Законы Украины

Новости Партнеров
 

Про відзначення державними нагородами України працівників підприємств, організацій та установ


                             У К А З
                        ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
          Про відзначення державними нагородами України
         працівників підприємств, організацій та установ
 
     За значний   особистий   внесок  у  соціально-економічний  та
культурний розвиток України, вагомі трудові досягнення та з нагоди
10-ї річниці незалежності України  п о с т а н о в л я ю:
     Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого IV ступеня
     ДРАЧА                - поета, Голову Державного комітету
Івана Федоровича            інформаційної політики, телебачення
                            та радіомовлення України
     Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня
     ГРИНЕВЕЦЬКОГО        - голову Одеської обласної державної
Сергія Рафаїловича          адміністрації
     ДЖЕМІЛЄВА            - народного депутата України
Мустафу
     МАРИНИЧА             - радника дирекції Інституту географії
Олександра Мефодійовича     НАН України, члена-кореспондента
                            НАН України, м. Київ
     РЕЗНІКОВИЧА          - генерального директора-художнього
Михайла Ієрухимовича        керівника Національного академічного
                            театру російської драми імені
                            Лесі Українки, м. Київ
     СІКОРСЬКОГО          - генерального директора Національного
Михайла Івановича           історико-етнографічного заповідника
                            "Переяслав", Київська область
     ЮХНОВСЬКОГО          - народного депутата України
Ігоря Рафаїловича
     Нагородити орденом "За заслуги" I ступеня
     ЄМЦЯ                 - народного депутата України
Олександра Івановича        (посмертно)
     СТУПКУ               - народного артиста України
Богдана Сильвестровича
     Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня
     БУДАГ'ЯНЦА           - генерального директора Лутугинського
Миколу Абрамовича           державного об'єднання по виробництву
                            валків, Луганська область
     ДИКУНА               - митрополита Полтавського і
Митрофана Никоновича        Кременчуцького Феодосія, керуючого
                            Полтавською єпархією Української
                            православної церкви
     ПАВЛОВА              - головного лікаря Дніпропетровської
Володимира Олексійовича     обласної клінічної лікарні імені
                            І.І. Мечникова
     ПРОНЮКА              - голову Всеукраїнського товариства
Євгена Васильовича          політичних в'язнів і репресованих,
                            м. Київ
     РАЙКОВИЧА            - голову правління акціонерного
Андрія Павловича            товариства "Птахокомбінат",
                            м. Кіровоград
     САВЧУКА              - голову правління - генерального
Олександра Володимировича   директора акціонерного товариства
                            "Азов", м. Маріуполь, Донецька область
     Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
     АГАФОНОВА            - директора Дніпропетровських східних
Дмитра Тимофійовича         електричних мереж акціонерного
                            товариства "Енергопостачальна компанія
                            "Дніпрообленерго"
     БАБАЛИКА             - комбайнера товариства імені Чапаєва
Володимира Никоновича       Саратського району, Одеська область
     БАБИЧА               - механізатора товариства "Агрофірма
Володимира Андрійовича      "Зелений Гай" Гуляйпільського району,
                            Запорізька область
     БІЛОКОЗА             - старшого апаратника Сєверодонецького
Миколу Семеновича           державного виробничого підприємства
                            "Об'єднання "Азот", Луганська область
     БРОВЧЕНКА            - поета, м. Київ
Володимира Яковича
     БУЗОВСЬКУ            - пекаря акціонерного товариства
Броніславу Василівну        "Комсомольський хлібозавод",
                            Полтавська область
     ВАТУЛЮ               - слюсаря-інструментальника державного
Івана Васильовича           підприємства "Харківський
                            науково-дослідний інститут технології
                            машинобудування"
     ВЕРБИЦЬКОГО          - голову Херсонської обласної державної
Олександра Євгеновича       адміністрації
     ВІЛЬЧИНСЬКОГО        - директора агрофірми "Дружба"
Володимира Тадейовича       Хмільницького району,
