Законы Украины

Новости Партнеров
 

Про перелік населених пунктів, яким надається статус гірських

                    КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
 
                        П О С Т А Н О В А
                   від 11 серпня 1995 р. N 647
                               Київ
 
                  Про перелік населених пунктів,
                  яким надається статус гірських
 
         ( Із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ
           N 1018 ( 1018-95-п ) від 18.12.95
           N  171 (  171-96-п ) від 08.02.96 
           N  398 (  398-96-п ) від 03.04.96 
           N   47 ( 47-2001-п ) від 24.01.2001 
           N  258 ( 258-2001-п ) від 22.03.2001 
           N   49 (  49-2002-п ) від 15.01.2002 )
 
     На виконання постанови Верховної Ради України від  15  лютого
1995  р.  N  57  (  57/95-ВР  ) "Про порядок введення в дію Закону
України "Про статус гірських населених пунктів в Україні"  Кабінет
Міністрів України  п о с т а н о в л я є:
 
     Затвердити перелік  населених пунктів,  яким надається статус
гірських, згідно з додатком.
 
 
     Прем'єр-міністр України                     Є.МАРЧУК
 
              Перший заступник
     Міністра Кабінету Міністрів України         М.СЕЛІВОН
 
     Інд.18
 
                                     Додаток
                        до постанови Кабінету Міністрів України
                             від 11 серпня 1995 р. N 647
 
                             ПЕРЕЛІК
         населених  пунктів,  яким  відповідно  до Закону  
         України "Про статус гірських населених пунктів в 
         Україні" ( 56/95-ВР ) надається статус гірських
 
                       ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ
 
                    Великоберезнянський район
 
Буківцівська сільська Рада
    с. Буківцеве
Верховино-Бистрянська сільська Рада
    с. Верховина-Бистра
Вишківська сільська Рада
    с. Вишка
Волосянківська сільська Рада
    с. Волосянка
    с. Луг
Загорбська сільська Рада
    с. Загорб
    с. Жорнава
Костринська сільська Рада
    с. Костринська Розтока
    с. Кострина
Лубнянська сільська Рада
    с. Лубня
Лютянська сільська Рада
    с. Люта
Розтоцько-Пастільська сільська Рада
    с. Руський Мочар
    с. Розтоцька Пастіль
Смереківська сільська Рада
    с. Смерекове
Солянська сільська Рада
    с. Домашин
Ставненська сільська Рада
    с. Ставне
Стричавська сільська Рада
    с. Стричава
    с. Княгиня
Стужицька сільська Рада
    с. Стужиця
Тихівська сільська Рада
    с. Тихий
    с. Гусний
    с. Сухий
Ужоцька сільська Рада
    с. Ужок
Чорноголівська сільська Рада
    с. Чорноголова
 
                        Воловецький район
 
Воловецька селищна Рада
    смт Воловець
Воловецька селищна рада
    с. Канора
Жденіївська селищна Рада
    смт Жденієво
    с. Збини
Нижньоворітська селищна Рада
    смт Нижні Ворота
    с. Задільське
Абранська сільська Рада
    с. Абранка
Біласовицька сільська Рада
    с. Біласовиця
    с. Латірка
Буковецька сільська Рада
    с. Буковець
Верб'язька сільська Рада
    с. Верб'яж
    с. Завадка
Верхньоворітська сільська Рада
    с. Верхні Ворота
Гукливська сільська Рада
    с. Гукливий
Лазівська сільська Рада
    с. Лази
Підполозянська сільська Рада
    с. Підполоззя
    с. Верхня Грабівниця
    с. Ялове
Розтоцька сільська Рада
    с. Розтока
    с. Кічерний
    с. Перехресний
Скотарська сільська Рада
    с. Скотарське
Тишівська сільська Рада
    с. Тишів
    с. Котельниця
Щербовецька сільська Рада
    с. Щербовець
    с. Пашківці
 
                         Іршавський район
 
Броньківська сільська Рада
     с. Суха
Імстичівська сільська Рада
     с. Імстичеве
Лисичівська сільська Рада
     с. Лисичеве
Малораковецька сільська Рада
     с. Малий Раковець
Приборжавська сільська Рада
     с. Лукове
Загатянська сільська рада
     с. Івашковиця
     с. Дуби
Чорнопотіцька сільська рада
     с. Смологовиця
     с. Крайня Мартинка
 
