Законы Украины

Новости Партнеров
 

Про нагородження відзнакою Президента України - медаллю "За бездоганну службу"


 
                             У К А З
                        ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
              Про нагородження відзнакою Президента
             України - медаллю "За бездоганну службу"
 
     За бездоганну службу, досягнення високих показників у бойовій
підготовці та професійній майстерності  п о с т а н о в л я ю:
     Нагородити відзнакою  Президента  України   -   медаллю   "За
бездоганну службу" III ступеня
     АРТЕМЧУКА            - начальника      інженерної      служби
Валентина Васильовича       артилерійської    бригади    Одеського
                            військового округу, підполковника
     БАБАКА               - начальника    передавального    центру
Миколу Івановича            військової    частини     Міністерства
                            оборони України, підполковника
     БАБІНА               - заступника   начальника  управління  -
Леоніда Валентиновича       головного    інженера     Центрального
                            спеціалізованого          будівельного
                            управління    Міністерства     оборони
                            України, полковника
     БАБІРАДА             - заступника  командира  танкового полку
Івана Володимировича        армійського  корпусу   Прикарпатського
                            військового округу, підполковника
     БАРАМІЮ              - начальника  Алупкінського  військового
Геннадія Шаліковича         клінічного    санаторію,    полковника
                            медичної служби
     БАСКІНА              - начальника     відділу    Центрального
Володимира Васильовича      квартирно-експлуатаційного  управління
                            Міністерства      оборони     України,
                            полковника
     БАХУРИНСЬКОГО        - командира роти технічного забезпечення
Вадима Йосиповича           Центральної     артилерійської    бази
                            боєприпасів    Міністерства    оборони
                            України, капітана
     БАШАКА               - заступника  командира  окремого  полку
Віктора Мар'яновича         радіоелектронної              боротьби
                            Прикарпатського   військового  округу,
                            підполковника
     БІБІНА               - командира     зенітного      ракетного
Сергія Микитовича           дивізіону  корпусу Сил Протиповітряної
                            оборони України, підполковника
     БІЛЕВІЧА             - заступника     командира      окремого
Олександра Борисовича       інженерно-саперного         батальйону
                            механізованої    дивізії     Одеського
                            військового округу, майора
     БЛИЗНЮКА             - начальника    штабу    -    заступника
Ігоря Олександровича        командира  ракетного  полку   ракетної
                            армії, майора
     БОГАЧОВА             - командира     танкового     батальйону
Олександра Івановича        армійського  корпусу   Прикарпатського
                            військового округу, майора
     БОЖКА                - начальника    відділу   -   заступника
Леонтія Максимовича         начальника   оперативного   управління
                            штабу  Одеського  військового  округу,
                            полковника
     БОЛБАСА              - заступника  командира   -   начальника
Сергія Вікторовича          служби ракетного полку ракетної армії,
                            майора
     БОНДАРЕНКА           - начальника   відділу   -    заступника
Віталія Філімоновича        начальника       служби      Головного
                            оперативного  управління  Генерального
                            штабу Збройних Сил України, полковника
     БОНДАРЕНКА           - заступника командира - начальника тилу
Павла Петровича             радіотехнічної  бригади  корпусу   Сил
                            Протиповітряної    оборони    України,
                            підполковника
     БОРИСЕНКА            - начальника  центральної  бази  резерву
Миколу Миколайовича         автомобільної   техніки  Збройних  Сил
                            України, полковника
     БРУДА                - командира ракетної бригади армійського
Леоніда Григоровича         корпусу   Прикарпатського  військового
                            округу, полковника
     БУЗИНСЬКОГО          - командира                     окремого
Віктора Федоровича          ремонтно-відновлювального   батальйону
                            механізованої    дивізії    Північного
                            оперативно-територіального
                            командування, підполковника
     БУРИКІНА             - заступника  начальника  Об'єднання   -
Василя Тимофійовича         Центральний     проектний     інститут
                            Міністерства     оборони      України,
                            полковника
     БУРКОВСЬКОГО         - старшого   офіцера  відділу  Головного
Олександра Миколайовича     управління кадрів Міністерства оборони
                            України, майора
     ВАСИЛЬЄВА            - командира       мостової       бригади
Івана Васильовича           Міністерства     оборони      України,
                            полковника
     ВЕЛИЧКА              - командира   окремого   полку   зв'язку
Володимира Михайловича      Північного  оперативно-територіального
                            командування, полковника
     ВЕСЕЛУХУ             - командира     механізованого     полку
Володимира Павловича        армійського  корпусу   Прикарпатського
                            військового округу, підполковника
     ВИНОГРАДОВА          - начальника   розвідки   -   заступника
Олексія Івановича           начальника    штабу    Прикарпатського
                            військового округу, полковника
     ВІТКА                - начальника      групи     центрального
Володимира Олексійовича     управління Генерального штабу Збройних
                            Сил України, підполковника
     ВІТЮКА               - командира    самохідно-артилерійського
В'ячеслава Борисовича       дивізіону    аеромобільної     дивізії
                            Одеського військового округу, майора
     ВОВКА                - заступника   начальника  -  начальника
Петра Васильовича           штабу   місцевої    оборони    контори
                            матеріально-технічного    забезпечення
                            Центрального  управління   будівельної
                            промисловості                       та
                            матеріально-технічного    забезпечення
                            Міністерства оборони України, майора
     ВОЙТОВА              - старшого    техніка   відділу   центру
Валерія Андрійовича         забезпечення   зв'язку    Міністерства
                            оборони України, старшого прапорщика
     ВОЛИНЦЕВА            - командира     радіолокаційної     роти
Володимира Івановича        радіотехнічної  бригади  корпусу   Сил
                            Протиповітряної    оборони    України,
                            капітана
     ВОЛЧЕНКА             - заступника    начальника     Головного
