Законы Украины

Новости Партнеров
 

Про нагородження Почесною грамотою Кабінету Міністрів України

                    КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
 
                        П О С Т А Н О В А
                   від 15 жовтня 2004 р. N 1377
                               Київ
 
                Про нагородження Почесною грамотою
                    Кабінету Міністрів України
 
 
     Кабінет Міністрів України  п о с т а н о в л я є:
 
     За видатні спортивні досягнення та вагомий особистий внесок у
забезпечення успішного  виступу  національної  збірної  команди на
XII літніх  Паралімпійських  іграх  нагородити  Почесною  грамотою
Кабінету Міністрів України з врученням пам'ятного знака:
 
     АКОПЯН               - чемпіонку з плавання, Дніпропетровська
Олену Грачиківну            область
 
     АЛЕКСЄЄВА            - багаторазового чемпіона та призера з
Дмитра Даниловича           плавання, Одеська область
 
     АНДРЮШИНА            - бронзового призера з плавання,
Юрія Сергійовича            Кіровоградська область
 
     АНТОНЮКА             - чемпіона з футболу, Хмельницька
Володимира Петровича        область
 
     БАБІЯ                - чемпіона з футболу, м. Київ
Сергія Володимировича
 
     ВАКУЛЕНКА            - чемпіона з футболу, Донецька область
Сергія Анатолійовича
 
     ВОЛКОВУ              - багаторазову призерку з плавання,
Юлію Дмитрівну              Донецька область
 
     ДЕМЧУКА              - багаторазового чемпіона з плавання,
Сергія Леонідовича          Одеська область
 
     ДОБРОВОЛЬСЬКОГО      - помічника-консультанта народного
Олександра Івановича        депутата України, м. Київ
 
     ДОРОШЕНКА            - багаторазового чемпіона та призера з
Олександра Володимировича   легкої атлетики, Луганська область
 
     ДРІГУ                - багаторазового чемпіона та призера з
Олександра Вікторовича      легкої атлетики, Черкаська область
 
     ДУТКА                - чемпіона з футболу, Дніпропетровська
Тараса Романовича           область
 
     ДЯЧЕНКО              - бронзову призерку з легкої атлетики,
Інну Вікторівну             Дніпропетровська область
 
     ЖИЛЬЦОВА             - чемпіона та багаторазового призера з
Андрія Миколайовича         легкої атлетики, Харківська область
 
     ЖУКОВСЬКУ            - начальника Миколаївського обласного
Тетяну Костянтинівну        центру "Інваспорт"
 
     ЖУЧИНІНА             - чемпіона з футболу, Дніпропетровська
Євгена Олександровича       область
 
     ЗАСЯДКОВИЧА          - бронзового призера з дзюдо, Львівська
Ігоря Федоровича            область
 
     ІВАНЮХІНА            - бронзового призера з легкої атлетики,
Олександра Миколайовича     Донецька область
 
     КАБАНОВА             - чемпіона з футболу, Дніпропетровська
Володимира Віталійовича     область
 
     КАЛИНУ               - чемпіона та призера з легкої атлетики,
Андрія Яковича              Донецька область
 
     КАЛІНІНУ             - головного спеціаліста Національного
Нонну Львівну               комітету спорту інвалідів, м. Київ
 
     КИЦЕНКА              - бронзового призера з легкої атлетики,
Івана Євгенійовича          Харківська область
 
     КІРБАБУ              - начальника управління з фізичної
Віктора Івановича           культури і спорту Донецької
                            облдержадміністрації
 
     КІСЕОЛАР             - бронзову призерку з пауерліфтингу,
Олену Іванівну              Луганська область
 
     КЛІППЕРТА            - багаторазового чемпіона та призера з
Сергія Вікторовича          плавання, Донецька область
 
     КОМАРА               - чемпіона та призера з фехтування,
Андрія Анатолійовича        Миколаївська область
 
     КРЕЧУНЯК             - чемпіонку з легкої атлетики, Луганська
Оксану Михайлівну           область
 
     КУЗЬМІНА             - багаторазового чемпіона та призера з
Дмитра Валерійовича         плавання, Полтавська область
 
     КОСЕНКА              - чемпіона з футболу, Рівненська область
Ігоря Володимировича
 
     КРИЖАНОВСЬКОГО       - срібного призера з плавання,
Дмитра Леонідовича          м. Севастополь
 
     ЛАГУТІНА             - начальника Харківського обласного
Віктора Віталійовича        центру "Інваспорт"
 
     МАКСИМОВУ            - лікаря паралімпінської збірної команди
Олену Миколаївну            України, Дніпропетровська область
 
     МАЛЬЧИК              - бронзову призерку з легкої атлетики,
Аллу Анатоліївну            Кіровоградська область
 
     МАЩЕНКА              - багаторазового чемпіона та призера з
Олександра Сергійовича      плавання, Донецька область
 
     МОСИНЕВИЧ            - начальника фінансово-економічного
Людмилу Анатоліївну         управління Міністерства праці та
                            соціальної політики
 
     НОРЕНКА              - багаторазового призера з легкої
Сергія Олександровича       атлетики, Миколаївська область
 
     ОНУФРІЄНКА           - багаторазового призера з легкої
Андрія Станіславовича       атлетики, Одеська область
 
     ПІДДУБНОГО           - бронзового призера з легкої атлетики,
Володимира Вікторовича      Донецька область
 
     ПОЧИНКА              - головного спеціаліста Українського
Євгена Олександровича       центру "Інваспорт", м. Київ
 
     ПОНОМАРЬОВА          - чемпіона з футболу, Дніпропетровська
Дениса Валерійовича         область
 
     РОЗТОКУ              - чемпіона з футболу, Волинська область
Андрія В'ячеславовича
 
     СКАЧКОВА             - багаторазового чемпіона з легкої
Антона Олександровича       атлетики, Черкаська область
 
     СМИРНОВА             - багаторазового чемпіона та призера з
Віктора Сергійовича         плавання, Донецька область
 
     СОКОЛОВСЬКОГО        - тренера бронзової призерки з легкої
Олега Миколайовича          атлетики Алли Мальчик, Кіровоградська
                            область
 
     СОЛОВЙОВУ            - чемпіонку з пауерліфтингу,
Лідію Валентинівну          Дніпропетровська область
 
     СТАРОСТІНУ           - тренера багаторазових чемпіонів і
Римму Федорівну             призерів з легкої атлетики
                            Олександра Дорошенка та
                            Оксани Кречуняк, Луганська область
 
     СУРКОВА              - лікаря паралімпійської збірної команди
Олега Анатолійовича         України, Дніпропетровська область
 
     ТРУШЕВА              - чемпіона з футболу, Хмельницька
Віталія Євгеновича          область
 
     ЦУКАНОВА             - чемпіона з футболу, Дніпропетровська
Андрія Сергійовича          область
 
     ШЕВЧИКА              - чемпіона з футболу, Волинська область
Анатолія Васильовича
 
     ЯКІБЧУК              - срібну призерку з легкої атлетики,
Тетяну Михайлівну           м. Сімферополь
 
     ЯСИНОВОГО            - чемпіона та срібного призера з легкої
Олександра Борисовича       атлетики, м. Київ
 
 
     Прем'єр-міністр України                            В.ЯНУКОВИЧ
 
     Інд. 28








Последние новости

 
Курсы НБ Украины
Валюта
USD26.38843
EUR29.52073
RUB0.41017
PLN6.93105
BYR
Реклама
Реклама



Наша кнопка