                            Вінницька область
     ГАДЗАЛА              - голову Львівської обласної ради
Ярослава Михайловича
     ГАРКУШУ              - голову Миколаївської обласної
Олексія Миколайовича        державної адміністрації
     ГАРНИКА              - першого заступника Генерального
Миколу Васильовича          прокурора України
     ГРИГОРОВИЧ           - народного депутата України
Лілію Степанівну
     ГУЗАРЯ               - кардинала, главу Української греко-
Любомира                    католицької церкви, громадянина США
     ДВОРСЬКОГО           - соліста Чернівецької обласної
Павла Ананійовича           філармонії
     ДІБРОВУ              - народного депутата України
Валерія Григоровича
     ДОЦЕНКА              - водія-випробувача акціонерного
Віктора Івановича           товариства "Херсонські комбайни"
     ЄФРЕМОВА             - голову Луганської обласної державної
Олександра Сергійовича      адміністрації
     ЗІНЧЕНКА             - народного депутата України
Олександра Олексійовича
     ІВАНОВА              - президента державної компанії
Юрія Васильовича            "Луганськлегінвест"
     КАЛМИКОВА            - бурильника Охтирського управління
Олександра Володимировича   бурових робіт, Сумська область
     КАРПЮКА              - голову Ковельської районної державної
Віталія Володимировича      адміністрації, Волинська область
     КОЗЛОВСЬКОГО         - голову правління акціонерного
Анатолія Михайловича        товариства "Родючість",
                            м. Миколаїв
     КОРОТЕНКО            - оператора машинного доїння
Ольгу Миколаївну            держплемзаводу "Плосківський"
                            Броварського району, Київська область
     КРУПКА               - заступника Державного секретаря
Петра Миколайовича          Кабінету Міністрів України
     КУДРЯКОВА            - митрополита Тернопільського і
Валерія Андрійовича         Подільського Мефодія, предстоятеля
                            Української автокефальної православної
                            церкви
     КУЗОВКІНА            - директора дочірнього підприємства
Володимира Борисовича       "Львівський державний ювелірний завод"
     МАРУСИНА             - машиніста трубоукладача
Василя Дмитровича           Богородчанського лінійного виробничого
                            управління магістральних газопроводів,
                            Івано-Франківська область
     МАРЦЕНЮКА            - завідувача відділення Чернігівської
Миколу Гнатовича            обласної лікарні
     МАТВІЄНКОВА          - народного депутата України
Сергія Анатолійовича
     МИХАЙЛОВА            - голову спостережної ради акціонерного
Івана Миколайовича          товариства "Ізоляція" , м. Донецьк
     МІСАКОВА             - начальника будівельного управління
Віталія Васильовича         Державного управління справами
     МОМОТА               - генерального директора колективної
Дмитра Васильовича          виробничо-торговельної фірми
                            "Крокуль", м. Полтава
     МОЦНОГО              - голову Кіровоградської обласної
Василя Кузьмовича           державної адміністрації
     НЕВМЕРЖИЦЬКОГО       - капітана рибодобувного судна
Івана Івановича             Генічеського риболовецького колгоспу
                            "Ревхвиля", Херсонська область
     НЕПИЙВОДУ            - комбайнера товариства "Мир"
Михайла Дем'яновича         Хотинського району,
                            Чернівецька область
     НІКОЛЕНКА            - директора сільськогосподарського
Анатолія Миколайовича       підприємства "Агрофірма "Росія"
                            Бердянського району,
                            Запорізька область
     ПАВЛЮКА              - тракториста-машиніста
Анатолія Миколайовича       учбово-дослідного господарства
                            "Самарський", Дніпропетровська область
     ПРОХОРЧУКА           - керівника Управління з питань звернень
Григорія Івановича          громадян Адміністрації Президента
                            України
     РИЖЕНКОВА            - голову правління - генерального
Олександра Миколайовича     директора акціонерного товариства
                            "Донецький металургійний завод"
     РОЖЕНА               - першого заступника Секретаря Ради
Леоніда Миколайовича        національної безпеки і оборони України
     РУДЧЕНКА             - першого заступника голови Житомирської
Миколу Миколайовича         обласної державної адміністрації
     СКОЛЬЦЯ              - Самбірського міжрайонного прокурора,
