Законы Украины

Новости Партнеров
 

Про Мережу та кількісний склад суддів місцевих судів

                             У К А З
                        ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
 
                     Про Мережу та кількісний
                   склад суддів місцевих судів
 
       { Iз змінами, внесеними згідно з Указами Президента
         N  990/2001 (  990/2001 ) від 18.10.2001 
         N  152/2002 (  152/2002 ) від 19.02.2002 
         N  938/2002 (  938/2002 ) від 22.10.2002 
         N   41/2003 (   41/2003 ) від 25.01.2003
         N  328/2004 (  328/2004 ) від 15.03.2004
         N  573/2004 (  573/2004 ) від 21.05.2004
         N   36/2005 (   36/2005 ) від 15.01.2005
         N 1498/2005 ( 1498/2005 ) від 20.10.2005
         N  609/2006 (  609/2006 ) від 13.07.2006
         N  681/2006 (  681/2006 ) від 08.08.2006 
         N  729/2006 (  729/2006 ) від 31.08.2006
         N   20/2007 (   20/2007 ) від 16.01.2007
         N  424/2007 (  424/2007 ) від 18.05.2007
         N  576/2007 (  576/2007 ) від 27.06.2007 }
 
 
 
     Відповідно до   пункту  23  статті  106  Конституції  України
( 254к/96-ВР )  п о с т а н о в л я ю:
 
     1. Затвердити Мережу  та  кількісний  склад  суддів  місцевих
судів (додається).
 
     2. Визнати такими, що втратили чинність:
 
     Указ Президента України від 22 січня 1996 року N 76 ( 76/96 )
"Про затвердження мережі та  кількісного  складу  суддів  районних
(міських) судів України";
 
     Указ  Президента  України  від  30  жовтня  1997 року  N 1207
( 1207/97 ) "Про  утворення Армянського міського  суду  Автономної
Республіки Крим";
 
     Указ  Президента  України  від  9  грудня  1997  року  N 1341
( 1341/97 ) "Про утворення судів";
 
     Указ    Президента    України    від 31 липня 1998 року N 832
( 832/98 ) "Про внесення змін і доповнень до Мережі та кількісного
складу суддів районних (міських) судів України";
 
     Указ   Президента   України   від   7 червня  2000 року N 771
( 771/2000 )  "Про  внесення  змін до Мережі та кількісного складу
суддів районних (міських) судів України".
 
 
 Президент України                                         Л.КУЧМА
 
 м. Київ, 20 серпня 2001 року
          N 641/2001
 
 
                                                ЗАТВЕРДЖЕНО
                                         Указом Президента України
                                          від 20 серпня 2001 року
                                                N 641/2001
 
                              МЕРЕЖА
        та кількісний склад суддів місцевих судів України
 
 
------------------------------------------------------------------
N  ¦   Найменування місцевого¦  Кількість ¦  Місцезнаходження
з/п¦            суду         ¦   суддів   ¦        суду
   ¦                         ¦            ¦
------------------------------------------------------------------
 
                    Автономна Республіка Крим
 
1.  Алуштинський міський            8      м. Алушта
2.  Армянський міський              3      м. Армянськ
3.  Бахчисарайський районний        9      м. Бахчисарай
4.  Білогірський районний           6      м. Білогірськ
5.  Джанкойський міськрайонний     13      м. Джанкой
6.  
7.  Євпаторійський міський         14      м. Євпаторія
8.  Керченський міський            17      м. Керч
9.  Кіровський районний             5      смт Кіровське
10. Красногвардійський              7      смт Красногвардійське
    районний
11. Красноперекопський              8      м. Красноперекопськ
    міськрайонний
12. 
13. Ленінський районний             8      смт Леніне
14. Нижньогірський районний         5      смт Нижньогірський
15. Первомайський районний          3      смт Первомайське
16. Роздольненський районний        5      смт Роздольне
17. Сакський міськрайонний         12      м. Саки
18. 
19. Сімферопольський               13      м. Сімферополь
    районний
20. Совєтський районний             5      смт Совєтський
21. Судацький міський               4      м. Судак
22. Феодосійський міський          13      м. Феодосія
23. Чорноморський районний          4      смт Чорноморське
24. Ялтинський міський             15      м. Ялта
 
                          м. Сімферополь
 
25. Залізничний районний           13      м. Сімферополь
26. Київський районний             14      м. Сімферополь
27. Центральний районний           13      м. Сімферополь
__________________
 
     Усього                       210
 
                         Вінницька область
 
1.  Барський районний               5      м. Бар
2.  Бершадський районний            5      м. Бершадь
3.  Вінницький районний             7      м. Вінниця
4.  Гайсинський районний            6      м. Гайсин
5.  Жмеринський міськрайонний       8      м. Жмеринка
6.  
7.  Iллінецький районний            4      м. Iллінці
8.  Калинівський районний           6      м. Калинівка
8-1. Козятинський міськрайонний     8      м. Козятин
9.  
10. Крижопільський районний         4      смт Крижопіль
10-1. Ладижинський міський          3      м. Ладижин
11. Липовецький районний            3      смт Липовець
12. Літинський районний             4      смт Літин
13. Могилів-Подільський             9      м. Могилів-Подільський
    міськрайонний                            
14. 
15. Мурованокуриловецький           3      смт Муровані Курилівці
    районний
16. Немирівський районний           6      м. Немирів
17. Оратівський районний            3      смт Оратів
18. Піщанський районний             4      смт Піщанка
19. Погребищенський районний        4      м. Погребище
20. Теплицький районний             4      смт Теплик
21. Тиврівський районний            4      смт Тиврів
22. Томашпільський районний         4      смт Томашпіль
23. Тростянецький районний          4      смт Тростянець
24. Тульчинський районний           6      м. Тульчин
25. Хмільницький міськрайонний      8      м. Хмільник
26. 
27. Чернівецький районний           3      смт Чернівці
28. Чечельницький районний          3      смт Чечельник
29. Шаргородський районний          4      м. Шаргород
30. Ямпільський районний            4      м. Ямпіль
 
