Законы Украины

Новости Партнеров
 

Про занесення на Республіканську дошку пошани на Виставці досягнень народного господарства Української РСР колективів об"єднань, підприємств і організацій промисловості, будівництва, транспорту, агропромислового комплексу та інших галузей народного г...


                  РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР
                І УКРАЇНСЬКА РЕСПУБЛІКАНСЬКА РАДА
                        ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК
 
                        П О С Т А Н О В А
                   від 22 квітня 1989 р. N 117
                               Київ
 
          Про занесення на Республіканську дошку пошани
           на Виставці досягнень народного господарства
        Української РСР колективів об'єднань, підприємств
      і організацій промисловості, будівництва, транспорту,
           агропромислового комплексу та інших галузей
                      народного господарства
 
 
     Рада Міністрів Української РСР і  Українська  республіканська
рада професійних спілок  п о с т а н о в л я є:
 
     1. За   досягнення   високих  результатів  у  соціалістичному
змаганні за успішне виконання  плану  економічного  і  соціального
розвитку  на  1988  рік занести на Республіканську дошку пошани на
Виставці  досягнень   народного   господарства   Української   РСР
колективи:
 
          по паливно-енергетичному комплексу та геології
 
     ворошиловградського виробничого    геологічного    об'єднання
"Ворошиловградгеологія" імені 50-річчя Радянської України
 
     Вуглегірської ДРЕС імені XXV з'їзду КПРС, Донецька область
 
     Київського монтажного   управління   тресту    "Гідромонтаж",
Київська область
 
     нафтогазовидобувного управління             "Долинанафрогаз",
Івано-Франківська область
 
     ордена Трудового Червоного Прапора  управління  магістральних
нафтопроводів "Дружба", м. Львів
 
     ордена Трудового Червоного Прапора шахти імені М.І.  Калініна
виробничого об'єднання "Артемвугілля", Донецька область
 
     Охтирського нафтогазовидобувного управління, Сумська область
 
     Ровенської атомної електростанції імені 60-річчя СРСР
 
     розрізу "Морозівський"         виробничого         об'єднання
"Олександріявугілля", Кіровоградська область
 
     тресту "Укрзахіднафтогазбуд", м. Львів
 
     управління магістральних газопроводів "Київтрансгаз"
 
     харківського комбінату "Південенерготеплоізоляція"
 
     Хмельницького південного   підприємства   електричних   мереж
виробничого енергетичного об'єднання "Вінницяенерго"
 
     шахти N   3   "Великомостівська"    виробничого    об'єднання
"Укрзахідвугілля", Львівська область
 
     шахти "Горіхівська"           виробничого          об'єднання
"Краснодонвугілля", Ворошиловградська область
 
     шахти "Єнакіївська"          виробничого           об'єднання
"Орджонікідзевугілля", Донецька область
 
     шахти імені     50-річчя    СРСР    виробничого    об'єднання
"Укрзахідвугілля", Львівська область
 
     шахти "Моспинська" виробничого об'єднання "Донецьквугілля"
 
     шахти "Тернівська" виробничого об'єднання "Павлоградвугілля",
Дніпропетровська область
 
     шахти "Харківська" виробничого об'єднання "Свердловантрацит",
Ворошиловградська область
 
     шахти "Червоногвардійська"       виробничого       об'єднання
"Макіїввугілля", Донецька область
 
     шахти "Центральна"    виробничого    об'єднання   "Антрацит",
Ворошиловградська область
 
     шахтобудівельного управління N 13 тресту "Донецькшахтобуд"
 
     шахтоуправління імені     60-річчя     Великої      Жовтневої
соціалістичної        революції       виробничого       об'єднання
"Шахтарськвугілля", Донецька область
 
                   по металургійному комплексу
 
     Верхньодніпровського гірничо-металургійного        комбінату,
Дніпропетровська область
 
     Ворошиловградського трубного заводу імені Якубовського
 
     Дніпропетровського коксохімічного заводу імені М.І. Калініна
 
     Дніпропетровського метизного виробничого об'єднання
 
     Донецького хіміко-металургійного заводу
 
     Донецького коксохімічного заводу імені С.М. Кірова
 
     Запорізького залізорудного комбінату
 
     Красноармійського динасового заводу імені Ф.Е. Дзержинського,
Донецька область
 
     рудоуправління імені  С.М.  Кірова   виробничого   об'єднання
"Кривбасруда", Дніпропетровська область
 
