Законы Украины

Новости Партнеров
 

Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

                             У К А З
                        ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
 
          Про відзначення державними нагородами України
           з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації
              наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
 
 
     За мужність, самовідданість, високий професіоналізм, виявлені
під  час  ліквідації  наслідків Чорнобильської катастрофи,  вагомі
трудові досягнення,      активну       громадську       діяльність
п о с т а н о в л я ю:
 
     Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня
 
     КОБЧИКА              - голову громадської організації
Володимира Петровича        "Товариство ветеранів та інвалідів
                            ліквідації аварії на Чорнобильській
                            АЕС", м. Київ
 
     Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
 
     БОНДАРЕНКА           - полковника внутрішньої служби у
Анатолія Iлліча             відставці, м. Київ
 
     ГЕРАСИМЕНКА          - полковника внутрішньої служби у
Миколу Дмитровича           відставці, Київська область
 
     ДОМАНСЬКОГО          - президента Всеукраїнської асоціації
Віктора Анатолійовича       ветеранів та пенсіонерів МНС України,
                            м. Київ
 
     ДРОЗДА               - заступника голови ради громадської
Олександра Iвановича        організації "Союз Чорнобиль України"
                            міста Першотравенська,
                            Дніпропетровська область
 
     КIЩЕНКА              - голову ради громадської організації
Віталія Iвановича           "Союз Чорнобиль України"
                            Амур-Нижньодніпровського району міста
                            Дніпропетровська
 
     КОЛЯГАНОВА           - голову громадської організації "Союз
Євгенія Юрійовича           Чорнобиль" Перевальського району,
                            Луганська область
 
     КОНОХА                - голову ради громадської організації
Юрія Iвановича              "Союз Чорнобиль України" міста
                            Дніпродзержинська, Дніпропетровська
                            область
 
     КОС'ЯНЕНКА           - голову Канівської міськрайонної
Василя Миколайовича         громадської організації "Союз
                            Чорнобиль України", Черкаська область
 
     КУРДАКОВА            - голову Всеукраїнської спілки
Геннадія Георгійовича       громадських організацій
                            "Всеукраїнський союз
                            військовослужбовців кадру і запасу",
                            м. Київ
 
     МАХРОВА              - голову Iванівської районної
Валерія Олексійовича        організації "Союз Чорнобиль України",
                            Херсонська область
 
     ПЕТРЕНКА             - заступника голови громадської
Сергія Титовича             організації "Союз Чорнобиль"
                            Луганської області
 
     РОМАНОВСЬКОГО        - голову комітету громадської
Олександра Iвановича        організації "Союз Чорнобиль України"
                            Верхньодніпровського району,
                            Дніпропетровська область
 
     СЄДИХ                - першого заступника голови
Юрія Iвановича              Всеукраїнської спілки громадських
                            організацій "Всеукраїнський союз
                            військовослужбовців кадру і запасу",
                            м. Київ
 
     ТЕРТИШНОГО           - голову правління акціонерного
Миколу Михайловича          товариства "Сумське обласне
                            підприємство автомобільного
                            транспорту"
 
     ТОВЧКА               - голову громадської організації "Союз
Олексія Павловича           Чорнобиль України" міста Мукачевого,
                            Закарпатська область
 
     ТУРЧЕНКА             - голову громадського об'єднання "Фонд
Анатолія Iвановича          допомоги інвалідам Чорнобиля
                            Подільського району міста Києва"
 
     ШЕМУКА               - голову ради Дзержинської міської
Володимира Олександровича   громадської організації "Союз
                            Чорнобиль України", Донецька область
 
     ЩЕРБИНУ              - голову ради громадської організації
Володимира Володимировича   "Союз Чорнобиль України" міста
                            Нікополя, Дніпропетровська область
 
     ЮРЧЕНКА              - голову ради громадської організації
Андрія Андрійовича          "Союз Чорнобиль України"
                            Бабушкінського району міста
                            Дніпропетровська
 
     ЮРЧЕНКА              - заступника голови правління
Анатолія Володимировича     Лубенського міського добровільного
                            товариства "Союз Чорнобиль",
                            Полтавська область
 
     Нагородити орденом Богдана Хмельницького III ступеня
 
     ГЛАДУША              - генерального директора Національного
Iвана Дмитровича            музею "Чорнобиль", генерал-полковника
                            внутрішньої служби у відставці
 