                            м. Вінниця
 
31. Замостянський районний         13      м. Вінниця
32. Ленінський районний            17      м. Вінниця
33. Староміський районний           8      м. Вінниця
_________________
 
     Усього                       168
 
                        Волинська область
 
1.  Володимир-Волинський            7      м. Володимир-Волинський
    міський
2.  Горохівський районний           4      м. Горохів
3.  Iваничівський районний          3      смт Iваничі
4.  Камінь-Каширський               4      м. Камінь-Каширський
    районний
5.  Ківерцівський районний          5      м. Ківерці
6.  Ковельський міськрайонний      13      м. Ковель
7.  
8.  Локачинський районний           3      смт Локачі
9.  Луцький міськрайонний          23      м. Луцьк
10. 
11. Любешівський районний           4      смт Любешів
12. Любомльський районний           5      м. Любомль
13. Маневицький районний            3      смт Маневичі
14. Нововолинський міський          6      м. Нововолинськ
15. Ратнівський районний            4      смт Ратне
16. Рожищенський районний           4      м. Рожище
17. Старовижівський районний        3      смт Стара Вижівка
18. Турійський районний             4      смт Турійськ
19. Шацький районний                3      смт Шацьк
_________________
 
     Усього                        96
 
                     Дніпропетровська область
 
1.  Апостолівський районний          5     м. Апостолове
2.  Васильківський районний          3     смт Васильківка
3.  Вільногірський міський           4     м. Вільногірськ
4.  Верхньодніпровський              5     м. Верхньодніпровськ
    районний
5.  Дніпропетровський                7     м. Дніпропетровськ
    районний
6.  Жовтоводський міський            7     м. Жовті Води
7.  Криворізький районний            4     м. Кривий Ріг
8.  Криничанський районний           3     смт Кринички
9.  Магдалинівський районний         4     смт Магдалинівка
10. Марганецький міський             5     м. Марганець
11. Межівський районний              3     смт Межова
12. Нікопольський міськрайонний     15     м. Нікополь
13. 
14. Новомосковський міськрайонний   12     м. Новомосковськ
15. 
16. Орджонікідзевський               5     м. Орджонікідзе
    міський
17. Павлоградський міськрайонний    17     м. Павлоград
18. 
19. Першотравенський міський         4     м. Першотравенськ
20. Петропавлівський районний        4     смт Петропавлівка
21. Петриківський районний           4     смт Петриківка
22. Покровський районний             3     смт Покровське
23. П'ятихатський районний           4     м. П'ятихатки
24. Синельниківський                 9      м. Синельникове";
    міськрайонний
25. 
26. Солонянський районний            4     смт Солоне
27. Софіївський районний             4     смт Софіївка
28. Тернівський міський              4     м. Тернівка
29. Томаківський районний            4     смт Томаківка
30. Царичанський районний            4     смт Царичанка
31. Широківський районний            3     смт Широке
32. Юр'ївський районний              4     смт Юр'ївка
 
                        м. Дніпропетровськ
 
33. Амур-Нижньодніпровський         10     м. Дніпропетровськ
    районний
34. Бабушкінський районний          12     м. Дніпропетровськ
35. Жовтневий районний              13     м. Дніпропетровськ
36. Iндустріальний районний         11     м. Дніпропетровськ
37. Кіровський районний              9     м. Дніпропетровськ
38. Красногвардійський              12     м. Дніпропетровськ
    районний
39. Ленінський районний             13     м. Дніпропетровськ
40. Самарський районний              8     м. Дніпропетровськ
 
                      м. Дніпродзержинськ
 
41. Баглійський районний            7      м. Дніпродзержинськ
42. Заводський районний             9      м. Дніпродзержинськ
43. Дніпровський районний           8      м. Дніпродзержинськ
 
                         м. Кривий Ріг
 
44. Дзержинський районний            9     м. Кривий Ріг
45. Довгинцівський районний          8     м. Кривий Ріг
46. Жовтневий районний              10     м. Кривий Ріг
47. Iнгулецький районний             6     м. Кривий Ріг
48. Саксаганський районний          11     м. Кривий Ріг
49. Тернівський районний             7     м. Кривий Ріг
50. Центрально-Міський               8     м. Кривий Ріг
    районний
_________________
 
