Законы Украины

Новости Партнеров
 

Про відзначення державними нагородами України працівників агропромислового комплексу


                             У К А З
                        ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
          Про відзначення державними нагородами України
              працівників агропромислового комплексу
 
     За визначні  трудові  досягнення,  вагомий особистий внесок у
розвиток агропромислового виробництва,  високий  професіоналізм  і
самовіддану працю  п о с т а н о в л я ю:
     Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого IV ступеня
     САБЛУКА               - директора Інституту аграрної
Петра Трохимовича            економіки УААН, м. Київ
     Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня
     ЛИСИЦІНА              - голову агрофірми "Маріампольська"
Анатолія Гавриловича         Петрівського району, Кіровоградська
                             область
     Нагородити орденом "За заслуги" I ступеня
     ЗАСУХУ                - народного депутата України
Тетяну Володимирівну
     СИДОРЧУКА             - голову приватного
Степана Гавриловича          сільськогосподарського підприємства
                             "Граніт" Новоград-Волинського району,
                             Житомирська область
     Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня
     БОНДАРЕНКА            - голову правління Національної
Василя Маркевича             асоціації молочників України, м. Київ
     ВОВКА                 - директора приватної агрофірми "Колос"
Миколу Івановича             Барського району, Вінницька область
     ГЛАДІЯ                - голову Львівської обласної державної
Михайла Васильовича          адміністрації
     ДУШЕЙКА               - голову Чорнобаївської районної
Петра Григоровича            державної адміністрації, Черкаська
                             область
     ЛИТВИНА               - голову акціонерного товариства
Анатолія Миколайовича        "Новоукраїнський" виробничо-наукового
                             об'єднання "Укрплодорозсадник",
                             Кіровоградська область
     ЛІС                   - майстра машинного доїння
Надію Семенівну              сільськогосподарського товариства
                             "Агрофірма імені Куйбишева"
                             Оржицького району, Полтавська область
     НОВАКОВСЬКОГО         - директора Інституту землеустрою УААН,
Леоніда Яковича              м. Київ
     ПОМАЗАНСЬКОГО         - генерального директора товариства
Андрія Івановича             "Аврора" Нікопольського району,
                             Дніпропетровська область
     ТУРУНА                - голову правління
Григорія Порфирійовича       сільськогосподарського виробничого
                             кооперативу імені Суворова
                             Новоселицького району, Чернівецька
                             область
     Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
     АНДРЮЩЕНКО            - заступника директора Інституту
Антоніну Іванівну            рибного господарства УААН, м. Київ
     АСАКОЛОВУ             - оператора машинного доїння
Євгенію Анатоліївну          сільськогосподарського товариства
                             "Агрофірма "Маяк" Золотоніського
                             району, Черкаська область
     БЕРЕГОВОГО            - голову правління обласної асоціації
Миколу Михайловича           "Вінницянасінняцукор"
     ВАНІНА                - бригадира тракторної бригади
Григорія Антоновича          дочірнього підприємства "Агрофірма
                             "Шахтар" Слов'янського району,
                             Донецька область
     ВАСИЛЬЧЕНКА           - директора сільськогосподарського
Миколу Семеновича            товариства "Агрофірма "Маяк"
                             Золотоніського району, Черкаська
                             область
     ГАСЮКА                - голову приватного
Осипа Амброзовича            сільськогосподарського підприємства
                             "Агрофірма "Горинь" Лановецького
                             району, Тернопільська область
     ГРИЦАЯ                - голову правління акціонерного
Олександра Дмитровича        товариства "Новая победа" Совєтського
                             району, Автономна Республіка Крим
     ГРОМЛЮКА              - голову Комінтернівської районної
Віталія Васильовича          державної адміністрації, Одеська
                             область
     ДАЦЕНКА               - голову правління акціонерного
Олександра Дмитровича        товариства "Лубенський хлібозавод",
                             Полтавська область
     ДЕРКАЧА               - голову правління акціонерного
Олександра Віталійовича      поштово-пенсійного банку "Аваль",
                             м. Київ
     ДМИТРИШИНА            - директора Стрийського аграрного
Василя Федоровича            коледжу, Львівська область
     ДОНЧЕНКА              - механізатора приватного
Михайла Васильовича          сільськогосподарського підприємства
                             "Сокиринське" Срібнянського району,
                             Чернігівська область
