлену на  удосконалення  роботи  пристроїв  та  обладнання  і
поліпшення    умов   праці   залізничників   подати   на   розгляд
Адміністрації  Президента  України   матеріали   щодо   присвоєння
     почесного звання "Заслужений раціоналізатор України"
 
------------------------------------------------------------------
| Хараману                  |- старшому електромеханіку зв`язку  |
| Костянтину Павловичу      |  Маріупольської дистанції          |
|                           |  сигналізації та зв`язку           |
|                           |  Донецької залізниці.              |
------------------------------------------------------------------
     3. За    багаторічну   сумлінну   працю   на   автомобільному
транспорті,  значний внесок у  будівництво,  ремонт  та  утримання
автомобільних  доріг,  високий  професіоналізм,  активну  участь у
громадському  житті  та  з  нагоди  професійного   свята   -   Дня
автомобіліста і дорожника:
     3.1 подати   на   розгляд  Адміністрації  Президента  України
матеріали щодо присвоєння
     почесного звання "Заслужений працівник транспорту України"
 
------------------------------------------------------------------
| Аснісу                    |- директору автобусного парку N 4   |
| Євгенію Юхимовичу         |  комунального підприємства         |
|                           |  "Київпастранс";                   |
|---------------------------+------------------------------------|
| Гладишевському            |- Генеральному директору спільного  |
| Аскольду Петровичу        |  підприємства у формі              |
|                           |  Товариства з обмеженою            |
|                           |  відповідальністю "Транс-Груп";    |
|---------------------------+------------------------------------|
| Коломійчуку               |- голові правління відкритого       |
| Анатолію Никифоровичу     |  акціонерного товариства           |
|                           |  "Корюківське                      |
|                           |  автопідприємство 17445";          |
|---------------------------+------------------------------------|
| Смахтіну                  |- голові правління                  |
| Юрію Полікарповичу        |  ВАТ "Івано-Франківський           |
|                           |  шиноремонтний завод";             |
------------------------------------------------------------------
     нагородження орденом княгині Ольги II ступеня
 
------------------------------------------------------------------
| Мітченко                  |- першого заступника генерального   |
| Марію Іванівну            |  директора акціонерного товариства |
|                           |  "Київська виробнича               |
|                           |  компанія "Рапід";                 |
------------------------------------------------------------------
     нагородження орденом "За заслуги" III ступеня
 
------------------------------------------------------------------
| Кубрака                   |- начальника Дніпропетровського     |
| Дмитра Васильовича        |  обласного автотранспортного       |
|                           |  управління;                       |
------------------------------------------------------------------
     3.2. подати  на  розгляд Кабінету Міністрів України матеріали
щодо нагородження
     Почесною грамотою Кабінету Міністрів України:
 
------------------------------------------------------------------
| Котоуча                   |- начальника Рівненського обласного |
| Миколу Володимировича     |  управління по координації         |
|                           |  і контролю роботи                 |
|                           |  автомобільного транспорту;        |
------------------------------------------------------------------
     Подякою Прем`єр-міністра України
 
------------------------------------------------------------------
| Зінькова                  |- голову правління                  |
| Анатолія Васильовича      |  ВАТ "Рівненасвантажтранс";        |
------------------------------------------------------------------
     3.3. нагородити    нагрудним   знаком   "Почесний   працівник
транспорту України"
 
