Законы Украины

Новости Партнеров
 

Про підсумки Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2004 "

           КОЛЕГІЯ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
 
                          Р І Ш Е Н Н Я
 
                       03.11.2004  N 6/1-19
 
 
              Про підсумки Всеукраїнського конкурсу
                      "Учитель року - 2004 "
 
 
     Заслухавши інформацію  директора  Науково-методичного  центру
середньої освіти Міністерства освіти і науки  України,  заступника
голови  Центрального оргкомітету конкурсу Завалевського Ю.І.  "Про
підсумки Всеукраїнського конкурсу "Учитель року -  2004",  колегія
У Х В А Л Ю Є:
 
     1. Доповідну  записку  "Про підсумки Всеукраїнського конкурсу
"Учитель року - 2004" взяти до відома.
 
     2. Порушити  клопотання  про  присвоєння   почесного   звання
"Заслужений вчитель    України"    переможцям   (додаток   1)   та
нагородження  Почесною грамотою Верховної Ради  України  лауреатів
конкурсу "Учитель року - 2004" (додаток 2).
 
     3. Нагородити переможців і лауреатів Всеукраїнського конкурсу
"Учитель року  -   2004"   знаком   'Відмінник   освіти   України"
(додаток 3)  та   Почесною  грамотою  Міністерства  освіти і науки
України (додаток 4).
 
     4. Міносвіти Автономної Республіки Крим, управлінням освіти і
науки  обласних,  Київської  та Севастопольської міських державних
адміністрацій:
 
     4.1. Присвоїти  лауреатам  конкурсу  "Учитель  року  -  2004"
звання "вчитель-методист",  звільнивши їх від  чергової  атестації
(додаток    5),    та    звільнити    від    чергової    атестації
"вчителів-методистів" -   переможців   та    лауреатів    конкурсу
(додаток 6).
 
     4.2. Забезпечити вивчення досвіду роботи  учасників  конкурсу
"Учитель  року  -  2004"  і  впровадження  його  в практику роботи
загальноосвітніх навчальних закладів та залучення їх до  участі  в
роботі курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників при
інститутах післядипломної освіти.
 
     5. Науково-методичному      центру      середньої      освіти
(Завалевський Ю.І.):
 
     5.1. Спільно   з   департаментом   загальної   середньої   та
дошкільної освіти (Полянський П.Б.):
     5.1.1. До 30 жовтня ц.р. внести пропозиції щодо вдосконалення
умов  та  порядку  проведення  конкурсу з урахуванням цьогорічного
досвіду його  проведення  та  пропозицій  регіональних  інститутів
післядипломної педагогічної освіти.
     5.1.2. Внести  пропозиції  щодо   змін   до   Положення   про
Всеукраїнський  конкурс  "Учитель  року"  (  638-95-п  )  стосовно
порядку проведення конкурсу,  відзначення переможців  і  лауреатів
конкурсу та нагородження їх грошовими преміями.
 
     5.2. Спільно    з    видавництвом     "Педагогічна     преса"
(Кузнєцов Ю.Б.),   фаховими  освітянськими  виданнями  забезпечити
публікацію матеріалів з досвіду роботи учасників конкурсу "Учитель
року - 2004".
 
     5.3. Провести  в  2004-2005  рр.  методичні  семінари,  школи
педагогічного  досвіду  з питань впровадження досвіду педагогічних
працівників - переможців  та  лауреатів  Всеукраїнського  конкурсу
"Учитель року - 2004".
 
     6. Департаменту  загальної,  середньої  та  дошкільної освіти
(Полянський П.Б.),  Науково-методичному  центру  середньої  освіти
(Завалевський   Ю.І.),   Міносвіти   Автономної  Республіки  Крим,
управлінням освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської
міських  державних  адміністрацій  провести Всеукраїнський конкурс
"Учитель року - 2005" у  таких  номінаціях:  "Українська  мова  та
література", "Історія", "Фізика", "Музика", "Фізична культура".
 
     7. Доповідну   записку  та  рішення  колегії  опублікувати  в
"Інформаційному збірнику Міністерства освіти і науки України".
 
     8. Контроль за  виконанням  рішення  покласти  на  заступника
міністра Огнев'юка В.О.
 