Владислава Григоровича      Львівська область
     СУСЛОВА              - народного депутата України
Віктора Івановича
     ТАБАЧЕКА             - протоієрея, керуючого справами
Бориса                      патріархії Української православної
                            церкви Київського патріархату,
                            настоятеля Володимирського
                            кафедрального собору
     ФЕДАКУ               - голову Закарпатського крайового
Павла Михайловича           культурно-освітнього товариства
                            "Просвіта"
     ФЕСУНА               - головного лікаря Черкаської обласної
Анатолія Івановича          лікарні
     ХАРЧЕНКА             - слідчого прокуратури Донецької області
Олександра Володимировича
     ЧЕПУРКА              - опресувальника акціонерного товариства
Георгія Івановича           "Одеський кабельний завод"
     ЧЕРНЯКА              - народного депутата України
Володимира Кириловича
     ШАЙДЕРОВА            - Феодосійського міського голову,
Володимира Олександровича   Автономна Республіка Крим
     ЩИРЕНКА              - першого віце-президента
Василя Васильовича          Тернопільського акціонерного
                            товариства "Ватра"
     ЯВОРСЬКОГО           - кардиналів, митрополита Львівського
Мар'яна                     Римсько-католицької церкви,
                            громадянина Республіки Польща
     Нагородити орденом княгині Ольги II ступеня
     НАЙДЬОНОВУ           - директора дослідного господарства
Віру Опанасівну             "Асканійське", Херсонська область
     ПІНТУСЕВИЧ-БЛОК      - чемпіонку світу з легкої атлетики
Жанну Юріївну
 
     Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
     БУДИКІНУ             - робітницю Волноваського дорожнього
Любов Миколаївну            експлуатаційного державного
                            підприємства, Донецька область
     ВОЛОШЕНЮК            - директора Печеніжинської
Катерину Степанівну         загальноосвітньої допоміжної
                            школи-інтернату,
                            Івано-Франківська область
     ГЕРАСИМЕНКО          - заступника начальника відділу
Світлану Олександрівну      Вінницької обласної державної
                            адміністрації
     ГОНАК                - технолога-винороба агропромислово-
Марію Василівну             торговельного підприємства "Бобовище",
                            Закарпатська область
     ДАВИДЕНКО            - відповідального секретаря
Таїсію Павлівну             Севастопольської міської
                            організації ветеранів України
     ДОВГАНЬ              - солістку-вокалістку Одеської обласної
Людмилу Михайлівну          філармонії
     КАЛЬНИК              - почесного голову Полтавського
Віру Пантелеймонівну        обласного фонду підтримки дітей-сиріт
     КОСТРОМІНУ           - провідного наукового співробітника
Ніну Анатоліївну            Інституту загальної та неорганічної
                            хімії імені В.І. Вернадського
                            НАН України, м. Київ
     ПУХТЕЦЬКУ            - телятницю сільськогосподарського
Ганну Василівну             товариства імені Чкалова
                            Городоцького району,
                            Хмельницька область
     ХАРЧЕНКО             - голову селянського (фермерського)
Любов Михайлівну            господарства "Покровське"
                            Кіровоградського району,
                            Кіровоградська область
     ЯРЕМІЙЧУК            - провідного конструктора державного
Тамару Петрівну             підприємства "Авіаційний
                            науково-технічний комплекс
                            імені О.К. Антонова", м. Київ
     Присвоїти почесні звання:
                    "НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"
     КОВАЛЮ               - солістові опери Національного
Миколі Олексійовичу         академічного театру опери та балету
                            України імені Т.Г. Шевченка, м. Київ
     КРАВЦОВУ             - артистові Кіровоградського державного
Івану Васильовичу           обласного музично-драматичного театру
                            імені М. Кропивницького
     ХАРАБЕТ              - артистці Донецького обласного
Світлані Іванівні           російського драматичного театру
                            (м. Маріуполь)
                   "НАРОДНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"
     ЛОПАТІ               - художникові-графікові, м. Київ
Василю Івановичу