Юрія Івановича              військового             представництва
                            Міністерства     оборони      України,
                            полковника
     ВОРОБЙОВА            - командира     окремої    механізованої
Геннадія Петровича          бригади      армійського       корпусу
                            Прикарпатського   військового  округу,
                            полковника
     ВОРОНУ               - начальника  групи  відділу   Головного
Миколу Семеновича           оперативного  управління  Генерального
                            штабу Збройних Сил України, полковника
     ВОРОНОВА             - командира                     окремого
Юрія Михайловича            ремонтно-відновлювального   батальйону
                            механізованої    дивізії     Одеського
                            військового округу, підполковника
     ВОСТРЯКОВА           - начальника   управління  -  заступника
Володимира Степановича      начальника    Головного     управління
                            військової освіти Міністерства оборони
                            України, полковника
     ГАВАЖУКА             - Житомирського  обласного   військового
Михайла Пилиповича          комісара, полковника
     ГАЙДАЙЧУКА           - заступника       начальника      штабу
Сергія Олександровича       артилерійського  полку   аеромобільної
                            дивізії  Одеського військового округу,
                            майора
     ГАЛЧОНКОВА           - начальника відділу центру забезпечення
Олексія Олексійовича        реалізації  договорів  про  скорочення
                            озброєнь, підполковника
     ГАПОТЧЕНКА           - заступника  командира   -   начальника
Ігоря Олеговича             озброєння  корпусу Сил Протиповітряної
                            оборони України, полковника
     ГІБАЛЮКА             - командира  гаубічного  артилерійського
Сергія Миколайовича         дивізіону    артилерійської    дивізії
                            Одеського військового округу, майора
     ГОВОРІНА             - Рівненського   обласного   військового
Віктора Васильовича         комісара, полковника
     ГОЛІЦИНА             - начальника      інженерних      військ
Віктора Олександровича      Прикарпатського  військового   округу,
                            полковника
     ГОРБАТЮКА            - командира      батальйону      окремої
Юрія Миколайовича           гвардійської    залізничної    бригади
                            Міністерства оборони України, майора
     ГРИГОР'ЄВА           - заступника    начальника    штабу    -
Ігоря Васильовича           оперативного  чергового  корпусу   Сил
                            Протиповітряної    оборони    України,
                            полковника
     ГРИЦАЯ               - командира окремого батальйону  зв'язку
Віктора Миколайовича        механізованої    дивізії    Північного
                            оперативно-територіального
                            командування, підполковника
     ГРИЦАЯ               - начальника ракетних військ і артилерії
Миколу Павловича            Прикарпатського  військового   округу,
                            генерал-майора
     ГРОМА                - командира батальйону інженерносаперної
Ігоря Івановича             бригади  Прикарпатського   військового
                            округу, підполковника
     ГУРУ                 - заступника  командира  групи технічної
Юрія Петровича              ракетної бази ракетної армії, майора
     ГУСЄВА               - заступника      командира      дивізії
Григорія Віталійовича       протиповітряної  оборони  корпусу  Сил
                            Протиповітряної    оборони    України,
                            підполковника
     ДАНИЛІНА             - начальника      відділу     управління
Ігоря Вікторовича           зовнішніх зв'язків Генерального  штабу
                            Збройних Сил України, підполковника
     ДАНИЛЬЧЕНКА          - начальника    військ   протиповітряної
Миколу Миколайовича         оборони  Прикарпатського   військового
                            округу, полковника
     ДАНИЛЮКА             - заступника   командувача   військ   по
Анатолія Андрійовича        будівництву і розквартируванню  військ
                            Прикарпатського   військового  округу,
                            полковника
     ДАНИЛЮКА             - заступника   командира   механізованої
Степана Корнійовича         дивізії                     Північного
                            оперативно-територіального
                            командування, полковника
     ДАНЧИНА              - начальника    клініки    -   головного
Олександра Георгійовича     нейрохірурга   Міністерства    оборони
                            України, полковника медичної служби
     ДЕМЧЕНКА             - начальника  бази по ремонту гусеничної
Миколу Івановича            техніки  та  автомобілів  Міністерства
                            оборони України, полковника
     ДЕРГАЧОВА            - начальника    групи    планування    і
Олександра Павловича        організації   взаємодії   вертольотної
                            ескадрильї    миротворчих   сил   ООН,
                            полковника
     ДЕРЯПУ               - начальника   відділу   -    заступника
Миколу Олександровича       начальника    управління    пропаганди
                            Головного управління  виховної  роботи
                            Міністерства      оборони     України,
                            полковника
     ДИМКА                - командира        роти        курсантів
Сергія Миколайовича         Військово-інженерного  факультету  при
                            Кам'янець-Подільському
                            сільськогосподарському      інституті,
                            капітана
     ДМИТРЕНКА            - начальника    штабу    -    заступника
Андрія Івановича            начальника     озброєння    Північного
                            оперативно-територіального
                            командування, полковника
     ДОНЧЕНКА             - начальника    відділу   -   заступника
Леонтія Юхимовича           начальника         військово-медичного
                            управління    Одеського    військового
                            округу, полковника медичної служби
     ДУБІНІНА             - начальника  управління  Тилу  Збройних
Володимира Григоровича      Сил України, полковника
     ДУДНИКА              - командира   окремого   полку   зв'язку
Петра Артемовича            Одеського     військового      округу,
                            полковника
     ДУДЧАКА              - начальника зенітної технічної ракетної
Віктора Григоровича         бази   корпусу   Сил   Протиповітряної
                            оборони України, підполковника
     ЄРЕСЬКА              - першого      заступника     начальника
Володимира Михайловича      Київського    інституту     Сухопутних
                            військ, полковника
     ЄРМОЛАЄВА            - начальника медичної служби залізничних
Сергія Костянтиновича       військ Міністерства  оборони  України,
                            підполковника медичної служби
     ЄРШОВА               - начальника    штабу    -    заступника
Костянтина В'ячеславовича   командира     зенітного      ракетного