 
                         Міжгірський район
 
Міжгірська селищна Рада
     смт Міжгір'я
     с. Запереділля
     с. Стригальня
Буковецька сільська Рада
     с. Буковець
     с. Потік
Верхньобистрянська сільська Рада
     с. Верхній Бистрий
Вучківська сільська Рада
     с. Вучкове
     с. Підчумаль
Голятинська сільська Рада
     с. Голятин
Ізківська сільська Рада
     с. Ізки
Келечинська сільська Рада
     с. Келечин
Колочавська селищна Рада
     с. Колочава
     с. Горб
     с. Мерешор
Лісковецька сільська Рада
     с. Лісковець
     с. Рекіти
Лозянська сільська Рада
     с. Лозянський
     с. Сопки
Майданська сільська Рада
     с. Майдан
Негровецька сільська Рада
     с. Негровець
     с. Косів Верх
Нижньостуденівська сільська Рада
     с. Нижній Студенний
     с. Верхній Студенний
Новоселицька сільська Рада
     с. Новоселиця
Пилипецька сільська Рада
     с. Пилипець
     с. Подобовець
     с. Розтока
Присліпська сільська Рада
     с. Присліп
     с. Завийка
     с. Тітківці
Репинська сільська Рада
     с. Репинне
     с. Діл
     с. Сухий
Річківська сільська Рада
     с. Річка
     с. Тюшка
Синевирська сільська Рада
     с. Синевир
     с. Заверхня Кичера
Синевирсько-Полянська сільська Рада
     с. Синевирська Поляна
     с. Береги
     с. Загорб
     с. Свобода
Соймівська сільська Рада
     с. Сойми
Торунська сільська Рада
     с. Торунь
     с. Лопушне
 
                        Мукачівський район
 
Чинадіївська селищна Рада
     с. Синяк
Брестівська сільська Рада
     с. Брестів
     с. Плоскановиця
Пузняковецька сільська Рада
     с. Пузняківці
     с. Герцівці
     с. Грабове
     с. Крите
     с. Тростяниця
Бабичівська сільська рада
     с. Бабичі
     с. Ділок
Обавська сільська рада
     с. Дубине
     с. Чабин
 
 
                        Перечинський район
 
Вільшинківська сільська Рада
     с. Вільшинки
Новоселицька сільська Рада
     с. Новоселиця
Тур'є-Полянська сільська Рада
     с. Полянська Гута
Туричківська сільська Рада
     с. Турички
     с. Липовець
     с. Лікіцари
     с. Лумшори
                         Рахівський район
 
Рахівська міська Рада
     м. Рахів
Кобилецько-Полянська селищна Рада
     смт Кобилецька Поляна
Ясінянська селищна Рада
     смт Ясіня
     с. Стебний
Білинська сільська Рада
     с. Білин
Богданська селищна Рада
     смт. Богдан
     с. Бребоя
Видричанська сільська Рада
     с. Видричка
Водицька сільська Рада
     с. Водиця
     с. Плаюць
Ділівська сільська Рада
     с. Ділове
     с. Круглий
     с. Хмелів
Квасівська сільська Рада
     с. Кваси
     с. Сітний
     с. Тростянець
Косівсько-Полянська сільська Рада
     с. Косівська Поляна
Костилівська сільська Рада
     с. Костилівка
     с. Вільховатий
Лазещинська сільська Рада
     с. Лазещина
Лугівська сільська Рада
     с. Луги
     с. Говерла
Лужанська сільська Рада
     с. Луг
Розтоківська сільська Рада
     с. Розтоки
Росішківська сільська Рада
     с. Росішка
Чорнотисянська сільська Рада
     с. Чорна Тиса
Верхньоводянська сільська рада
     с. Стримба
 
 
                         Свалявський район
 
Полянська селищна Рада
     с. Уклин
Ганьковицька сільська Рада
     с. Ганьковиця
Неліпинська сільська Рада
     с. Сасівка
Родниківська сільська Рада
     с. Родникова Гута
Тибавська сільська Рада
     с. Тибава
 