     Усього                        315
 
                         Донецька область
 
1.  Авдіївський міський              4     м. Авдіївка
2.  Амвросіївський районний          7     м. Амвросіївка
3.  Артемівський міськрайонний      16     м. Артемівськ
4.  
5.  Великоновосілківський            4     смт Велика Новосілка
    районний
6.  Волноваський районний            8     м. Волноваха
7.  Володарський районний            4     смт Володарське
8.  Вугледарський міський            3     м. Вугледар
9.  Дебальцевський міський           6     м. Дебальцеве
10. Дзержинський міський            10     м. Дзержинськ
11. Димитровський міський            6     м. Димитров
12. Добропільський міськрайонний    11     м. Добропілля
13. 
14. Докучаєвський міський            4     м. Докучаєвськ
15. Дружківський міський             7     м. Дружківка
16. Єнакіївський міський            13     м. Єнакієве
17. Жданівський міський              4     м. Жданівка
18. Кіровський міський               5     м. Кіровське
19. Костянтинівський                12     м. Костянтинівка
    міськрайонний
20. 
21. Краматорський міський           15     м. Краматорськ
22. Красноармійський                11     м. Красноармійськ
    міськрайонний
23. 
24. Краснолиманський міський         6     м. Красний Лиман
25. Мар'їнський районний             7     м. Мар'їнка
26. Новоазовський районний           5     м. Новоазовськ
27. Новогродівський міський          3     м. Новогродівка
28. Олександрівський районний        3     смт Олександрівка
29. Першотравневий районний          4     смт Першотравневе
30. Селидівський міський             8     м. Селидове
31. Слов'янський міськрайонний      18     м. Слов'янськ
32. 
33. Сніжнянський міський             7     м. Сніжне
34. Старобешівський районний         5     смт Старобешеве
35. Торезький міський                9     м. Торез
36. Тельманівський районний          4     смт Тельманове
37. Харцизький міський              12     м. Харцизьк
38. Шахтарський міськрайонний       12     м. Шахтарськ
39. 
40. Ясинуватський міськрайонний      9     м. Ясинувата
 
                           м. Горлівка
 
42. Калінінський районний           12     м. Горлівка
43. Микитівський районний            9     м. Горлівка
44. Центрально-Міський              12     м. Горлівка
    районний
 
                            м. Донецьк
 
45. Будьоннівський районний          8     м. Донецьк
46. Ворошиловський районний         12     м. Донецьк
47. Калінінський районний           10     м. Донецьк
48. Київський районний              13     м. Донецьк
49. Кіровський районний             13     м. Донецьк
50. Куйбишевський районний          12     м. Донецьк
51. Ленінський районний             10     м. Донецьк
52. Петровський районний             8     м. Донецьк
53. Пролетарський районний          11     м. Донецьк
 
                          м. Маріуполь
 
54. Жовтневий районний              15     м. Маріуполь
55. Iллічівський районний           11     м. Маріуполь
56. Орджонікідзевський              11     м. Маріуполь
    районний
57. Приморський районний             8     м. Маріуполь
 
                          м. Макіївка
 
58. Гірницький районний              9     м. Макіївка
59. Кіровський районний              8     м. Макіївка
60. Совєтський районний              7     м. Макіївка
61. Центрально-Міський               8     м. Макіївка
    районний
62. Червоногвардійський              8     м. Макіївка
    районний
_________________
 
     Усього                        462
 
                       Житомирська область
 
1.  Андрушівський районний           4     м. Андрушівка
2.  Баранівський районний            4     смт Баранівка
3.  Бердичівський міськрайонний     12     м. Бердичів
4.  
5.  Брусилівський районний           3     смт Брусилів
6.  Володарсько-Волинський           4     смт Володарськ-
    районний                                   Волинський
7.  Романівський районний            4     смт Романів
8.  Ємільчинський районний           4     смт Ємільчине
9.  Житомирський районний            5     м. Житомир
10. Коростенський міськрайонний     11     м. Коростень
11. 
12. Коростишівський районний         5     м. Коростишів
13. Лугинський районний              4     смт Лугини
14. Любарський районний              4     смт Любар
15. Малинський районний              6     м. Малин
16. Народицький районний             3     смт Народичі
17. Новоград-Волинський             11     м. Новоград-Волинський
    міськрайонний                            
18. 
19. Овруцький районний               8     м. Овруч
20. Олевський районний               4     смт Олевськ
21. Попільнянський районний          5     смт Попільня
22. Радомишльський районний          4     м. Радомишль
23. Ружинський районний              4     смт Ружин
24. Червоноармійський                3     смт Червоноармійськ
    районний
25. Черняхівський районний           4     смт Черняхів
26. Чуднівський районний             4     смт Чуднів
 
                            м. Житомир
 
27. Богунський районний             15     м. Житомир
28. Корольовський районний          13     м. Житомир
_________________
 
     Усього                        144
 
                       Закарпатська область
 
1.  Берегівський районний            5     м. Берегове
2.  Великоберезнянський              3     смт Великий Березний
    районний
3.  Виноградівський районний         7     м. Виноградів
4.  Воловецький районний             3     смт Воловець
5.  Iршавський районний              5     м. Iршава
6.  Міжгірський районний             3     смт Міжгір'я
7.  Мукачівський міськрайонний      18     м. Мукачеве
8.  
9.  Перечинський районний            4     смт Перечин
10. Рахівський районний              4     м. Рахів
11. Свалявський районний             5     м. Свалява
12. Тячівський районний              8     м. Тячів
13. Ужгородський міськрайонний      20     м. Ужгород
14. 
15. Хустський районний               7     м. Хуст
_________________
 
     Усього                         92
 
                        Запорізька область
 
1.  Бердянський міськрайонний       17     м. Бердянськ
2.  
3.  Василівський районний            7     м. Василівка
4.  Великобілозерський               3     с. Велика Білозерка
    районний
5.  Веселівський районний            4     смт Веселе
6.  Вільнянський районний            7     м. Вільнянськ
7.  Гуляйпільський районний          4     м. Гуляйполе
8.  Енергодарський міський           7     м. Енергодар
9.  Запорізький районний             6     м. Запоріжжя
10. Кам'янсько-Дніпровський          5     м. Кам'янка-Дніпровська
    районний
11. Куйбишевський районний           4     смт Куйбишеве
12. Мелітопольський міськрайонний   21     м. Мелітополь
13. 
14. Михайлівський районний           4     смт Михайлівка
15. Новомиколаївський                3     смт Новомиколаївка
    районний
16. Оріхівський районний             6     м. Оріхів
17. Пологівський районний            5     м. Пологи
18. Приазовський районний            4     смт Приазовське
19. Приморський районний             4     м. Приморськ
20. Розівський районний              3     смт Розівка
21. Токмацький районний              7     м. Токмак
22. Чернігівський районний           4     смт Чернігівка
23. Якимівський районний             6     смт Якимівка
 
