Законы Украины

Новости Партнеров
 

Про реєстрацію списку кандидатів у народні депутати України від Соціал-демократичної партії України в багатомандатному загальнодержавному виборчому окрузі по виборах народних депутатів України 29 березня 1998 року

                    ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМIСIЯ
 
                        П О С Т А Н О В А
 
 N 39 від 16.12.97
   м.Київ
 
 
   Про реєстрацію списку кандидатів у народні депутати України
   від  Соціал-демократичної партії України в багатомандатному
   загальнодержавному виборчому  окрузі  по  виборах  народних
              депутатів України 29 березня 1998 року
 
 
 
     Центральна виборча  комісія  розглянула   документи,   подані
Соціал-демократичною партією України,  і встановила, що документи,
передбачені пунктами 1-10 частини 1 статті 24 Закону України  "Про
вибори  народних  депутатів  України" ( 541/97-ВР ),  відповідають
вимогам цього Закону.
     Відповідно до  пунктів  8,  10  статті  11,  статті 24 Закону
України "Про вибори народних депутатів України" Центральна виборча
комісія П О С Т А Н О В Л Я Є:
 
     1. Зареєструвати список кандидатів у народні депутати України
від  Соціал-демократичної  партії   України   в   багатомандатному
загальнодержавному виборчому окрузі (додається).
     2. Опублікувати  цю  постанову та список кандидатів у народні
депутати України в газеті "Голос України".
     3. Надіслати список кандидатів у народні депутати України від
Соціал-демократичної партії до окружних виборчих комісій.
 
 Голова Центральної виборчої комісії                      М.Рябець
 
 Секретар Центральної виборчої комісії                 Я.Давидович
 
                                            Затверджено
                                   постановою Центральної виборчої
                                   комісії  N 39  від    16 грудня
                                   1997 року
 
     Список кандидатів у народні депутати України для участі
     у   виборах   по   багатомандатному  загальнодержавному
     виборчому  округу   від   Соціал-демократичної   партії
                             України
 