     РЯСНЯНСЬКОМУ         - художникові, м. Миколаїв
Михайлу Олексійовичу
                 "ЗАСЛУЖЕНИЙ АРХІТЕКТОР УКРАЇНИ"
     СЕРДЮКУ              - начальникові відділу містобудування,
Володимиру Петровичу        архітектури та житлово-комунального
                            господарства Новоград-Волинської
                            районної державної адміністрації,
                            Житомирська область
                 "ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ"
     ГУРЖІЮ               - газозварникові акціонерного
Миколі Івановичу            товариства "Укрреставрація", м. Київ
     МАЙКОВИЧУ            - голові правління - генеральному
Степану Григоровичу         директорові акціонерного
                            товариства - фірми  "Нафтогазбуд",
                            Львівська область
     ПРОНИКУ              - начальникові Адміністрації
Юрію Дмитровичу             автомобільних доріг у
                            Тернопільській області
     СІРЯКУ               - начальникові Миргородської
Олександру Григоровичу      пересувної механізованої колони N 65,
                            Полтавська область
     ЩЕРБАКОВУ            - мулярові-штукатурові державного
Роману Івановичу            акціонерного товариства "Магістральні
                            нафтопроводи "Дружба", Одеська область
           "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ"
     МОШІ                 - апаратниці заводу "Діоксид",
Валентині Андріївні         Сумська область
     НІКІТЮКУ             - голові правління-директорові
Віктору Савичу              акціонерного товариства
                            "Агротепломаш", Житомирська область
     ПЧІЛЯНОМУ            - слюсареві-ремонтникові акціонерного
Анатолію Володимировичу     товариства "Сумихімпром"
     СУХАНОВІЙ            - токареві акціонерного товариства
Валентині Федорівні         "Конвеєрмаш", м. Миколаїв
     ТКАЧЕНКО             - ткачисі акціонерного товариства
Галині Олексіївні           "Чексіл-постач", м. Чернігів
     ТРІКОЛІЧУ            - першому заступникові голови
Володимиру Петровичу        правління Національної акціонерної
                            компанії "Нафтогаз України"
     УКУСТОВУ             - апаратникові акціонерного товариства
Олександру Федоровичу       "ДніпроАзот", Дніпропетровська область
               "ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ"
     БОДНІ                - головному конструкторові державного
Анатолію Івановичу          підприємства "Харківський
                            машинобудівний завод "ФЕД"
     ВАРНАВСЬКОМУ         - слюсареві холдингової компанії
Віктору Михайловичу         "Луганськтепловоз"
     СТРІЛЬЧУКУ           - слюсареві-випробувачу акціонерного
Борису Федоровичу           товариства "Тернопільський
                            комбайновий завод"
                  "ЗАСЛУЖЕНИЙ МЕТАЛУРГ УКРАЇНИ"
     БУДНІКУ              - підручному ливарника акціонерного
Володимиру Антоновичу       товариства "Дніпровський металургійний
                            комбінат імені Дзержинського",
                            Дніпропетровська область
     ЄГЕЛЬСКОМУ           - газівникові акціонерного товариства
Сергію Івановичу            "Єнакіївський металургійний завод",
                            Донецька область
     ОСТРОГЛЯДОВУ         - сталеварові акціонерного товариства
Олександру Миколайовичу     "Алчевський металургійний комбінат",
                            Луганська область
      "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"
     ДМИТРУКУ             - голові Волинської обласної ради
Василю Павловичу
     КОЗЛОВСЬКІЙ          - операторові машинного доїння
Наталії Йосипівні           сільськогосподарського товариства
                            "Агрофірма "Козацька долина"
                            Дунаєвецького району,
                            Хмельницька область
     МАРЧЕНКУ             - народному депутатові України
Олексію Андрійовичу
     ЯНАКІ                - директорові сільськогосподарського
Леонтію Павловичу           підприємства "Україна" Білогірського
                            району, Автономна Республіка Крим
            "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ"
     ДАНЬКЕВИЧУ           - заступникові голови Київської міської
Івану Петровичу             державної адміністрації
     КУХАРСЬКОМУ          - голові правління акціонерного
Івану Павловичу             товариства "Сімбудтранссервіс",
                            Автономна Республіка Крим