     ДРОБОТА               - начальника департаменту Міністерства
Віталія Івановича            аграрної політики України
     ЄРМАКА                - механізатора товариства
Володимира Володимировича    "Царекостянтинівська
                             машинно-технологічна станція"
                             Куйбишевського району, Запорізька
                             область
     ЗАГРОДСЬКОГО          - директора приватно-орендного
Івана Гнатовича              підприємства "Росія" Віньковецького
                             району, Хмельницька область
     ЗДРИЛЮКА              - директора приватного
Богдана Володимировича       сільськогосподарського підприємства
                             "Дружба" Луцького району, Волинська
                             область (посмертно)
     КАЛЕНЧУКА             - народного депутата України
Василя Антоновича
     КИРИЛЮК               - доярку товариства "Осіївське"
Тетяну Василівну             Бершадського району, Вінницька
                             область
     КИРИЧЕНКА             - директора Інституту рослинництва
Віктора Васильовича          імені В.Я. Юр'єва УААН, м. Харків
     КМЕТИКА               - фермера фермерського господарства
Михайла Петровича            "Кмітливість" Пустомитівського
                             району, Львівська область
     КРАВЧУК               - доярку приватного аграрно-орендного
Жанну Григорівну             підприємства "Зоря" Красноградського
                             району, Харківська область
     КУЛИКА                - директора приватного підприємства
Михайла Степановича          "Агрофірма "Маяк" Кам'янка-Бузького
                             району, Львівська область
     КУХАРЧУКА             - голову сільськогосподарського
Володимира Микитовича        виробничого кооперативу "Авангард"
                             Жовтневого району, Миколаївська
                             область
     КУЧІРОВА              - голову правління акціонерного
Анатолія Павловича           товариства "Адоніс" Антрацитівського
                             району, Луганська область
     МАРКІНА               - комбайнера селянського фермерського
Миколу Федоровича            господарства "Васильківське",
                             Дніпропетровська область
     МИСОЧКУ               - генерального директора акціонерного
Олексія Миколайовича         товариства "Росія" Балаклійського
                             району, Харківська область
     ОВЧІННІКОВА           - директора товариства "Агрофірма
Івана Максимовича            "Октябрь" Волноваського району,
                             Донецька область
     ОЛІЙНИКА              - голову Новомосковської районної
Євгена Федоровича            державної адміністрації,
                             Дніпропетровська область
     ОСІПЧУКА              - директора приватно-орендного
Валерія Валентиновича        сільськогосподарського підприємства
                             "Перемога", Житомирська область
     ОСТАПЧУКА             - директора сільськогосподарського
Анатолія Миколайовича        підприємства "Маяк" Сарненського
                             району, Рівненська область
     ПАВЛІСЬКОГО           - ректора Бережанського агротехнічного
Василя Михайловича           інституту Національного аграрного
                             університету, Тернопільська область
     ПАНЧЕНКА              - начальника Київської обласної
Володимира Радіоновича       державної насіннєвої інспекції
     РАЛІТНОГО             - голову фермерського господарства
Миколу Васильовича           "Кредо" Краснолиманського району,
                             Донецька область
     САЛАШИНСЬКОГО         - комбайнера приватного
Петра Степановича            сільськогосподарського підприємства
                             "Перемога" Карлівського району,
                             Полтавська область
     СВИРИДЕНКА            - директора Каховського державного
Володимира Павловича         аграрного технікуму, Херсонська
                             область
     СІРОГО                - директора приватно-орендного
Анатолія Олексійовича        підприємства "Дружба", Чернігівська
                             область
     СИМЧУК                - оператора машинного доїння товариства
Галину Іванівну              "Агрофірма "Сузір'я" Макарівського
                             району, Київська область
     СТАРОСЕЛЬЦЕВУ         - доярку акціонерного товариства
Валентину Миколаївну         "Племзавод "Степок" Барвінківського
                             району, Харківська область
     СТЕЦЮКА               - голову фермерського господарства
Сергія Івановича             "Червона калина" Маньківського
                             району, Черкаська область
     СТЕЦЮКА               - тракториста-машиніста приватного
Павла Григоровича            сільськогосподарського підприємства
                             "Нива" Гайворонського району,
                             Кіровоградська область
     СУЩЕНКА               - директора сільськогосподарського
Владислава Івановича         товариства "Україна" Ємільчинського
                             району, Житомирська область
     ТАРАХТІЯ              - директора сільськогосподарського