                           м. Запоріжжя
 
24. Жовтневий районний              10     м. Запоріжжя
25. Заводський районний              7     м. Запоріжжя
26. Комунарський районний           12     м. Запоріжжя
27. Ленінський районний             12     м. Запоріжжя
28. Орджонікідзевський              11     м. Запоріжжя
    районний
29. Шевченківський районний         14     м. Запоріжжя
30. Хортицький районний              9     м. Запоріжжя
_________________
 
     Усього                        202
 
                    Iвано-Франківська область
 
1.  Богородчанський районний         4     смт Богородчани
2.  Болехівський міський             3     м. Болехів
3.  Верховинський районний           3     смт Верховина
4.  Галицький районний               5     м. Галич
5.  Городенківський районний         4     м. Городенка
6.  Долинський районний              6     м. Долина
7.  Iвано-Франківський              18     м. Iвано-Франківськ
    міський
8.  Калуський міськрайонний         11     м. Калуш
9.  
10. Коломийський міськрайонний      10     м. Коломия
11. 
12. Косівський районний              6     м. Косів
13. Надвірнянський районний          7     м. Надвірна
14. Рогатинський районний            4     м. Рогатин
15. Рожнятівський районний           4     смт Рожнятів
16. Снятинський районний             4     м. Снятин
17. Тисменицький районний            4     м. Iвано-Франківськ
18. Тлумацький районний              4     м. Тлумач
19. Яремчанський міський             3     м. Яремча
_________________
 
     Усього                         97
 
                         Київська область
 
1.  Баришівський районний            4     смт Баришівка
2.  Березанський міський             4     м. Березань
3.  Білоцерківський міськрайонний   24     м. Біла Церква
4.  
5.  Богуславський районний           4     м. Богуслав
6.  Бориспільський міськрайонний    14     м. Бориспіль
7.  
8.  Бородянський районний            5     смт Бородянка
9.  Броварський міськрайонний       17     м. Бровари
10. 
11. Васильківський міськрайонний    12     м. Васильків
12. 
13. Вишгородський районний           9     м. Вишгород
14. Володарський районний            4     смт Володарка
15. Згурівський районний             3     смт Згурівка
16. Iванківський районний            5     смт Iванків
17. Iрпінський міський              11     м. Iрпінь
18. Кагарлицький районний            4     м. Кагарлик
19. Києво-Святошинський             14     м. Київ
    районний
20. Макарівський районний            4     смт Макарів
21. Миронівський районний            5     м. Миронівка
22. Обухівський районний             8     м. Обухів
23. Переяслав-Хмельницький           8     м. Переяслав-
    міськрайонний                             Хмельницький
24. 
25. Ржищевський міський              3     м. Ржищів
26. Рокитнянський районний           3     смт Рокитне
27. Сквирський районний              4     м. Сквира
28. Славутицький міський             3     м. Славутич
29. Ставищенський районний           4     смт Ставище
30. Таращанський районний            4     м. Тараща
31. Тетіївський районний             4     м. Тетіїв
32. Фастівський міськрайонний       12     м. Фастів
33. 
34. Яготинський районний             4     м. Яготин
_________________
 
     Усього                        188
 
                      Кіровоградська область
 
1.  Бобринецький районний            5     м. Бобринець
2.  Вільшанський районний            3     смт Вільшанка
3.  Гайворонський районний           4     м. Гайворон
4.  Голованівський районний          4     смт Голованівськ
5.  Добровеличківський               4     смт Добровеличківка
    районний
6.  Долинський районний              5     м. Долинська
7.  Знам'янський міськрайонний       9     м. Знам'янка
8.  
9.  Кіровоградський районний         6     м. Кіровоград
10. Компаніївський районний          3     смт Компаніївка
11. Маловисківський районний         5     м. Мала Виска
12. Новгородківський районний        3     смт Новгородка
13. Новоархангельський               3     смт Новоархангельськ
    районний
14. Новомиргородський                4     м. Новомиргород
    районний
15. Новоукраїнський районний         6     м. Новоукраїнка
16. Олександрівський районний        4     смт Олександрівка
17. Олександрійський                14     м. Олександрія
    міськрайонний
18. 
19. Онуфріївський районний           3     смт Онуфріївка
20. Петрівський районний             4     смт Петрове
21. Світловодський міськрайонний    11     м. Світловодськ
22. 
23. Ульяновський районний            3     м. Ульяновка
24. Устинівський районний            3     смт Устинівка
 
                           м.Кіровоград
 
25. Кіровський районний             18     м. Кіровоград
26. Ленінський районний             14     м. Кіровоград
_________________
 