     СТРИЖАКУ             - машиністові тепловоза локомотивного
Сергію Володимировичу       депо Полтава
     ФЕОФАНОВУ            - машиністові електропоїзда державного
Миколі Сергійовичу          підприємства "Харківський
                            метрополітен"
     ХАЄЦЬКОМУ            - начальникові державного підприємства
Василю Васильовичу          "Вінницьке обласне автотранспортне
                            управління"
     ЧАЙЦІ                - Рівненському міському голові
Віктору Анатолійовичу
                  "ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ"
     ДОВГОТЕЛЕСУ          - директорові Трипільської ТЕС,
Григорію Арсентійовичу      Київська область
                "ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ"
     ОТКОВИЧУ             - директорові Львівського філіалу
Мирославу Петровичу         Національного науково-дослідного
                            реставраційного центру України
     ФОРОСТЕЦЬКОМУ        - художникові, м. Запоріжжя
Володимиру Васильовичу
                   "ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"
     ГУБАНОВУ             - солістові, концертмейстерові
Віктору Анатолійовичу       Житомирської обласної філармонії
     ШАКАЛУ               - артистові Луганського обласного
Володимиру Петровичу        українського музично-драматичного
                            театру
     ЩУЦЬКОМУ             - концертмейстерові симфонічного
Броніславу Стефановичу      оркестру Національного академічного
                            театру опери та балету України
                            імені Т.Г. Шевченка, м. Київ
     ЮХНОВУ               - солістові-вокалістові Донецької
Анатолію Миколайовичу       обласної філармонії
              "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"
     СУХОВІРСЬКОМУ        - ректорові Чернігівського державного
Борису Івановичу            інституту економіки і управління
     ТАРАСЮК              - директорові Волинського обласного
Марії Іванівні              ліцею-інтернату
     ЧЕРВЕНУ              - завідувачу кафедри Миколаївської
Івану Івановичу             державної аграрної академії
                   "ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ"
     КОВАЛЬЧУК            - директорові Новгород-Сіверської
Тетяні Миколаївні           загальноосвітньої школи I-II ступенів,
                            Чернігівська область
     МОВЕНКО              - викладачеві, першому заступникові
Елеонорі Григорівні         директора Академічного ліцею при
                            Херсонському державному педагогічному
                            університеті
                  "ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"
     ГАЩЕНКУ              - першому заступникові Керівника Апарату
Михайлу Климовичу           Верховної Ради України - першому
                            помічникові Голови Верховної Ради
                            України
     ПЕТРОВУ              - заступникові Державного секретаря
Костянтину Олександровичу   Кабінету Міністрів України
            "ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"
     МАКАРУ               - завідувачу кафедри Чернівецького
Юрію Івановичу              національного університету імені
                            Юрія Федьковича
               "ЗАСЛУЖЕНИЙ РАЦІОНАЛІЗАТОР УКРАЇНИ"
     КУЧЕРЕНКУ            - заступникові начальника
Григорію Федоровичу         спеціалізованого конструкторського
                            бюро акціонерного товариства
                            "Білоцерківсільмаш", Київська область
     ТУРЧЕНЮКУ            - слюсареві-ремонтникові акціонерного
Леоніду Васильовичу         товариства "Запорізький металургійний
                            комбінат "Запоріжсталь"
                    "ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"
     ГЕНЕРАЛЬЧУКУ         - лікареві, завідувачу відділення
Федору Олександровичу       Рівненського обласного клінічного
                            лікувально-діагностичного центру
     ГОЛОВИНУ             - дільничному терапевтові Стрийської
Петру Олексійовичу          центральної районної лікарні,
                            Львівська область
     КОЛІСНИКУ            - головному спеціалістові Секретаріату
Анатолію Івановичу          Кабінету Міністрів України
     ЛЯШЕНКУ              - головному лікареві Черкаської міської
Анатолію Івановичу          лікарні N 3
     ПАДАЛКО              - головному лікареві Дніпропетровського
Людмилі Іванівні            міського пологового будинку N 2