                            дивізіону  зенітної  ракетної  бригади
                            корпусу  Сил  Протиповітряної  оборони
                            України, капітана
     ЄСИПЕНКА             - начальника     центру     забезпечення
Станіслава Васильовича      реалізації  договорів  про  скорочення
                            озброєнь, полковника
     ЖУРАВЛЬОВА           - командира  медичної  роти - провідного
Олександра Миколайовича     хірурга окремого медичного  батальйону
                            механізованої     дивізії    Одеського
                            військового  округу,  майора  медичної
                            служби
     ЗАГВОЗДКІНА          - начальника  оперативного  управління -
Віталія Олексійовича        заступника начальника штабу управління
                            Прикарпатського   військового  округу,
                            генерал-майора
     ЗАЇКУ                - начальника  відділення   -   головного
Олександра Григоровича      механіка  окремої  залізничної бригади
                            Міністерства     оборони      України,
                            підполковника
     ЗАМАНУ               - командира        танкового       полку
Володимира Михайловича      механізованої    дивізії    Північного
                            оперативно-територіального
                            командування, полковника
     ЗАТОЛОКІНА           - начальника санітарно-епідеміологічного
Юрія Олександровича         управління                   Головного
                            військово-медичного         управління
                            Генерального    штабу   Збройних   Сил
                            України - головного санітарного лікаря
                            Міністерства      оборони     України,
                            полковника медичної служби
     ЗВЄРЄВА              - начальника автомобільної служби  школи
Андрія Романовича           техніків Міністерства оборони України,
                            майора
     ЗУБЕНКА              - начальника  окремого   радіотехнічного
Юрія Олексійовича           центру  окремої радіотехнічної бригади
                            Одеського військового округу, капітана
     ІВЛЕВА               - командира навчального мотострілецького
Сергія Михайловича          полку   окружного  навчального  центру
                            армійського  корпусу   Прикарпатського
                            військового округу, підполковника
     ІГНАТЬЄВА            - командира     механізованого     полку
Михайла Степановича         армійського  корпусу   Прикарпатського
                            військового округу, полковника
     КАЗМІРЧУКА           - начальника     військ    радіаційного,
Василя Олександровича       хімічного,    біологічного     захисту
                            Прикарпатського   військового  округу,
                            полковника
     КАЛАШНІКОВА          - заступника     командувача      військ
Анатолія Васильовича        Прикарпатського   військового  округу,
                            генерал-лейтенанта
     КАНЕЦУЛА             - начальника      курсу       факультету
Сергія Яковича              автоматизованих    систем   управління
                            Харківського військового університету,
                            майора
     КАРПЕНКА             - командира     окремої    механізованої
Юрія Федоровича             бригади      армійського       корпусу
                            Прикарпатського   військового  округу,
                            полковника
     КАЩУКА               - начальника      відділу      Головного
Віктора Анатолійовича       фінансово-економічного      управління
                            Міністерства     оборони      України,
                            полковника
     КИРИЛЬЧУКА           - начальника  штабу - першого заступника
Юрія Францевича             командира    навчального    батальйону
                            центру  підготовки  інженерних  військ
                            Міністерства оборони України, майора
     КИРИЧЕНКА            - начальника штабу - першого  заступника
Юрія Олександровича         командира               протитанкового
                            артилерійського    полку    Північного
                            оперативно-територіального
                            командування, майора
     КІРІЄНЮ              - начальника   відділу   -    заступника
Анатолія Степановича        начальника     управління    Головного
                            управління кадрів Міністерства оборони
                            України, полковника
     КЛИМОВА              - військового   прокурора   Запорізького
Івана Олексійовича          гарнізону Південного регіону  України,
                            полковника юстиції
     КЛІНДЮКА             - заступника   командира   -  начальника
Олександра Володимировича   технічної  частини  зенітної  ракетної
                            бригади  корпусу  Сил  Протиповітряної
                            оборони України, полковника
     КОЗАКА               - начальника  штабу  інженерно-саперного
Віталія Леонідовича         батальйону     армійського     корпусу
                            Одеського військового округу, капітана
     КОЗЛОВА              - командира  зенітного  ракетного  полку
Йосипа Даниловича           корпусу  Сил  Протиповітряної  оборони
                            України, полковника
     КОЗЛОВА              - командира  групи  технічної   ракетної
Михайла Васильовича         бази ракетної армії, майора
     КОКТУ                - помічника                   начальника
Станіслава Миколайовича     оперативно-технічного відділу  окремої
                            бригади   зв'язку  Генерального  штабу
                            Збройних Сил України, майора
     КОЛЕСНИКОВА          - начальника      Сумського       вищого
Володимира Олександровича   артилерійського   командного  училища,
                            генерал-майора
     КОМАЩУКА             - старшого      офіцера       відділення
Сергія Володимировича       оперативного відділу штабу армійського
                            корпусу Одеського військового  округу,
                            майора
     КОНДРАТЕНКА          - заступника      командувача     військ
Володимира Петровича        військового   округу   -    начальника
                            управління      бойової     підготовки
                            Прикарпатського  військового   округу,
                            генерал-лейтенанта
     КОНКІНА              - начальника      кафедри     військової
Володимира Васильовича      підготовки                   Одеського
                            гідрометеорологічного       інституту,
                            полковника
     КОРЕЦЬКОГО           - командира       бригади        зв'язку
Олександра Володимировича   Прикарпатського   військового  округу,
                            підполковника
     КОРНІЙЧУКА           - командира                   гаубічного
Сергія Петровича            самохідно-артилерійського    дивізіону
                            армійського  корпусу   Прикарпатського
                            військового округу, майора
     КОСТЮКА              - начальника  відділу Центру верифікації