     Усього                        138
 
                        Луганська область
 
1. Алчевський міський               11     м. Алчевськ
2. Антрацитівський міськрайонний    12     м. Антрацит
3.  
4. Біловодський районний             3     смт Біловодськ
5.  Білокуракинський                 4     смт Білокуракине
    районний
6.  Брянківський міський             8     м. Брянка
7.  Кіровський міський               6     м. Кіровськ
8.  Краснодонський міськрайонний    14     м. Краснодон
9.  
10. Краснолуцький міський           14     м. Красний Луч
11. Кремінський районний             5     м. Кремінна
12. Лисичанський міський            11     м. Лисичанськ
13. Лутугинський районний            8     м. Лутугине
14. Марківський районний             3     смт Марківка
15. Міловський районний              3     смт Мілове
16. Новоайдарський районний          4     смт Новоайдар
17. Новопсковський районний          4     смт Новопсков
18. Первомайський міський            8     м. Первомайськ
19. Перевальський районний           8     м. Перевальськ
20. Попаснянський районний           5     м. Попасна
21. Ровеньківський міський           9     м. Ровеньки
22. Рубіжанський міський             9     м. Рубіжне
23. Сватівський районний             6     м. Сватове
24. Свердловський міський           12     м. Свердловськ
25. Сєверодонецький міський         12     м. Сєверодонецьк
26. Слов'яносербський                5     смт Слов'яносербськ
    районний
27. Станично-Луганський              5     смт Станично-Луганське
    районний
28. Старобільський районний          7     м. Старобільськ
29. Стахановський міський           12     м. Стаханов
30. Троїцький районний               3     смт Троїцьке
 
                           м. Луганськ
 
31. Артемівський районний           13     м. Луганськ
32. Жовтневий районний              15     м. Луганськ
33. Кам'янобрідський районний        7     м. Луганськ
34. Ленінський районний             12     м. Луганськ
_________________
 
     Усього                        254
 
                        Львівська область
 
1.  Бориславський міський            4     м. Борислав
2.  Бродівський районний             4     м. Броди
3.  Буський районний                 4     м. Буськ
4.  Городоцький районний             5     м. Городок
5.  Дрогобицький міськрайонний      12     м. Дрогобич
6.  
7.  Жидачівський районний            4     м. Жидачів
8.  Жовківський районний             5     м. Жовква
9.  Золочівський районний            4     м. Золочів
10. Кам'янка-Бузький                 4     м. Кам'янка-Бузька
    районний
11. Миколаївський районний           6     м. Миколаїв
12. Мостиський районний              5     м. Мостиська
13. Перемишлянський                  3     м. Перемишляни
    районний
14. Пустомитівський районний         5     смт Пустомити
15. Радехівський районний            4     м. Радехів
16. Самбірський міськрайонний        8     м. Самбір
17. 
18. Сколівський районний             3     м. Сколе
19. Сокальський районний             5     м. Сокаль
20. Старосамбірський районний        4     м. Старий Самбір
21. Стрийський міськрайонний        12     м. Стрий
22. 
23. Трускавецький міський            3     м. Трускавець
24. Турківський районний             3     м. Турка
25. Червоноградський міський         7     м. Червоноград
26. Яворівський районний             7     м. Яворів
 
                             м. Львів
 
27. Галицький районний               9     м. Львів
28. Залізничний районний            12     м. Львів
29. Личаківський районний           10     м. Львів
29-1. Сихівський районний           10     м. Львів
30. Франківський районний           11     м. Львів
31. Шевченківський районний         12     м. Львів
_________________
 
     Усього                        179
 
                       Миколаївська область
 
1.  Арбузинський районний            3     смт Арбузинка
2.  Баштанський районний             4     м. Баштанка
3.  Березанський районний            4     смт Березанка
4.  Березнегуватський                3     смт Березнегувате
    районний
5.  Братський районний               3     смт Братське
6.  Веселинівський районний          4     смт Веселинове
7.  Вознесенський міськрайонний     12     м. Вознесенськ
8.  
9.  Врадіївський районний            4     смт Врадіївка
10. Доманівський районний            4     смт Доманівка
11. Єланецький районний              3     смт Єланець
12. Жовтневий районний               5     м. Миколаїв
13. Казанківський районний           4     смт Казанка
14. Кривоозерський районний          3     смт Криве Озеро
15. Миколаївський районний           6     м. Миколаїв
16. Новобузький районний             4     м. Новий Буг
17. Новоодеський районний            4     м. Нова Одеса
18. Очаківський міськрайонний        8     м. Очаків
19. 
20. Первомайський міськрайонний     12     м. Первомайськ
21. 
22. Снігурівський районний           5     м. Снігурівка
23. Южноукраїнський міський          6     м. Южноукраїнськ
 
                           м. Миколаїв
 
24. Заводський районний             12     м. Миколаїв
25. Корабельний районний             9     м. Миколаїв
26. Ленінський районний             13     м. Миколаїв
27. Центральний районний            14     м. Миколаїв
_________________
 
     Усього                        144
 
                         Одеська область
 
1.  Ананьївський районний            3     м. Ананьїв
2.  Арцизький районний               5     м. Арциз
3.  Балтський районний               5     м. Балта
4.  Березівський районний            4     м. Березівка
5.  Білгород-Дністровський          13     м. Білгород-
    міськрайонний                             Дністровський
6.  
7.  Біляївський районний            10     м. Біляївка
8.  Болградський районний            6     м. Болград
9.  Великомихайлівський              3     смт Велика Михайлівка
    районний
10. Iванівський районний             3     смт Iванівка
11. Iзмаїльський міськрайонний      14     м. Iзмаїл
12. 
13. Iллічівський міський             6     м. Iллічівськ
14. Кілійський районний              5     м. Кілія
15. Кодимський районний              3     м. Кодима
16. Комінтернівський районний        7     смт Комінтернівське
17. Котовський міськрайонний         9     м. Котовськ
18. 
19. Красноокнянський                 3     смт Красні Окни
    районний
20. Любашівський районний            4     смт Любашівка
21. Миколаївський районний           3     смт Миколаївка
22. Овідіопольський районний         8     смт Овідіополь
23. Ренійський районний              4     м. Рені
24. Роздільнянський районний         6     м. Роздільна
25. Савранський районний             3     смт Саврань
26. Саратський районний              4     смт Сарата
27. Тарутинський районний            4     смт Тарутине
28. Татарбунарський районний         5     м. Татарбунари
29. Теплодарський міський            3     м. Теплодар
30. Фрунзівський районний            3     смт Фрунзівка
31. Ширяївський районний             3     смт Ширяєве
32. Южний міський                    3     м. Южне
 