     ПОТЯГАЙЛО            - завідувачу відділення Волинської
Маргариті Генріхівні        обласної дитячої лікарні
                  "ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ"
     БАРАНУ               - лісничому Урманського лісництва,
Василю Павловичу            Тернопільська область
     ПЕТРЮКУ              - обрубникові сучків виробничого
Василю Петровичу            кооперативу "Карпатський лісгосп",
                            Чернівецька область
         "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
     ІВАНЦІВ              - медичній сестрі Львівської обласної
Марії Іванівні              дитячої спеціалізованої клінічної
                            лікарні
     КАРЛЮЗІ              - старшій медичній сестрі центральної
Євдокії Федорівні           міської лікарні, м. Армянськ,
                            Автономна Республіка Крим
     ПАНТЕЛІШИНІЙ         - завідувачу Канівської центральної
Любові Миколаївні           районної аптеки, Черкаська область
              "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРИРОДООХОРОНЕЦЬ УКРАЇНИ"
     ЧАЙКОВСЬКОМУ         - громадському інспекторові управління
Миколі Петровичу            екології та природних ресурсів у
                            Тернопільській області
         "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ"
     МУЗИЦІ               - соціальному працівникові
Зої Анатоліївні             територіального центру обслуговування
                            одиноких непрацездатних громадян та
                            інвалідів, м. Жмеринка,
                            Вінницька область
     ШОВКОПЛЯС            - головному лікареві Сумського обласного
Олені Миколаївні            центру медико-соціальної та трудової
                            реабілітації
           "ЗАСДУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ"
     ДОВГОМУ              - начальникові управління Державного
Віктору Олександровичу      управління справами
     КРАВЧУКУ             - директорові Рівненської дирекції
Володимиру Михайловичу      акціонерного товариства "Укртелеком"
     ТУРЧАК               - листоноші відділення зв'язку Соколів
Галині Іванівні             Бучацького вузла зв'язку,
                            Тернопільська область
     ШТИМАК               - начальникові відділення зв'язку села
Ірині Михайлівні            Порошкове, Закарпатська область
                  "ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"
     ПОРТНОМУ             - художникові, м. Житомир
Борису Яковичу
    "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ"
     ЧМИРУКУ              - директорові міжвідомчої
Дмитру Архиповичу           спеціалізованої дитячо-юнацької школи
                            олімпійського резерву "Промінь",
                            м. Біла Церква, Київська область
             "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"
     КОРНЕЛЮКУ            - солістові народної чоловічої хорової
Йосифу Антоновичу           капели "Орфей" Національного
                            університету "Львівська політехніка"
     ЛИТВИНУ              - керівникові Служби Глави
Миколі Олексійовичу         Адміністрації Президента України
     МУЛЯРУ               - заступникові голови Млинівської
Миколі Івановичу            селищної ради, Рівненська область
     НАУМЕНКО             - директорові Орлівського сільського
Олені Григорівні            будинку народних традицій,
                            Донецька область
     ТКАЧУК               - директорові Коломийського музею
Ярославі Юріївні            народного мистецтва Гуцульщини та
                            Покуття імені Й. Кобринського,
                            Івано-Франківська область
         "ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНИ"
     КУЗЮРІ               - живописцю, смт Козелець,
Миколі Кириловичу           Чернігівська область
     ЛАШКУ                - головному художникові
Володимиру Іллічу           Кам'янець-Подільського історичного
                            музею-заповідника,
                            Хмельницька область
     Нагородити медаллю "За працю і звитягу"
     АВРАМЕНКА            - директора професійно-технічного
Петра Івановича             училища N 40, Сумська область
     АМЕЛЬЧЕНКА           - електродника акціонерного товариства
Геннадія Андрійовича        "Луганські акумулятори"
     БАЛАБУ               - генерального директора - голову
Володимира Петровича        правління акціонерного товариства
                            "Ватутінський комбінат вогнетривів",
