Законы Украины

Новости Партнеров
 

Про відзначення державними нагородами України працівників агропромислового комплексу

                             У К А З
                        ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
 
          Про відзначення державними нагородами України
              працівників агропромислового комплексу
 
 
     За вагомий   особистий  внесок  у  розвиток  агропромислового
виробництва, високий професіоналізм, багаторічну самовіддану працю
та  з  нагоди   Дня   працівників    сільського       господарства
п о с т а н о в л я ю:
 
     Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня
 
     БАЛЕЦЬКОГО             - тракториста товариства "Україна"
Василя Григоровича            Ковельського району, Волинська
                              область
 
     ГАЛУ                   - голову асоціації приватних
Віктора Григоровича           сільськогосподарських підприємств
                              "Козацька" Конотопського району,
                              Сумська область
 
     МАРЧЕНКА               - генерального директора товариства
Володимира Леонідовича        "Агрофірма "Маяк" Полонського
                              району, Хмельницька область
 
     Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
 
     АЛЕКСЕЙЧУКА            - голову Золочівської районної
Віталія Володимировича        державної адміністрації, Харківська
                              область
 
     ГАЛУШКА                - головного агронома товариства
Валерія Петровича             "Росія" Волноваського району,
                              Донецька область
 
     ГАЦЬКА                 - директора товариства "Агрофірма
Анатолія Федоровича           імені Гагаріна" Зміївського району,
                              Харківська область
 
     ДУТКА                  - директора товариства "Мрія"
Миколу Івановича              Новгород-Сіверського району,
                              Чернігівська область
 
     ЛІВІКА                 - президента акціонерного товариства
Петра Євтихійовича            "Зелений гай" Вознесенського району,
                              Миколаївська область
 
     КОЛПАКА                - голову кооперативу "Україна"
Георгія Васильовича           Синельниківського району,
                              Дніпропетровська область
 
     КУШНІРА                - начальника державної інспекції
Богдана Миколайовича          з карантину рослин
                              по Івано-Франківській області
 
     МАКАЙДУ                - агронома товариства "Агрофірма
Анатолія Васильовича          "Пустовійтове" Глобинського району,
                              Полтавська область
 
     МОСТОВОГО              - директора товариства "Обрій"
Володимира Миколайовича       Срібнянського району, Чернігівська
                              область
 
     ПАРАЩИНА               - директора товариства "Берегиня"
Миколу Петровича              Ярмолинецького району, Хмельницька
                              область
 
     ПАСІЧНИКА              - начальника Волинського обласного
Володимира Мартиновича        державного центру експертизи сортів
                              рослин
 
     ПЕТРОСЯНА              - директора державного підприємства
Хачатура Шмавоновича          "Агропромислова фірма "Леанка"
                              Ужгородського району, Закарпатська
                              область
 
     ПІНЧУКА                - тракториста-машиніста дослідного
Костянтина Миколайовича       господарства Дослідної станції рису
                              УААН, Херсонська область
 
     ПЛІТМАНА               - голову приватного підприємства
Якова Ісаковича               "Велідницьке" Овруцького району,
                              Житомирська область
 
     СКОРЧЕНКА              - директора державного підприємства
Анатолія Федоровича           "Льоноконоплепром", м. Київ
 
     СТАЦЕНКА               - голову правління акціонерного
Станіслава Григоровича        товариства "Новоазовська
                              птахофабрика", Донецька область
 
     ТАРАСОВА               - генерального директора товариства
Володимира Григоровича        "Конвеєр" Кам'янсько-Дніпровського
                              району, Запорізька область
 
     ТРУША                  - голову селянського (фермерського)
Віктора Владиславовича        господарства "Колос" Куликівського
                              району, Чернігівська область
 
     ЯРЕМЕНКА               - голову правління кооперативу
Володимира Михайловича        Менського району, Чернігівська
                              область
 
     Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
 
     БУВАЛЕЦЬ               - майстра машинного доїння селянського
Анастасію Юріївну             фермерського господарства "Каштан"
                              Сватівського району, Луганська
                              область
 
     РАДЬКОВУ               - доярку товариства "Племзавод
Галину Йосипівну              "Кримський" Сакського району,
                              Автономна Республіка Крим
 
     САВИЧ                  - доярку товариства "Україна"
Надію Федорівну               Підволочиського району,
                              Тернопільська область
 
     СИЧ                    - головного агронома акціонерного
Антоніну Олександрівну        товариства "Тепличний комплекс
                              "Зоря" Рівненського району,
                              Рівненська область
 
     ТИЧИНУ                 - майстра машинного доїння комплексу
Ганну Олександрівну           "Музичанський" агрокомбінату
                              "Пуща-Водиця", Київська область
 
     Нагородити медаллю "За працю і звитягу"
 
     БАБІЯ                  - механізатора приватно-орендного
Леоніда Михайловича           підприємства імені Гагаріна
                              Городоцького району, Хмельницька
                              область
 
     БЕЗАЛТИЧНУ             - доярку товариства "Агрофірма
Олену Олександрівну           "Петродолинське" Овідіопольського
                              району, Одеська область
 