------------------------------------------------------------------
| Бикова                    |- заступника начальника Херсонського|
| Олександра Павловича      |  обласного автотранспортного       |
|                           |  управління;                       |
|---------------------------+------------------------------------|
| Гірчака                   |- директора                         |
| Віктора Івановича         |  ВАТ "Артемівське АТП 11406";      |
|---------------------------+------------------------------------|
| Доброльожу                |- головного механіка                |
| Івана Сергійовича         |  ВАТ "Черкаське АТП 17127";        |
|---------------------------+------------------------------------|
| Єрканяна                  |- голову правління                  |
| Павла Айзаковича          |  ВАТ "Симферопольське АТП 14355";  |
|---------------------------+------------------------------------|
| Кейдуна                   |- водія 1 класу автоколони N 2      |
| Володимира Івановича      |  філії "Мехдорбуд" дочірнього      |
|                           |  підприємства "Донецький           |
|                           |  облавтодор" ВАТ "Державна         |
|                           |  акціонерна компанія "Автомобільні |
|                           |  дороги України";                  |
|---------------------------+------------------------------------|
| Кравченка                 |- голову правління                  |
| Миколу Михайловича        |  ВАТ "Конотопавтотранс 15961"      |
|                           |  Сумської області;                 |
|---------------------------+------------------------------------|
| Микульця                  |- водія ВАТ "Луцьке АТП 10754";     |
| Матвія Миколайовича       |                                    |
|---------------------------+------------------------------------|
| Нємченка                  |- заступника директора              |
| Віктора Івановича         |  виробничо-комерційної             |
|                           |  фірми "Лаура"                     |
|                           |  Дніпропетровської області;        |
|---------------------------+------------------------------------|
| Омарова                   |- заступника голови правління       |
| Степана Георгійовича      |  Одеського ВАТ "Третій             |
|                           |  автобусний парк";                 |
|---------------------------+------------------------------------|
| Підгорняка                |- машиніста навантажувача філії     |
| Анатолія Самійловича      |  "Підволочиський райавтодор"       |
|                           |  дочірнього підприємства           |
|                           |  "Тернопільський облавтодор"       |
|                           |  ВАТ "Державна акціонерна          |
|                           |  компанія "Автомобільні            |
|                           |  дороги України";                  |
|---------------------------+------------------------------------|
| Сводніна                  |- технічного директора              |
| Миколу Васильовича        |  ВАТ "АТП 11228"                   |
|                           |  Дніпропетровської області;        |
|---------------------------+------------------------------------|
| Сеня                      |- машиніста автогрейдера            |
| Миколу Дмитровича         |  Новомосковського                  |
|                           |  дорожньо-будівельного             |
|                           |  управління Дніпропетровського     |
|                           |  закритого акціонерного            |
|                           |  товариства "Трест Дніпродорбуд";  |
|---------------------------+------------------------------------|
| Сіпуна                    |- першого заступника начальника     |
| Михайла Михайловича       |  Сумського автотранспортного       |
|                           |  управління;                       |
|---------------------------+------------------------------------|
| Стреляного                |- голову правління ВАТ              |
| Михайла Володимировича    |  "Харківське АТП 16363";           |
|---------------------------+------------------------------------|
| Тарана                    |- водія ВАТ АТП 11262 "Важавтотранс"|
| Володимира Іларіоновича   |  Дніпропетровської області;        |
|---------------------------+------------------------------------|
| Язвінського               |- тракториста 5-го розряду          |
| Івана Івановича           |  Вишгородського районного          |
|                           |  шляхового ремонтно-будівельного   |
|                           |  управління Київського обласного   |
|                           |  управління по будівництву,        |
|                           |  ремонту та експлуатації           |
|                           |  автомобільних доріг;              |
------------------------------------------------------------------
     Почесною грамотою Міністерства транспорту України:
 
