Законы Украины

Новости Партнеров
 

Про відзначення державними нагородами України працівників агропромислового комплексу

                             У К А З
                        ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
 
          Про відзначення державними нагородами України
              працівників агропромислового комплексу
 
 
     За вагомий   особистий  внесок  у  розвиток  агропромислового
комплексу України,  досягнення високих  показників  у  виробництві
сільськогосподарської  продукції,  багаторічну сумлінну працю та з
нагоди Дня       працівників        сільського        господарства
п о с т а н о в л я ю:
 
     Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня
 
     ЯРОШОВЦЯ             - першого заступника голови
Василя Степановича          Всеукраїнського союзу
                            сільськогосподарських підприємств,
                            м. Київ
 
     Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня
 
     ВОРОНУ               - директора приватно-орендного
Анатолія Петровича          сільськогосподарського підприємства
                            "Дніпро" Кагарлицького району,
                            Київська область
 
     ГЕТМАНСЬКОГО         - директора сільськогосподарського
Віктора Тимофійовича        товариства "Степове"
                            Слов'яносербського району, Луганська
                            область
 
     ГУР'ЄВА              - директора товариства "Золочівське
Федора Iвановича            хлібоприймальне підприємство",
                            Харківська область
 
     МЕДВIДЯ              - голову правління
Миколу Михайловича          сільськогосподарського виробничого
                            кооперативу "Борозенське"
                            Великоолександрівського району,
                            Херсонська область
 
     СЛАВОВА              - головного наукового співробітника
Володимира Петровича        Українського науково-дослідного
                            інституту продуктивності
                            агропромислового комплексу, м. Київ
 
     СУХАНЯ               - голову наглядової ради товариства
Олександра Яковича          "Гадяцьке бурякогосподарство",
                            Полтавська область
 
     ТРУША                - голову селянського фермерського
Віктора Владиславовича      господарства "Колос" Куликівського
                            району, Чернігівська область
 
     ЧУБА                 - директора приватного
Олександра Григоровича      сільськогосподарського підприємства
                            "Мир" Гуляйпільського району,
                            Запорізька область
 
     ШЕВЧЕНКА             - генерального директора товариства
Iвана Олександровича        "Агрофірма "Росток" Нікопольського
                            району, Дніпропетровська область
 
     Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
 
     АНДРIЄНКА            - заступника голови Полтавської обласної
Володимира Васильовича      державної адміністрації
 
     БОДНАРА              - голову фермерського господарства
Сергія Борисовича           "Подільська марка" Дунаєвецького
                            району, Хмельницька область
 
     ГОЛОВКА              - генерального директора товариства
Віталія Миколайовича        "Агрофірма "Обрій" Покровського
                            району, Дніпропетровська область
 
     ДЕМИДОВА             - директора Департаменту ринків
Олександра Анатолійовича    рослинництва Міністерства аграрної
                            політики України
 
     ДЕНИСОВА             - голову фермерського господарства
Миколу Борисовича           "Колос" Iзюмського району, Харківська
                            область
 
     ЗАДОРОЖНОГО          - першого заступника голови
В'ячеслава Казимировича     Дніпропетровської обласної ради
 
     ЗЕМЛЯНОГО            - голову сільськогосподарського
Євгенія Максимовича         виробничого кооперативу "Iскра"
                            Ананьївського району, Одеська область
 
     ЗIНЧЕНКА             - директора сільськогосподарського
Григорія Федоровича         товариства "Перемога" Золотоніського
                            району, Черкаська область
 
     IВАНОВА              - головного агронома
Віктора Миколайовича        сільськогосподарського виробничого
                            кооперативу "Агрофірма "Оршівська"
                            Кіцманського району, Чернівецька
                            область
 
     IВАЩУКА              - генерального директора товариства
Сергія Петровича            інвестиційно-виробничої компанії
                            "Рідний край" Iзяславського району,
                            Хмельницька область
 
     КАПЛЕНКА             - генерального директора
Валерія Iлліча              сільськогосподарського товариства
                            "Воскобійники" Шишацького району,
                            Полтавська область
 
     КОВАЛЯ               - першого заступника голови
Леоніда Iвановича           Васильківської районної державної
                            адміністрації, Київська область
 
     КОЗИРЯ               - директора Iнституту тваринництва
Володимира Семеновича       центральних районів УААН,
                            м. Дніпропетровськ
 