     ОСIПОВА              - голову комісії Миколаївської обласної
Георгія Анатолійовича       громадської організації "Союз
                            Чорнобиль України", лейтенанта у
                            відставці
 
     ОНУФРIЄНКА           - заступника голови Миколаївської
Валерія Васильовича         обласної громадської організації "Союз
                            Чорнобиль України", полковника
                            внутрішньої служби у відставці
 
     Нагородити орденом "За мужність" III ступеня
 
     АКIМОВА              - начальника зміни блоку Чорнобильської
Олександра Федоровича       атомної електростанції
(посмертно)
 
     БАБАКА               - підполковника внутрішньої служби у
Володимира Яковича          відставці
(посмертно)
 
     БАРАНОВА             - старшого чергового електромонтера
Анатолія Iвановича          Чорнобильської атомної електростанції
(посмертно)
 
     БРАЖНИКА             - машиніста парової турбіни турбінного
В'ячеслава Степановича      цеху Чорнобильської атомної
(посмертно)                 електростанції
 
     БУТРIМЕНКА           - члена громадської організації "Пожежні
Леоніда Володимировича      Чорнобиля", м. Київ
 
     ВЕРШИНIНА            - машиніста-обхідника турбінного
Юрія Анатолійовича          обладнання турбінного цеху
(посмертно)                 Чорнобильської атомної електростанції
 
     ДЕГТЯРЕНКА           - чергового оператора реакторного цеху
Віктора Михайловича         Чорнобильської атомної електростанції
(посмертно)
 
     ДЯЧЕНКА              - голову Лозівського об'єднання "Союз
Олександра Миколайовича     Чорнобиль України", Харківська область
 
     ЗАВГОРОДНЬОГО        - полковника внутрішньої служби у
Василя Миколайовича         відставці, м. Запоріжжя
 
     КОНОВАЛА             - чергового електромонтера електричного
Юрія Iвановича              цеху Чорнобильської атомної
(посмертно)                 електростанції
 
     КУДРЯВЦЕВА           - старшого інженера реакторного цеху
Олександра Геннадійовича    Чорнобильської атомної електростанції
(посмертно)
 
     МЕЖИНСЬКОГО          - пенсіонера, м. Луганськ
Сергія Тимофійовича
 
     НЕЧЕПОРЕНКА          - заступника голови Київської обласної
Iвана Iвановича             громадської організації "Союз
                            Чорнобиль України"
 
     НОВИКА               - машиніста-обхідника турбінного
Олександра Васильовича      обладнання турбінного цеху
(посмертно)                 Чорнобильської атомної електростанції
 
     ПАЛАЗНIКА            - пенсіонера, Херсонська область
Олександра Володимировича
 
     ПЕРЕВОЗЧЕНКА         - начальника зміни реакторного цеху
Валерія Iвановича           Чорнобильської атомної електростанції
(посмертно)
 
     ПЕРЧУКА              - старшого машиніста турбінного
Костянтина Григоровича      обладнання турбінного цеху
(посмертно)                 Чорнобильської атомної електростанції
 
     ПОКРАСЬОНА           - заступника голови Харківської обласної
Павла Михайловича           організації "Союз Чорнобиль України"
 
     ПОЛЄХIНА             - члена ради громадської організації
Петра Iвановича             "Союз Чорнобиль України"
                            Дніпропетровської області
 
     ПРАВИЛА              - голову комітету Новоград-Волинського
Володимира Миколайовича     міськрайонного добровільного
                            незалежного громадського об'єднання
                            "Спілка "Чорнобиль", Житомирська
                            область
 
     ПРОСКУРЯКОВА         - старшого інженера реакторного цеху
Віктора Васильовича         Чорнобильської атомної електростанції
(посмертно)
 
     СКОМАРОВСЬКОГО       - начальника Управління МНС України,
Віктора Михайловича         полковника служби цивільного захисту
 
     СУДНIЦИНА            - полковника внутрішньої служби у
Михайла Володимировича      відставці, м. Львів
 
     ТОПТУНОВА            - старшого інженера реакторного цеху
Леоніда Федоровича          Чорнобильської атомної електростанції
(посмертно)
 
     ТРОФИМЕНКА           - полковника внутрішньої служби у
Степана Федотовича          відставці, Київська область
 
     ХОДЕМЧУКА            - старшого оператора реакторного цеху
Валерія Iлліча              Чорнобильської атомної електростанції
(посмертно)
 