------------------------------------------------------------------
| Ачкасова                  |- водія ВАТ "АТП 16350"             |
| Валентина Петровича       |  Харківської області;              |
|---------------------------+------------------------------------|
| Бачуріна                  |- водія ВАТ "Апостолівське          |
| Олексія Михайловича       |  АТП 11206";                       |
|---------------------------+------------------------------------|
| Белана                    |- водія ВАТ "Генічеське АТП 16539"  |
| Віктора Володимировича    |  Херсонської області;              |
|---------------------------+------------------------------------|
| Беркета                   |- водія ВАТ "Криворізьке АТП 14129";|
| Анатолія Володимировича   |                                    |
|---------------------------+------------------------------------|
| Борисенка                 |- водія ВАТ "Євпаторійське          |
| Анатолія Петровича        |  АТП 14363";                       |
|---------------------------+------------------------------------|
| Віценю                    |- водія ВАТ "Охтирський             |
| Григорія Миколайовича     |  автопас 15910" Сумської області;  |
|---------------------------+------------------------------------|
| Воскресенської            |- шляхової робітниці                |
| Ніни Григорівни           |  Білоцерківського шляхового        |
|                           |  ремонтно-будівельного             |
|                           |  управління N 78 Київського        |
|                           |  обласного управління              |
|                           |  по будівництву, ремонту           |
|                           |  та експлуатації                   |
|                           |  автомобільних доріг;              |
|---------------------------+------------------------------------|
| Горбана                   |- електрозварювальника філії        |
| Івана Івановича           |  "Путильський райавтодор"          |
|                           |  дочірнього підприємства           |
|                           |  "Чернівецький облавтодор"         |
|                           |  ВАТ "Державна акціонерна          |
|                           |  компанія "Автомобільні            |
|                           |  дороги України";                  |
|---------------------------+------------------------------------|
| Гураля                    |- машиніста автогрейдера філії      |
| Василя Михайловича        |  "Коломийський райавтодор"         |
|                           |  дочірнього підприємства           |
|                           |  "Івано-Франківський облавтодор"   |
|                           |  ВАТ "Державна акціонерна          |
|                           |  компанія "Автомобільні            |
|                           |  дороги України";                  |
|---------------------------+------------------------------------|
| Дудніченко                |- провідного інженера відділу       |
| Зінаїду Пантелеймонівну   |  експлуатації ВАТ "Хлібний         |
|                           |  автопарк" Харківської області;    |
|---------------------------+------------------------------------|
| Іванченка                 |- водія ВАТ "Кобеляцьке АТП 15341"; |
| Анатолія Васильовича      |                                    |
|---------------------------+------------------------------------|
| Капацину                  |- начальника автоколони N 2 ВАТ     |
| Андрія Івановича          |  "Харківське АТП 16330";           |
|---------------------------+------------------------------------|
| Катрича                   |- начальника відділу безпеки руху   |
| Миколу Павловича          |  ВАТ "Донецькавтотранс";           |
|---------------------------+------------------------------------|
| Кисляка                   |- водія ВАТ "Володимир-Волинське    |
| Петра Омеляновича         |  АТП 10762";                       |
|---------------------------+------------------------------------|
| Кочегарова                |- провідного інженера Служби        |
| Валерія Павловича         |  автомобільних доріг               |
|                           |  у Луганській області;             |
|---------------------------+------------------------------------|
| Лапочкіна                 |- першого заступника начальника     |
| Олександра Веніаміновича  |  Луганського обласного             |
|                           |  автотранспортного управління;     |
|---------------------------+------------------------------------|
| Левчука                   |- начальника відділу експлуатації   |
| Володимира Степановича    |  ВАТ "Ковельське АТП 10706";       |
|---------------------------+------------------------------------|
| Лозицького                |- завідуючого Іллічевської          |
| Антона Микитовича         |  навчально-курсової філії          |
|                           |  Одеського НКК;                    |
|---------------------------+------------------------------------|
| Лукеча                    |- машиніста навантажувача філії     |
| Юрія Юрійовича            |  "Мукачівська ДЕД" дочірнього      |
|                           |  підприємства "Закарпатський       |
|                           |  облавтодор";                      |
|---------------------------+------------------------------------|
| Ляшка                     |- водія ВАТ "Голопристанське        |
| Віктора Григоровича       |  АТП 16540" Херсонської області;   |
|---------------------------+------------------------------------|
| Новохатнєва               |- виконавця робіт                   |
| Миколу Миколайовича       |  Дніпродзержинського               |
|                           |  дорожньо-будівельного управління  |
|                           |  Дніпропетровського закритого      |
|                           |  акціонерного товариства "Трест    |
|                           |  Дніпродорбуд";                    |
|---------------------------+------------------------------------|
| Пальжока                  |- першого заступника начальника     |
| Дмитра Миколайовича       |  Херсонського обласного            |
|                           |  автоуправління;                   |
|---------------------------+------------------------------------|
| Поля                      |- водія ВАТ "Черкаське АТП 17127";  |
| Олександра Борисовича     |                                    |
|---------------------------+------------------------------------|
| Рудя                      |- водія ВАТ "Сімферопольського      |
| Миколу Миколайовича       |  АТП 14329";                       |
|---------------------------+------------------------------------|
| Сокура                    |- водія ВАТ "Каховське АТП 16506"   |
| Петра Пилиповича          |  Херсонської області;              |
|---------------------------+------------------------------------|
| Сосновського              |- водія-механіка ВАТ "Харківське    |
| Григорія Павловича        |  підприємство автостанцій";        |
|---------------------------+------------------------------------|
| Столяренка                |- голову правління ВАТ              |
| Василя Дмитровича         |  "Чернігівське АТП 17462";         |
|---------------------------+------------------------------------|
| Сухова                    |- машиніста автогрейдера дочірнього |
| Петра Миколайовича        |  підприємства "Севастопольський    |
|                           |  упрдор" ВАТ "Державна акціонерна  |
|                           |  компанія "Автомобільні            |
|                           |  дороги України";                  |
|---------------------------+------------------------------------|
| Табаченка                 |- водія ВАТ "Чернігівське           |
| Анатолія Миколайовича     |  АТП 17427";                       |
|---------------------------+------------------------------------|
| Таболіна                  |- водія ВАТ "Донецьке АТП 11455";   |
| Дмитра Юрійовича          |                                    |
|---------------------------+------------------------------------|
| Федоренк                  |- завідуючу білетними касами        |
| Наталію Вікторівну        |  Дніпродзержинського автовокзалу;  |
|---------------------------+------------------------------------|
| Французова                |- водія ВАТ "Синельніковське        |
| Станіслава Олексійовича   |  АТП 11215";                       |
|---------------------------+------------------------------------|
| Целюбу                    |- начальника автоколони             |
| Анатолія Васильовича      |  Балаклійського ВАТ "Автотранс";   |
|---------------------------+------------------------------------|
| Шаповала                  |- водія Одеського ВАТ               |
| Миколу Тодоровича         |  "Третій автобусний парк";         |
|---------------------------+------------------------------------|
| Шолудька                  |- начальника автостанцій м. Ромни   |
| Миколу Ілліча             |  Сумської області;                 |
|---------------------------+------------------------------------|
| Яли                       |- старшого механіка відділу         |
| Валентина Михайловича     |  технічного контролю ДП            |
|                           |  "Маріупольське АТП 11402"         |
|                           |  ВАТ "Донецькавтотранс".           |
------------------------------------------------------------------
     4. За   сумлінну   працю,  визначні  особисті  заслуги  перед
Українською державою високий професіоналізм та з нагоди 10-річчя з
дня створення акціонерної судноплавної компанії "Укррічфлот":
     4.1. подати  на  розгляд  Адміністрації  Президента   України
матеріали щодо
     присвоєння звання "Герой України":
 
