Законы Украины

Новости Партнеров
 

Про нагородження Почесною Грамотою Центральної виборчої комісії


                    ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ
                        П О С Т А Н О В А
 
 
 N 109 від 12.11.2000
       м. Київ
                Про нагородження Почесною Грамотою
                   Центральної виборчої комісії
 
     За сумлінну працю і вагомий внесок у забезпечення  реалізації
конституційних    виборчих   прав   громадян   України,   розвиток
демократичних засад виборчого процесу,  відповідно  до  статті  11
Закону  України  "Про Центральну виборчу комісію" ( 733/97-ВР ) та
Положення   про   Почесну  Грамоту  Центральної  виборчої  комісії
( v0447359-99 ) Центральна виборча комісія П О С Т А Н О В Л Я Є:
                   Нагородити Почесною Грамотою
                   Центральної виборчої комісії
 
   Басанцова            - начальника контрольно-ревізійного
Ігоря Володимировича      управління в Сумській області;
 
   Березовського        - голову Запорізької обласної ради;
Володимира Петровича
 
   Берестового          - голову Волноваської районної державної
Кіма Семеновича           адміністрації Донецької області;
 
   Берфмана
Марка Абрамовича        - голову Сумської обласної ради;
 
   Білецького           - керуючого  справами - секретаря
Володимира Ярославовича   виконавчого комітету Тернопільської
                          міської ради;
 
   Бішлягу              - керівника секретаріату Одеської обласної
Миколу Євгеновича         ради;
 
   Букрєєву             - голову  територіальної виборчої комісії
Раїсу Миколаївну          територіального виборчого  округу N 50
                          по виборах Президента України, вчителя
                          історії загальноосвітньої школи I-III
                          ступенів N 38 м. Єнакієве Донецької
                          області;
    Бутка               - голову Чернігівської обласної державної
Миколу Петровича          адміністрації;
    Войтенка            - голову Житомирської обласної ради
Архипа Борисовича
    Гриневецького       - голову Одеської обласної ради, голову
Сергія Рафаїловича        Одеської обласної державної
                          адміністрації;
    Дацка               - секретаря Тернопільської обласної місії
Олексія Івановича         з всеукраїнського референдуму,
                          завідуючого відділом організаційної
                          роботи Тернопільської обласної ради;
    Зеленську           - головного консультанта управління
Світлану Іванівну         документального забезпечення
                          Секретаріату Центральної виборчої
                          комісії
    Князевича           - керівника Служби, першого помічника
Руслана Петровича         Голови Центральної виборчої комісії;
    Ковальова           - голову правління акціонерного товариства
Василя Костянтиновича     закритого типу "Видавництво Донеччина";
    Колеснікова         - заступника голови Донецької обласної
Бориса Вікторовича        ради;
    Кондратенка         - заступника голови виборчої комісії
Олексія Олександровича    Автономної Республіки Крим;
    Кришаня             - заступника директора Департаменту
Анатолія Дорофійовича     грошово-готівкового обігу, начальника
                          управління виготовлення, експертизи,
                          захисту грошей та нумізматики
                          Національного банку України;
    Круподерю           - Голову Троїцької районної  ради
Сергія Миколайовича       Луганської області;
    Крутя               - директора Київського науково-дослідного
Олександра Васильовича    інституту судових експертиз Міністерства
                          юстиції України;
    Матвійчука          - заступника Міністра фінансів України;
Володимира Макаровича
    Микитчук            - голову дільничної виборчої комісії
Надію Василівну           територіального виборчого округу N 66 по
                          виборах Президента України, пенсіонерку
                          (Житомирська область);
    Ранчеву             - голову територіальної виборчої комісії
Наталію Олександрівну     територіального виборчого округу N 49 по
                          виборах Президента України, завідуючу
                          міською дитячою бібліотекою
                          м. Добропілля Донецької області;
    Реву                - Артемівського міського голову Донецької
Олексія Олександровича    області;
    Рогульського        - заступника голови окружної виборчої
Володимира Вікторовича    комісії виборчого округу N 143 по
                          виборах народного депутата України,
                          заступника завідуючого відділом
                          організаційної та кадрової роботи
                          секретаріату Одеської обласної ради;
    Середу              - голову територіальної виборчої комісії
Володимира Васильовича    територіального виборчого округу N 186
                          по виборах Президента України,
                          пенсіонера (Херсонська область);
    Сіренького          - директора орендного підприємства
Віктора Петровича         "Житомирська обласна друкарня";
    Слєпцову            - голову Бучацької районної комісії з
Ніну Дем'янівну           всеукраїнського референдуму
                          Тернопільської області, заступника
                          голови Бучацької районної державної
                          адміністрації Тернопільської області;
    Терещенко           - начальника управління документального
Тамару Михайлівну         забезпечення Секретаріату Центральної
                          виборчої комісії;
    Томека              - голову територіальної виборчої комісії
В'ячеслава Йосиповича     територіального виборчого  округу  N 209
                          по виборах Президента України, голову
                          Ніжинської міської комісії з
                          всеукраїнського референдуму, завідуючого
                          кафедрою економічної теорії і
                          політології Ніжинського педагогічного
                          університету ім. М. Гоголя (Чернігівська
                          область);
    Ушакову             - начальника Департаменту фінансів
Раїсу Антонівну           невиробничої сфери Міністерства фінансів
                          України;
    Федорченка          - головного консультанта управління
Володимира Ілліча         організаційно-методичної роботи
                          Секретаріату Центральної виборчої
                          комісії;
    Халанського         - голову Ровеньківської міської комісії з
Віктора Трохимовича       всеукраїнського референдуму, директора
                          Пролетарської  середньої  школи
                          м. Ровеньки Луганської області;
    Шапоренка           - радника Голови Центральної виборчої
Івана Сидоровича          комісії;
    Шевчука             - директора поліграфічного комбінату
Анатолія Васильовича      "Україна";
    Шелудченка          - голову Донецької обласної комісії з
Володимира Ілліча         всеукраїнського референдуму, голову
                          правління закритого акціонерного
                          товариства "Донецькоблгаз";
    Шеховцова           - голову територіальної виборчої комісії
Анатолія Вікторовича      територіального виборчого округу N 183
                          по виборах Президента України,
                          начальника управління соціального
                          захисту населення Комсомольського
                          районного виконавчого комітету
                          м. Херсона;
    Шмальца             - Свердловського міського голову
Олександра Івановича      Луганської області;
    Штанька             - голову Державного департаменту України
Івана Васильовича         з питань виконання покарань;
    Щербаня             - голову Сумської обласної державної
Володимира Петровича      адміністрації;
    Якутчика            - заступника керівника апарату Донецької
Олександра Марковича      обласної державної адміністрації;
    Януковича           - голову Донецької обласної ради,
Віктора Федоровича        голову Донецької обласної державної
                          адміністрації;
    Яцького             - голову Старобешівської районної комісії
Євгена Івановича          з всеукраїнського референдуму,
                          спеціаліста управління сільського
                          господарства і продовольства
                          Старобешівської районної державної
                          адміністрації Донецької області.
 
 
 Голова Центральної виборчої комісії                      М.РЯБЕЦЬ








Последние новости

 
Курсы НБ Украины
Запрашиваемая страница не найдена
Валюта
USD
EUR
RUB
PLN
BYR
Реклама
Реклама



Наша кнопка