                         Тячівський район
 
Дубівська селищна Рада
     смт Дубове
     с. Вишній Дубовець
     с. Нижній Дубовець
Усть-Чорнянська селищна Рада
     смт Усть-Чорна
Великоугольська сільська Рада
     с. Велика Уголька
Глибокопотіцька сільська Рада
     с. Глибокий Потік
Краснянська сільська Рада
     с. Красна
Кричівська сільська Рада
     с. Росош
Лопухівська сільська Рада
     с. Лопухів
Новоселицька сільська Рада
     с. Новоселиця
     с. Тисалове
Руськомокрянська сільська Рада
     с. Руська Мокра
     с. Комсомольськ
Тарасівська сільська Рада
     с. Тарасівка
Углянська сільська Рада
     с. Мала Уголька
Широколузька сільська Рада
     с. Широкий Луг
     с. Пригідь
     с. Фонтиняси
 
                          Хустський район
 
Березівська сільська Рада
     с. Березове
     с. Гонцош
     с. Ряпідь
Вільшанівська сільська Рада
     с. Вільшани
Горінчівська сільська Рада
     с. Кутлаш
Драгівська сільська Рада
     с. Кічерели
     с. Становець
Забрідська сільська рада
     с. Забрідь
Копашнівська сільська Рада
     с. Лунка
     с. Поляна
     с. Хустець
Липецько-Полянська сільська рада
     с. Липецька Поляна
     с. Каллів
Монастирецька сільська Рада
     с. Медвежий
Нижньобистрівська сільська Рада
     с. Нижній Бистрий
     с. Противень
     с. Широке
Драгівська сільська рада
     с. Жовтневе
Липовецька сільська рада
     с. Липовець
Монастирецька сільська рада
     с. Облаз
                    ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
 
                     Болехівська міська Рада
 
Козаківська сільська Рада
     с. Козаківка
     с. Сукіль
Поляницька сільська Рада
     с. Поляниця
     с. Бубнище
     с. Буковець
Тисівська сільська Рада
     с. Тисів
     с. Танява
Яремчанська міська Рада
     м. Яремча
Ворохтянська селищна Рада
     смт Ворохта
Микуличинська сільська Рада
     с. Микуличин
Татарівська сільська Рада
     с. Татарів
Яблуницька сільська Рада
     с. Яблуниця
     с. Вороненко
     с. Паляниця
 
                      Богородчанський район
 
Солотвинська селищна Рада
     смт Солотвин
Бабченська сільська Рада
     с. Бабче
Богрівська сільська Рада
     с. Богрівка
Гутянська сільська Рада
     с. Гута
     с. Стара Гута
Космацька сільська Рада
     с. Космач
Кривецька сільська Рада
     с. Кривець
Кричківська сільська Рада
     с. Кричка
Луквицька сільська Рада
     с. Луквиця
Манявська сільська Рада
     с. Манява
     с. Бойки
Марківська сільська Рада
     с. Маркова
Міжгірська сільська Рада
     с. Міжгір'я
Порогівська сільська Рада
     с. Пороги
Росільнянська сільська Рада
     с. Росільна
Яблунська сільська Рада
     с. Яблунька
 
                        Верховинський район
 
Верховинська селищна Рада
     смт Верховина
     с. Віпче
Бистрецька сільська Рада
     с. Бистрець
     с. Берестечко
Білоберізька сільська Рада
     с. Білоберізка
Буковецька сільська Рада
     с. Буковець
     с. Черетів
Верхньоясенівська сільська Рада
     с. Верхній Ясенів
     с. Рівня
Головівська сільська Рада
     с. Голови
     с. Чорна Річка
Голошинська сільська Рада
     с. Голошина
Гринявська сільська Рада
     с. Гринява
     с. Біла Річка
Довгопільська сільська Рада
     с. Довгополе
     с. Кохан
     с. Полянки
Замагірська сільська Рада
     с. Замагора
Зеленська сільська Рада
     с. Зелене
     с. Буркут
     с. Топільче
     с. Явірник
Ільцівська сільська Рада
     с. Ільці
     с. Великий Ходак
Красниківська сільська Рада
     с. Красник
Красноїльська сільська Рада
     с. Красноїлля
     с. Вигода
Кривопільська сільська Рада
     с. Кривопілля
     с. Волова
     с. Стаїще
Криворівнянська сільська Рада
     с. Криворівня
     с. Бережниця
Перехресненська сільська Рада
     с. Перехресне
Пробійнівська сільська Рада
     с. Пробійнівка
     с. Грамотне
     с-ще Стовпні
Стебнівська сільська Рада
     с. Стебнів
Устеріківська сільська Рада
     с. Устеріки
Хороцівська сільська Рада
     с. Хороцеве
     с. Барвінків
Яблуницька сільська Рада
     с. Яблуниця
     с. Сеньківське
     с. Черемошна
 