------------------------------------------------------------------
| Славову                   |- президенту акціонерної            |
| Миколі Антоновичу         |  судноплавної компанії             |
|                           |  "Укррічфлот";                     |
------------------------------------------------------------------
     нагородження орденом "За заслуги" III ступеня:
 
------------------------------------------------------------------
| Бронзюка                  |- капітана суден "ріка-море"        |
| Леоніда Анатолійовича     |  плавання м. Запоріжжя;            |
|---------------------------+------------------------------------|
| Власенка                  |- старшого механіка теплоходу       |
| Анатолія Петровича        |  "Орель-6" м. Дніпропетровськ;     |
|---------------------------+------------------------------------|
| Горового                  |- електрозварювальника Київської    |
| Дмитра Васильовича        |  бази технічного обслуговування    |
|                           |  та ремонту флоту;                 |
|---------------------------+------------------------------------|
| Горлова                   |- капітана теплоходу "Петро         |
| Вадима Семеновича         |  Запорожець" м. Херсон;            |
|---------------------------+------------------------------------|
| Дорохіна                  |- докера-механізатора дочірнього    |
| Віктора Васильовича       |  підприємства АСК "Укррічфлот"     |
|                           |  "Запорізький річковий порт";      |
|---------------------------+------------------------------------|
| Юреска                    |- начальника дочірнього             |
| Івана Йосиповича          |  підприємства АСК "Укррічфлот"     |
|                           |  Миколаївський річковий порт";     |
------------------------------------------------------------------
     нагородження Подякою Президента України:
 