Володимира Никифоровича      товариства "Лан" Смілянського району,
                             Черкаська область
     ЧЕРНИЧЕНКА            - головного агронома акціонерного
Анатолія Григоровича         товариства "Агрокомпанія "Свобода"
                             Ізмаїльського району, Одеська область
     ЧУПРИНУ               - заступника голови Рівненської
Олександра Петровича         обласної державної адміністрації
     ШАПОВАЛА              - голову правління
Михайла Васильовича          сільськогосподарського кооперативу
                             "Летава" Чемеровецького району,
                             Хмельницька область
     ШЕВЧЕНКА              - заступника голови Дніпропетровської
Олександра Олександровича    обласної державної адміністрації
     ЯЩУКА                 - першого заступника голови, начальника
Василя Григоровича           управління сільського господарства і
                             продовольства Кіцманської районної
                             державної адміністрації, Чернівецька
                             область
     Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
     ВОВЧЕНКО              - директора спільного приватного
Ольгу Василівну              підприємства "Агрофірма "Промінь"
                             Біляївського району, Одеська область
     ВОРОНУ                - завідувача відгодівельного комплексу
Любов Кирилівну              товариства "Агро-Овен"
                             Магдалинівського району,
                             Дніпропетровська область
     КЛИМЧУК               - директора сільськогосподарського
Поліну Іванівну              товариства "Заповіт" Ковельського
                             району, Волинська область
     КОЛЕСНИК              - майстра машинного доїння
Ольгу Михайлівну             агрокомбінату "Пуща-Водиця", Київська
                             область
     КОСТЕНКО              - головного агронома
Лідію Володимирівну          сільськогосподарського товариства
                             "Великодівицьке" Прилуцького району,
                             Чернігівська область
     РЕЗНІКОВУ             - головного зоотехніка приватної
Катерину Андріївну           агрофірми "Україна"
                             Великобагачанського району,
                             Полтавська область
     СЕНЧАК                - голову фермерського господарства
Євдокію Йосипівну            "Світанок" Богородчанського району,
                             Івано-Франківська область
     СПОРИШ                - директора сільськогосподарського
Тамару Іванівну              товариства "Колос" Новоукраїнського
                             району, Кіровоградська область
     ТІТОВУ                - доярку приватного
Надію Олександрівну          сільськогосподарського підприємства
                             "Воронівка" Вознесенського району,
                             Миколаївська область
     ТКАЧ                  - доярку дослідного господарства
Таїсію Дмитрівну             "Асканійське" Каховського району,
                             Херсонська область
     Нагородити медаллю "За працю і звитягу"
     ГУСЄВУ                - пташницю сільськогосподарського
Тетяну Григорівну            племінного птахівничого акціонерного
                             товариства "Чорнобаївське"
                             Білозерського району,
                             Херсонська область
     ГНАТЮК                - майстра машинного доїння акціонерного
Світлану Володимирівну       товариства "Племзавод "Більшовик"
                             Ясинуватського району, Донецька
                             область
     БАБЧАНІКА             - водія товариства "Агрофірма
Степана Івановича            "Відродження" Кіровоградського
                             району, Кіровоградська область
     БАТРАКА               - голову правління товариства "Рось"
Віктора Івановича            Богуславського району, Київська
                             область
     БЄЛІНСЬКОГО           - голову фермерського господарства
Віктора Івановича            "Альфа" Золочівського району,
                             Харківська область
     ДУПУ                  - директора товариства "Понори"
Петра Степановича            Талалаївського району, Чернігівська
                             область
     ЗЕЛІНСЬКОГО           - директора Долинського
Богдана Васильовича          міжгосподарського теплично-овочевого
                             комбінату, Івано-Франківська область
     ЄВТЄЄВА               - механізатора виробничого кооперативу
Івана Федоровича             "Переможець" Якимівського району,
                             Запорізька область
     КАРИТУ                - доглядача худоби
Михайла Михайловича          сільськогосподарського товариства
                             імені М. Островського
                             Хмельницького району, Хмельницька
                             область
     КИЗЯ                  - голову сільськогосподарського
Івана Івановича              товариства імені Духова Гадяцького
                             району, Полтавська область
     КЛИМЧУК               - голову сімейного фермерського