                         Долинський район
 
Вигодська селищна Рада
     с. Пациків
Вигодська селищна рада
     смт Вигода
Витвицька сільська Рада
     с. Витвиця
     с-ще Вигодівка
Вишківська сільська Рада
     с. Вишків
Горинська сільська Рада
     с. Гориня
Гошівська сільська Рада
     с. Гошів
Долинська міська рада
     м. Долина
Кальнянська сільська Рада
     с. Кальна
Княжолуцька сільська Рада
     с. Княжолука
Кропивницька сільська Рада
     с. Кропивник
Лолинська сільська Рада
     с. Лолин
     с. Ангелівка
     с. Максимівка
Малотур'янська сільська Рада
     с. Мала Тур'я
Новоселицька сільська Рада
     с. Новоселиця
Новошинська сільська Рада
     с. Новошин
     с. Пшеничники
Підлісківська сільська Рада
     с. Підліски
Розточківська сільська Рада
     с. Розточки
Семичівська сільська Рада
     с. Семичів
Слобідсько-Болехівська сільська Рада
     с. Слобода-Болехівська
     с. Липа
     с. Лужки
Станковецька сільська Рада
     с. Станківці
     с. Церковна
Старомізунська сільська Рада
     с. Старий Мізунь
     с. Новий Мізунь
Шевченківська сільська Рада
     с. Шевченкове
     с. Мислівка
Яворівська сільська Рада
     с. Яворів
 
                        Коломийський район
 
Печеніжинська селищна Рада
     смт Печеніжин
Княждвірська сільська Рада
     с. Княждвір
Ковалівська сільська Рада
     с. Ковалівка
Малоключівська сільська Рада
     с. Малий Ключів
Марківська сільська Рада
     с. Марківка
Молодятинська сільська Рада
     с. Молодятин
Пилипівська сільська Рада
     с. Кропивище
Рунгурська сільська Рада
     с. Рунгури
Слобідська сільська Рада
     с. Слобода
Сопівська сільська Рада
     с. Сопів
 
                         Косівський район
 
Косівська міська Рада
     м. Косів
Акрешорська сільська Рада
     с. Акрешори
Бабинська сільська Рада
     с. Бабин
Бане-Березівська сільська Рада
     с. Баня-Березів
Брустурівська сільська Рада
     с. Брустурів
Вербовецька сільська рада
     с. Вербовець
Великорожинська сільська Рада
     с. Великий Рожин
Вижньоберезівська сільська Рада
     с. Вижній Березів
Городянська сільська Рада
     с. Город
Космацька сільська Рада
     с. Космач
Лючанська сільська рада
     с. Люча
Лючківська сільська Рада
     с. Лючки
Малорожинська сільська Рада
     с. Малий Рожин
 
Нижньоберезівська сільська Рада
     с. Нижній Березів
Пістинська сільська рада
     с. Пістинь
Прокуравська сільська Рада
     с. Прокурава
Річківська сільська Рада
     с. Річка
Розтоківська сільська Рада
     с. Розтоки
Середньоберезівська сільська Рада
     с. Середній Березів
Снідавська сільська Рада
     с. Снідавка
Соколівська сільська Рада
     с. Соколівка
Текученська сільська Рада
     с. Текуче
Тюдівська сільська Рада
     с. Тюдів
Уторопівська сільська Рада
     с. Уторопи
Шепітська сільська Рада
     с. Шепіт
Шешорівська сільська Рада
     с. Шешори
Яворівська сільська Рада
     с. Яворів
 