  1. Буздуган  Юрій  Олексійович  - Голова Комітету Верховної Ради
     України з  питань  соціальної  політики  та  праці,  народний
     депутат України, м.Київ
  2. Карнаух Микола Васильович  -  член  Комітету  Верховної  Ради
     України  з  питань  боротьби  з  організованою злочинністю та
     корупцією, народний депутат, м.Київ
  3. Тихонов   Юрій   Юрійович   -  Голова  Центрального  Комітету
     профспілки суднобудування України, м.Київ
  4. Зленко   Володимир   Iванович   -   Голова  Центральної  Ради
     профспілки        працівників        автомобільного        та
     сільскогосподарського машинобудування України, м.Київ
  5. Більчич Владислав Миколайович - Голова Центрального Правління
     українського товариства сліпих, м.Київ
  6. Ольховець Григорій Андрійович - Голова  Центрального  Комітет
     профспілки працівників радіоелектроніки України, м.Київ
  7. Буденко Вячеслав Євгенович - помічник-консультант  заступника
     Голови  Комітету  Верховної  Ради  України  з питань правової
     політики О.Лавриновича, м.Київ
  8. Устенко Iван Михайлович - Президент Місіонерського товариства
     "Милосердя", м.Київ
  9. Шіллєр   Ростислав  Iлліч  -  помічник-консультант  народного
     депутата України, м.Київ
 10. Скоморощенко    Олена   Миколаївна   -   помічник-консультант
     народного депутата України, м.Київ
 11. Жугаєвич    Ярема   Васильович   -   Голова   ЦК   профспілки
     авіабудівників України, м.Київ
 12. Бєлоусов  Олександр  Гурійович  - провідний інженер Iнституту
     зоології НАН України, м.Київ
 13. Амітов  Павло  Михайлович - головний режисер народного театру
     Палацу культури ім.Куйбишева, м.Донецьк
 14. Струк   Василь  Федорович  -  заступник  голови  Центрального
     комітету профспілки "Атоменергопрому" України, м.Київ
 15. Негода      Володимир      Федорович     -     віце-президент
     Торгово-енергетичної компанії "Енерготрансінвест", м.Київ
 16. Iваненко  Анатолій  Андрійович  -  вчитель  історії  і  права
     загальноосвітньої      школи       1-3       ступеня    N  1,
     м.Корсунь-Шевченковський
 17. Панок Геннадій Григорович -  молодший  науковий  співробітник
     Iнституту   соціальної   та  політичної  психології  Академії
     педагогічних наук України, Сумська обл., м.Путивль
 18. Максименко  Юрій  Петрович  -  Голова  Центрального Правління
     Українського товариства глухих, м.Київ
 19. Тарельник    Анатолій    Дмитрович    -   інженер-конструктор
     I категорії конструкторського бюро "Південне",м.Київ
 20. Олійник  Валентин  Iванович  - голова виробничого кооперативу
     "Вулкан", м.Київ
 21. Ваннікова   Алла   Михайлівна   -   віце-президент  Київської
     столичної колегії адвокатів, м.Київ
 22. Старовойт    Володимир   Миколайович   -   голова   Правління
     видавничого центру "Правозахист", м.Вишневе, Київська обл
 23. Астахов    Валерій    Михайлович    -    Голова    Кримського
     республіканського     комітету     профспілки     працівників
     суднобудування України, м.Севастополь
 24. Рябченко Вячеслав  Герасимович  -  Голова  Союзу  організацій
     інвалідів України, м.Київ
 25. Олексіюк    Сергій    Максимович    -    керівник    Програми
     війського-патріотичного  виховання  молоді в обласному центрі
     соціальних служб для молоді, м.Ужгород
 26. Ветчинкін Віктор Iванович - Голова Харьківської обласної ради
     профспілки працівників  автосільгоспмашинобудування  України,
     м.Харьків
 27. Цибенко Андрій Петрович - аспірант  кафедри  політичних  наук
     Київського  державного  університету  імені  Тараса Шевченка,
     м.Київ
 28. Александрова   Галина  Костянтинівна  -  студентка  Сумського
     філіалу Київського інституту підготовки кадрів, м.Суми
 29. Шаповал  Георгій  Петрович - Голова Запорізької обласної ради
     профспілки працівників радіоелектроніки, м.Запоріжжя
 30. Патракєєв       Євген       Миколайович      -      начальник
     інформаційно-обчислювального  відділу   Луцького   АТП-10754,
     м.Луцьк
 31. Байцур Михайло Анатолійович - президент  корпорації  "Лубно",
     Полтавська обл., м.Лубни
 32. Сіньков  Євген  Васильович  -  голова  профкому  Волочиського
     машинобудівного  заводу  акціонерного товариства "Мотор-Січ",