Олександра Семеновича       Збройних Сил України, полковника
     КРАВЧУКА             - начальника  відділення  штабу  окремої
Олександра Миколайовича     берегової       ракетно-артилерійської
                            бригади     Військово-Морських     Сил
                            України, капітана
     КРАВЧУКА             - старшого  помічника  начальника  штабу
Сергія Васильовича          окремого    навчального     батальйону
                            Генерального    штабу   Збройних   Сил
                            України, майора
     КРАМАРЯ              - командира     окремого      технічного
Ігоря Євгеновича            залізничного     батальйону    окремої
                            залізничної    бригади    Міністерства
                            оборони України, підполковника
     КРАСЮКА              - заступника  начальника  Почесної варти
Ігоря Володимировича        окремої бригади  охорони  Міністерства
                            оборони України, майора
     КРИВЦЯ               - заступника                  начальника
Миколу Григоровича          ремонтно-відновлювальної          бази
                            армійського      корпусу     Одеського
                            військового округу, капітана
     КСЬОНДЗИКА           - командира                     окремого
Петра Григоровича           інженерно-технічного        батальйону
                            будівельного                управління
                            Прикарпатського   військового  округу,
                            підполковника
     КУДРЯВЦЕВА           - начальника курсу Київського  інституту
Олександра Артемовича       Сухопутних військ, майора
     КУЗЬМЕНКА            - командира   групи  технічною  ракетної
Олексія Миколайовича        бази ракетної армії, підполковника
     КУЛІКОВСЬКОГО        - старшого      офіцера       відділення
Сергія Михайловича          оперативного відділу штабу армійського
                            корпусу Одеського військового  округу,
                            майора
     КУРАЄВА              - командира  окремого батальйону зв'язку
Анатолія Сергійовича        механізованої    дивізії     Одеського
                            військового округу, підполковника
     КУТИКА               - заступника    начальника    вузла    -
Валерія Миколайовича        начальника  технічної  частини   вузла
                            зв'язку  штабу  Одеського  військового
                            округу, майора
     КУЧЕРУКА             - заступника  командира   -   начальника
Олександра Федоровича       технічної частини механізованого полку
                            механізованої    дивізії    Північного
                            оперативно-територіального
                            командування, підполковника
     КУЧТОВА              - заступника  командира   -   начальника
Олега Федоровича            технічної  частини  учбового зенітного
                            артилерійського    полку     окружного
                            учбового       центру       Північного
                            оперативно-територіального
                            командування, майора
     ЛАВРЕНЮКА            - начальника санітарно-епідеміологічного
Петра Семеновича            загону Одеського  військового  округу,
                            полковника медичної служби
     ЛАГУСА               - начальника   групи   відділу  Головної
Миколу Григоровича          контрольно-ревізійної        інспекції
                            Міністерства      оборони     України,
                            полковника медичної служби
     ЛАГУТУ               - офіцера    відділу     розвідувального
Володимира Олександровича   управління штабу Одеського військового
                            округу, майора
     ЛАЗАРЕНКА            - начальника  зенітної   ракетної   бази
Юрія Івановича              корпусу  Сил  Протиповітряної  оборони
                            України, підполковника
     ЛАТЕНКА              - заступника   начальника    військового
Володимира Яковича          госпиталю                   Північного
                            оперативно-територіального
                            командування,    полковника   медичної
                            служби
     ЛЕВКОВСЬКОГО         - начальника відділу бойової  підготовки
Валерія Миколайовича        ракетної армії, полковника
     ЛЕЩЕНКА              - командира       інженерного      полку
Юрія Івановича              армійського  корпусу   Прикарпатського
                            військового округу, полковника
     ЛИМАРЕНКА            - начальника    групи    -    заступника
Ігоря Івановича             начальника     відділу     військового
                            співробітництва   Генерального   штабу
                            Збройних Сил України, підполковника
     ЛИТВИНЕНКА           - начальника      курсу       факультету
Михайла Івановича           Харківського військового університету,
                            майора
     ЛИТВИНЕНКА           - начальника групи управління  зовнішніх
Ореста Борисовича           зв'язків  Генерального  штабу Збройних
                            Сил України, полковника
     ЛИТВИНЕНКА           - начальника  секретаріату  -  секретаря
Петра Петровича             Військової       ради       управління
                            Прикарпатського  військового   округу,
                            полковника
     ЛІЩУКА               - командира   понтонно-мостової  бригади
Олега Івановича             Міністерства     оборони      України,
                            полковника
     ЛУГОВСЬКОГО          - командира  окремого інженерносаперного
Ігоря Сергійовича           батальйону     армійського     корпусу
                            Прикарпатського   військового  округу,
                            підполковника
     МАЗУРА               - начальника  служби   ракетної   армії,
Володимира Михайловича      полковника
     МАЙДАНЮКА            - командира      окремого      медичного
Володимира Павловича        батальйону     армійського     корпусу
                            Одеського      військового     округу,
                            підполковника медичної служби
     МАЛКА                - начальника  оперативного   відділу   -
Віктора Івановича           заступника  начальника  штабу ракетної
                            армії, полковника
     МАЛЮХА               - командира    механізованої     дивізії
Василя Олексендровича       армійського   корпусу  Прикарпатського
                            військового округу, полковника
     МАМЕДОВА             - командира окремого учбового  медичного
Валерія Шабановича          батальйону  окружного  учбового центру
                            Північного  оперативно-територіального
                            командування,  підполковника  медичної
                            служби
     МАНЖОСА              - начальника   вузла   зв'язку   бригади
Анатолія Володимировича     зв'язку  Одеського військового округу,
                            майора
     МАРЦЕНЮКА            - начальника      інженерної      служби
Володимира Івановича        армійського   корпусу  Прикарпатського
                            військового округу, полковника
     МАСЛЕНЧУКА           - командира    механізованої     дивізії