     КОНДРАТЮКА           - директора сільськогосподарського
Миколу Васильовича          товариства "Печанівське" Романівського
                            району, Житомирська область
 
     КОНОВАЛЕНКА          - директора дочірнього підприємства
Миколу Миколайовича         "Великолепетиський елеватор" ДАК "Хліб
                            України", Херсонська область
 
     КОРОСТИЛЕНКА         - директора товариства "Агро-Маяк"
Олексія Яковича             Зіньківського району, Полтавська
                            область
 
     КОСЮКА               - голову ради сільськогосподарського
Сергія Олексійовича         товариства "Перше травня"
                            Великоолександрівського району,
                            Херсонська область
 
     КОШЕЛЕВА             - директора товариства "Качинський+",
Віталія Олександровича      м. Севастополь
 
     ЛИТВИНА              - голову Чигиринської районної державної
Петра Микитовича            адміністрації, Черкаська область
 
     МАКОГОНА             - механізатора Ставківської філії
Андрія Iвановича            приватного підприємства "Агроекологія"
                            Зіньківського району, Полтавська
                            область
 
     МАКОДЗЕБУ            - заступника директора товариства
Миколу Гавриловича          "Рассвет" Новоукраїнського району,
                            Кіровоградська область
 
     МАТВIЙЧУКА           - механізатора селянського фермерського
Миколу Михайловича          господарства "Татьяна" Хмельницького
                            району, Хмельницька область
 
     МАТУЛЯКА             - директора сільськогосподарського
Дмитра Анатолійовича        товариства "Агрофірма "Петродолинське"
                            Овідіопольського району, Одеська
                            область
 
     МЕДВЕДЄВА            - генерального директора товариства
Вадима Євгеновича           "Завадське" Добровеличківського
                            району, Кіровоградська область
 
     МЕЛЕША               - голову фермерського господарства
Василя Васильовича          "Коник" Ужгородського району,
                            Закарпатська область
 
     МЕЛЬНИКА             - голову селянського фермерського
Олександра Сергійовича      господарства імені Т.Г. Шевченка
                            Криворізького району, Дніпропетровська
                            область
 
     МЕЛЬНИКА             - Міністра аграрної політики України
Юрія Федоровича
 
     МОВЧАНА              - директора приватного підприємства
Iвана Михайловича           "Кряж" Крижопільського району,
                            Вінницька область
 
     МУНТЯНА              - тракториста селянського фермерського
Володимира Єремійовича      господарства "Лука"
                            Білгород-Дністровського району,
                            Одеська область
 
     ПАЛIЄНКА             - заступника директора товариства
Вячеслава Леонідовича       "Iванівка" Криничанського району,
                            Дніпропетровська область
 
     ПАРАЩЕНКА            - голову фермерського господарства
Сергія Володимировича       "Агрофірма "Бургуджі" Арцизького
                            району, Одеська область
 
     ПОДОЛЯНКА            - директора сільськогосподарського
Павла Iлліча                товариства "Агрофірма "Зоря"
                            Оржицького району, Полтавська область
 
     РОБЕЙКА              - голову сільськогосподарського
Миколу Iвановича            виробничого кооперативу імені
                            Т.Г. Шевченка Голопристанського
                            району, Херсонська область
 
     РУДАКОВА             - тракториста-машиніста товариства
Михайла Васильовича         "Агросет" Балаклійського району,
                            Харківська область
 
     РУДЕНКА              - голову Красноармійської районної
Володимира Васильовича      державної адміністрації, Донецька
                            область
 
     ТРIШИНА              - генерального директора державного
Олексія Костянтиновича      підприємства дослідного господарства
                            "Кутузівка" Iнституту тваринництва
                            УААН, Харківська область
 
     ТУМАСЯНА             - генерального директора приватного
Агасі Овсеповича            підприємства "Агротехсервіс"
                            Шевченківського району, Харківська
                            область
 
     ХАРЧЕНКА             - директора товариства "Елеватор "Чиста
Миколу Олексійовича         криниця" Новосанжарського району,
                            Полтавська область
 
     ШЕВЧЕНКА             - директора приватного підприємства
Юрія Віталійовича           "Восток" Ленінського району, Автономна
                            Республіка Крим
 
     ШУЛЬГУ               - генерального директора
Валентину Кузьмівну         приватно-орендного
                            сільськогосподарського підприємства
                            "Прогрес" Лозівського району,
                            Харківська область
 