     Хмельницька обл., м.Волочиськ
 33. Рибак  Лідія  Iванівна - головний бухгалтер Міжгосподарського
     фізкультурно-громадського клубу  "Колос",  Чернівецька  обл.,
     м.Новоселиця
 34. Заливна Лариса Миколаївна  -  доцент  Луганського  державного
     медичного університету, м.Луганськ
 35. Сердюк Iван Iванович - начальник зміни блоку Запорізької АЄС,
     Запорізька обл., м.Енергодар
 36. Жидких   Степан   Степанович   -   директор    Коростенського
     учбово-виробничого   підприємства   Українського   товариства
     сліпих, Житомирська обл., м.Коростень
 37. Юскович  Валентина  Iванівна  -доцент  Української  державної
     академії водного господарства, м.Рівне
 38. Кондрашкін   Володимир  Андрійович  -  голова  профспілкового
     комітету відкритого акціонерного товариства заводу "Фіолент",
     м.Симферополь
 39. Шапран    Юрій    Петрович     -     Директор     Луганського
     учбово-виробничого     підприємства    "Схід"    Українського
     товариства глухих, м.Луганськ
 40. Когтянц  Костянтин  Артемович - старший науковий співробітник
     Дніпропетровського     державного      історичного      музею
     ім.Д.Яворницького, м.Дніпропетровськ
 41. Білан Віталій Панасович  -  Голова  Кіровоградської  обласної
     ради   профспілки   працівників   автосільгоспмашинобудування
     України, м.Кіровоград
 42. Мариненко-Герман  Людмила  Олексіївна  -  канцлер  Київського
     Центру німецької культури "Відергіштраль", м.Київ
 43. Єрасов   Володимир   Віталійович   -   генеральний   директор
     акціонерного  товариства  закритого  типу   "Центр   сучасних
     технологій", м.Київ
 44. Шемяков Олександр Дмитрович - Голова Донецької обласної  ради
     профспілки працівників радіоелектроніки, м. Донецьк
 45. Данильчук Микола Петрович  -  старший  науковий  співробітник
     Житомирського нженернотехнологічного інституту, м.Житомир
 46. Гончаров Юрій Миколайович  -  голова  профкому  Сніжнянського
     машинобудівного заводу, Донецька обл., м.Сніжне
 47. Лапоногов Iгор Михайлович - Iнженер-програміст  товариства  з
     обмеженою відповідальністю "Iнфоком", м.Донецьк
 48. Снєтков  Володимир  Петрович  -  Голова  профкому  відкритого
     акціонерного товариства "Севморзавод", м.Севастополь
 49. Огар   Володимир   Iванович    -    директор    Ужгородського
     інтернату-ліцею, м.Ужгород
 50. Паранчак Мирослав Ярославович -  голова  профкому  відкритого
     акціонерного   товариства   "Львівський   автобусний  завод",
     м.Львів
 51. Левенець  Iрина  Євгенівна  - науковий співробітник Iнституту
     педагогіки Національної Академії Наук України, м.Київ
 52. Шеховцов   Юрій  Андрійович  -  головний  інженер  дочірнього
     підприємства заводу  "Мусон-Гама"   відкритого   акціонерного
     товариства "Мусон", м.Севастополь
 53. Фінько Антон Євгенович -  аспірант  Iнституту  філософії  НАН
     України, м.Київ
 54. Плахотний Павло Iванович - голова профкому Київського  заводу
     "Радіовимірювач", м.Київ
 55. Спєвак Володимир Леонідович -  лікар-невропатолог  Прилуцької
     міської лікарні, Чернігівська обл., м.Прилуки
 56. Покотило  Любов  Степанівна  -  голова  профкому   відкритого
     акціонерного   товариства  приладобудівного  заводу  "Сокіл",
     м.Нова Каховка
 57. Духнич  Микола  Аврамович  - начальник Управління соціального
     захисту Житомирського міськвиконкому, м.Житомир
 58. Тесленко  Сергій  Анатолійович  -  голова профкому відкритого
     акціонерного  товариства  "Харківський   тракторний   завод",
     м.Харків
 59. Костюченко  Світлана  Олександрівна   -   голова   об'єднаної
     обласної  профспілки  працівників автосільгоспмашинобудування
     України   Малинського   дослідно-експериментального   заводу,
     Житомирська обл., м.Малин
 60. Чумак Сергій Володимирович - голова  Одеської  обласної  ради
     профспілки працівників радіоелектроніки України, м.Одеса
 61. Махонін Віктор Олександрович -  конструктор  Севастопольского
     судоремонтного заводу, м.Севастополь
 62. Лєскова Наталія  Миколаївна  -  голова  профкому  Малинського
     заводу "Ефес", Житомирська обл., м.Малин
 63. Грачов  Олег  Володимирович  -  директор   науково-дослідного