Олександра Семеновича       армійського   корпусу  Прикарпатського
                            військового округу, полковника
     МАСЛЯНКУ             - начальника інженерної  служби  окремої
Володимира Володимировича   аеромобільної     бригади    Одеського
                            військового округу, майора
     МАЦНЕВА              - начальника  відділу  ракетної   армії,
Анатолія Івановича          полковника
     МЕЛЬНИЧУКА           - заступника командира - начальника тилу
Павла Петровича             окремого    батальйону     армійського
                            корпусу   Прикарпатського  військового
                            округу, майора
     МЕРКУЛОВА            - начальника    штабу    -    заступника
Вадима Миколайовича         начальника       тилу       Північного
                            оперативно-територіального
                            командування, полковника
     МЕЩЕРЯКОВА           - командира  зенітної  ракетної  батареї
Юрія Вікторовича            зенітної ракетної бригади корпусу  Сил
                            Протиповітряної    оборони    України,
                            майора
     МИРОНОВА             - командира    самохідно-артилерійського
Юрія Васильовича            полку  армійського  корпусу  Одеського
                            військового округу, полковника
     МИРОНОВИЧА           - начальника управління  Прикарпатського
Віктора Івановича           військового округу, полковника
     МІЛЬЧЕНКА            - командира    дивізії   протиповітряної
Олександра Миколайовича     оборони - заступника командира корпусу
                            Сил  Протиповітряної  оборони України,
                            полковника
     МІРЗУ                - заступника      начальника       штабу
Олександра Юрійовича        командно-розвідувального  центру штабу
                            Одеського військового округу, майора
     МІРОШНІЧЕНКА         - начальника  відділу  наукового  центру
Олександра Івановича        Київського  військового  гуманітарного
                            інституту, полковника
     МІСЛАВСЬКОГО         - командира окремого батальйону  зв'язку
Олександра Вікторовича      армійського      корпусу     Одеського
                            військового округу, підполковника
     МІХЄЄВА              - начальника   відділу    топографічного
Дмитра Павловича            управління Генерального штабу Збройних
                            Сил України, полковника
     МОРОЗА               - Івано-Франківського          обласного
Миколу Івановича            військового комісара, полковника
     МОСКАЛЕНКА           - начальника     військового    оркестру
Івана Степановича           окремої бригади  охорони  Міністерства
                            оборони України, підполковника
     МУСІЄНКА             - начальника    штабу    -    заступника
Григорія Івановича          командира   окремого   полку   зв'язку
                            Північного  оперативно-територіального
                            командування, підполковника
     НАУМЕНКА             - командира танкового полку  армійського
Миколу Петровича            корпусу   Прикарпатського  військового
                            округу, полковника
     НЕНЬКІНА             - начальника відділу армійського корпусу
Миколу Мефодійовича         Прикарпатського   військового  округу,
                            генерал-майора
     НЕПОМНЯЩОГО          - командира окремого батальйону бойового
Віталія Олександровича      забезпечення      ракетної      армії,
                            підполковника
     НЕСТЕРУКА            - командира    окремої    радіотехнічної
Володимира Григоровича      бригади   Прикарпатського  військового
                            округу, полковника
     НІКОЛАЄНКА           - начальника групи Головного  управління
Степана Івановича           кадрів  Міністерства  оборони України,
                            полковника
     НОВАКА               - командира    окремої     аеромобільної
Миколу Васильовича          бригади   Прикарпатського  військового
                            округу, полковника
     НОВІКОВА             - начальника    військового    госпіталю
Михайла Васильовича         Південного       Морського      району
                            Військово-Морських    Сил     України,
                            підполковника медичної служби
     НОВОГРЕБЕЛЬЦЯ        - начальника      школи      прапорщиків
Петра Андрійовича           Прикарпатського  військового   округу,
                            підполковника
     НОВОХАТСЬКОГО        - командира окремої бригади Міністерства
Олександра Романовича       оборони України, полковника
     ОВЧАРЕНКА            - заступника командира - начальника тилу
Костянтина Федоровича       корпусу  Сил  Протиповітряної  оборони
                            України, полковника
     ОГАРКА               - командира  зенітного  ракетного  полку
Валерія Никоновича          корпусу  Сил  Протиповітряної  оборони
                            України, полковника
     ОГНЕВЧУКА            - начальника    штабу    -    заступника
Петра Васильовича           начальника    тилу   ракетної   армії,
                            полковника
     ОЛЬЧЕДАЄВСЬКОГО      - командира    інженерного    батальйону
Олега Івановича             інженерно-саперної             бригади
                            Міністерства     оборони      України,
                            підполковника
     ОНУФРІЄВА            - командира окремого інженерно-саперного
Валерія Михайловича         батальйону    механізованої    дивізії
                            Північного  оперативно-територіального
                            командування, підполковника
     ОПАНАСЮКА            - музиканта  вищої  категорії   оркестру
Олега Олександровича        Ансамблю  пісні  і  танцю Збройних Сил
                            України, прапорщика
     ОРЯВСЬКОГО           - начальника відділу  управління  служби
Василя Михайловича          військ  і  режиму  Генерального  штабу
                            Збройних Сил України, полковника
     ОСАДЧОГО             - старшого  офіцера  відділу  управління
Сергія Івановича            кадрів  Одеського  військового округу,
                            майора
     ПАЛИВОДУ             - заступника  командира   -   начальника
Олександра Миколайовича     озброєння      армійського     корпусу
                            Прикарпатського  військового   округу,
                            полковника
     ПАЛІЯ                - командира  зенітної  ракетної  бригади
Любомира Павловича          корпусу  Сил  Протиповітряної  оборони
                            України, полковника
     ПАНАСЮКА             - викладача      кафедри      відділення
Василя Васильовича          військової    підготовки    Державного
                            університету  "Львівська політехніка",
                            капітана
     ПАХОМОВА             - бортового     авіаційного      техніка
Сергія Івановича            вертольотної   ескадрильї  миротворчих
                            сил ООН, капітана
     ПАШИНОВА             - заступника начальника служби ракетного
Олександра Олександровича   озброєння        ракетної       армії,
                            підполковника