                             м. Одеса
 
33. Київський районний суд          24     м. Одеса
34. Малиновський районний суд       29     м. Одеса
35. Приморський районний суд        33     м. Одеса
36. Суворовський районний суд       25     м. Одеса
_________________
 
     Усього                        244
 
                        Полтавська область
 
1.  Великобагачанський               4     смт Велика Багачка
    районний
2.  Гадяцький районний               5     м. Гадяч
3.  Глобинський районний             5     м. Глобине
4.  Гребінківський районний          3     м. Гребінка
5.  Диканський районний              3     смт Диканька
6.  Зіньківський районний            4     м. Зіньків
7.  Карлівський районний             3     м. Карлівка
8.  Кобеляцький районний             5     м. Кобеляки
9.  Козельщинський районний          4     смт Козельщина
10. Комсомольський міський           5     м. Комсомольськ
11. Котелевський районний            4     смт Котельва
12. Кременчуцький районний           6     м. Кременчук
13. Лохвицький районний              4     м. Лохвиця
14. Лубенський міськрайонний         8     м. Лубни
15. 
16. Машівський районний              4     смт Машівка
17. Миргородський міськрайонний      7     м. Миргород
18. 
19. Новосанжарський районний         4     смт Нові Санжари
20. Оржицький районний               3     смт Оржиця
21. Пирятинський районний            4     м. Пирятин
22. Полтавський районний             8     м. Полтава
23. Решетилівський районний          3     смт Решетилівка
24. Семенівський районний            4     смт Семенівка
25. Хорольський районний             4     м. Хорол
26. Чорнухинський районний           3     смт Чорнухи
27. Чутівський районний              4     смт Чутове
28. Шишацький районний               4     смт Шишаки
 
                            м. Полтава
 
29. Київський районний              13     м. Полтава
30. Ленінський районний              8     м. Полтава
31. Октябрський районний            15     м. Полтава
 
                           м. Кременчук
 
32. Автозаводський районний         15     м. Кременчук
33. Крюківський районний            10     м. Кременчук
_________________
 
     Усього                        172
 
                        Рівненська область
 
1.  Березнівський районний           4     смт Березне
2.  Володимирецький                  4     смт Володимирець
    районний
3.  Гощанський районний              3     смт Гоща
4.  Демидівський районний            3     смт Демидівка
5.  Дубенський міськрайонний         8     м. Дубно
6.  
7.  Дубровицький районний            3     м. Дубровиця
8.  Зарічненський районний           4     смт Зарічне
9.  Здолбунівський районний          7     м. Здолбунів
10. Корецький районний               4     м. Корець
11. Костопільський районний          5     м. Костопіль
12. Кузнецовський міський            7     м. Кузнецовськ
13. Млинівський районний             4     смт Млинів
14. Острозький районний              5     м. Острог
15. Радивилівський районний          4     м. Радивилів
16. Рівненський міський             23     м. Рівне
17. Рівненський районний             7     м. Рівне
18. Рокитнівський районний           4     смт Рокитне
19. Сарненський районний             7     м. Сарни
_________________
 
     Усього                        103
 
                         Сумська область
 
1.  Білопільський районний           5     м. Білопілля
2.  Буринський районний              4     м. Буринь
3.  Великописарівський               3     смт Велика Писарівка
    районний
4.  Глухівський міськрайонний        8     м. Глухів
5.  
6.  Конотопський міськрайонний      12     м. Конотоп
7.  
8.  Краснопільський районний         3     смт Краснопілля
9.  Кролевецький районний            5     м. Кролевець
10. Лебединський районний            5     м. Лебедин
11. Липоводолинський                 3     смт Липова Долина
    районний
12. Недригайлівський                 3     смт Недригайлів
    районний
13. Охтирський міськрайонний        10     м. Охтирка
14. 
15. Путивльський районний            4     м. Путивль
16. Роменський міськрайонний        10     м. Ромни
17. 
18. Середино-Будський                3     м. Середина-Буда
    районний
19. Сумський районний                5     м. Суми
20. Тростянецький районний           5     м. Тростянець
21. Шосткинський міськрайонний      11     м. Шостка
22. 
23. Ямпільський районний             4     смт Ямпіль
 
                             м. Суми
 
24. Зарічний районний               13     м. Суми
25. Ковпаківський районний          13     м. Суми
_________________
 