     БІДЯКА                 - механізатора товариства "Перемога"
Миколу Юхимовича              Новоселицького району, Чернівецька
                              область
 
     БОЛОБАНА               - механізатора товариства "Оленівське"
Івана Івановича               Борзнянського району, Чернігівська
                              область
 
     ГУЗОВЕЦЬ               - доярку приватного підприємства
Марію Андріївну               "Україна" Дубровицького району,
                              Рівненська область
 
     ДУДІНУ                 - птахівницю акціонерного товариства
Світлану Вікторівну           "Сімейкинське" Краснодонського
                              району, Луганська область
 
     ЗАЇКУ                  - механізатора товариства "Калмичанка"
Сергія Володимировича         Старобільського району, Луганська
                              область
 
     КОЛОМОЄЦЬ              - птахівницю підприємства "Агрофірма
Людмилу Вікторівну            "Шахтар" Слов'янського району,
                              Донецька область
 
     ОБДИРКА                - тракториста-машиніста товариства
Дмитра Васильовича            "Нива" Чаплинського району,
                              Херсонська область
 
     ОКСАМИТНУ              - свинарку товариства "Агрофірма
Віру Андріївну                "Ульянівська" Олександрійського
                              району, Кіровоградська область
 
     САНТАРА                - тракториста приватного підприємства
Павла Івановича               "Агрофірма імені Б. Хмельницького"
                              Сокальського району, Львівська
                              область
 
     СКОРИК                 - оператора машинного доїння
Валентину Олексіївну          товариства "Агрофірма "Нива"
                              Бердянського району, Запорізька
                              область
 
     ТРОХИМЕЦЬ              - оператора машинного доїння
Галину Іванівну               приватного підприємства "Случ"
                              Сарненського району, Рівненська
                              область
 
     УСТИНОВА               - тракториста-машиніста акціонерного
Віктора Михайловича           товариства "Партизан"
                              Сімферопольського району, Автономна
                              Республіка Крим
 
     Присвоїти почесні звання:
 
                 "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО
                      ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"
 
     БОЙКУ                  - директорові приватного підприємства
Борису Григоровичу            "Ватра" Ужгородського району,
                              Закарпатська область
 
     БОЙКУ                  - народному депутатові України
Віктору Олексійовичу
 
     БУКОВСЬКІЙ             - свинарці товариства "Україна"
Ірині Григорівні              Очаківського району, Миколаївська
                              область
 
     ВАСЕНІНУ               - голові селянського (фермерського)
Анатолію Семеновичу           господарства "Промінь"
                              Богодухівського району, Харківська
                              область
 
     ВОЛКОВУ                - директорові товариства "Злагода"
Івану Олександровичу          Совєтського району, Автономна
                              Республіка Крим
 
     ГАСЮКУ                 - голові приватного підприємства
Осипу Амброзовичу             "Агрофірма "Горинь" Лановецького
                              району, Тернопільська область
 
     ГОЛОВКУ                - генеральному директорові товариства
Віталію Миколайовичу          "Агрофірма "Обрій" Покровського
                              району, Дніпропетровська область
 
     ГОЛОХОРИНСЬКІЙ         - заступникові директора Буковинського
Марії Григорівні              інституту агропромислового
                              виробництва УААН, м. Чернівці
 
     ГОРБЕНКУ               - генеральному директорові
Миколі Івановичу              акціонерного товариства
                              "Бджолоагросервіс",
                              Дніпропетровська область
 
     ГРИБ                   - голові кооперативу "Кременець"
Ірині Йосипівні               Рожищенського району, Волинська
                              область
 
     ДЕРЕЗЕНКУ              - директорові товариства "Шатурське"
Миколі Григоровичу            Ніжинського району, Чернігівська
                              область
 
     ДЗІРУНУ                - директорові приватного підприємства
Анатолію Васильовичу          імені Т.Г. Шевченка Васильківського
                              району, Київська область
 
     ДІРЯВЦІ                - бригадирові овочевої бригади
Тетяні Григорівні             акціонерного товариства "Чумаки"
                              Дніпропетровського району,
                              Дніпропетровська область
 
     ДРОБОШЕВСЬКОМУ         - голові кооперативу імені Чапаєва
Василю Васильовичу            Новоукраїнського району,
                              Кіровоградська область
 
     ДУШЕЙКУ                - голові Чорнобаївської районної
Петру Григоровичу             державної адміністрації, Черкаська
                              область
 
     ЖИГАЙЛУ                - заступникові директора "Агрофірми
Василю Павловичу              "Світанок" Васильківського району,
                              Київська область
 
     ЖИЛАВОМУ               - директорові товариства "Дністер"
Йосипу Михайловичу            Монастириського району,
                              Тернопільська область
 
     ЗАЗУЛЬЧАК              - голові правління акціонерного
Анастасії Дмитрівні           товариства "Сортнасіннєовоч",
                              Івано-Франківська область
 
     ЗДОРУ                  - голові Липовецької районної
Антону Сергійовичу            державної адміністрації, Вінницька
                              область
 
