Законы Украины

Новости Партнеров
 

Про призначення стипендій Президента України призерам Міжнародних учнівських олімпіад 2001 року


               МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
                             Рішення
           колегії Міністерства освіти і науки України
 
 N 9/2-19 від 16.08.2001
 
      Про призначення стипендій Президента України призерам
            Міжнародних учнівських олімпіад 2001 року
 
     Заслухавши і  обговоривши  доповідну записку "Про призначення
стипендій  Президента  України  призерам  Міжнародних   учнівських
олімпіад 2001 року" колегія У Х В А Л Ю Є:
     1. Доповідну записку "Про  призначення  стипендій  Президента
України  призерам Міжнародних учнівських олімпіад 2001 року" взяти
до відома.
     2. Призначити   стипендії   Президента    України    призерам
Міжнародних   учнівських   олімпіад  2001  року,  які  продовжують
подальшу освіту в Україні, з 1 вересня 2001 року по 31 серпня 2002
року (згідно з додатком).
     3. Керівникам навчальних закладів, де навчаються стипендіати,
забезпечити виплату стипендій відповідно до Положення "Про порядок
призначення  стипендій  Президента  України  учасникам  і призерам
міжнародних учнівських олімпіад з базових  навчальних  предметів",
затвердженого  Указом Президента України від 30 грудня 1998 року N
1419/98 ( 1419/98 ) "Про стипендії Президента України учасникам  і
призерам  міжнародних  учнівських  олімпіад  з  базових навчальних
предметів" та наказу Міністерства освіти і  науки  від  27  квітня
2000  року  N  111  "Про  збільшення  розміру стипендій Президента
України учасникам і призерам  міжнародних  учнівських  олімпіад  з
базових навчальних предметів".
     4. Контроль   за   виконанням  рішення  колегії  покласти  на
заступника міністра Огнев'юка В.О.
 
 Голова колегії,
 міністр освіти і науки України                        В.Г.Кремень
                                      Додаток
                                      до рішення колегії
                                      Міністерства освіти і науки
                                      України
                                      від 16.08.2001 N 9/2-19
                              Список
             призерів Міжнародних учнівських олімпіад
               2001 року, які навчаються в Україні
 
--------------------------------------------------------------------------------------
| N |  Прізвище, ім'я,   |Середні навчальні      |Нагорода,  |Заклади,               |
|п/п|     предмет        |заклади, де навчалися  |отримана на|де навчаються          |
|   |                    |призери олімпіади      |Міжнародній|стипендіати            |
|   |                    |                       |олімпіаді  |                       |
|   |                    |                       |2001 р.    |                       |
|   |                    |                       |(медаль)   |                       |
|---+--------------------+-----------------------+-----------+-----------------------|
| 1.|Берштейн Михайло    |фізико-математичний    |золота     |Харківський            |
|   |(математика)        |ліцей N 27 м.Харкова   |           |національний           |
|   |                    |                       |           |університет            |
|---+--------------------+-----------------------+-----------+-----------------------|
| 2.|Володько Сергій     |СЗШ N 35               | срібна    |СЗШ N 35 м.Краматорська|
|   |(математика)        |м. Краматорська        |           |Донецької області      |
|   |                    |Донецької області      |           |(11 клас)              |
|   |                    |(10 клас)              |           |                       |
|---+--------------------+-----------------------+-----------+-----------------------|
| 3.|Волошин Денис       |Києво-Печерський ліцей | срібна    |Київський              |
|   |(математика)        |"Лідер" N 171 м. Києва |           |національний           |
|   |                    |                       |           |університет            |
|   |                    |                       |           |імені Тараса Шевченка  |
|---+--------------------+-----------------------+-----------+-----------------------|
| 4.|Дудко Артем         |фізико-математичний    | срібна    |фізико-математичний    |
|   |(математика)        |ліцей N 27 м. Харкова  |           |ліцей N 27             |
|   |                    |(10 клас)              |           |м.Харкова (11 клас)    |
|---+--------------------+-----------------------+-----------+-----------------------|
| 5.|Нічиков Юрій        |СЗШ N 7 м. Маріуполя   | срібна    |Донецький медичний     |
|   |(біологія)          |Донецької області      |           |університет            |
|---+--------------------+-----------------------+-----------+-----------------------|
| 6.|Коваленко Елліна    |СЗШ N 57 м. Луганська  | срібна    |Київський медичний     |
|   |(екологія)          |                       |           |університет            |
|   |                    |                       |           |ім. О.О.Богомольця     |
|---+--------------------+-----------------------+-----------+-----------------------|
| 7.|Майзеліс Захар      |навчально-виховний     | срібна    |Харківський            |
|   |(фізика)            |комплекс N 161         |           |національний           |
|   |                    |м. Харкова             |           |університет            |
|---+--------------------+-----------------------+-----------+-----------------------|
| 8.|Назарук Олександр   |гуманітарна гімназія   | срібна    |фізико-технічний       |
|   |(фізика)            |м.Рівного              |           |інститут при           |
|   |                    |                       |           |Національному          |
|   |                    |                       |           |технічному             |
|   |                    |                       |           |університеті України   |
|   |                    |                       |           |"Київський             |
|   |                    |                       |           |політехнічний інститут"|
|---+--------------------+-----------------------+-----------+-----------------------|
| 9.|Рибак Микола        |Муніципальний колегіум | срібна    |Муніципальний колегіум |
|   |(математика)        |м. Миколаєва (10 клас) |           |м. Миколаєва (11 клас) |
|---+--------------------+-----------------------+-----------+-----------------------|
|10.|Середа Сергій       |СЗШ N 40 м. Маріуполя  | срібна    |Київський національний |
|   |(екологія)          |Донецької області      |           |університет імені      |
|   |                    |                       |           |Тараса Шевченка        |
|---+--------------------+-----------------------+-----------+-----------------------|
|11.|Хуртін Ілля         |СЗШ N 57 м. Луганська  | срібна    |Луганський державний   |
|   |(екологія)          |                       |           |медичний університет   |
|---+--------------------+-----------------------+-----------+-----------------------|
|12.|Цибулько Юрій       |Рішельєвський ліцей    | срібна    |Національний           |
|   |(біологія)          |м. Одеси               |           |університет "Києво-    |
|   |                    |                       |           |Могилянська академія"  |
|---+--------------------+-----------------------+-----------+-----------------------|
|13.|Шафалюк Антон       |СЗШ N 6 фізико-        | срібна    |Харківський            |
|   |(математика)        |математичного профілю  |           |національний           |
|   |                    |м.Євпаторії Автономної |           |університет            |
|   |                    |Республіки Крим        |           |                       |
|---+--------------------+-----------------------+-----------+-----------------------|
|14.|Буркальова Дар'я    |гімназія N 6           | бронзова  |Національний           |
|   |(біологія)          |м. Запоріжжя           |           |університет "Києво-    |
|   |                    |                       |           |Могилянська академія"  |
|---+--------------------+-----------------------+-----------+-----------------------|
|15.|Луференко Петро     |ліцей при Донецькому   | бронзова  |ліцей  при Донецькому  |
|   |(інформатика)       |національному          |           |національному          |
|   |                    |університеті (10 клас) |           |університеті (11 клас) |
|---+--------------------+-----------------------+-----------+-----------------------|
|16.|Попович Олена       |ліцей іноземних мов    | бронзова  |Київський              |
|   |(біологія)          |м.Луганська            |           |національний           |
|   |                    |                       |           |університет            |
|   |                    |                       |           |імені Тараса Шевченка  |
|---+--------------------+-----------------------+-----------+-----------------------|
|17.|Рибак Михайло       |природничо-науковий    | бронзова  |Київський              |
|   |(інформатика)       |ліцей N 145            |           |національний           |
|   |                    |м. Києва               |           |університет            |
|   |                    |                       |           |імені Тараса Шевченка  |
|---+--------------------+-----------------------+-----------+-----------------------|
|18.|Середа Андрій       |технічний ліцей        | бронзова  |Донецький              |
|   |(інформатика)       |м. Донецька            |           |державний технічний    |
|   |                    |                       |           |університет            |
|---+--------------------+-----------------------+-----------+-----------------------|
|19.|Суротін Віктор      |Український фізико-    | бронзова  |Київський              |
|   |(інформатика)       |математичний ліцей     |           |національний           |
|   |                    |Київського             |           |університет            |
|   |                    |національного          |           |імені Тараса Шевченка  |
|   |                    |університету           |           |                       |
|   |                    |імені Тараса Шевченка  |           |                       |
--------------------------------------------------------------------------------------
                              Список
             призерів Міжнародних учнівських олімпіад
           2001 року, які навчаються за межами України
 