     Усього                        129
 
                      Тернопільська область
 
1.  Бережанський районний            5     м. Бережани
2.  Борщівський районний             4     м. Борщів
3.  Бучацький районний               4     м. Бучач
4.  Гусятинський районний            5     смт Гусятин
5.  Заліщицький районний             3     м. Заліщики
6.  Збаразький районний              5     м. Збараж
7.  Зборівський районний             4     м. Зборів
8.  Козівський районний              3     смт Козова
9.  Кременецький районний            5     м. Кременець
10. Лановецький районний             4     смт Ланівці
11. Монастириський районний          3     м. Монастириська
12. Підволочиський районний          4     смт Підволочиськ
13. Підгаєцький районний             3     м. Підгайці
14. Теребовлянський районний         4     м. Теребовля
15. Тернопільський міськрайонний    24     м. Тернопіль
16. 
17. Чортківський районний            6     м. Чортків
18. Шумський районний                3     смт Шумське
_________________
 
     Усього                         89
 
                        Харківська область
 
1.  Балаклійський районний           9     м. Балаклія
2.  Барвінківський районний          3     м. Барвінкове
3.  Близнюківський районний          3     смт Близнюки
4.  Богодухівський районний          5     м. Богодухів
5.  Борівський районний              4     смт Борова
6.  Валківський районний             4     м. Валки
7.  Великобурлуцький                 3     смт Великий Бурлук
    районний
8.  Вовчанський районний             5     м. Вовчанськ
9.  Дворічанський районний           3     смт Дворічна
10. Дергачівський районний           8     м. Дергачі
11. Зачепилівський районний          3     смт Зачепилівка
12. Зміївський районний              7     м. Зміїв
13. Золочівський районний            3     смт Золочів
14. Iзюмський міськрайонний         10     м. Iзюм
15. 
16. Кегичівський районний            3     смт Кегичівка
17. Коломацький районний             3     м. Коломак
18. Красноградський районний         6     м. Красноград
19. Краснокутський районний          3     смт Краснокутськ
20. Куп'янський міськрайонний       11     м. Куп'янськ
21. 
22. Лозівський міськрайонний        12     м. Лозова
23. 
24. Люботинський міський             3     м. Люботин
25. Нововодолазький районний         3     смт Нова Водолага
26. Первомайський міськрайонний     10     м. Первомайський
27. 
28. Печенізький районний             3     смт Печеніги
29. Сахновщинський районний          3     смт Сахновщина
30. Харківський районний            11     м. Харків
31. Чугуївський міський              9     м. Чугуїв
32. Шевченківський районний          3     смт Шевченкове
 
                             м. Харків
 
33. Дзержинський районний           19     м. Харків
34. Жовтневий районний              14     м. Харків
35. Київський районний              18     м. Харків
36. Комінтернівський районний       14     м. Харків
37. Ленінський районний             14     м. Харків
38. Московський районний            20     м. Харків
39. Орджонікідзевський              13     м. Харків
    районний
40. Фрунзенський районний           12     м. Харків
41. Червонозаводський               12     м. Харків
    районний
_________________
 
     Усього                        285
 
                        Херсонська область
 
1.  Бериславський районний           5     м. Берислав
2.  Білозерський районний            6     смт Білозерка
3.  Великолепетиський                3     смт Велика Лепетиха
    районний
4.  Великоолександрівський           4     смт Велика
    районний                                   Олександрівка
5.  Верхньорогачицький               3     смт Верхній Рогачик
    районний
6.  Високопільський районний         3     смт Високопілля
7.  Генічеський районний             7     м. Генічеськ
8.  Голопристанський                 6     м. Гола Пристань
    районний
9.  Горностаївський районний         3     смт Горностаївка
10. Iванівський районний             3     смт Iванівка
11. Каланчацький районний            4     смт Каланчак
12. Каховський міськрайонний         9     м. Каховка
13. 
14. Нижньосірогозький                3     смт Нижні Сірогози
    районний
15. Нововоронцовський                3     смт Нововоронцовка
    районний
16. Новотроїцький районний           4     смт Новотроїцьке
17. Новокаховський міський           8     м. Нова Каховка
18. Скадовський районний             5     м. Скадовськ
19. Цюрупинський районний            6     м. Цюрупинськ
20. Чаплинський районний             4     смт Чаплинка
 
                             м. Херсон
 
21. Дніпровський районний           11     м. Херсон
22. Комсомольський районний         13     м. Херсон
23. Суворовський районний           16     м. Херсон
_________________
 
     Усього                        126
 
                       Хмельницька область
 
1.  Білогірський районний            3     смт Білогір'я
2.  Віньковецький районний           3     смт Віньківці
3.  Волочиський районний             5     м. Волочиськ
4.  Городоцький районний             4     м. Городок
5.  Деражнянський районний           3     смт Деражня
6.  Дунаєвецький районний            4     м. Дунаївці
7.  Iзяславський районний            6     м. Iзяслав
8.  Кам'янець-Подільський           15     м. Кам'янець-
    міськрайонний                             Подільський
9.  
10. Красилівський районний           4     м. Красилів
11. Летичівський районний            3     смт Летичів
12. Нетішинський міський             5     м. Нетішин
13. Новоушицький районний            3     м. Нова Ушиця
14. Полонський районний              4     м. Полонне
15. Славутський міськрайонний        6     м. Славута
16. 
17. Старокостянтинівський            6     м. Старокостянтинів
    районний
18. Старосинявський районний         3     смт Стара Синява
19. Теофіпольський районний          3     смт Теофіполь
20. Хмельницький міськрайонний      30     м. Хмельницький
21. 
22. Чемеровецький районний           3     смт Чемерівці
23. Шепетівський міськрайонний       9     м. Шепетівка
24. 
25. Ярмолинецький районний           4     смт Ярмолинці
_________________
 