     ПИГІДУ               - командира взводу  окремого  берегового
Віктора Олександровича      ракетного  дивізіону окремої берегової
                            ракетно-артилерійської         бригади
                            Військово-Морських     Сил    України,
                            старшого прапорщика
     ПИСАРЕНКА            - начальника     відділу      управління
Анатолія Петровича          медичного   і   матеріально-технічного
                            постачання                   Головного
                            військово-медичного         управління
                            Генерального   штабу   Збройних    Сил
                            України, полковника медичної служби
     ПОЛЯКОВА             - командира  зенітної  ракетної  батареї
Юрія Миколайовича           зенітної ракетної бригади корпусу  Сил
                            Протиповітряної    оборони    України,
                            капітана
     ПОМАЗАНА             - заступника     Одеського     обласного
Володимира Яковича          військового комісара, полковника
     ПОНОМАРЯ             - начальника         групи        центру
Олексія Анатолійовича       автоматизованих   систем    управління
                            Генерального    штабу   Збройних   Сил
                            України, майора
     ПРИХОДЬКА            - заступника    начальника    управління
Віталія Митрофановича       Головного
                            організаційно-мобілізаційного
                            управління Генерального штабу Збройних
                            Сил України, полковника
     ПРОЦЕНКА             - заступника   командира    бригади    -
Володимира Олександровича   начальника     відділення     зенітної
                            ракетної    бригади    корпусу     Сил
                            Протиповітряної    оборони    України,
                            полковника
     ПРОЦЕПКА             - Вінницького   обласного    військового
Олексія Гавриловича         комісара, генерал-майора
     ПТУШКА               - начальника      відділу      Головного
Володимира Миколайовича     фінансово-економічного      управління
                            Міністерства      оборони     України,
                            полковника
     ПУГАЧА               - старшого боцмана  великого  десантного
Сергія Леонтійовича         корабля     "Костянтин    Ольшанський"
                            Військово-Морських    Сил     України,
                            старшого мічмана
     РАКІТІНА             - старшого      помічника     начальника
Олександра Анатолійовича    командного       пункту        окремої
                            радіотехнічної    бригади    Одеського
                            військового округу, майора
     РАТУШНЯКА            - начальника     відділення      бойової
Миколу Миколайовича         підготовки    механізованої    дивізії
                            Одеського     військового      округу,
                            підполковника
     РАФАЛЬСЬКОГО         - начальника   розвідки   -   заступника
Віктора Броніславовича      начальника штабу  армійського  корпусу
                            Прикарпатського   військового  округу,
                            полковника
     РЕМНЬОВА             - начальника бази зберігання озброєння і
В'ячеслава Олексійовича     техніки       армійського      корпусу
                            Прикарпатського  військового   округу,
                            полковника
     РЕШЕТНЯКА            - командира  зенітної  ракетної  бригади
Миколу Івановича            корпусу  Сил  Протиповітряної  оборони
                            України, полковника
     РИЖКА                - начальника   квартирно-експлуатаційної
Станіслава Зіфрідовича      частини  Прикарпатського   військового
                            округу, полковника
     РІЗНИКА              - провідного      інженера     Головного
Івана Олексійовича          військового             представництва
                            Міністерства оборони України, майора
     РІПУ                 - начальника    Київського   військового
Леонтія Антоновича          гуманітарного інституту, полковника
     РОГАТЮКА             - начальника    військового    госпіталю
Василя Васильовича          Прикарпатського   військового  округу,
                            підполковника медичної служби
     РОМАНЕНКА            - командира     армійського      корпусу
Олега Петровича             Прикарпатського   військового  округу,
                            генерал-лейтенанта
     РОМАСЯ               - заступника                  начальника
Віктора Івановича           фотограметричного       інформаційного
                            центру Міністерства  оборони  України,
                            підполковника
     РУБЧУКА              - помічника    начальника   Генерального
Григорія Федоровича         штабу Збройних Сил України, полковника
     РУДЮКА               - оперативного   чергового    командного
Володимира Івановича        пункту   зенітного   ракетного   полку
                            корпусу  Сил  Протиповітряної  оборони
                            України, майора
     САВЧЕНКА             - заступника      командира     окремого
Володимира Валентиновича    мостового   залізничного    батальйону
                            окремої       залізничної      бригади
                            Міністерства оборони України, майора
     САВЧЕНКА             - командира    артилерійської    бригади
В'ячеслава Івановича        артилерійської дивізії Прикарпатського
                            військового округу, полковника
     САВЧЕНКА             - начальника   гвардійського   окружного
Сергія Павловича            навчального центру армійського корпусу
                            Прикарпатського  військового   округу,
                            полковника
     САЄНКА               - начальника відділу Одеського обласного
Олександра Андрійовича      військового комісаріату, підполковника
     САМОВИЧА             - начальника    штабу    -    заступника
Костянтина Володимировича   командира     артилерійського    полку
                            Північного  оперативно-територіального
                            командування, підполковника
     САНІВСЬКОГО          - офіцера   відділу   управління  кадрів
Сергія Володимировича       Одеського військового округу, майора
     СВИНАРЕНКА           - командира танкового полку  армійського
Валерія Васильовича         корпусу   Прикарпатського  військового
                            округу, полковника
     СВІСТАКА             - начальника    штабу    -    заступника
Олега Володимировича        командира      аеромобільно-десантного
                            батальйону    аеромобільної    дивізії
                            Одеського військового округу, капітана
     СИДОРЕНКА            - заступника командувача військ округу -
Геннадія Григоровича        начальника  озброєння  Прикарпатського
                            військового округу, генерал-майора
     СИМОНОВА             - начальника  центральної  бази пального
Володимира Олександровича   Тилу Збройних Сил України, полковника
     СИНЮЧКОВА            - чергового  офіцера   ракетної   армії,
Валерія Миколайовича        підполковника