                       Надвірнянський район
 
Битківська селищна Рада
     смт Битків
Делятинська селищна Рада
     смт Делятин
Бистрицька сільська Рада
     с. Бистриця
     с-ще Згари
     с. Климпуші
     с-ще Причіл
Білоославська сільська Рада
     с. Білі Ослави
Верхньомайданська сільська Рада
     с. Верхній Майдан
Добротівська сільська Рада
     с. Добротів
Зарічанська сільська Рада
     с. Заріччя
Зеленська сільська Рада
     с. Зелена
     с. Максимець
     с. Черник
Лоївська сільська Рада
     с. Лоєва
Надвірнянська міська рада
     м. Надвірна
Пасічнянська сільська Рада
     с. Пасічна
     с. Букове
     с. Постоята
     с. Соколовиця
Пнівська сільська Рада
     с. Білозорина
     с. Мозолівка
Пнівська сільська рада
     с. Пнів
Стримбівська сільська Рада
     с. Стримба
Чорноославська сільська Рада
     с. Чорні Ослави
Чорнопотоківська сільська Рада
     с. Чорний Потік
 
                        Рожнятівський район
 
Перегінська селищна Рада
     смт Перегінське
     с. Закерничне
Грабівська сільська Рада
     с. Грабів
     с. Крива
Дубівська сільська Рада
     с. Дуба
     с. Дубшари
     с. Лецівка
Ілемнянська сільська Рада
     с. Ілемня
Князівська сільська Рада
     с. Князівське
Красненська сільська Рада
     с. Красне
Липовицька сільська Рада
     с. Липовиця
Лоп'янська сільська Рада
     с. Лоп'янка
Лугівська сільська Рада
     с. Луги
Небилівська сільська Рада
     с. Небилів
     с. Слобода-Небилівська
Осмолодська сільська Рада
     с. Осмолода
     с. Гриньків
     с-ще Кузьминець
Ріпненська сільська Рада
     с. Ріпне
Сливківська сільська Рада
     с. Сливки
Спаська сільська Рада
     с. Спас
     с. Підсухи
     с. Погорілець
Суходільська сільська Рада
     с. Суходіл
Ясеновецька сільська Рада
     с. Іванівка
Ясенська сільська Рада
     с. Ясень
     с-ще Бабське
     с. Лази
     с-ще Погар
     с-ще Турівка
 
                         ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ
 
                        Дрогобицький район
 
Підбузька селищна Рада
     смт Підбуж
     с. Сторона
Бистрицька сільська Рада
     с. Бистриця
Бориславська міська Рада
     смт. Східниця
Довжанська-Гірська сільська Рада
     с. Довге
Залокотська сільська Рада
     с. Залокоть
Новокропивницька сільська Рада
     с. Новий Кропивник
     с. Гута
     с. Майдан
     с. Перепростиня
     с. Підсухе
     с. Рибник
Опаківська сільська Рада
     с. Опака
Смільнянська сільська Рада
     с. Смільна
     с. Жданівка
Старокропивницька сільська Рада
     с. Старий Кропивник
 
                         Сколівський район
 
Славська селищна Рада
     смт Славське
     с. Грабовець
Верхнячківська сільська Рада
     с. Верхнячка
Волосянківська сільська Рада
     с. Волосянка
     с. Хащованя
     с. Ялинкувате
Головецька сільська Рада
     с. Головецько
     с. Пшонець
Гребенівська сільська Рада
     с. Гребенів
Довжківська сільська Рада
     с. Довжки
     с. Криве
Жупанівська сільська Рада
     с. Жупани
Завадківська сільська Рада
     с. Завадка
     с. Задільське
Кам'янська сільська Рада
     с. Кам'янка
Климецька сільська Рада
     с. Климець
Козівська сільська Рада
     с. Козьова
     с. Орявчик
     с. Тисовець
Коростівська сільська Рада
     с. Коростів
Лавочненська сільська Рада
     с. Лавочне
     с. Тернавка
Либохорівська сільська Рада
     с. Либохора
Нижньорожанська сільська Рада
     с. Нижня Рожанка
     с. Верхня Рожанка
Опорецька сільська Рада
     с. Опорець
Орівська сільська Рада
     с. Орів
     с. Зимівка
Орявська сільська Рада
     с. Орява
     с. Погар
Підгородецька сільська Рада
     с. Підгородці
     с. Сопіт
     с. Урич
Плав'янська сільська Рада
     с. Плав'я
Риківська сільська Рада
     с. Риків
Росохацька сільська Рада
     с. Росохач
     с. Мита
     с. Сухий Потік
Сможенська сільська Рада
     с. Сможе
     с. Долинівка
     с. Нагірне
Труханівська сільська Рада
     с. Труханів
Тухлянська сільська Рада
     с. Тухля
Тухольківська сільська Рада
     с. Тухолька
Хітарська сільська Рада
     с. Хітар
     с. Кальне
Ямельницька сільська Рада
     с. Ямельниця
Сколівська міська рада
     м. Сколе
Верхньосиньовидненська селищна рада
     смт Верхнє Синьовидне
     с. Дубина
     с. Межиброди
Корчинська сільська рада
     с. Корчин
Крушельницька сільська рада
     с. Крушельниця
Нижньосиньовидненська сільська рада
     с. Тишивниця
Труханівська сільська рада
     с. Побук
                     Старосамбірський район
 