     ШУМСЬКОГО            - директора сільськогосподарського
Віктора Анатолійовича       приватного підприємства "Рать"
                            Луцького району, Волинська область
 
     ЯГОДКУ               - керівника сільськогосподарського
Петра Iвановича             приватного підприємства "Розвазьке"
                            Острозького району, Рівненська область
 
     Нагородити орденом Данила Галицького
 
     ЛЮБОВИЧА             - начальника Головного управління
Олександра Андроновича      агропромислового розвитку
                            Дніпропетровської обласної державної
                            адміністрації
 
     НОВАКОВСЬКОГО        - начальника Головного управління
Анатолія Григоровича        агропромислового розвитку Одеської
                            обласної державної адміністрації
 
     Нагородити орденом княгині Ольги II ступеня
 
     ПЕЛЕШКЕЙ             - голову фермерського господарства
Юлію Iванівну               "Горизонт" Виноградівського району,
                            Закарпатська область
 
     Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
 
     БАУЕР                - свинарку структурного підрозділу
Альону Андріївну            "Слов'янське підсобне
                            сільськогосподарське виробництво"
                            підприємства "Шахта імені
                            О.Ф. Засядька", Донецька область
 
     БЕСЕДIНУ             - голову правління товариства "Правда"
Світлану Леонідівну         Тарутинського району, Одеська область
 
     БИКОВУ               - голову правління товариства "Сад"
Iрину Григоріївну           Харківського району, Харківська
                            область
 
     ДЖУСЬ                - оператора машинного доїння
Валентину Миколаївну        приватно-орендного
                            сільськогосподарського підприємства
                            імені Iвана Франка Горохівськогс
                            району, Волинська область
 
     ЄВЧУН                - голову селянського фермерського
Надію Яківну                господарства "Обрій" Дергачівського
                            району, Харківська область
 
     ЄРОШЕНКО             - доярку товариства "Племзавод "Степной"
Наталію Анатоліївну         Кам'янсько-Дніпровського району,
                            Запорізька область
 
     ЗАДВОРНУ             - голову правління товариства "Молоко"
Марію Борисівну             Кременецького району, Тернопільська
                            область
 
     IВАНОВУ              - директора товариства "Золотий колос",
Надію Валеріївну            м. Миколаїв
 
     КУЗЬМЕНКО            - доярку сільськогосподарського
Галину Володимирівну        кооперативу "Лабунський" Полонського
                            району, Хмельницька область
 
     МАТРОС               - головного наукового співробітника
Олександру Пилипівну        Носівської селекційно-дослідної
                            станції Чернігівського інституту
                            агропромислового виробництва УААН
 
     МЯТИГУ               - першого заступника голови Фрунзівської
Раїсу Андріївну             районної державної адміністрації,
                            Одеська область
 
     ОРОС                 - голову фермерського господарства
Марію Василівну             "Орос" Хустського району, Закарпатська
                            область
 
     ПИСАРЕНКО            - директора Гадяцької однорічної
Тамару Михайлівну           сільськогосподарської школи,
                            Полтавська область
 
     РIВЧАЧЕНКО           - доярку філії "Богоявленська"
Олену Петрівну              товариства "Агрофірма "Агротіс"
                            Мар'їнського району, Донецька область
 
     РУСНАК               - доярку товариства "Валявське"
Одарку Миколаївну           Кіцманського району, Чернівецька
                            область
 
     ТАРАНЕНКО            - завідувача відділу Національного
Любов Калинівну             наукового центру "Iнститут
                            землеробства Української академії
                            аграрних наук", Київська область
 
     ШАНОВСЬКУ            - оператора машинного доїння
Любов Миколаївну            сільськогосподарського товариства
                            "Агрофірма "Нива" Мар'їнського району,
                            Донецька область
 
     Нагородити медаллю "За працю і звитягу"
 
     БАГЛИКА              - тракториста приватного підприємства
Василя Сергійовича          "Таврія" Нікопольського району,
                            Дніпропетровська область
 
     БИЧЕНКО              - оператора свиновідгодівельного
Олександру Iванівну         комплексу товариства "Ряснянське"
                            Краснопільського району, Сумська
                            область
 
     ВЕНГЕРА              - механізатора державного підприємства
 Олександра Григоровича     "Дослідне господарство "Iванівка"
                            Чернігівського інституту
                            агропромислового виробництва УААН
 
     ВОЙТЕНКА             - комбайнера селянського фермерського
Дмитра Сергійовича          господарства "Колос"
                            Білгород-Дністровського району,
                            Одеська область
 