     інженерного центру заводських лабораторій "Тест", м.Київ
 64. Кравченко  Микола  Павлович  -  голова  профкому   відкритого
     акціонерного   товариства   дочірнього   підприємства  "Ера",
     м.Херсон
 65. Шарабуряк  Дмитро  Юрійович - директор товариства з обмеженою
     відповідальністю "Еліон", Київська обл.,м.Бровари
 66. Максимов  Євген  Миколайович  -  голова  профкому  відкритого
     акціонерного  товариства  "Бердянський  Першотравневий  завод
     "Сільгоспмаш", Запорізька обл., м.Бердянськ
 67. Найдьонов Сергій Андрійович - тимчасово не працює, м.Донецьк
 68. Петров   Володимир   Антонович   -  Голова  Дніпропетровської
     обласної  Ради   профспілки   працівників   радіоелектроніки,
     м.Дніпропетровськ
 69. Миронченко  Петро  Iванович  -  водій  районного   управління
     електричних мереж, Черкаська обл., м.Корсунь-Шевченківський
 70. Тур  Віталій  Михайлович  -   голова   профкому   Жулянського
     машинобудівного заводу "Візар", Київська обл., м.Вишневе
 71. Денисенко Юрій Тихонович - головний лікар Рівненської дитячої
     лікарні, м.Рівне
 72. Смерчинський Віктор Павлович  -  Голова  Херсонського  обкому
     профспілки працівників суднобудування, м.Херсон
 73. Лавриненко   Людмила   Леонідівна   -    аудитор    приватної
     аудиторської фірми "Серко", м.Луцьк
 74. Жарков Олексій Андрійович - Голова Луганської  обласної  ради
     профспілки  працівників  автосільгоспмашинобудування України,
     м.Луганськ
 75. Сич  Костянтин  Миколайович  -  голова  Лубенського  міського
     товариства інвалідів, Полтавська обл., м.Лубни
 76. Мирович Анатолій Богданович - Голова Львівської обласної ради
     працівників радіоелектроніки, м.Львів
 77. Пирог  Тарас  Юрійович  -  лікар  акушер-гінеколог Прилуцької
     центральної міської лікарнї, Чернігівська обл., м.Прилуки
 78. Фасоля   Олександр   Миколайович  -  голова  профкому  заводу
     "Авіант", м.Київ
 79. Мателешко  Омелян  Iванович - директор Ужгородської гімназії,
     м.Ужгород
 80. Шевцов  Микола  Миколайович  -  голова  профкому Херсонського
     суднобудівного заводу, м.Херсон
 81. Карнаух   Валерій   Костянтинович   -   директор   товариства
     "Сузір'я-інвест", Київська обл., м.Боярка
 82. Харченко   Павло  Павлович  -  голова  профкому  акціонерного
     товариства "Прилукитваринмаш", Чернігівська обл, м.Прилуки
 83. Терехова  Людмила  Костянтинівна  - заступник відповідального
     секретаря редакції газети "Город", м.Донецьк
 84. Гармашева Світлана Леонідівна - Голова Тернопільської облради
     профспілки  працівників  радіоелектроніки  заводу   "Сатурн",
     м.Тернопіль
 85. Киріл Георгій Васильович - голова Правління Міжгосподарського
     фізкультурного громадського клубу "Колос",  Чернівецька обл.,
     Новоселицький р-н, с.Маршинці
 86. Буслаєв  Валерій  Олексійович  -  голова профкому Авіаційного
     науково-технічного комплексу ім.Антонова, м.Київ
 87. Перетятько  Валерій  Миколайович -вчитель фізичного виховання
     СПТУ-33, Черкаська обл., м.Корсунь-Шевченківський
 88. Бабенко  Микола  Iванович - голова профкому Київського заводу
     ім.Петровського, м.Київ
 89. Рабенюк  Людмила  Миколаївна  -  медична  сестра  Рівненської
     обласної лікарнї, м.Рівне
 90. Лиман  Михайло  Соловейович  -  голова  профкому  виробництва
     "Жатка" Білоцерківського заводу "Сільмаш", м.Біла Церква
 91. Базалійський  Анатолій  Федорович - директор виробничої фірми
     "Теплоізолятор", Полтавська обл., м.Лубни
 92. Малишева     Галина     Миколаївна    -    голова    профкому
     науково-дослідного проектного інституту "Союз", м.Харків
 93. Тичина  Віктор  Антонович  -  старший  електрик  товариства з
     обмеженою   відповідальністю   "Ксантія",   Київська    обл.,
     м.Вишгород
 94. Кельїн  Олександр  Дмитрович  -  голова  профкому   Київської
     Державної акціонерної корпорації "Артем", м.Київ
 95. Кобилянський  Віктор  Ананійович  -  тимчасово   не   працює,
     м.Донецьк
 96. Вентов Анатолій Iванович - голова профкому Науково-дослідного
     інституту "Квант", Київська обл., с.Тарасівка
 97. Куліков   Олександр   Євгенович   -   науковий   співробітник
     Археологічної   інспекції   обласного   Управління  культури,