                            Черкаська область
     БГАН                 - майстра машинного доїння
Ганну Федорівну             сільськогосподарського підприємства
                            "Лазірки" Оржицького району,
                            Полтавська область
     БІРЮКОВА             - голову Гуляйпільської районної
Ігоря Олексійовича          державної адміністрації,
                            Запорізька область
     БУЦЕНКА              - бригадира слюсарів акціонерного
Олексія Фомича              товариства "Стаханівський
                            вагонобудівний завод",
                            Луганська область
     ГОЛУДУ               - вальника лісу Іванівського лісництва,
Петра Трохимовича           Вінницька область
     ГОРБАТЮКА            - голову правління товариства виробничо-
Мирослава Ярославовича      комерційної фірми "Декор",
                            Тернопільська область
     КАХНА                - ветерана Великої Вітчизняної війни,
Анатолія Романовича         Івано-Франківська область
     КІСТЕЧКА             - голову правління акціонерного
Івана Миколайовича          товариства "Світанок",
                            Львівська область
     КОВАЛЕНКО            - монтажницю Харківського державного
Зінаїду Митрофанівну        приладобудівного заводу
                            імені Т.Г. Шевченка
     КОСТЕЦЬКУ            - оператора машинного доїння сільсько-
Антоніну Михайлівну         господарського виробничого кооперативу
                            "Авангард" Жовтневого району,
                            Миколаївська область
     КОСТЮКА              - механізатора підприємства "Агрофірма
Івана Павловича             "Славутич" Нікопольського району,
                            Дніпропетровська область
     КРАМАРЕНКА           - бригадира складальників акціонерного
Віктора Миколайовича        товариства "Каховський завод
                            електрозварювального устаткування",
                            Херсонська область
     ЛАЙТЕРМАНА           - голову правління акціонерного
Ігоря Абрамовича            товариства "Ленінське підприємство
                            теплових мереж", Запорізька область
     МІКЕНЬКІНА           - лікаря Горлівської міської
Петра Олексійовича          лікарні N 2, Донецька область
     МОРДАНЬ              - голову Дніпропетровської обласної
Ольгу Євгеніївну            організації харчової промисловості
                            профспілки працівників
                            агропромислового комплексу
     ОЛІЙНИК              - учительку Лемешівської
Ларису Федорівну            загальноосвітньої школи
                            I-III ступенів, Київська область
     ПОКРОВУ              - головного лікаря Кіровоградського
Володимира Даниловича       обласного кардіологічного диспансера
     ПОЛУХІНА             - бригадира докерів-механізаторів
Михайла Сергійовича         Феодосійського морського торговельного
                            порту, Автономна Республіка Крим
     ПОЛЯНСЬКОГО          - завідувача відділу Апарату Ради
Віктора В'ячеславовича      національної безпеки і оборони України
     РЕЗНІКА              - тракториста-машиніста дослідного
Юрія Олексійовича           господарства "Комсомолець"
                            Лозівського району, Харківська область
     РОМАНЦЯ              - члена правління Чернівецького
Олексія Стратоновича        обласного об'єднання товариства
                            "Просвіта"
     ТАЛАБІШКУ            - машиніста тягача Закарпатського
Івана Івановича             лінійного виробничого управління
                            магістральних газопроводів
     ТЕРИХ                - старшого консультанта Управління
Майю Олександрівну          забезпечення міжпарламентських
                            зв'язків Апарату Верховної Ради
                            України
     ТОСТАНОВСЬКОГО       - голову Ізяславської районної ради,
Антона Івановича            Хмельницька область
     ШКІЛЬНЮКА            - першого заступника начальника
Анатолія Олександровича     управління Вінницької обласної
                            державної адміністрації
     ЮРКА                 - докера-механізатора Одеського
Віктора Степановича         морського торговельного порту.
 
 
 Президент України                                         Л.КУЧМА
 
 м. Київ, 21 серпня 2001 року
          N 697/2001








Последние новости

 
Курсы НБ Украины
Валюта
USD26.68338
EUR29.76797
RUB0.41109
PLN6.92311
BYR
Реклама
Реклама



Наша кнопка