     ГОНЧАРУКА            - механізатора товариства
Василя Андрійовича          агропромислового комплексу "Саврань",
                            Одеська область
 
     ДМИТРIВА             - оператора машинного доїння товариства
Дмитра Олексійовича         "Бахчовик" Тельманівського району,
                            Донецька область
 
     ДУДIНА               - інженера-механіка винзаводу державного
Віктора Михайловича         підприємства "Радгосп-завод імені
                            П. Осипенко", м. Севастополь
 
     ЗАХАРЕНКА            - директора товариства "Промагро"
Віталія Олександровича      Лозівського району, Харківська область
 
     ЗОЛОТАРЬОВА          - голову сільськогосподарського
Михайла Iлліча              кооперативу "Вітязь" Чугуївського
                            району, Харківська область
 
     КОМАРОВА             - тракториста-машиніста товариства
Григорія Миколайовича       "Бета-Агро-інвест" Ясинуватського
                            району, Донецька область
 
     СУХОВЄЄВА            - механізатора товариства
Володимира Валентиновича    "Наукововиробнича агрофірма "Степова"
                            Синельниківського району,
                            Дніпропетровська область
 
     ТIУНОВА              - механізатора товариства
Олексія Віталійовича        "Південьагропереробка" Біляївського
                            району, Одеська область
 
     ТОВСТУНА             - механізатора товариства
Олександра Васильовича      "Колодязнянське & Ко" Дворічанського
                            району, Харківська область
 
     ХАЙМАХА              - тракториста-машиніста дочірнього
Iвана Володимировича        підприємства "Iлліч-Агро-Донбас"
                            акціонерного товариства
                            "Маріупольський металургійний комбінат
                            імені Iлліча", Донецька область
 
     ЧАЙКIВСЬКОГО         - генерального директора приватного
Iвана Адамовича             агропромислового підприємства
                            "Агропродсервіс", Тернопільська
                            область
 
     ЧЕХОВА               - головного агронома товариства
Миколу Iлліча               "Агропрайм", м. Iзмаїл, Одеська
                            область
 
     ШВЕЦЯ                - головного агронома товариства
Петра Степановича           "Агрофірма імені Гагаріна" Зміївського
                            району, Харківська область
 
     ШМЕЛЬОВА             - тракториста-машиніста товариства
Михайла Андрійовича         "Бета-Агро-інвест" Ясинуватського
                            району, Донецька область
 
     Присвоїти почесні звання:
 
      "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦIВНИК СIЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"
 
     АГАФОНОВУ            - начальникові відділу розвитку
Михайлу Федоровичу          садівництва, виноградарства та
                            виноробства Міністерства аграрної
                            політики України
 
     АКIМОВУ              - міністрові аграрної політики
Павлу Iвановичу             Автономної Республіки Крим
 
     АКНЄВСЬКОМУ          - генеральному директорові товариства
Юрію Петровичу              "Бахмутский Аграрний Союз", Донецька
                            область
 
     АРСIРIЮ              - директорові сільськогосподарського
Володимиру Вікторовичу      товариства "Степ-Агро"
                            Новоукраїнського району,
                            Кіровоградська область
 
     АРШУЛIКУ             - начальникові Головного управління
Анатолію Аполлоновичу       агропромислового розвитку Волинської
                            обласної державної адміністрації
 
     БАБКУ                - механізаторові товариства "Вітчизна"
Віктору Петровичу           Конотопського району, Сумська область
 
     БАРАНОВУ             - директорові державного підприємства
Олександру Леонтійовичу     "Дослідне господарство "Покровське"
                            Біляївського району, Одеська область
 
     БОЛЮКУ               - голові виробничого
Анатолію Васильовичу        сільськогосподарського кооперативу
                            "Колос" Компаніївського району,
                            Кіровоградська область
 
     БУЛАХУ               - голові Бахмацької районної державної
Миколі Миколайовичу         адміністрації, Чернігівська область
 
     ВАСИЛЮКУ             - головному агрономові
Михайлу Iвановичу           сільськогосподарського товариства
                            "Корнич" Коломийського району,
                            Iвано-Франківська область
 
     ВОЗНЕНКУ             - заступникові начальника Головного
Степану Миколайовичу        управління агропромислового розвитку
                            Одеської обласної державної
                            адміністрації, начальнику управління
 