Галину Миколаївну            господарства "Едельвейс" Яготинського
                             району, Київська область
     КОСТЕНКА              - комбайнера сільськогосподарського
Петра Андрійовича            товариства "Княжа" Звенигородського
                             району, Черкаська область
     КОСТЮКА               - голову правління акціонерного
Ярослава Костянтиновича      товариства "Чернівецька маслосирбаза"
     КОСУ                  - оператора аграрного
Ніну Леонідівну              рибогосподарського кооперативу
                             "Дніпро" Запорізького району,
                             Запорізька область
     КУКЛІНА               - слюсаря-налагоджувальника управління
Альберта Федоровича          Північно-Кримського каналу,
                             м. Джанкой, Автономна Республіка Крим
     КУЛИКА                - тракториста-машиніста
Ігоря Григоровича            сільськогосподарського товариства
                             "Дніпро" Межівського
                             району, Дніпропетровська область
     КУТОВУ                - директора сільськогосподарського
Людмилу Денисівну            товариства "Колос" Тальнівського
                             району, Черкаська область
     ЛОКТІОНОВА            - механізатора сільськогосподарського
Віталія Івановича            товариства "Обрій" Слов'яносербського
                             району, Луганська область
     ЛЮБОВЕЦЬКОГО          - директора приватного
Василя Леонтійовича          сільськогосподарського підприємства
                             "Агрофірма "Зеленогірськ"
                             Білогірського району,
                             Автономна Республіка Крим
     МЕЛЬНИК               - доярку акціонерного товариства
Ірину Павлівну               "Луцьке РТП", Волинська область
     МОВЧАНА               - начальника Головної державної
Олексія Миколайовича         інспекції з карантину рослин України,
                             м. Київ
     НЕСТЕРЧУКА            - тракториста сільськогосподарського
Віктора Володимировича       виробничого кооперативу "Батьківщина"
                             Котелевського району, Полтавська
                             область
     НИКИФОРОВА            - начальника механізованого загону
Василя Володимировича        товариства імені Суворова
                             Комінтернівського району, Одеська
                             область
     НОВІКОВУ              - пташницю сільськогосподарського
Ніну Єлисіївну               товариства "Птахофабрика
                             "Пролетарська", м. Донецьк
     ПЕТРЕНКА              - механізатора приватного
Михайла Михайловича          сільськогосподарського підприємства
                             "Ардовецьке" Виноградівського району,
                             Закарпатська область
     ПЕТРИШИНЦЯ            - машиніста екскаватора Берегівського
Дмитра Юрійовича             управління осушувальних систем і
                             протипаводкових споруд, Закарпатська
                             область
     ПИЛИПЧУК              - доярку селянського господарства
Галину Максимівну            "Дружба" Чуднівського району,
                             Житомирська область
     ПІНЧАКА               - голову товариства "Перше травня"
Миколу Йосиповича            Дрогобицького району, Львівська
                             область
     ПРИКАЗЮКА             - директора сільськогосподарського
Віктора Броніславовича       приватного підприємства "Агрофірма
                             "Обрій" Летичівського району,
                             Хмельницька область
     РИНДЮ                 - механізатора сільськогосподарського
Сергія Семеновича            товариства "Гусарівське"
                             Балаклійського району,
                             Харківська область
     САВЧУКА               - головного агронома акціонерного
Василя Івановича             товариства "Буковина" Сторожинецького
                             району, Чернівецька область
     САПСАЯ                - директора товариства "Агрофірма
Володимира Івановича         "Хоружівка" Недригайлівського району,
                             Сумська область
     СЕРЕДУ                - директора сільськогосподарського
Івана Яковича                товариства "Дружба" Світловодського
                             району, Кіровоградська область
     СОКОЛЮКА              - директора приватно-орендного
Миколу Миновича              сільськогосподарського підприємства
                             "Іскра" Олевського району,
                             Житомирська область
     СТЕФАНЮК              - пташницю приватно-орендного
Надію Іванівну               сільськогосподарського підприємства
                             "Золота нива" Новобузького району,
                             Миколаївська область
     СТРИБУЛЯ              - оглядача гідротехнічних споруд
Віктора Єфремовича           Кролевецького управління
                             меліоративних систем, Сумська область
     ТОПЧІЯ                - комбайнера товариства "Шестірня"
Олександра Івановича         Широківського району,