     Світловодського комбінату   твердих   сплавів  і  тугоплавких
металів імені В.І. Леніна, Кіровоградська область
 
                   по машинобудівному комплексу
 
     Ворошиловградського заводу автомобільних клапанів
 
     виробничого об'єднання "Ніконд", м. Миколаїв
 
     дніпропетровського науково-виробничого об'єднання "Орбіта"
 
     донецького дослідного заводу "Еталон"
 
     Дружківського заводу газової  апаратури  і  кранів,  Донецька
область
 
     запорізького виробничого об'єднання "Атомприладсервіс"
 
     Запорізького науково-виробничого  об'єднання  по  машинах для
грунтообробки, підготовки і внесення в грунт мінеральних добрив
 
     Ізюмського оптико-механічного заводу, Харківська область
 
     калуського дослідного виробничого об'єднання "Карпатнафтомаш"
імені   50-річчя   Великої   Жовтневої  соціалістичної  революції,
Івано-Франківська область
 
     київського виробничого об'єднання "Еталон"
 
     київського виробничого об'єднання "Радіовимірювач"
 
     київського заводу вимірювальної апаратури "Буревісник"
 
     Львівського мотозаводу
 
     миколаївського дослідного заводу "Кристал"
 
     Мукачівського верстатобудівного  заводу  імені  С.М.  Кірова,
Закарпатська область
 
     науково-виробничого об'єднання "Ротор", м. Черкаси
 
     науково-виробничого об'єднання "Система", м. Львів
 
     одеського виробничого об'єднання "Медлабортехніка"
 
     Одеського кабельного  заводу імені 60-річчя Великої Жовтневої
соціалістичної революції
 
     Олександрійського заводу  підйомно-транспортного   обладнання
імені   60-річчя   Великої   Жовтневої  соціалістичної  революції,
Кіровоградська область
 
     ордена Жовтневої  Революції  і  ордена  Трудового   Червоного
Прапора  виробничого об'єднання "Дніпровський машинобудівний завод
імені В.І. Леніна"
 
     ордена Жовтневої  Революції  і  ордена  Трудового   Червоного
Прапора науково-виробничого об'єднання "Електрон", м. Львів
 
     Ровенського заводу імені 60-річчя Жовтня
 
     Роменського заводу поліграфічних машин, Сумська область
 
     Сімферопольського електромашинобудівного   заводу,   Кримська
область
 
     Слов'янського заводу будівельних машин імені XXV з'їзду КПРС,
Донецька обдасть
 
     Стахановського ордена  "Знак  Пошани" машинобудівного заводу,
Ворошиловградська область
 
     сумського чавуноливарного заводу "Центроліт"  імені  60-річчя
Великої Жовтневої соціалістичної революції
 
     Харківського електротехнічного   заводу   науково-виробничого
об'єднання "Укрелектромаш"
 
     харківського ордена  "Знак  Пошани"  машинобудівного   заводу
"Красний Октябрь"
 
     Хмельницького заводу тракторних агрегатів
 
     черкаського ордена "Знак Пошани" заводу "Строммашина"
 
                   до хіміко-лісовому комплексу
 
     київського виробничого об'єднання "Червоний гумовик"
 
     Київського підприємства    по    виробництву    бактеріальних
препаратів
 
     Київського хіміко-фармацевтичного заводу імені Ломоносова
 
     Котовського автогенного заводу, Одеська область
 
     Криворізького сурикового заводу, Дніпропетровська область
 
     Малинської ордена Жовтневої Революції паперової фабрики імені
50-річчя Великої  Жовтневої соціалістичної революції,  Житомирська
область
 
     харківського виробничого      деревообробного      об'єднання
"Харківдерев"
 
     Херсонського целюлозно-паперового заводу
 
     Чернівецького лісокомбінату
 
                  по агропромисловому комплексу
 
     колгоспу імені В.І.  Леніна,  Томашпільський район Вінницької
області
 
     колгоспу "Перемога", Тростянецький район Вінницької області
 
     колгоспу імені  XXII з'їзду КПРС,  Володимир-Волинський район
Волинської області
 
     Ворошиловградського комбінату хлібопродуктів
 
     Ворошиловградського обласного виробничого рибокомбінату
 
     Лисичанської харчосмакової фабрики, Ворошиловградська область
 
     Верхньодніпровського крохмале-патокового   комбінату    імені
60-річчя     Великої     Жовтневої    соціалістичної    революції,
Дніпропетровська область
 