     ГОДI                 - начальникові Закарпатської обласної
Михайлу Iвановичу           державної насіннєвої інспекції
 
     ГОЛОВКУ              - головному агрономові агрофірми
Віктору Григоровичу         радгоспу "Білозерський", Херсонська
                            область
 
     ГРУШОВЕНКУ           - генеральному директорові
Григорію Петровичу          сільськогосподарського товариства
                            "Верхнячка-Агро" Христинівського
                            району, Черкаська область
 
     ГУМЕНЮКУ             - директорові філії імені Мічуріна
Володимиру Сергійовичу      товариства "Зернопродукт МХП"
                            Хмільницького району, Вінницька
                            область
 
     ДМИТРИШИНУ           - директорові Стрийського коледжу
Василю Федоровичу           Львівського державного аграрного
                            університету
 
     ДУДЦI                - директорові товариства "Агрофірма
Віктору Iвановичу           імені Мчуріна" Михайлівського району,
                            Запорізька область
 
     ЖОРНИКУ              - начальникові Головного управління
Михайлу Iвановичу           агропромислового розвитку Харківської
                            обласної державної
                            адміністрації
 
     ЗАГАЄВСЬКОМУ         - голові правління
Євгенію Юлійовичу           сільськогосподарського товариства
                            "Антонінське" Красилівського району,
                            Хмельницька область
 
     ЗАКIРОВIЙ            - директорові товариства "Агрофірма
Любові Пантеліївні          "Колос", Слов'яносербського району,
                            Луганська область
 
     ЗАЛУЖНОМУ            - директорові Львівської філії
Володимиру Iвановичу        Українського НДI прогнозування та
                            випробування техніки і технологій для
                            сільськогосподарського виробництва
                            імені Леоніда Погорілого
 
     ЗУБРИЦЬКОМУ          - голові фермерського господарства
Василю Богдановичу          "СяйвоСтрий", Львівська область
 
     ЗУБЧУКУ              - директорові сільськогосподарського
Олександру Миколайовичу     товариства "Старинська птахофабрика"
                            Бориспільського району,
                            Київська область
 
     ЗЯБЧЕНКУ             - директорові приватного підприємства
Валерію Стаховичу           "Дари садів" Могилів-Подільського
                            району, Вінницька область
 
     IВАНЕНКУ             - механізаторові приватного
Володимиру Адамовичу        сільськогосподарського підприємства
                            "Агрофірма "Зеленогірськ"
                            Білогірського району, Автономна
                            Республіка Крим
 
     IВЧЕНКУ              - начальникові Головного управління
Володимиру Миколайовичу     агропромислового розвитку Сумської
                            обласної державної адміністрації
 
     КАЦИ                 - начальникові агроцеху дочірнього
Олександру Федоровичу       підприємства "Iлліч-Агро Донбас"
                            акціонерного товариства
                            "Маріупольський металургійний комбінат
                            імені Iлліча", Донецька область
 
     КIСЕЛАРЮ             - голові правління товариства "Дружба"
Родіону Миколайовичу        Тарутинського району, Одеська область
 
     КЛИМЕНКУ             - начальникові інспекції державного
Iвану Семеновичу            технічного нагляду Миколаївської
                            обласної державної адміністрації
 
     КОВАЛЕНКУ            - головному інженерові товариства
Олегу Андрійовичу           "Агрофірма "Дружба" Новомосковського
                            району, Дніпропетровська область
 
     КОЖУШКУ              - начальникові Головного управління
Михайлу Миколайовичу        агропромислового розвитку Львівської
                            обласної державної адміністрації
 
     КОЛОТIЮ              - директорові товариства "Агротехсервіс"
Віктору Iвановичу           Решетилівського району, Полтавська
                            область
 
     КОНЬШИНУ             - голові фермерського господарства,
Віктору  Дмитровичу         Куп'янський район, Харківська область
 
     КОРИСТЯТИНЦЮ         - підприємцеві, с. Головниця Корецького
Анатолію Iвановичу          району, Рівненська область
 
     КУРЛIКОВСЬКОМУ       - трактористові фермерського
Василю Васильовичу          господарства "Прометей" Коломийського
                            району, Iвано-Франківська область
 
     КУЦУ                 - трактористові-комбайнеру товариства
Олександру Андрійовичу      "Олександрівка" Приазовського району,
                            Запорізька область
 
     КУЧЕРУ               - директорові товариства "Зернопродукт
Миколі Iвановичу            МХП", Вінницька область
 