------------------------------------------------------------------
| Бєлова                    |- помічника президента з            |
| Ігоря Робертовича         |  зовнішньоекономічних зв`язків;    |
|---------------------------+------------------------------------|
| Марченка                  |- капітана - другого помічника      |
| Сергія Олександровича     |  механіка теплоходу "Київ";        |
|---------------------------+------------------------------------|
| Омельчука                 |- начальника відділу з інвестицій;  |
| Анатолія Григоровича      |                                    |
|---------------------------+------------------------------------|
| Підсуху                   |- майстра Київської бази технічного |
| Григорія Дмитровича       |  обслуговування та ремонту флоту;  |
|---------------------------+------------------------------------|
| Салівона                  |- заступника комерційного директора |
| Валерія Анатолійовича     | з бербоутного флоту;               |
|---------------------------+------------------------------------|
| Товкача                   |- змінного капітана Київської бази  |
| Віктора Яковича           |  технічного обслуговування         |
|                           |  та ремонту флоту;                 |
------------------------------------------------------------------
     присвоєння почесного звання "Заслужений працівник  транспорту
України":
 
------------------------------------------------------------------
| Бондарю                   |- директору філії АСК "Укррічфлот"  |
| Володимиру Анатолійовичу  |  "Херсонський суднобудівельний-    |
|                           |  судноремонтний завод              |
|                           |  ім.Комінтерну";                   |
|---------------------------+------------------------------------|
| Бондарю                   |- старшому механіку теплоходу       |
| Григорію Григоровичу      |  "Днепр-2" м. Херсон;              |
|---------------------------+------------------------------------|
| Іщуку                     |- механіку - 2-му штурману          |
| Борису Анатолійовичу      |  теплоходу "Іллічівськ"            |
|                           |  м. Дніпропетровськ;               |
|---------------------------+------------------------------------|
| Клочкову                  |- капітану теплоходу "Маршал        |
| Юрію Петровичу            |  Кошовий" м. Запоріжжя;            |
|---------------------------+------------------------------------|
| Кот                       |- капітану теплоходу "Т.Г.Шевченко" |
| Анатолію Івановичу        |  м. Київ;                          |
|---------------------------+------------------------------------|
| Кулику                    |- кранівнику плавучого крана        |
| Миколі Григоровичу        |  "КПЛ-114" дочірнього підприємства |
|                           |  АСК "Укррічфлот" "Херсонський     |
|                           |  річковий порт";                   |
|---------------------------+------------------------------------|
| Кухарчуку                 |- докеру-механізатору дочірнього    |
| Борису Івановичу          |  підприємства АСК "Укррічфлот"     |
|                           |  "Миколаївський річковий порт";    |
|---------------------------+------------------------------------|
| Чубаю                     |- комерційному директору            |
| Михайлу Павловичу         |  АСК "Укррічфлот";                 |
------------------------------------------------------------------
     4.2. подати на розгляд Кабінету Міністрів  України  матеріали
щодо
     нагородження Почесною грамотою Кабінету Міністрів України:
 