     Губиниського міжрайонного підприємства по відгодівлі  великої
рогатої худоби, Новомосковський район Дніпропетровської області
 
     колгоспу імені    М.О. Щорса,       Новомосковський     район
Дніпропетровської області
 
     Криворізького міського молочного заводу N 1, Дніпропетровська
область
 
     Донецького міського молочного заводу N 1
 
     ордена Леніна колгоспу "Росія",  Волноваський район Донецької
області
 
     Шахтарського хлібокомбінату Донецького виробничого об'єднання
хлібопекарської промисловості
 
     колгоспу "Зоря  комунізму",  Народицький  район  Житомирської
області
 
     колгоспу імені    XXII    партз'їзду,    Житомирський   район
Житомирської області
 
     Житомирського ремонтно-механічного заводу
 
     закарпатського           проектно-будівельно-експлуатаційного
об'єднання "Закарпаттямеліоводгосп", м. Ужгород
 
     ужгородського районного    міжколгоспного   підприємства   по
виробництву  овочів  у  закритому  грунті  "Весна",   Закарпатська
область
 
     колгоспу "Україна", Пологівський район Запорізької області
 
     Запорізької кондитерської  фабрики  імені  40-річчя Компартії
України
 
     птахофабрики "Снятинська",         Снятинський          район
Івано-Франківської області
 
     птахофабрики "Київська", Броварський район Київської області
 
     колгоспу "Комінтерн", Рокитнянський район Київської області
 
     Кіровоградського птахокомбінату
 
     ордена Трудового Червоного Прапора колгоспу "Зоря комунізму",
Новоархангельський район Кіровоградської області
 
     радгоспу "Новожилівський",   Білогірський   район   Кримської
області
 
     колгоспу імені В.І.  Леніна, Сімферопольський район Кримської
області
 
     Миколаїв-Львівського комбінату     будівельних    конструкцій
кооперативно-державного       виробничо-наукового       об'єднання
"Агробудкомплектіндустрія", Львівська область
 
     новоодеського районного     об'єднання    по    агрохімічному
обслуговуванню    сільського     господарства     "Сільгоспхімія",
Миколаївська область
 
     колгоспу імені В.І. Леніна, Казанківський район Миколаївської
області
 
     колгоспу "Шляхом  Леніна",   Миколаївський   район   Одеської
області
 
     тресту "Південсільспецмонтаж"         кооперативно-державного
виробничого об'єднання "Укрсільбудмонтаж", м. Одеса
 
     Арцизького заводу залізобетонних виробів, Одеська область
 
     Одеського дослідно-експериментального  гідролізно-агароїдного
заводу
 
     Глобинського ремонтно-транспортного підприємства,  Полтавська
область
 
     колгоспу імені   В.І.   Леніна,   Великобагачанський    район
Полтавської області
 
     Миргородського лісгоспзагу полтавського обласного виробничого
лісогосподарського об'єднання "Полтаваліс"
 
     Хорольського молочно-консервного комбінату дитячих  продуктів
імені XXVI з'їзду КПРС, Полтавська область
 
     колгоспу "Жовтень" Острозький район Ровенської області
 
     колгоспу  імені  М.І. Калініна,  Конотопський  район Сумської
області
 
     колгоспу "Мир", Путивльський район Сумської області
 
     колгоспу імені  Ілліча,  Гусятинський  район   Тернопільської
області
 
     Кременецького лісгоспзагу     тернопільського     виробничого
лісогосподарського об'єднання "Тернопільліс"
 
     радгоспу "Краснопавлівський", Первомайський район Харківської
області
 
     колгоспу "Червоноармієць",  Балаклійський  район  Харківської
області
 
     Українського науково-дослідного  інституту  грунтознавства  і
агрохімії імені Соколовського, м. Харків
 
     ордена   Трудового     Червоного     Прапора   колгоспу імені
В.І. Леніна, Нововоронцовський район Херсонської області
 
     ордена Трудового Червоного Прапора колгоспу-племзаводу  імені
С.М. Кірова, Скадовський район Херсонської області
 
     Волочиської міжгосподарської  пересувної механізованої колони
N 32 тресту "Сільбуд" Хмельницького облагробуду
 