     СИНЯВСЬКОГО          - начальника       лабораторії      бази
Бориса Борисовича           вимірювальної  техніки  Збройних   Сил
                            України, капітана
     СИРОЇДА              - начальника  відділення  кардіосудинної
Михайла Васильовича         хірургії     окружного     військового
                            госпіталю  Прикарпатського військового
                            округу, полковника медичної служби
     СКУБАЄВА             - начальника штабу  окремого  батальйону
Євгена Петровича            армійського      корпусу     Одеського
                            військового округу, майора
     СМЕТАНІНА            - заступника начальника ракетних  військ
Геннадія Ілліча             і   артилерії   Одеського  військового
                            округу, полковника
     СОКУЛЬСЬКОГО         -                             начальника
Миколу Івановича            організаційно-мобілізаційного
                            управління  -  заступника   начальника
                            штабу    Прикарпатського   військового
                            округу, генерал-майора
     СОПЕЛЬНИКА           - заступника командира ракетної  дивізії
Анатолія Григоровича        ракетної армії, полковника
     СТАРОКОНЯ            - командира взводу тропосферного зв'язку
Олександра Івановича        полку     зв'язку     корпусу      Сил
                            Протиповітряної    оборони    України,
                            старшого прапорщика
     СТАРУНА              - командира  зенітної  ракетної  бригади
Сергія Володимировича       корпусу  Сил  Протиповітряної  оборони
                            України, полковника
     СТАХА                - начальника    технічно-експлуатаційної
Миколу Митрофановича        частини  протичовнового  вертольотного
                            полку   морської   авіаційної    групи
                            Військово-Морських Сил України, майора
     СТЕПАНОВА            - старшого  офіцера  відділу  управління
Сергія Петровича            кадрів Одеського  військового  округу,
                            майора
     СУЛІМУ               - командира   ремонтної   роти  окремого
Віктора Миколайовича        технічного   залізничного   батальйону
                            окремої    гвардійської    залізничної
                            бригади Міністерства оборони  України,
                            капітана
     СУПРОНОВИЧА          - командира  центральної інженерної бази
Михайла Михайловича         Міністерства     оборони      України,
                            полковника
     ТВЕРЕЗОВСЬКОГО       - командира      окремого      медичного
Михайла Володимировича      батальйону    аеромобільної    дивізії
                            Одеського  військового округу,  майора
                            медичної служби
     ТЕРНОВОГО            - начальника   протиповітряної   оборони
Миколу Івановича            механізованої     дивізії    Одеського
                            військового округу, полковника
     ТИМОШЕНКА            - начальника  секретаріату  Генерального
Олександра Борисовича       штабу     Збройних     Сил    України,
                            підполковника
     ТИЩЕНКА              - начальника штабу - першого  заступника
Володимира Анатолійовича    командира  зенітного  ракетного  полку
                            механізованої    дивізії    Північного
                            оперативно-територіального
                            командування, підполковника
     ТІМОФЄЄВА            - начальника науково-дослідного  відділу
Анатолія Венедіктовича      Центрального        науково-дослідного
                            інституту     Міністерства     оборони
                            України, полковника
     ТКАЧУКА              - начальника  інженерної служби ракетної
Миколу Васильовича          дивізії ракетної армії, підполковника
     ТКАЧУКА              - командира    артилерійського     полку
Павла Петровича             армійського   корпусу  Прикарпатського
                            військового округу, полковника
     ТОМКЕВИЧА            - старшого     льотчика     вертольотної
Віктора Васильовича         ескадрильї миротворчих сил ООН, майора
     ТОРГОВЕЦЬКОГО        - начальника    штабу    -    заступника
Валерія Володимировича      командира  ракетного  полку   ракетної
                            армії, майора
     ТОРХОВА              - начальника    штабу    -    заступника
Володимира Олексійовича     командира      учбового      зенітного
                            артилерійського     полку    окружного
                            учбового       центру       Північного
                            оперативно-територіального
                            командування, підполковника
     ТРОФИМЕНКА           - заступника   начальника   училища    -
Павла Євгеновича            начальника  відділу  Сумського  вищого
                            артилерійського  командного   училища,
                            полковника
     ТУРОКА               - Закарпатського  обласного  військового
Олексія Івановича           комісара, полковника
     ТУФАТУЛІНА           - командира танкового полку  армійського
Володимира Іллясовича       корпусу   Прикарпатського  військового
                            округу, полковника
     ТЮТЮННИКОВА          - командира     армійського      корпусу
Віктора Миколайовича        Прикарпатського   військового  округу,
                            генерал-майора
     УГЛЯНИЦЮ             - старшого інженера відділу  навчального
Якима Якимовича             топогеодезичного  загону  Міністерства
                            оборони України, майора
     ФЕДОТОВА             - командира     окремого      батальйону
Олександра Михайловича      механізованої     дивізії    Одеського
                            військового округу, підполковника
     ФЕДОТОВА             - командира  артилерійського   дивізіону
Федора Васильовича          полку забезпечення навчального процесу
                            Одеського інституту Сухопутних військ,
                            майора
     ФІЛОНЕНКА            - начальника      відділу      Головного
Володимира Миколайовича     управління розквартирування військ  та
                            капітального  будівництва Збройних Сил
                            України, полковника
     ФОМЕНКА              - командира    механізованої     дивізії
Миколу Михайловича          армійського   корпусу  Прикарпатського
                            військового округу, полковника
     ФРАНЦЕВА             - старшого  техніка  відділу   технічних
Олександра Федоровича       засобів       охорони      комендатури
                            центрального   апарату    Міністерства
                            оборони України, старшого прапорщика
     ФРИЗА                - заступника   начальника  Житомирського
Петра Васильовича           вищого    училища     радіоелектроніки
                            протиповітряної оборони, полковника
     ФРІСА                - начальника  відділу  журналу  "Військо
Віктора Дмитровича          України", майора
     ХАВРОНЮКА            - командира  понтонно-мостової   бригади
Олега Володимировича        Прикарпатського   військового  округу,
                            підполковника
     ХАЛАВЧУКА            - начальника  -   художнього   керівника