     ЗЕЗУЛІ                 - директорові товариства "Агрофірма
Віктору Олександровичу        "Україна" Мелітопольського району,
                              Запорізька область
 
     КАРПЕНКУ               - голові кооперативу "Осламово"
Миколі Васильовичу            Віньковецького району, Хмельницька
                              область
 
     КІРПІЧЕНКО             - бригадирові садівничої бригади
Ользі Петрівні                радгоспу "Весна" Нижньогірського
                              району, Автономна Республіка Крим
 
     КЛОКУ                  - начальникові виробничого відділу
Василю Миколайовичу           Київського іподрому
 
     КОРНІЄНКУ              - директорові дослідного господарства
Сергію Івановичу              "Пархомівське" Краснокутського
                              району, Харківська область
 
     КОРОБЧЕНКУ             - директорові приватного підприємства
Миколі Івановичу              "Воронівка" Вознесенського району,
                              Миколаївська область
 
     КРИСАНУ                - голові правління товариства
Федору Васильовичу            "Ліктрави" Житомирського району,
                              Житомирська область
 
     КРУК                   - операторові машинного доїння філії
Любові Миколаївні             "Дударків" Бориспільського району,
                              Київська область
 
     КУТЬКУ                 - директорові товариства "Надія"
Миколі Петровичу              Сосницького району, Чернігівська
                              область
 
     ЛЕВЧЕНКУ               - заступникові голови Сумської
Володимиру Івановичу          обласної державної адміністрації
 
     ЛІНЧАКУ                - завідувачу відділу Державного
Михайлу Степановичу           управління справами
 
     ПІГНАСТІЙ              - завідувачу племінного репродуктора
Катерині Андріївні            "Агрофірми "Маяк" Березівського
                              району, Одеська область
 
     ПІДЛИПНОМУ             - голові приватного підприємства
Володимиру Івановичу          "Золота нива" Новоград-Волинського
                              району, Житомирська область
 
     ПОЛІЩУКУ               - голові правління акціонерного
Анатолію Івановичу            товариства "Жорнище" Іллінецького
                              району, Вінницька область
 
     САСИНУ                 - провідному спеціалістові
Василю Михайловичу            Тячівського міжрайонного пункту
                              з карантину рослин,
                              Закарпатська область
 
     СКІЧКУ                 - голові приватної агрофірми імені
Михайлу Мефодійовичу          Ульянова Новоукраїнського району,
                              Кіровоградська область
 
     СРІБНОМУ               - директорові товариства
Борису Романовичу             "Старокотельнянське" Андрушівського
                              району, Житомирська область
 
     СТАВИЦЬКОМУ            - голові приватного підприємства
Олександру Володимировичу     "Лазірки" Оржицького району,
                              Полтавська область
 
     СТОРЧАК                - головному агрономові товариства
Олександрі Григорівні         "Радсад" Миколаївського району,
                              Миколаївська область
 
     СТРІЛЬЦОВУ             - комбайнерові товариства "Злагода"
Євгену Леонідовичу            Троїцького району, Луганська область
 
     ФІТЬО                  - головному агрономові товариства
Василю Богдановичу            "Агропромислове підприємство
                              "Львівське", Пустомитівського
                              району, Львівська область
 
     ХМІЛЮ                  - директорові акціонерного товариства
Юрію Леонтійовичу             "Птахофабрика "Росія"
                              Кременчуцького району, Полтавська
                              область
 
     ШАРАПІ                 - старшому науковому співробітникові
Григорію Семеновичу           Інституту розведення і генетики
                              тварин УААН, Київська область
 
                  "ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"
 
     ЛЬОШЕНКУ               - голові Черкаської обласної державної
Вадиму Олексійовичу           адміністрації
 
     ШАПОВАЛ                - заступникові начальника управління
Людмилі Давидівні             Міністерства аграрної політики
                              України
 
                 "ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ"
 
     ВЕРЧЕНКУ               - голові виробничого
Володимиру Миколайовичу       будівельно-монтажного кооперативу
                              "Сільбуд", Київська область
 
            "ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"
 
     ГОЛОВКУ                - ректорові Харківської державної
Валерію Олексійовичу          зооветеринарної академії, докторові
                              ветеринарних наук, професорові
 
     ГОРДІЄНКУ              - завідувачу кафедри Кримського
Володимиру Петровичу          державного аграрного університету,
                              докторові сільськогосподарських
                              наук, професорові, м. Сімферополь
 
              "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"
 
     ЗАХАРЕНКУ              - директорові інституту тваринництва
Миколі Олександровичу         та водних біоресурсів Національного
                              аграрного університету, докторові
                              біологічних наук, професорові,
                              м. Київ.
 
 
 Президент України                                         Л.КУЧМА
 
 м. Київ, 12 листопада 2003 року
          N 1298/2003









Последние новости

 
Курсы НБ Украины
Запрашиваемая страница не найдена
Валюта
USD
EUR
RUB
PLN
BYR
Реклама
Реклама



Наша кнопка