     ЛЕМIШКУ              - начальникові інспекції державного
Миколі Васильовичу          технічного нагляду Дніпропетровської
                            обласної державної адміністрації
 
     ЛIСОВЕНКУ            - генеральному директорові корпорації
Василю Трохимовичу          "Укрзооветпромпостач", м. Київ
 
     ЛИСУНУ               - директорові державного підприємства
Григорію Миколайовичу       дослідного господарства "Елітне"
                            Iнституту рослинництва імені
                            В.Я. Юр'єва УААН, Харківська область
 
     ЛОЗЕНКУ              - директорові приватного
Євгенію Миколайовичу        сільськогосподарського підприємства
                            "Сокільча" Попільнянського району,
                            Житомирська область
 
     ЛУЦЕНКО              - завідувачеві відділу Українського
Марії Михайлівні            науково-дослідного інституту
                            прогнозування та випробування техніки
                            і технологій для
                            сільськогосподарського виробництва
                            імені Леоніда Погорілого, Київська
                            область
 
     МАКОВЦI              - головному керуючому Апостолівським
Iвану Михайловичу           сільськогосподарським відділенням
                            приватної виробничої фірми
                            "Агроцентр", Дніпропетровська область
 
     МЕДОЛИЗУ             - генеральному директорові товариства
Михайлу Михайловичу         "Фрідом Фарм інтернешнл", м. Херсон
 
     МЕЛЬНИКУ             - фахівцеві державного підприємства
Миколі Овксентійовичу       "Агентство з ідентифікації і
                            реєстрації тварин", м. Київ
 
     МИРОНЕНКУ            - директорові товариства "Агрофірма
Миколі Федоровичу           "Троїцька" Глобинського району,
                            Полтавська область
 
     МИРОНЕНКУ            - бригадирові тракторної бригади
Миколі Павловичу            товариства "Рассвет" Володарського
                            району, Донецька область
 
     МИСАКУ               - голові сільськогосподарського
Iвану Тимофійовичу          виробничого кооперативу імені
                            В. Стефаника Бродівського району,
                            Львівська область
 
     МИСИКУ               - директорові приватної агрофірми "Нове
Богдану Петровичу           життя" Сокальського району, Львівська
                            область
 
     МОСКАЛЕНКУ           - заступникові начальника Головного
Семену Лукичу               управління агропромислового розвитку
                            Полтавської обласної державної
                            адміністрації
 
     НАУМЕНКУ             - керуючому відділенням товариства
Михайлу Олександровичу      "Агрофірма "Золота Балка",
                            м. Севастополь
 
     НЕПИЙПI              - генеральному директорові
Леоніду Антоновичу          приватно-орендного
                            сільськогосподарського підприємства
                            "Відродження" Козельщинського району,
                            Полтавська область
 
     ОЛЬШАНСЬКОМУ         - заступникові голови Луганської
Олександру Петровичу        обласної державної адміністрації
 
     ОСIННЬОМУ            - заступникові голови Херсонської
Анатолію Олексійовичу       обласної державної адміністрації
 
     ПАЛАЛУ               - першому заступникові начальника
Михайлу Iвановичу           Головного управління агропромислового
                            розвитку Донецької обласної державної
                            адміністрації
 
     ПАНКЄЄВУ             - директорові приватного підприємства
Володимиру Вікторовичу      "Агропромислова фірма "Алекс"
                            Кам'янсько-Дніпровського району,
                            Запорізька область
 
     ПАРХОМЧУКУ           - керівникові сільськогосподарського
Володимиру Миколайовичу     товариства "Старосолотвинська
                            птахофабрика", Житомирська область
 
     ПАСЮТI               - голові правління
Анатолію Григоровичу        сільськогосподарського виробничого
                            кооперативу "Перемога" Хорольського
                            району, Полтавська область
 
     ПАЦУРИНI             - голові правління товариства
Григорію Петровичу          "Обухівське", Київська область
 
     ПОДОЛЯЦI             - генеральному директорові приватної
Олександру Федоровичу       агрофірми "Подоляка" Деканського
                            району, Полтавська область
 
     ПОКОТИЛУ             - начальникові Головного управління
Олександру Володимировичу   агропромислового розвитку Київської
                            обласної державної адміністрації
 
     ПОЛIЩУКУ             - заступникові директора
Василю Iсаковичу            сільськогосподарського товариства
                            "ЛНЗ-Агро" Шполянського району,
                            Черкаська область
 