Білицька сільська Рада
     с. Біличі
Великолінинська сільська Рада
     с. Велика Лінина
     с. Лаврів
Великосільська сільська Рада
     с. Великосілля
     с. Потік
     с. Соснівка
     с. Тиха     
 
Великосушицька сільська Рада
     с. Велика Сушиця
     с. Буньковичі
     с. Заріччя
Верхньолужоцька сільська Рада
     с. Верхній Лужок
     с. Бусовисько
Волошинівська сільська Рада
     с. Волошиново
     с. Росохи
Волянська сільська Рада
     с. Воля
Грозівська сільська Рада
     с. Грозьово
     с. Виців
Княжпільська сільська Рада
     с. Княжпіль
     с. Велике
     с. Кропивник
     с. Мігово
Мшанецька сільська Рада
     с. Мшанець
     с. Галівка
     с. Плоске
Ріп'янська сільська Рада
     с. Ріп'яна
     с. Дністрик
     с. Смеречка
Слохинівська сільська Рада
     с. Поляна
Старявська сільська Рада
     с. Старява
     с. Катина
     с. Лопушниця
Страшевицька сільська Рада
     с. Кобло
     с. Созань
Стрілківська сільська Рада
     с. Стрілки
     с. Лопушанка-Хомина
Стрільбицька сільська Рада
     с. Стрільбичі
Терлівська сільська Рада
     с. Терло
     с. Максимівка
Тернавська сільська Рада
     с. Тернава
     с. Рожеве
Тершівська сільська Рада
     с. Тершів
     с. Завадка
     с. Спас
     с. Сушиця
Тисовицька сільська Рада
     с. Тисовиця
Топільницька сільська Рада
     с. Топільниця
     с. Недільна
Тур'ївська сільська Рада
     с. Тур'є
Ясенице-Замківська сільська Рада
     с. Ясениця-Замкова
     с. Велика Волосянка
Головецька сільська рада
     с. Головецьке
     с. Бабина
     с. Гвоздець
Мурованська сільська рада
     с. Тарнавка
Старосамбірська міська рада
     м. Старий Самбір
Слохинівська сільська рада
     с. Сливниця
                         Турківський район
 