 Голова колегії,
 міністр                                               В.Г Кремень
 
 
                                      Додаток N 1
 
 
                              СПИСОК
               переможців Всеукраїнського конкурсу
                      "Учитель року - 2004 "
 
 
 Невінчана                 - заступник директора з
 Наталія Віталіївна          навчально-виховної роботи
                             гімназії "Києво-Могилянський
                             колегіум" м. Києва
 
 Нев'ярович                - вчитель зарубіжної літератури
 Наталя Юріївна              Академічного ліцею при Херсонському
                             державному університеті м. Херсона
 
 Остапчук                  - вчитель математики Володарського
 Уляна Володимирівна         ліцею Київської області
 
 Цибульська                - вчитель початкових класів
 Світлана Анатоліївна        комунальної спеціалізованої
                             загальноосвітньої школи I-III
                             ступенів  N 3  м. Тернополя
 
 Ягенська                  - вчитель біології
 Галина Василівна            Навчально-виховного комплексу:
                             загальноосвітня школа I ступеня -
                             гімназія N 21 м. Луцька
                             Волинської області
 
 
                                      Додаток N 2
 
 
                              СПИСОК
            лауреатів конкурсу "Учитель року - 2004 ",
          яких пропонується нагородити Почесною грамотою
                      Верховної Ради України
 
 
 1. Булгакова              - вчитель початкових класів
 Ольга Олексіївна            загальноосвітньої школи I ступеня
                             N 11 м. Первомайська
                             Миколаївської області
 
 2. Вагерич                - вчитель початкових класів
 Катерина Франтишківна       загальноосвітньої школи
                             I-III ступенів N 11 м. Мукачева
                             Закарпатської області
 
 3. Гасанова               - вчитель біології гімназії  N 5
 Ірина Володимирівна         м. Одеси
 
 4. Гах                    - заступник директора з
 Оксана Степанівна           навчально-виховної роботи НВК
                             "Загальноосвітня школа I-III ступенів
                             N 26 - ліцей"  м. Луцька
                             Волинської області
 
 5. Годкевич               - заступник директора з
 Людмила Володимирівна       навчально-виховної роботи гімназії
                             N 9 ім. О.М.Луценка м. Черкас
 
 6. Ковалевська            - заступник директора з
 Ірина Леонідівна            навчально-виховної роботи
                             Балтської загальноосвітньої школи
                             I-III ступенів N 1 ім. Олеся Гончара
                             м. Балти Одеської області
 
 7. Лагодюк                - вчитель біології загальноосвітньої
 Сергій Васильович           школи I-III ступенів N 17
                             м. Дрогобича Львівської області
 
 8. Макаревич              - вчитель біології Згурівської
 Надія Миколаївна            загальноосвітньої школи
                             I-III ступенів Київської області
 
 9. Трофімчук              - заступник директора з
 Світлана Володимирівна      навчально-виховної роботи
                             навчально-виховного об'єднання
                             "Школа I-III ступенів - дитячі
                             ясла-садок" N 12 м. Рівного
 
 10. Уткіна                - вчитель початкових класів
 Наталія Петрівна            навчально-виховного комплексу N 1:
                             "Загальноосвітня школа I-III ступенів
                             та ліцей" м. Шепетівки
                             Хмельницької області
 
 11. Фурсова               - вчитель зарубіжної літератури
 Людмила Олексіївна          Черкаської загальноосвітньої школи
                             I-III ступенів Новомосковського
                             району Дніпропетровської області
 
 12. Харченко              - вчитель математики Миколаївського
 Оксана Олексіївна           муніципального колегіуму
 
 13. Шама                  - вчитель початкових класів
 Оксана Петрівна             загальноосвітньої школи I ступеня
                             N 30 "Гармонія" м. Рівного
 
 
                                      Додаток N 3
 
 
                              СПИСОК
                 переможців та лауреатів конкурсу
             "Учитель року - 2004", яких пропонується
           нагородити знаком "Відмінник освіти України"
 
 
 1. Блудова                - вчитель математики Свердловського
 Олександра Карапетівна      навчально-виховного об'єднання:
                             школа I-II ступенів - ліцей
                             Луганської області
 
 2. Макаревич              - вчитель біології Згурівської
 Надія Миколаївна            загальноосвітньої школи I-III
                             ступенів Київської області
 
 3. Павлишина              - вчитель математики загальноосвітньої
 Валентина Анатоліївна       спеціалізованої школи N 15
                             м. Чернівців
 
 4. Фурсова                - вчитель зарубіжної літератури
 Людмила Олексіївна          Черкаської загальноосвітньої школи
                             I-III ступенів Новомосковського
                             району Дніпропетровської
 
 5. Цибульська             - вчитель початкових класів комунальної
 Світлана Анатоліївна        спеціалізованої загальноосвітньої
                             школи I-III ступенів  N 3
                             м. Тернополя
 