     РIПАМЕЛЬНИКУ         - директорові дослідного господарства
Віталію Петровичу           Подільської дослідної станції
                            садівництва Iнституту садівництва
                            УААН, Вінницька область
 
     РУДЕНЬКОМУ           - директорові товариства "Агрофірма
Василю Iвановичу            "Мир" Мелітопольського району,
                            Запорізька область
 
     САВIЦЬКОМУ           - начальникові управління
Василю Йосафатовичу         агропромислового розвитку
                            Городенківської районної державної
                            адміністрації, Iвано-Франківська
                            область
 
     СЕЛЕЗНЬОВУ           - директорові товариства "Агрофірма
Миколі Миколайовичу         імені Горького" Новомосковського
                            району, Дніпропетровська область
 
     СЕРБIНIЙ             - провідному фахівцеві Українського
Тамарі Олександрівні        науково-дослідного інституту
                            продуктивності агропромислового
                            комплексу, м. Київ
 
     СИНЕЛЬНИКУ           - трактористові-машиністу
Василю Iвановичу            сільськогосподарського товариства
                            "Надія" Куп'янського району,
                            Харківська область
 
     СКОРЕЙКУ             - голові сільськогосподарського
Василю Петровичу            виробничого кооперативу "Зоря"
                            Кіцманського району, Чернівецька
                            область
 
     СКРИПНИКУ            - головному агрономові приватного
Юрію Михайловичу            підприємства "Агро" Біловодського
                            району, Луганська область
 
     СЛОБОДЯНЮКУ          - начальникові Головного управління
Олександру Iвановичу        агропромислового розвитку Рівненської
                            обласної державної адміністрації
 
     СОБОЛЕВСЬКОМУ        - заступникові голови правління
Віктору Юрійовичу           Державної акціонерної компанії "Хліб
                            України", м. Київ
 
     СТЕЛЬМАХУ            - директорові приватно-орендного
Юрію Миколайовичу           підприємства імені Герасименка
                            Чернігівського району, Чернігівська
                            область
 
     СУПРУНУ              - голові правління товариства "Агрофірма
Григорію Iвановичу          "Нива" Носівського району,
                            Чернігівська область
 
     ТАРАСОВУ             - голові ради директорів
Сергію Дмитровичу           агропромислового об'єднання
                            підприємств, Новомиргородський район,
                            Кіровоградська область
 
     ТВАРКОВСЬКОМУ        - головному агрономові приватного
Володимиру Дмитровичу       підприємства "Промінь" Біляївського
                            району, Одеська область
 
     ТКАЧЕНКУ             - голові правління
Володимиру Володимировичу   сільськогосподарського товариства
                            імені Ольшанців Очаківського району,
                            Миколаївська область
 
     ТОКАРЮ               - начальникові Сумської обласної
Леоніду Михайловичу         державної хлібної інспекції
 
     ТЮХТIЮ               - директорові товариства "Зоря-Агро"
Олександру Степановичу      Доманівського району, Миколаївська
                            область
 
     УКРАЇНЦЮ             - голові Рівненської обласної асоціації
Дмитру Павловичу            фермерів
 
     УХАНЬОВУ             - директорові дочірнього підприємства
Олександру Васильовичу      "Білоколодязький елеватор" державної
                            акціонерної компанії "Хліб
                             України", Харківська область
 
     ХАДЖИМАТОВУ          - голові Державної служби з охорони прав
Валерію Атабековичу         на сорти рослин, м. Київ
 
     ХАЛАМАЮ              - директорові приватного підприємства
Станіславу Олександровичу   "Агрофірма "Борисфен" Томаківського
                            району, Дніпропетровська область
 
     ХАСIТОШВIЛI          - голові сільськогосподарського
Валерію Iвановичу           виробничого кооперативу "Грузія"
                            Первомайського району, Автономна
                            Республіка Крим
 
     ХАХУЛI               - заступникові голови Білоцерківської
Валерію Семеновичу          районної державної адміністрації,
                            Київська область
 
     ХIМАНIЧУ             - головному керуючому П'ятихатським
Сергію Михайловичу          сільськогосподарським відділенням
                            товариства "Агроцентр К",
                            Дніпропетровська область
 
     ХОМI                 - начальникові Головного управління
Андрію Iвановичу            агропромислового розвитку
                            Тернопільської обласної державної
                            адміністрації
 