     ФЕСЕНКА              - заступника голови ради громадської
Юрія Павловича              організації "Союз Чорнобиль України"
                            Дніпропетровської області
 
     ЧУЧКОВСЬКОГО         - члена громадської організації "Пожежні
В'ячеслава Миколайовича     Чорнобиля", м. Київ
 
     ШАЛЬКА               - голову ради громадської організації
Володимира Павловича        "Союз Чорнобиль України" міста
                            Тернівки, Дніпропетровська область
 
     ШАПОВАЛОВА           - старшого чергового електромонтера
Анатолія Iвановича          електричного цеху Чорнобильської
(посмертно)                 атомної електростанції
 
     ШМАТКА               - голову ради Дзержинської міської
Олександра Федоровича       організації ветеранів України,
                            Донецька область
 
     ШТАНЬКА              - члена громадської організації "Союз
Анатолія Олексійовича       Чорнобиль України" Дніпропетровської
                            області
 
     ЯЦЕНКА               - члена громадської організації "Пожежні
Iвана Михайловича           Чорнобиля", м. Київ
 
     Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
 
     АЛЕКСАНДРОВУ         - голову ради громадської організації
Тамару Михайлівну           "Союз Чорнобиль України" міста
                            Вільногірська, Дніпропетровська
                            область
 
     IСАКОВУ              - голову ради Новомосковської
Людмилу Леонідівну          міськрайонної громадської організації
                            "Союз Чорнобиль України",
                            Дніпропетровська область
 
     КОСТЮЧЕНКО           - голову благодійного об'єднання "Рада
Зінаїду Iванівну            жінок Чорнобиля" Голосіївського району
                            міста Києва
 
     Нагородити орденом Данила Галицького
 
     КОЛЕСНИКА            - голову Ради організації ветеранів
Iвана Петровича             центрального апарату МВС України,
                            полковника міліції у відставці
 
     ЛИХОЛАТА             - заступника директора Департаменту МВС
Олександра Iвановича        України, полковника міліції у
                            відставці
 
     ТЮРIНА               - заступника начальника управління
Олексія Миколайовича        Головного управління МВС України в
                            Харківській області, полковника
                            міліції
 
     Нагородити медаллю "Захиснику Вітчизни"
 
     ГАРIФУЛIНА           - члена Кіровоградської міської
Олександра Григоровича      громадської організації "Союз
                            Чорнобиль України"
 
     ВОРОНЕНКА            - члена Кіровоградської міської
Миколу Миколайовича         громадської організації "Союз
                            Чорнобиль України"
 
     ГРИГОРАША            - члена Кіровоградської міської
Сергія Iвановича            громадської організації "Союз
                            Чорнобиль України"
 
     МИМКУ                - начальника відділення Служби
Любомира Володимировича     координації авіаційних робіт з пошуку
                            і рятування МНС України
 
     Нагородити медаллю "За працю і звитягу"
 
     ВАСIТИНСЬКОГО        - монтажника дочірнього підприємства
Володимира Вікторовича      "Західноукраїнське монтажне
                            управління" акціонерного товариства
                            "Південтеплоенергомонтаж", Рівненська
                            область
 
     ЗАЙЧЕНКА             - заступника начальника головного
Віктора Сергійовича         координаційного центру пошуку і
                            рятування Служби координації
                            авіаційних робіт з пошуку і рятування
                            МНС України
 
     ЛЯСОТУ               - монтажника дочірнього підприємства
Дмитра Миколайовича         "Західноукраїнське монтажне
                            управління" акціонерного товариства
                            "Південтеплоенергомонтаж", Рівненська
                            область
 
     ПЛОТНIКОВА           - керівника проекту акціонерного
Олександра Миколайовича     товариства "Південтеплоенергомонтаж",
                            Київська область
 
     ХАВРУСЯ              - начальника служби державного
Віктора Григоровича         спеціалізованого підприємства
                            "Чорнобильська АЕС", Київська область
 
     ХОБОТНЮ              - директора енерговиробничого комплексу
Юрія Григоровича            державного підприємства
                            "Чорнобильсервіс", Київська область.
 
 
 Президент України                                        В.ЮЩЕНКО
 
 м. Київ, 12 грудня 2008 року
          N 1156/2008








Последние новости

 
Курсы НБ Украины
Валюта
USD28.03665
EUR32.25616
RUB0.42658
PLN7.50335
BYR
Реклама
Реклама



Наша кнопка