 6. Ягенська               - вчитель біології Навчально-виховного
 Галина Василівна            комплексу: загальноосвітня школа
                             I ступеня - гімназія  N 21  м. Луцька
                             Волинської області
 
 
                                      Додаток N 4
 
 
                              СПИСОК
                 переможців та лауреатів конкурсу
             "Учитель року - 2004", яких пропонується
            нагородити Почесною грамотою Міністерства
                      освіти і науки України
 
 
 1. Булгакова              - вчитель початкових класів
 Ольга Олексіївна            загальноосвітньої школи I ступеня
                             N 11 м. Первомайська Миколаївської
                             області
 
 2. Вагерич                - вчитель початкових класів
 Катерина Франтишківна       загальноосвітньої школи I-III
                             ступенів N 11 м. Мукачева
                             Закарпатської області
 
 3. Гаврилюк               - вчитель зарубіжної літератури
 Марина Василівна            Горішньошерівецької загальноосвітньої
                             школи I-III ступенів Заставнівського
                             району Чернівецької області
 
 4. Гасанова               - вчитель біології гімназії N 5
 Ірина Володимирівна         м. Одеси
 
 5. Гах                    - заступник директора з
 Оксана Степанівна           навчально-виховної роботи НВК
                             "Загальноосвітня школа I-III ступенів
                             N 26 - ліцей" м. Луцька
                             Волинської області
 
 6. Годкевич               - заступник директора з
 Людмила Володимирівна       навчально-виховної роботи гімназії
                             N 9 ім. О.М.Луценка  м. Черкас
 
 7. Гузь                   - вчитель зарубіжної літератури
 Ольга Олександрівна         загальноосвітньої школи I-III
                             ступенів  N 26  м. Кіровограда
 
 8. Ковалевська            - заступник директора з
 Ірина Леонідівна            навчально-виховної роботи Балтської
                             загальноосвітньої школи I-III
                             ступенів N 1 ім. Олеся Гончара
                             м. Балти Одеської області
 
 9. Лагодюк                - вчитель біології загальноосвітньої
 Сергій Васильович           школи I-III ступенів N 17
                             м. Дрогобича Львівської області
 
 10. Лисак                 - вчитель зарубіжної літератури
 Людмила Феофанівна          гімназії N 1 м. Хмельницького
 
 11. Небикова              - вчитель біології загальноосвітньої
 Тетяна Андріївна            школи I-III ступенів N 9 м. Умані
                             Черкаської області
 
 12. Невінчана             - заступник директора з
 Наталія Віталіївна          навчально-виховної Роботи гімназії
                             "Києво-Могилянський колегіум"
                             м. Києва
 
 13. Нев'ярович            - вчитель зарубіжної літератури
 Наталя Юріївна              Академічного ліцею при Херсонському
                             державному університеті м. Херсона
 
 14. Остапчук              - вчитель математики Володарського
 Уляна Володимирівна         ліцею Київської області
 
 15. Реутова               - вчитель математики Маріупольського
 Ірина Миколаївна            міського технічного ліцею ПДТУ
                             Донецької області
 
 16. Трофімчук             - заступник директора з
 Світлана Володимирівна      навчально-виховної роботи
                             навчально-виховного об'єднання "Школа
                             I-III ступенів - дитячі ясла-садок"
                             N 12  м. Рівного
 
 17. Уткіна                - вчитель початкових класів
 Наталія Петрівна            навчальновиховного комплексу N 1:
                             "Загальноосвітня школа I-III ступенів
                             та ліцей" м. Шепетівки
                             Хмельницької області
 
 18. Харченко              - вчитель математики Миколаївського
 Оксана Олексіївна           муніципального колегіуму
 
 19. Шама                  - вчитель початкових класів
 Оксана Петрівна             загальноосвітньої школи I ступеня
                             N 30 "Гармонія" м. Рівного
 
 
                                      Додаток N 5
 
 
                              СПИСОК
                лауреатів Всеукраїнського конкурсу
             "Учитель року - 2004",яким пропонується
              присвоїти звання "вчитель-методист ",
               та звільнити від чергової атестації
 
 
 1. Блудова                - вчитель математики Свердловського
 Олександра Карапетівна      навчально-виховного об'єднання:
                             школа I-II ступенів - ліцей
                             Луганської області
 
 2. Булгакова              - вчитель початкових класів
 Ольга Олексіївна            загальноосвітньої школи I ступеня
                             N 11 м. Первомайська
                             Миколаївської області
 