     ЦАРУКУ               - директорові товариства імені Кірова
Григорію Петровичу          Савранського району, Одеська область
 
     ЦИМIДАНУ             - генеральному директорові товариства
Петру Федоровичу            "Агротехніка-Україна", м. Донецьк
 
     ЧЕКРIЗОВУ            - директорові Полтавського інституту
Iвану Олексійовичу          агропромислового виробництва імені
                            М.I. Вавілова УААН
 
     ЧУБОВСЬКОМУ          - директорові товариства "Козацьке"
Сергію Миколайовичу         Бобровицького району, Чернігівська
                            область
 
     ШАПОВАЛЕНКУ          - завідувачеві ферми
Михайлу Iвановичу           сільськогосподарського виробничого
                            кооперативу "Агрофірма "Перше травня"
                            Сумського району, Сумська область
 
     ШЕСТАКУ              - генеральному директорові товариства
Андрію Володимировичу       "Вест" Совєтського району, Автономна
                            Республіка Крим
 
     ЯНОВИЧУ              - начальникові Головного управління
Володимиру Миколайовичу     ветеринарної медицини в Житомирській
                            області
 
            "ЗАСЛУЖЕНИЙ ДIЯЧ НАУКИ I ТЕХНIКИ УКРАЇНИ"
 
     АНДРIЙЧУКУ           - професорові кафедри економіки
Василю Гавриловичу          агропромислових формувань Київського
                            національного економічного
                            університету імені Вадима Гетьмана,
                            доктору економічних наук, академіку
                            УААН
 
     ВЛАСОВУ              - заступникові завідувача відділу
Володимиру Iвановичу        Національного наукового центру
                            "Iнститут аграрної економіки" УААН,
                            докторові економічних, доктору
                            сільськогосподарських наук, професору,
                            м. Київ
 
     ЗАВIРЮСI             - завідувачеві лабораторії бактеріології
 Анатолію Iвановичу         Iнституту ветеринарної медицини УААН,
                            доктору ветеринарних наук, академіку
                            УААН, м. Київ
 
     КРАСНIЧЕНКУ          - директорові науково-виробничого
Олександру Леонідовичу      об'єднання "Селта" Національного
                            наукового центру "Iнститут механізації
                            та електрифікації сільського
                            господарства" УААН, доктору технічних
                            наук, члену-кореспонденту УААН,
                            м. Сімферополь, Автономна Республіка
                            Крим
 
     ЧЕРЕВКУ              - проректорові з наукової роботи
Георгію Владиславовичу      Львівського державного аграрного
                            університету, доктору економічних
                            наук, професору
 
           "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦIВНИК ПРОМИСЛОВОСТI УКРАЇНИ"
 
     БIЛОКОНЮ             - директорові Департаменту зберігання
Юрію Миколайовичу           державного резерву Держкомрезерву
                            України, м. Київ
 
     ФЕДIРКУ              - директорові державного підприємства
Петру Леонідовичу           "Лужанський експериментальний завод",
                            Чернівецька область
 
                  "ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМIСТ УКРАЇНИ"
 
     ГРОХОЛЬСЬКОМУ        - директорові товариства "Українська
Анатолію Станіславовичу     агротехнічна компанія
                            сільськогосподарського
                            машинобудування", м. Київ
 
     ОСТАПЕНКУ            - начальникові планово-фінансової служби
Анатолію Федоровичу         товариства "Агрофірма "Маяк"
                            Котелевського району, Полтавська
                            область
 
       "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦIВНИК ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ УКРАЇНИ"
 
     СИДОРУКУ             - начальникові головного управління
Григорію Павловичу          ветеринарної медицини у Вінницькій
                            області
 
     ТИТАРЕНКО            - начальникові відділу Державного центру
Валентині Федорівні         ветеринарної медицини птахівництва,
                            м. Київ
 
                 "ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДIВЕЛЬНИК УКРАЇНИ"
 
     МУРАДОВУ             - президентові товариства "Агросервіс"
Фемістоклу Герасимовичу     Овідіопольського району, Одеська
                            область.
 
 
 Президент України                                        В.ЮЩЕНКО
 
 м. Київ, 10 листопада 2008 року
          N 1025/2008
 
{ Джерело - Офіційне Iнтернет-представництво Президента України }








Последние новости

 
Курсы НБ Украины
Валюта
USD26.38843
EUR29.52073
RUB0.41017
PLN6.93105
BYR
Реклама
Реклама



Наша кнопка