Турківська міська Рада
     м. Турка
Боринська селищна Рада
     смт Бориня
Бітлянська сільська Рада
     с. Бітля
     с. Сигловате
Боберківська сільська Рада
     с. Боберка
     с. Дністрик-Дубовий
Верхненська сільська Рада
     с. Верхнє
     с. Нижнє
     с. Яворів
Верхньовисоцька сільська Рада
     с. Верхнє Висоцьке
Верхньогусиненська сільська Рада
     с. Верхнє Гусине
     с. Нижнє Гусине
Верхньояблунська сільська Рада
     с. Верхня Яблунька
Вовченська сільська Рада
     с. Вовче
Головська сільська Рада
     с. Головське
     с. Зубриця
     с. Кринтята
Завадівська сільська Рада
     с. Завадівка
     с. Лосинець
     с. Мельничне
     с. Ясенка-Стецьова
Ільницька сільська Рада
     с. Ільник
     с. Закіпці
     с. Ліктів
     с. Радич
Ісаївська сільська Рада
     с. Ісаї
Карпатська сільська Рада
     с. Карпатське
Комарницька сільська Рада
     с. Комарники
     с. Буковинка
     с. Закичера
     с. Зворець
Красненська сільська Рада
     с. Красне
Кривківська сільська Рада
     с. Кривка
     с. Івашківці
Ластівська сільська Рада
     с. Ластівка
     с. Коритище
     с. Свидник
Либохорська сільська Рада
     с. Либохора
Лімнянська сільська Рада
     с. Лімна
     с. Бережок
     с. Жукотин
Мохнатська сільська Рада
     с. Мохнате
     с. Матків
Нижньовисоцька сільська Рада
     с. Нижнє Висоцьке
     с. Заріччя
     с. Ропавське
     с. Штуковець
     с. Яблунів
Нижньотурівська сільська Рада
     с. Нижній Турів
     с. Верхній Турів
Нижньояблунська сільська Рада
     с. Нижня Яблунька
Присліпська сільська Рада
     с. Присліп
Риківська сільська Рада
     с. Риків
     с. Багнувате
     с. Межигір'я
Розлуцька сільська Рада
     с. Розлуч
Сянківська сільська Рада
     с. Сянки
     с. Біньова
Хащівська сільська Рада
     с. Хащів
     с. Лопушанка
Шандровецька сільська Рада
     с. Шандровець
Шум'яцька сільська Рада
     с. Шум'яч
Яворівська сільська Рада
     с. Явора
     с. Мала Волосянка
     с. Стоділка
Ясеницька сільська Рада
     с. Ясениця
     с. Кіндратів
 
                       ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСТЬ
 
                         Вижницький район
 
Багнянська сільська рада
     с. Багна
Берегометська селищна Рада
     с. Заріччя
Виженська сільська рада
     с. Виженка
Долішньошепітська сільська Рада
     с. Долішній Шепіт
     с. Лекечі
     с. Лопушина
     с. Фальків
Луковецька сільська Рада
     с. Вовчинець
Мигівська сільська Рада
     с. Велике
Мигівська сільська рада
     с. Мигове
Черешенська сільська Рада
     с. Черешенька
 
                         Путильський район
 
Путильська селищна Рада
     смт Путила
     с. Паркулина
     с. Рижа
     с. Тораки
Дихтинецька сільська Рада
     с. Дихтинець
     с. Греблина
     с. Замогила
     с. Малий Дихтинець
Довгопільська сільська Рада
     с. Довгопілля
     с. Греблина
     с. Плита
     с. Стебні
Киселицька сільська Рада
     с. Киселиці
     с. Гробище
     с. Площі
     с. Поляківське
     с. Соколій
Конятинська сільська Рада
     с. Конятин
     с. Великий Липовець
     с. Самакова
Мариничівська сільська Рада
     с. Мариничі
     с. Бисків
     с. Петраші
Підзахаричівська сільська Рада
     с. Підзахаричі
     с. Міжброди
     с. Хорови
Плосківська сільська Рада
     с. Плоска
     с. Лустун
Розтоківська сільська Рада
     с. Розтоки
     с. Околена
     с. Товарниця
     с. Ями
Селятинська сільська Рада
     с. Селятин
     с. Галицівка
     с. Руська
Сергіївська сільська Рада
     с. Сергії
     с. Випчина
     с. Рипень
     с. Тесницька
     с. Фошки
Усть-Путильська сільська Рада
     с. Усть-Путила
     с. Бісків
     с. Шпетки
Шепітська сільська Рада
     с. Шепіт
     с. Андреківське
     с. Верхній Яловець
     с. Нижній Яловець
     с. Сарата
Яблуницька сільська Рада
     с. Яблуниця
     с. Голошина
     с. Плай
 
                       Сторожинецький район
 
Банилово-Підгірнівська сільська рада
     с. Банилів-Підгірний
Старокрасношорська сільська рада
     с. Стара Красношора
 
( Перелік із  змінами, внесеними  згідно  з  Постановами КМ N 1018
( 1018-95-п ) від 18.12.95, N 171 ( 171-96-п ) від 08.02.96, N 398
(  398-96-п  )  від  03.04.96,  N 47 ( 47-2001-п ) від 24.01.2001,
N  258  (  258-2001-п  )  від  22.03.2001,  N 49 ( 49-2002-п ) від
15.01.2002 )
 
 
            Перший заступник
   Міністра Кабінету Міністрів України           М. СЕЛІВОН









Последние новости

 
Курсы НБ Украины
Реклама
Реклама



Наша кнопка