Віталія Йосиповича          ансамблю пісні і танцю Прикарпатського
                            військового округу, полковника
     ХАРИТОНОВА           - начальника    штабу    -    заступника
Олександра Леонідовича      командира  зенітного  ракетного  полку
                            корпусу  Сил  Протиповітряної  оборони
                            України, підполковника
     ХОЛОДОВА             - начальника      відділу      Головного
Володимира Івановича        організаційно-мобілізаційного
                            управління Генерального штабу Збройних
                            Сил України, полковника
     ХОМУ                 - начальника розвідки  понтонно-мостової
Василя Івановича            бригади  Одеського військового округу,
                            майора
     ХОМУСЬКА             - начальника       групи       Головного
Анатолія Володимировича     організаційно-мобілізаційного
                            управління Генерального штабу Збройних
                            Сил України, полковника
     ХОМ'ЯКА              - начальника медичної служби корпусу Сил
Святослава Яковича          Протиповітряної    оборони    України,
                            полковника медичної служби
     ХОРОЛЬСЬКОГО         - заступника    військового   коменданта
Сергія Петровича            комендатури    військових    сполучень
                            Донецької      залізниці     Одеського
                            військового округу, майора
     ХРИСТІЧА             - першого  заступника  начальника  штабу
Анатолія Петровича          Прикарпатського   військового  округу,
                            генерал-майора
     ЦИМБАЛЮКА            - військового   аташе   при   Посольстві
Віктора Степановича         України   в  Австрійській  Республіці,
                            полковника
     ЧАУСА                - заступника   начальника   центрального
Віктора Олександровича      управління Генерального штабу Збройних
                            Сил України, полковника
     ЧЕРЕПОВА             - заступника   начальника   Полтавського
Віктора Івановича           вищого  військового командного училища
                            зв'язку, полковника
     ЧЕРЕШЕНКА            - начальника  зв'язку  окремої   бригади
Віктора Олексійовича        спеціального               призначення
                            Прикарпатського  військового   округу,
                            підполковника
     ЧЕРНИХА              - заступника командувача військ округу -
Володимира Тихоновича       начальника    тилу     Прикарпатського
                            військового округу, генерал-лейтенанта
     ЧЕРНОБРОВКІНА        - заступника    начальника    управління
Володимира Миколайовича     кадрів  Сил  Протиповітряної   оборони
                            України, полковника
     ЧЕСНОКОВА            - командира окремого зенітного ракетного
Юрія Євгеновича             дивізіону корпусу Сил  Протиповітряної
                            оборони України, підполковника
     ЧІЧІНА               - заступника    начальника    штабу    -
Олександра Васильовича      оперативного       чергового       Сил
                            Протиповітряної    оборони    України,
                            полковника
     ЧОБОТА               - начальника    групи     Комітету     з
Володимира Михайловича      науково-дослідних                   та
                            дослідно-конструкторських робіт  штабу
                            Озброєння    Збройних   Сил   України,
                            полковника
     ЧОРНОЛУЦЬКОГО        - начальника Центру забезпечення зв'язку
Леоніда Дмитровича          Міністерства      оборони     України,
                            полковника
     ЧУПА                 - командира   вертольотної    ескадрильї
Василя Васильовича          бригади армійської авіації армійського
                            корпусу  Прикарпатського   військового
                            округу, підполковника
     ШАКАЛОВА             - заступника   начальника  -  начальника
Володимира Григоровича      технічної   частини   вузла    зв'язку
                            ракетної армії, підполковника
     ШАПКУ                - начальника    штабу    -    заступника
Володимира Миколайовича     начальника     центру     спеціального
                            контролю    Збройних    Сил   України,
                            підполковника
     ШАПОВАЛА             - командира     механізованого     полку
Олександра Івановича        механізованої    дивізії   армійського
                            корпусу  Прикарпатського   військового
                            округу, підполковника
     ШВАЧИЧА              - начальника    штабу    -    заступника
Олександра Павловича        начальника ракетних військ і артилерії
                            Північного  оперативно-територіального
                            командування, підполковника
     ШЕВЦОВА              - начальника      служби       озброєння
Андрія Зоновича             радіотехнічної   бригади  корпусу  Сил
                            Протиповітряної    оборони    України,
                            майора
     ШЕЙКА                - командира   реактивної  артилерійської
Валерія Михайловича         бригади     артилерійської     дивізії
                            Прикарпатського   військового  округу,
                            полковника
     ШЕРСТЮКА             - заступника      начальника      Центру
Олександра Івановича        верифікації   Збройних   Сил  України,
                            полковника
     ШКУРКА               - старшого  офіцера   групи   інформації
Дмитра Михайловича          прес-служби    Міністерства    оборони
                            України, майора
     ШОПТЕНКА             - командира протитанкової артилерійської
Сергія Миколайовича         бригади     артилерійської     дивізії
                            Прикарпатського  військового   округу,
                            полковника
     ЩЕРБИНУ              - начальника   групи  відділу  Головного
Олександра Олексійовича     управління кадрів Міністерства оборони
                            України, полковника
     ЮРАША                - командира   ракетного  полку  ракетної
Олександра Андрійовича      армії, підполковника
     ЮЩЕНКА               - начальника ракетних військ і артилерії
Віктора Миколайовича        армійського      корпусу     Одеського
                            військового округу, полковника
     ЯРОВЕНКА             - заступника  командира   -   начальника
Миколу Трохимовича          технічної      частини     реактивного
                            артилерійського    полку    Північного
                            оперативно-територіального
                            командування, майора
     ЯЦЕНКА               - командира     окремого      батальйону
Андрія Федоровича           радіоелектронної  боротьби корпусу Сил
                            Протиповітряної    оборони    України,
                            підполковника.
 
 
 Президент України                                         Л.КУЧМА
 
 м. Київ, 4 грудня 1996 року
          N 1158/96








Последние новости

 
Курсы НБ Украины
Валюта
USD26.23718
EUR31.23536
RUB0.45062
PLN7.29713
BYR
Реклама
Реклама



Наша кнопка