------------------------------------------------------------------
| Антипенка                 |- технічного директора              |
| Михайла Михайловича       |  АСК "Укррічфлот";                 |
|---------------------------+------------------------------------|
| Бутенка                   |- голову цехового профспілкового    |
| Володимира Олексійовича   |  комітету плавскладу               |
|                           |  АСК "Укррічфлот" м. Запоріжжя;    |
|---------------------------+------------------------------------|
| Горобця                   |- електромонтажника суднового філії |
| Андрія Григоровича        |  АСК "Укррічфлот" "Херсонський     |
|                           |  суднобудівельний-судноремонтний   |
|                           |  завод";                           |
|---------------------------+------------------------------------|
| Діденка                   |- заступника комерційного директора |
| Ростислава Івановича      |  АСК "Укррічфлот";                 |
|---------------------------+------------------------------------|
| Іванова                   |- директора філії АСК "Укррічфлот"  |
| Матвія Костянтиновича     |  "Вилківська                       |
|                           |  ремонтно-експлуатаційна           |
|                           |  база флоту";                      |
|---------------------------+------------------------------------|
| Кузнєцову                 |- маляра філії АСК "Укррічфлот"     |
| Ніну Аркадіївну           |  "Запорізький суднобудівельний-    |
|                           |  судноремонтний завод";            |
|---------------------------+------------------------------------|
| Стирова                   |- механіка-змінного капітана        |
| Володимира Миколайовича   |  теплоходу "Портовик-2" дочірнього |
|                           |  підприємства АСК "Укррічфлот"     |
|                           |  "Запорізький річковий порт";      |
|---------------------------+------------------------------------|
| Свистухіна                |- капітана теплоходу "Домбай"       |
| Олександра Івановича      |  дочірнього підприємства           |
|                           |  АСК "Укррічфлот"                  |
|                           |  "Херсонський річковий порт";      |
|---------------------------+------------------------------------|
| Степанюка                 |- електрозварювальника дочірнього   |
| Валерія Степановича       |  підприємства АСК "Укррічфлот"     |
|                           |  "Миколаївський річковий порт";    |
|---------------------------+------------------------------------|
| Хоменка                   |- докера-механізатора відкритого    |
| Олександра Степановича    |  акціонерного товариства           |
|                           |  "Дніпровський річковий порт";     |
|---------------------------+------------------------------------|
| Штомпіля                  |- директора з персоналу акціонерної |
| Віктора Гавриловича       |  судноплавної компанії             |
|                           |  "Укррічфлот";                     |
------------------------------------------------------------------
     4.3. нагородити:
     нагрудним знаком "Почесний працівник транспорту України":
 
------------------------------------------------------------------
| Бєльського                |- капітана теплохода "Капітан       |
| Юрія Володимировича       |  Ширягін" м. Херсон;               |
|---------------------------+------------------------------------|
| Вовчука                   |- начальника дочірнього підприємства|
| Григорія Григоровича      |  АСК "Укррічфлот" "Херсонський     |
|                           |  річковий порт";                   |
|---------------------------+------------------------------------|
| Прусакова                 |- бригадира                         |
| Семена Івановича          |  слюсарів-судноремонтників філії   |
|                           |  АСК "Укррічфлот" "Вилківська      |
|                           |  ремонтно-експлуатаційна           |
|                           |  база флоту" Одеської області;     |
|---------------------------+------------------------------------|
| Робульця                  |- заступника комерційного директора |
| Михайла Миколайовича      |  акціонерної судноплавної          |
|                           |  компанії "Укррічфлот";            |
|---------------------------+------------------------------------|
| Фіканюка                  |- капітана теплохода "Славутич-9"   |
| Віктора Степановича       |  м. Запоріжжя;                     |
|                           |                                    |
------------------------------------------------------------------
     почесною грамотою Міністерства транспорту України:
 