                             Дніпропетровська область
     УСА                   - тракториста приватного
Віктора Анатолійовича        аграрно-орендного підприємства
                             "Промінь" Красноградського району,
                             Харківська область
     ФЛОРУ                 - голову селянського фермерського
Андрія Арсеньовича           господарства Крижопільського району,
                             Вінницька область
     ХАЛЯВКУ               - механізатора сільськогосподарського
Сергія Олексійовича          виробничого кооперативу "Нива"
                             Синельниківського району,
                             Дніпропетровська область
     ХОМЯКА                - директора підприємства "Агрофірма
Михайла Васильовича          "Таврія" Токмацького району,
                             Запорізька область
     ЧЕРКАЩИНУ             - майстра машинного доїння
Галину Миколаївну            сільськогосподарського товариства
                             "Колос" Тростянецького району,
                             Вінницька область
     ЮРКЕВИЧА              - голову приватної агрофірми
Василя Михайловича           "Стецівська", Снятинського району,
                             Івано-Франківська область
     ЯВДОШЕНКА             - директора приватного
Миколу Володимировича        сільськогосподарського підприємства
                             "Дружба" Чутівського району,
                             Полтавська область
     Присвоїти почесні звання:
          "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА
                             УКРАЇНИ"
     АРТЕМЕНКУ             - трактористові-машиністу акціонерного
Петру Петровичу              товариства "Синявське" Рокитнянського
                             району, Київська область
     БАННОМУ               - механізаторові товариства "Україна"
Григорію Івановичу           Семенівського району, Чернігівська
                             область
     БОЙКУ                 - начальникові департаменту
Миколі Федоровичу            Міністерства аграрної політики
                             України
     ВОЛОЩУКУ              - механізаторові акціонерного
Дмитру Петровичу             товариства Коломийського району,
                             Івано-Франківська область
     ГАЛИЧУ                - заступникові голови Житомирської
Миколі Анатолійовичу         обласної державної адміністрації
     ГОЛОВАЧОВУ            - механізаторові сільськогосподарського
Володимиру Васильовичу       товариства "Авангард" Новоайдарського
                             району, Луганська область
     ГОЛЬЧЕНКУ             - трактористові-машиністу Луцького
Миколі Михайловичу           управління осушувальних систем,
                             Волинська область
     ДАНЧІ                 - генеральному директорові
Михайлу Дмитровичу           Закарпатського обласного об'єднання
                             "Садвинпром", директорові державного
                             підприємства радгоспу-заводу
                             "Ужгородський"
     ДЕРГАЧОВУ             - старшому чабанові акціонерного
Анатолію Григоровичу         товариства "Червоний чабан"
                             Каланчацького району, Херсонська
                             область
     ДМИТРИШИНУ            - директорові приватного
Івану Артемовичу             агропромислового підприємства
                             "Воля-2000" Гусятинського району,
                             Тернопільська область
     ДЯЧУКУ                - директорові радгоспу-заводу
Михайлу Сільвестровичу       "Качинський", м. Севастополь
     ЗЛОМУ                 - голові сільськогосподарського
Івану Васильовичу            товариства "ІВА" Роздільнянського
                             району, Одеська область
     ІВАНЮКУ               - агрономові Новоград-Волинського
Володимиру Олексійовичу      пивзаводу, Житомирська область
     КІРИКУ                - завідувачу відділу Лановецької
Зіновію Івановичу            районної лікарні державної
                             ветеринарної медицини, Тернопільська
                             область
     КОЛІСНІЧЕНКУ          - начальникові Головної державної
Василю Степановичу           інспекції захисту рослин, м. Київ
     КУЛИКУ                - директорові приватного
Андрію Євтуховичу            сільськогосподарського підприємства
                             "Промінь" Дубровицького району,
                             Рівненська область
     ЛІТВІНУ               - комбайнерові сільськогосподарського
Олександру Володимировичу    товариства "Богоявленське"
                             Мар'їнського району, Донецька область
     МАРТИНОВСЬКОМУ        - народному депутату України
Валерію Павловичу
     МІРОШНИКОВУ           - заступникові голови Одеської
Анатолію Михайловичу         обласної державної адміністрації
     МІТРОВИЧУ             - голові селянського фермерського
Степану Івановичу            господарства "Часлівці" Ужгородського
                             району, Закарпатська область
     МІСЬКЕВИЧУ            - начальникові державної станції
Миколі Степановичу           захисту рослин Рівненської області