     м.Черкаси
 98. Кислюк   Анатолій  Антонович  -  голова  профкому  відкритого
     акціонерного  товариства  "Ковельсільмаш",  Волинська   обл.,
     м.Ковель
 99. Рабенюк Юрій Михайлович - тимчасово не працює, м.Рівне
100. Понеполяк  Iван  Михайлович  -  голова  Закарпатської облради
     профспілки працівників радіоелектроніки, м.Ужгород
101. Скачко    Леонід    Володимирович   -   директор   приватного
     підприємства "Кредо", Полтавська обл., м.Лубни
102. Iлларіонова Олена Вікторівна - голова профкому Первомайського
     машинобудівного заводу, Луганська обл., м.Первомайськ
103. Бакаев  Юрій  Вікторович  -  головний  спеціаліст  Управління
     наукових   досліджень   Української    Академії    Державного
     Управління при Президентові України, м.Київ
104. Горобчук    Микола     Iванович     -     голова     профкому
     науково-виробничого об'єднання "Славутич", м.Київ
105. Вишняк   Валентин   Васильович    -    директор    Товариства
     "Сузір'я-Стар", Київська обл., м.Боярка
106. Науменко Володимир Віталійович -  олова  профкому  відкритого
     акціонерного      товариства      "Мелітопольський     завод"
     "Автогідроагрегат", Запорізька обл., м.Мелітополь
107. Шувалов    Володимир   Васильович   -   головний   архітектор
     Сніженського міськвиконкому, Донецька обл.,м.Сніжне
108. Iщук   Олександр   Васильович   -  правовий  інспектор  праці
     Вінницької облради профспілки  працівників  радіоелектроніки,
     м.Вінниця
109. Півненко Микола Павлович -  тимчасово  не  працює,  Черкаська
     обл., м.Корсунь-Шевченківський
110. Носачов    Анатолій    Васильович    -    голова     профкому
     науково-дослідного центру "Вертоліт", м.Феодосія
111. Денищук  Микола  Федотович  -  доцент  Української  Державної
     Академії водного господарства, м.Рівне
112. Авдошин Сергій  Анатолійович  -  голова  профкому  відкритого
     акціонерного товариства "Завод "Ленінська кузня", м.Київ
113. Iгошев Андрій Анатолійович - директор спільного  підприємства
     "Сапсан-Лубно", Полтавська обл., м.Лубни
114. Заболотний Микола Андрійович  -  голова  профкому  відкритого
     акціонерного        товариства        "Сутиський        завод
     автоелектроаппаратури",  Вінницька обл.,  Тиврійський  район,
     смт Сутиське
115. Мартиненко Наталія Василівна -  консультант  з  питань  ринку
     праці       Центру       соціальнополітичних       досліджень
     ім.В.Старосольского, Черкаська обл., м.Канів
116. Бутенко  Микола Олександрович - заступник голови Центрального
     комітету  профспілки  працівників   суднобудування   України,
     м.Фастів
117. Ященко  Тамара  Миколаївна  -  редактор  видавничого   центру
     "Правозахист", Київська обл., м.Боярка
118. Задерей  Лариса  Миколаївна  -  головний  бухгалтер  профкому
     відкритого     акціонерного     товариства    "Ніжинсільмаш",
     Чернігівська обл., м.Ніжин
119. Кравчук   Станіслав  Володимирович  -  тимчасово  не  працює,
     Черкаська обл., м.Корсунь-Шевченківський
120. Каліш  Тамара  Василівна  -  інженер-програміст  Рівненського
     радіозаводу, м.Рівне
121. Шовкопляс   Тетяна  Володимирівна  -  менеджер  товариства  з
     обмеженою відповідальністю "Лубно", Полтавська обл., м.Лубни
122. Панок  Ольга Володимирівна - аспірант кафедри політичних наук
     Київського Універсітету імені Тараса.Шевченка, м.Київ
123. Гавриленко Сергій Валентинович - старший інкасатор товариства
     з обмеженою відповідальністю "Ксантія", м.Київ
124. Громадчук  Ольга  Миколаївна - контролер Бесарабського ринку,
     м.Київ
125. Литвиненко Наталія Миколаївна - завідувач відділу Рівненської
     обласної державної бібліотеки, м.Рівне
126. Буяшенко  Юрій Володимирович - викладач Київського державного
     університету культури і мистецтв, Донецька обл., м.Горлівка
127. Панченко  Микола  Семенович - директор Володарськ-Волинського
     хлібзаводу, Житомирська обл., Володарськ-Волинський
 
 Голова Ради СДПУ                                       Ю.Буздуган
 
 Надруковано: "Голос України" 26.12.97, N 247 (1747








Последние новости

 
Курсы НБ Украины
Валюта
USD26.31554
EUR30.5155
RUB0.41981
PLN7.12863
BYR
Реклама
Реклама



Наша кнопка