     колгоспу "Труд", Теофіпольський район Хмельницької області
 
     Старокостянтинівського заводу  сухого   знежиреного   молока,
Хмельницька область
 
     Маківського міжгосподарського   підприємства  по  виробництву
яловичини, Дунаєвецький район Хмельницької області
 
     Черкаського дослідно-експериментального заводу нестандартного
і технологічного обладнання
 
     колгоспу "Серп і молот", Смілянський район Черкаської області
 
     колгоспу імені   Г.І.   Петровського,   Чорнобаївський  район
Черкаської області
 
     Заставнівського міжгосподарського підприємства по виробництву
тваринницької продукції, Чернівецька область
 
     Чернівецького олійно-жирового комбінату
 
     колгоспу "Більшовик", Прилуцький район Чернігівської області
 
     колгоспу "Шлях   Ілліча",   Носівський   район  Чернігівської
області
 
     об'єднання "Райагробуд",  Чернігівський  район  Чернігівської
області
 
                    по будівельному комплексу
 
     будівельного управління         "Роздолспецбуд"        тресту
"Роздолхімбуд", Львівська область
 
     будівельного     управління   N  5  тресту  "Дніпроміськбуд",
м. Дніпропетровськ
 
     виробничого об'єднання "Київнерудпром"
 
     дніпропетровського виробничого    автомобільного   об'єднання
"Дніпробудтранс"
 
     домобудівного комбінату   імені    50-річчя    СРСР    тресту
"Чернігівпромбуд"
 
     Івано-Франківського цементно-шиферного комбінату
 
     Калуського заводу   залізобетонних   виробів   і  конструкцій
науково-виробничого об'єднання  "Будіндустрія",  Івано-Франківська
область
 
     Кам'янець-Подільського виробничого   об'єднання   будівельних
матеріалів, Хмельницька область
 
     Київського обласного  виробничого   об'єднання   будівництва,
ремонту і експлуатації автомобільних шляхів
 
     славутського заводу   "Будфарфор"   імені  XXV  з'їзду  КПРС,
Хмельницька область
 
     Сумського заводу  силікатної  цегли  виробничого   об'єднання
"Сумбудматеріали"
 
     тресту "Донбаспромелектромонтаж", м. Донецьк
 
     тресту "Донбасспецекскавація"                     виробничого
проектно-будівельно-монтажного     об'єднання "Укрмонолітспецбуд",
м. Донецьк
 
     тресту "Запоріжсантехмонтаж"
 
     тресту "Київелектромонтаж" Головкиївміськбуду
 
     тресту "Укргідроспецбуд", м. Київ
 
     управління механізації будівництва комбінату "Сумпромбуд"
 
     Хмельницького обласного  виробничого  об'єднання  будівельних
матеріалів
 
     Черкаського обласного  виробничого  об'єднання   будівництва,
ремонту і експлуатації автомобільних шляхів
 
                     по транспорту і зв'язку
 
     Бориспільського ордена    Жовтневої   Революції   об'єднаного
авіазагону Українського  управління  цивільної  авіації,  Київська
область
 
     Ворошиловградського автотранспортного    підприємства   10955
Ворошиловградського      територіально-виробничого      об'єднання
автомобільного транспорту
 
     Донецького автотранспортного  підприємства  11455  Донецького
територіально-виробничого об'єднання автомобільного транспорту
 
     Житомирського територіально-виробничого            об'єднання
автомобільного транспорту
 
     Житомирського обласного    виробничо-технічного    управління
зв'язку
 
     Запорізького обласного    виробничо-технічного     управління
зв'язку
 
     Київського ордена Трудового Червоного Прапора річкового порту
виробничого об'єднання "Головрічфлот"
 
     рефрижераторного депо  Фастів  Південно-Західної   залізниці,
Київська область
 
     станції Дніпропетровськ Придніпровської залізниці
 
     станції Харків-Балашовський Південної залізниці
 
     теплохода "Матвей Муранов" Азовського морського пароплавства
 
     теплохода "Роман     Кармен"     Чорноморського     морського
пароплавства
 
     Ужгородського об'єднаного авіазагону Українського  управління
цивільної авіації, Закарпатська область
 
                     по соціальному комплексу
 
     Великолепетиського райпобуткомбінату             Херсонського
облпобутуправління
 
     виробничого об'єднання         газового          господарства
"Дніпропетровськгаз"
 