------------------------------------------------------------------
| Білика                    |- капітана теплохода "Днепр-3"      |
| Володимира Івановича      |  м. Запоріжжя;                     |
|---------------------------+------------------------------------|
| Гаврищука                 |- капітана теплохода "Орель-5"      |
| Олександра Олексійовича   |  м. Дніпропетровськ;               |
|---------------------------+------------------------------------|
| Галюгу                    |- електромеханіка теплохода         |
| Анатолія Дмитровича       |  "Володимир Проценко" м. Херсон;   |
|---------------------------+------------------------------------|
| Гордієнка                 |- електрозварювальника дочірнього   |
| Івана Васильовича         |  підприємства АСК "Укррічфлот"     |
|                           |  "Миколаївський річковий порт";    |
|---------------------------+------------------------------------|
| Зєвакова                  |- начальника корпусно-зварювального |
| Юрія Олександровича       |  цеху філії АСК "Укррічфлот"       |
|                           |  "Запорізький ССРЗ";               |
|---------------------------+------------------------------------|
| Іваха                     |- електрика Київської бази          |
| Сергія Петровича          |  технічного обслуговування         |
|                           |  та ремонту флоту;                 |
|---------------------------+------------------------------------|
| Кулакова                  |- начальника служби кадрів          |
| Валентина Євгеновича      |  АСК "Укррічфлот";                 |
|---------------------------+------------------------------------|
| Ломакіна                  |- заступника директора агентства    |
| Володимира Андрійовича    |  АСК "Укррічфлот" м. Херсон;       |
|---------------------------+------------------------------------|
| Савченко                  |- заступника начальника економічної |
| Ірину Львівну             |  служби АСК "Укррічфлот";          |
|---------------------------+------------------------------------|
| Сироту                    |- директора філії АСК "Укррічфлот"  |
| Валерія Івановича         |  "Спортивно-оздоровчий комплекс    |
|                           |  "Водник";                         |
|---------------------------+------------------------------------|
| Собка                     |- капітана - 1-го помічника         |
| Івана Михайловича         |  механіка теплохода "Хвиля"        |
|                           |  м. Київ;                          |
|---------------------------+------------------------------------|
| Сороку                    |- докера-механізатора відкритого    |
| Петра Михайловича         |  акціонерного товариства           |
|                           |  "Дніпропетровський                |
|                           |  річковий порт";                   |
|---------------------------+------------------------------------|
| Уварова                   |- докера-механізатора дочірнього    |
| Григорія Анатолійовича    |  підприємства АСК "Укррічфлот"     |
|                           |  "Херсонський річковий порт";      |
|---------------------------+------------------------------------|
| Фесенка                   |- машиніста крана дочірнього        |
| Івана Степановича         |  підприємства АСК "Укррічфлот"     |
|                           |  "Запорізький річковий порт";      |
|---------------------------+------------------------------------|
| Шеїна                     |- заступника директора філії АСК    |
| Олександра Юрійовича      |  "Укррічфлот" "Херсонський         |
|                           |  суднобудівельний-судноремонтний   |
|                           |  завод ім.Комінтерну".             |
------------------------------------------------------------------
     5. За сумлінну працю,  високий  професіоналізм  та  з  нагоди
58-річчя  з  дня утворення ВАТ "Українське Дунайське пароплавство"
нагородити:
     нагрудним знаком "Почесний працівник транспорту України":
 
------------------------------------------------------------------
| Досковського              |- капітана теплоходу "Прага";       |
| Геннадія Костянтиновича   |                                    |
------------------------------------------------------------------
     Почесною грамотою Міністерства транспорту України:
 
------------------------------------------------------------------
| Литкіна                   |- директора фінансово-економічного  |
| Олександра Григоровича    |  департаменту;                     |
|---------------------------+------------------------------------|
| Матюшова                  |- капітана теплоходу "Прага";       |
| Віктора Михайловича       |                                    |
|---------------------------+------------------------------------|
| Слащова                   |- головного інженера - директора    |
| Олександра Михайловича    |  технічного департаменту.          |
------------------------------------------------------------------
 
     6. Управлінню   кадрової   політики   та   державної   служби
(Ковалю С.І.)   забезпечити    своєчасне   оформлення   необхідних
матеріалів.
 
 Головуючий                                            Е.Абдуллаєв
 
 Секретар Колегії                                     Т.Хмелевська
 








Последние новости

 
Курсы НБ Украины
Запрашиваемая страница не найдена
Валюта
USD
EUR
RUB
PLN
BYR
Реклама
Реклама



Наша кнопка