------------------------------------------------------------------------------------
| N |  Прізвище, ім'я,   |Середні навчальні      |Нагорода,  |Заклади,             |
|п/п|     предмет        |заклади, де навчалися  |отримана на|де навчаються        |
|   |                    |призери олімпіади      |Міжнародній|стипендіати          |
|   |                    |                       |олімпіаді  |                     |
|   |                    |                       |2001 р.    |                     |
|   |                    |                       |(медаль)   |                     |
|---+--------------------+-----------------------+-----------+---------------------|
| 1.|Лисов В'ячеслав     |фізико-технічний ліцей |золота     |Московський          |
|   |(фізика)            |м. Херсона             |           |фізико-технічний     |
|   |                    |                       |           |інститут             |
|---+--------------------+-----------------------+-----------+---------------------|
| 2.|Садовський Іван     |Український фізико-    |срібна     |Московський          |
|   |(фізика)            |математичний ліцей     |           |фізико-технічний     |
|   |                    |Київського             |           |інститут             |
|   |                    |національного          |           |                     |
|   |                    |університету           |           |                     |
|   |                    |імені Тараса Шевченка  |           |                     |
|---+--------------------+-----------------------+-----------+---------------------|
| 3.|Вшивенко Сергій     |ліцей при Донецькому   |бронзова   |Московський          |
|   |(хімія)             |національному          |           |державний університет|
|   |                    |університеті           |           |                     |
|---+--------------------+-----------------------+-----------+---------------------|
| 4.|Маринчук Андрій     |фізико-математична     |бронзова   |Московський          |
|   |(хімія)             |гімназія N 17          |           |державний університет|
|   |                    |м.Вінниця              |           |                     |
|---+--------------------+-----------------------+-----------+---------------------|
| 5.|Опанасенко Максим   |СЗШ N 17               |бронзова   |Московський          |
|   |(хімія)             |м. Полтави             |           |державний університет|
|---+--------------------+-----------------------+-----------+---------------------|
| 6.|Сергеєв Дмитро      |ліцей N 157 м.Києва    |бронзова   |Московський          |
|   |(фізика)            |                       |           |фізико-технічний     |
|   |                    |                       |           |інститут             |
|---+--------------------+-----------------------+-----------+---------------------|
| 7.|Смурний Єгор        |академічна гімназія    |бронзова   |Московський          |
|   |(хімія)             |N 45 м. Харкова        |           |державний університет|
------------------------------------------------------------------------------------
 
 "Інформаційний збірник Міністерства освіти і науки України",
 N 22, листопад 2001 р.








Последние новости

 
Курсы НБ Украины
Запрашиваемая страница не найдена
Валюта
USD
EUR
RUB
PLN
BYR
Реклама
Реклама



Наша кнопка