     Ворошиловградської ордена  "Знак  Пошани" трикотажної фабрики
імені XXV з'їзду КПРС
 
     Волинської обласної лікарні, м. Луцьк
 
     Головної редакції інформації Українського радіо, м. Київ
 
     Димитровської міської лікарні, Донецька область
 
     дитячого дошкільного закладу N 642, м. Київ
 
     Долинської бавовнопрядильної    фабрики,    Івано-Франківська
область
 
     державного республіканського    книжково-журнального   ордена
"Знак Пошани" видавництва "Урожай", м. Київ
 
     Запорізького обласного спеціалізованого ремонтно-будівельного
тресту
 
     їдальні N 23 при виробничому об'єднанні "Протон", м. Харків
 
     київського виробничого      експериментального     взуттєвого
об'єднання "Київ" імені 50-річчя Великої Жовтневої  соціалістичної
революції
 
     Криворізького об'єднання  по  ремонту  та  пошиттю  швейних і
трикотажних виробів, Дніпропетровська область
 
     львівського виробничого об'єднання "Пластмасфурнітура"
 
     Львівського ордена  Леніна  політехнічного  інституту   імені
Ленінського комсомолу
 
     магазину "Універсам"   N  10  міського  торгового  об'єднання
"Універсам", м. Київ
 
     медико-санітарної частини запорізького виробничого об'єднання
"Абразивний комбінат"
 
     об'єднання санаторно-курортних закладів і закладів відпочинку
на курорті Миргород, Полтавська область
 
     обласного виробничого     об'єднання      теплових      мереж
"Запоріжтеплокомуненерго"
 
     середнього професійно-технічного училища N 94,  м. Лисичанськ
Ворошиловградської області
 
     Сімферопольської швейно-галантерейної фабрики
 
     Сокальської райспоживспілки, Львівська область
 
     спеціалізованого підприємства "Ера"  львівського  виробничого
об'єднання "Верховина"
 
     Тернопільського фарфорового заводу
 
     харківського виробничого шкіряного об'єднання "Більшовик"
 
     фабрики "Чайка" херсонського виробничого об'єднання "Волна"
 
     харківського ордена   "Знак   Пошани"   виробничого  швейного
об'єднання "Дитячий одяг"
 
     Чернівецької обласної філармонії
 
     Щасливської середньої школи Бориспільського району  Київської
області
 
              по наукових установах та інших галузях
 
     науково-технічного комплексу    "Фізико-механічний   інститут
імені Г.В. Карпенка" Академії наук УРСР, м. Львів
 
     Інституту електродинаміки Академії наук  УРСР  разом  з  його
спеціальним конструкторсько-технологічним бюро, м. Київ
 
     Бориспільського управління  по  забезпеченню нафтопродуктами,
Київська область
 
     управління "Одесахімоптторг".
 
     2. Вручення колективам об'єднань, підприємств та організацій,
колгоспів  і  радгоспів  свідоцтв про занесення на Республіканську
дошку пошани  проводиться  міністрами,  керівниками відомств УРСР,
головами   облвиконкомів,   Київського   міськвиконкому   та    їх
заступниками,  головами  і секретарями республіканських комітетів,
обласних і Київської міської рад профспілок.
 
     Рада Міністрів  Української  РСР і Українська республіканська
рада професійних спілок гаряче поздоровляють колективи  об'єднань,
підприємств  і  організацій,  колгоспів  і радгоспів,  які досягли
високих  результатів  у  соціалістичному   змаганні   за   успішне
виконання плану економічного і соціального розвитку на 1988 рік, і
висловлюють  впевненість  у  тому,  що   робітники,   колгоспники,
інтелігенція,  всі  трудящі  республіки,  виконуючи  рішення XXVII
з'їзду  КПРС  і  XIX  Всесоюзної  партійної  конференції,  внесуть
вагомий  внесок  у всенародну боротьбу за успішне виконання планів
1989 року і дванадцятої п'ятирічки.
 
 
            Голова Ради
     Міністрів Української РСР                             В.МАСОЛ
 
 
      Голова Української
     республіканської ради
      професійних спілок                                 В.СОЛОГУБ
 
     Інд. 18
 









Последние новости

 
Курсы НБ Украины
Запрашиваемая страница не найдена
Валюта
USD
EUR
RUB
PLN
BYR
Реклама
Реклама



Наша кнопка