     МИКОЛАЄНКУ            - бригадирові тракторної бригади
Володимиру Васильовичу       сільськогосподарського товариства
                             "Нива" Ємільчинського району,
                             Житомирська область
     МИХАЙЛИК              - начальникові управління каналу
Людмилі Дмитрівні            Дніпро-Донбас, Дніпропетровська
                             область
     МОНАСТИРСЬКОМУ        - трактористові-машиністу
Юрію Григоровичу             Татарбунарського управління
                             зрошувальних систем, Одеська область
     РЕВКУ                 - головному інженерові Чернігівського
Василю Івановичу             філіалу Інституту землеустрою УААН
     СЕРДЮКУ               - механізаторові сільськогосподарського
Леоніду Євдокимовичу         виробничого кооперативу
                             "Перчунівський" Добровеличківського
                             району, Кіровоградська область
     СЕМЕНІ                - заступникові генерального директора
Володимиру Михайловичу       Виробничо-наукового об'єднання
                             птахівничої промисловості України,
                             м. Київ
     СЕНІЧЕНКУ             - голові правління
Миколі Івановичу             сільськогосподарського виробничого
                             кооперативу "Хлібороб" Козятинського
                             району, Вінницька область
     СЛАУТІ                - заступникові голови Донецької
Віктору Андрійовичу          обласної державної адміністрації
     СОРОЦІ                - начальникові департаменту
Василю Івановичу             Міністерства аграрної політики
                             України
     СОРОЧАНУ              - директорові Вінницької філії
Павлу Олександровичу         Національної акціонерної компанії
                             "Украгролізинг"
     ТЕМНОМУ               - трактористові сільськогосподарського
Анатолію Георгійовичу        кооперативу "Нива-Агро"
                             Сімферопольського району, Автономна
                             Республіка Крим
     ХАВРОШИНУ             - механізаторові товариства імені
В'ячеславу Миколайовичу      Богдана Хмельницького Доманівського
                             району, Миколаївська область
     ХІРУНЕНКУ             - головному зоотехнікові товариства
Миколі Миколайовичу          "Агрофірма "40 років Жовтня",
                             Куйбишевського району, Запорізька
                             область
     ЦАПАРУ                - голові селянського фермерського
Ярославу Андрійовичу         господарства "Пролісок" Самбірського
                             району, Львівська область
     ЧЕБОТАРЬОВУ           - директорові приватного
Миколі Володимировичу        сільськогосподарського підприємства
                             "Провалля" Свердловського району,
                             Луганська область
     ШВЕЦОВУ               - голові правління
Миколі Яковичу               сільськогосподарського акціонерного
                             товариства "Маяк" Тростянецького
                             району, Сумська область
     ШИМУДІ                - трактористові-машиністу
Григорію Володимировичу      сільськогосподарського товариства
                             "Ранок" Кременецького району,
                             Тернопільська область
     ЯДУСІ                 - голові Віньковецької районної
Василю Степановичу           державної адміністрації, Хмельницька
                             область
     ЯКУБИШИНУ             - заступникові голови Тернопільської
Богдану Кузьмичу             обласної ради
              "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"
     ТІЩЕНКУ               - доцентові Харківського державного
Леоніду Миколайовичу         технічного університету сільського
                             господарства
           "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ"
     ЛІНОВИЦЬКІЙ           - заступникові голови правління -
Олександрі Олексіївні        президентові акціонерного товариства
                             "Білицький молочноконсервний
                             комбінат", Полтавська область
     РУДЮ                  - голові правління акціонерного
Петру Володимировичу         товариства "Житомирський маслозавод"
                  "ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"
     ЗАЛЮБОВСЬКІЙ          - заступникові начальника управління -
Раїсі Дмитрівні              начальникові відділу Міністерства
                             аграрної політики України
     ЯРОСЛАВСЬКІЙ          - старшому науковому співробітникові
Тамарі Василівні             Інституту аграрної економіки УААН,
                             м. Київ
                 "ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ"
     ДУНІНУ                - начальникові Дніпропетровської
Віктору Васильовичу          пересувної державної механізованої
                             колони N 11.
 
 
 Президент України                                         Л.КУЧМА
 
 м. Київ, 13 листопада 2001 року
          N 1078/2001








Последние новости

 
Курсы НБ Украины
Валюта
USD26.11245
EUR29.14411
RUB0.40461
PLN6.76826
BYR
Реклама
Реклама



Наша кнопка