     Усього                        123
 
                        Черкаська область
 
1.  Ватутінський міський             3     м. Ватутіне
2.  Городищенський районний          5     м. Городище
3.  Драбівський районний             4     смт Драбів
4.  Жашківський районний             4     м. Жашків
5.  Звенигородський районний         5     м. Звенигородка
6.  Золотоніський міськрайонний      8     м. Золотоноша
7.  
8.  Кам'янський районний             4     м. Кам'янка
9.  Канівський міськрайонний         7     м. Канів
10. 
11. Катеринопільський                4     смт Катеринопіль
    районний
12. Корсунь-Шевченківський           4     м. Корсунь-
    районний                                  Шевченківський
13. Лисянський районний              4     смт Лисянка
14. Маньківський районний            4     смт Маньківка
15. Монастирищенський                4     м. Монастирище
    районний
16. Смілянський міськрайонний       12     м. Сміла
17. 
18. Тальнівський районний            4     м. Тальне
19. Уманський міськрайонний         15     м. Умань
20. 
21. Христинівський районний          3     м. Христинівка
22. Черкаський районний              7     м. Черкаси
23. Чигиринський районний            3     м. Чигирин
24. Чорнобаївський районний          5     смт Чорнобай
25. Шполянський районний             4     м. Шпола
 
                            м. Черкаси
 
26. Придніпровський районний        16     м. Черкаси
27. Соснівський районний            17     м. Черкаси
_________________
 
     Усього                        146
 
                       Чернівецька область
 
1.  Вижницький районний              4     м. Вижниця
2.  Герцаївський районний            4     м. Герца
3.  Глибоцький районний              4     смт Глибока
4.  Заставнівський районний          4     м. Заставна
5.  Кельменецький районний           3     смт Кельменці
6.  Кіцманський районний             5     м. Кіцмань
7.  Новоселицький районний           5     м. Новоселиця
8.  Путильський районний             3     смт Путила
9.  Сокирянський районний            4     м. Сокиряни
10. Сторожинецький районний          5     м. Сторожинець
11. Хотинський районний              5     м. Хотин
 
                           м. Чернівці
 
12. Шевченківський районний         12     м. Чернівці
13. Першотравневий районний          8     м. Чернівці
14. Садгірський районний             5     м. Чернівці
_________________
 
     Усього                         64
 
                       Чернігівська область
 
1.  Бахмацький районний              6     м. Бахмач
2.  Бобровицький районний            4     м. Бобровиця
3.  Борзнянський районний            4     м. Борзна
4.  Варвинський районний             3     смт Варва
5.  Городнянський районний           4     м. Городня
6.  Iчнянський районний              4     м. Iчня
7.  Козелецький районний             6     смт Козелець
8.  Коропський районний              3     смт Короп
9.  Корюківський районний            4     м. Корюківка
10. Куликівський районний            3     смт Куликівка
11. Менський районний                5     м. Мена
12. Ніжинський міськрайонний        12     м. Ніжин
13. 
14. Новгород-Сіверський              4     м. Новгород-Сіверський
    районний
15. Носівський районний              4     м. Носівка
16. Прилуцький міськрайонний        12     м. Прилуки
17. 
18. Ріпкинський районний             4     смт Ріпки
19. Семенівський районний            3     м. Семенівка
20. Сосницький районний              3     смт Сосниця
21. Срібнянський районний            3     смт Срібне
22. Талалаївський районний           3     смт Талалаївка
23. Чернігівський районний           6     м. Чернігів
24. Щорський районний                4     м. Щорс
 
                           м. Чернігів
 
25. Деснянський районний            18     м. Чернігів
 
 
 
 
26. Новозаводський районний         13     м. Чернігів
_________________
 
     Усього                        133
 
                            місто Київ
 
1.  Голосіївський районний         22      м. Київ
2.  Дарницький районний            25      м. Київ
3.  Деснянський районний           29      м. Київ
4.  Дніпровський районний          32      м. Київ
5.  Оболонський районний           27      м. Київ
6.  Печерський районний            33      м. Київ
7.  Подільський районний           18      м. Київ
8.  Святошинський районний         32      м. Київ
9.  Солом'янський районний         31      м. Київ
10. Шевченківський районний        33      м. Київ
_________________
 
     Усього                       250
 
 
                          м. Севастополь
 
1.  Балаклавський районний           6     м. Севастополь
2.  Гагарінський районний           11     м. Севастополь
3.  Ленінський районний             13     м. Севастополь
4.  Нахімовський районний           10     м. Севастополь
_________________
 
     Усього                         38
 
{ Мережа  із  змінами,  внесеними  згідно  з  Указами   Президента
N 990/2001  ( 990/2001 )  від  18.10.2001, N 152/2002 ( 152/2002 )
від  19.02.2002, N 938/2002 ( 938/2002 ) від 22.10.2002, N 41/2003
(   41/2003  )  від  25.01.2003,  N  328/2004  (  328/2004  )  від
15.03.2004,  N  573/2004  (  573/2004  ) від 21.05.2004, N 36/2005
(  36/2005  )  від  15.01.2005,  N  1498/2005  (  1498/2005  ) від
20.10.2005,  N  609/2006  (  609/2006 ) від 13.07.2006, N 681/2006
(  681/2006  )  від  08.08.2006,  N  729/2006  (  729/2006  )  від
31.08.2006,  N  20/2007  (  20/2007  )  від 16.01.2007, N 424/2007
( 424/2007 ) від 18.05.2007 }
 
 Глава Адміністрації
 Президента України                                       В.ЛИТВ








Последние новости

 
Курсы НБ Украины
Запрашиваемая страница не найдена
Валюта
USD
EUR
RUB
PLN
BYR
Реклама
Реклама



Наша кнопка