 3. Гаврилюк               - вчитель зарубіжної літератури
 Марина Василівна            Горішньошерівецької загальноосвітньої
                             школи I-III ступенів Заставнівського
                             району Чернівецької області
 
 4. Гасанова               - вчитель біології гімназії N 5
 Ірина Володимирівна         м. Одеси
 
 5. Гах                    - заступник директора з
 Оксана Степанівна           навчально-виховної роботи НВК
                             "Загальноосвітня школа I-III ступенів
                             N 26 - ліцей" м. Луцька
                             Волинської Області
 
 6. Гузь                   - вчитель зарубіжної літератури
 Ольга Олександрівна         загальноосвітньої школи I-III
                             ступенів N 26 м. Кіровограда
 
 7. Ковалевська            - заступник директора з
 Ірина Леонідівна            навчально-виховної роботи
                             Балтської загальноосвітньої школи
                             I-III ступенів N 1 ім. Олеся Гончара
                             м. Балти Одеської області
 
 8. Лисак                  - вчитель зарубіжної літератури
 Людмила Феофанівна          гімназії  N 1  м. Хмельницького
 
 9. Небикова               - вчитель біології загальноосвітньої
 Тетяна Андріївна            школи I-III ступенів N 9 м. Умані
                             Черкаської області
 
 10. Реутова               - вчитель математики Маріупольського
 Ірина Миколаївна            міського технічного ліцею ПДТУ
                             Донецької області
 
 11. Шама                  - вчитель початкових класів
 Оксана Петрівна             загальноосвітньої школи I ступеня
                             N 30 "Гармонія" м. Рівного
 
 
                                      Додаток N 6
 
 
                              СПИСОК
                 переможців і лауреатів конкурсу
             "Учитель року - 2004 ", які звільняються
                      від чергової атестації
 
 
 1. Вагерич                - вчитель початкових класів
 Катерина Франтишківна       загальноосвітньої школи I-III
                             ступенів N 11 м. Мукачева
                             Закарпатської області
 
 2. Годкевич               - заступник директора з
 Людмила Володимирівна       навчально-виховної роботи гімназії
                             N 9 ім. О.М.Луценка м. Черкас
 
 3. Лагодюк                - вчитель біології загальноосвітньої
 Сергій Васильович           школи I-II ступенів N 17 м. Дрогобича
                             Львівської області
 
 4. Макаревич              - вчитель біології Згурівської
 Надія Миколаївна            загальноосвітньої школи I-III
                             ступенів Київської області
 
 5. Невінчана              - заступник директора з
 Наталія Віталіївна          навчально-виховної роботи гімназії
                             "Києво-Могилянський колегіум"
                             м. Києва
 
 6. Нев'ярович             - вчитель зарубіжної літератури
 Наталя Юріївна              Академічного ліцею при Херсонському
                             державному університеті м. Херсона
 
 7. Остапчук               - вчитель математики Володарського
 Уляна Володимирівна         ліцею Київської області
 
 8. Павлишина              - вчитель математики загальноосвітньої
 Валентина Анатоліївна       спеціалізованої школи N 15
                             м. Чернівців
 
 9. Трофімчук              - заступник директора з
 Світлана Володимирівна      навчально-виховної роботи
                             навчально-виховного об'єднання
                             "Школа I-III ступенів - дитячі
                             ясла-садок" N 12 м. Рівного
 
 10. Уткіна                - вчитель початкових класів
 Наталія Петрівна            навчальновиховного комплексу N 1:
                             "Загальноосвітня школа I-III ступенів
                             та ліцей" м. Шепетівки
                             Хмельницької області
 
 11. Фурсова               - вчитель зарубіжної літератури
 Людмила Олексіївна          Черкаської загальноосвітньої школи
                             I-III ступенів Новомосковського
                             району Дніпропетровської області
 
 12. Харченко              - вчитель математики Миколаївського
 Оксана Олексіївна           муніципального колегіуму
 
 13. Цибульська            - вчитель початкових класів
 Світлана Анатоліївна        комунальної спеціалізованої
                             загальноосвітньої школи I-III
                             ступенів N 3 м. Тернополя
 
 14. Ягенська              - вчитель біології Навчально-виховного
 Галина Василівна            комплексу: загальноосвітня школа I
                             ступеня - гімназія  N 21  м. Луцька
                             Волинської області








Последние новости

 
Курсы НБ Украины
Валюта
USD26.38843
EUR29.52073
RUB0.41017
PLN6.93105
BYR
Реклама
Реклама



Наша кнопка