Законы Украины

Новости Партнеров
 

Про склад тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради Ради України по сприянню у вивченні питань, пов"язаних з перевіркою діяльності ОУН-УПА


 
                        П О С Т А Н О В А
                      ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ
            Про склад тимчасової  спеціальної комісії
            Верховної Ради Ради України по сприянню у
            вивченні питань,  пов'язаних з перевіркою
                        діяльності ОУН-УПА
 
     Верховна Рада України  п о с т а н о в л я є :
     Склад тимчасової спеціальної комісії Верховної  Ради  України
по сприянню у вивченні питань,  пов'язаних з перевіркою діяльності
ОУН-УПА, затвердити (додається).
 
 
 Голова Верховної Ради України                        О.МОРОЗ
 
 м. Київ, 13 вересня 1996 року
          N 372/96-ВР
                              СКЛАД
      тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України
      по сприянню у вивченні питань, пов'язаних з перевіркою
                        діяльності ОУН-УПА
 
     ЮХИМЧУК                -  голова комісії, група "Незалежні"
Анатолій Петрович
     ПРОНЮК                 -  секретар комісії,  Комісія з пи-
Євген Васильович               тань прав  людини,  національних
                               меншин і  міжнаціональних відно-
                               син
                          Члени комісії
     ТЕРЕЩУК                -  фракція "Комуністи  України   за
Василь Васильович              соціальну справедливість  та на-
                               родовладдя"
     КОЧЕРГА                -  фракція "Комуністи  України   за
Віктор Герасимович             соціальну справедливість  та на-
                               родовладдя"
     ГМИРЯ                  -  фракція "Комуністи  України   за
Сергій Петрович                соціальну справедливість  та на-
                               родовладдя"
     КОСІВ                  -  фракція Народного Руху України
Михайло Васильович
     КЛИМПУШ                -  група "Конституційний Центр"
Орест Дмитрович
     ЛАВРИНЕНКО             -  Соціалістична фракція
Микола Федорович
     ЧУЛАКОВ                -  фракція "Селянська партія Украї-
Євген Родіонович               ни"
     БІЛАС                  -  група "Реформи"
Іван Григорович
     ЛИТВИН                 -  група "Єдність"
Вадим Валентинович
     ДЕМ'ЯН                 -  група "Державність"
Григорій Васильович
     ЧАПЮК                  -  група "Аграрники за реформи"
Ростислав Степанович
     СТАРОВОЙТОВА           -  Міжрегіональна депутатська група
Галина Максимівна
     РАТУШНИЙ               -  позафракційні
Михайло Ярославович








Последние новости

 
Курсы НБ Украины
Запрашиваемая страница не найдена
Валюта
USD
EUR
RUB
PLN
BYR
Реклама
Реклама



Наша кнопка